ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 sierpień 2019
pokaż:
03 sierpień
Runmageddon Szczecin więcej
IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego więcej
piła nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 2 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 3 : 1 więcej
15:30  Sowianka Sowno - Lotnik Czarne więcej
Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino 1 : 7 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Banie 0 : 5 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Pęzino 0 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice 1 : 4 więcej
Orzeł Łubowo - STLA Kacper-Sport Szczecinek 2 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Sęp Brzesko 4 : 8 więcej
Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin 6 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Ina Ińsko 7 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 1 : 3 więcej
ŁKS Łódź - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków 1 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów 0 : 0 więcej
Gryf Wejherowo - GKS Katowice 0 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 4 : 1 więcej
Bytovia Bytów - Widzew Łódź 2 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 1 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Lech II Poznań 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański 2 : 3 więcej
Grom Nowy Staw - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 : 4 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 4 : 2 więcej
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 3 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 1 : 1 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Medyk Konin 2 : 4 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
mecze:
71 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
52 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
46 » Piast Karsko-Dąb Dębno
25 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
23 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
22 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
20 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
19 » Sparta Węgorzyno-MKP Sz »
19 » Orkan Suchań-A.P. Gavia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
casuuual piotras71
gości: 713
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119973
• newsów: 72684
• użytkowników: 70447
• komentarzy: 1092761
• zdjęć: 788868
• relacji: 38329
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies