ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 czerwiec 2023
pokaż:
11 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - MKP Szczecinek 5 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice 1 : 4 więcej
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 6 : 2 więcej
Dąb Dębno - Gavia Choszczno 4 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Iskierka Szczecin 3 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Chemik Police 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
Wieża Postomino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - Leśnik Kliniska 0 : 3 więcej
Jantar II Dziwnów - Bizon Cerkwica 5 : 2 więcej
Wicher Brojce - Vineta II Wolin 2 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 1 : 2 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 6 : 2 więcej
Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ikar Krosino - Płomień Lisowo 2 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Rolpol Chlebowo 3 : 4 więcej
Sparta Węgorzyno - Orkan Dalewo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Pęzino 7 : 2 więcej
Wicher Reptowo - Piast Kolin 7 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Swochowo - Vielgovia Szczecin 1 : 5 więcej
GKS Kołbacz - Czarni Szczecin 6 : 2 więcej
Chemik II Police - Energetyk Gryfino 1 : 5 więcej
Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo 6 : 5 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Fiege Lubanowo 9 : 0 więcej
Wicher Steklno - Sztorm Szczecin 5 : 4 więcej
Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kłos Kamienny Jaz - Mieszko Mieszkowice 6 : 1 więcej
Stal Lipiany - Pomorzanin Cychry 2 : 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Piast Karsko 7 : 3 więcej
GKS Golenice - Sekwoja Brwice 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Calisia II/Grom Giżyno - Iskra Lutówko 1 : 6 więcej
Korona Raduń - Iskra Pomień 0 : 2 więcej
Ina Recz - Błękitni Pomierzyn 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Darłovia II Darłowo 0 : 3 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 5 : 1 więcej
KS Skibno - Fala Gąski 1 : 2 więcej
Arkadia Malechowo - Saturn Mielno 3 : 2 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Strong Zielenica 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 1 : 6 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Dzikowo 7 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Okręt Mirand Szczecin 5 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Osadnik II Myślibórz 3 : 3 więcej
Koral Mostkowo - LUKS Krzywin 0 : 3 więcej
Klon Krzymów - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Polonia Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Strzała Płotno 10 : 0 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Sokoliniec 0 : 0 więcej
Bryza Reńsko - Ina Stradzewo 1 : 6 więcej
Unia II Dolice - Orzeł Żeńsko 4 : 0 więcej
Jedność Przewłoki - Grom Płonno 7 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KS Mustang - GKS Sokół / Torpeda Grzybowo 1 : 4 więcej
Wicher Rąbino - Jantar Motortech Siemyśl 0 : 3 więcej
Chrobry Drzonowo - Derby Karścino 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Drzewiarz Krosino - Drzewiarz Świerczyna 2 : 9 więcej
Legion Strączno - KS Gwda Wielka 3 : 4 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Arkonia Szczecin JM - SALOS Szczecin JM 1 : 4 więcej
FASE Szczecin JM - Błękitni Stargard JM 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Pogoń Barlinek JM - Bałtyk II Koszalin 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/I liga: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
4 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 9
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78312
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177678
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies