ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 czerwiec 2023
pokaż:
10 czerwiec
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 0 : 4 więcej
Iskra Golczewo - Polonia Płoty 4 : 7 więcej
Mewa Resko - Rega Trzebiatów 2 : 7 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 2 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Sławoborze 2 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Płomień Myślino 4 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Rurzyca Nawodna - Odra Chojna 0 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Iskra Banie 5 : 1 więcej
KP Przecław - Łabędź Widuchowa 4 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Mierzynianka Mierzyn 0 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Arkonia Szczecin 0 : 4 więcej
Orzeł Grzędzice - Morzycko Moryń 1 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Stal Szczecin 1 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Ehrle Dobra 1 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 2 : 0 więcej
MKS Sokół Karlino - KS Sieciemin 10 : 0 więcej
Victoria Sianów - Wrzos Wrześnica 2 : 2 więcej
Gryf Polanów - Darłovia Darłowo 0 : 7 więcej
Sława Sławno - Głaz Tychowo 3 : 0 więcej
GKS Manowo - Zefir Wyszewo 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Olimp Złocieniec - Zorza Dobrzany 5 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 1 więcej
Korona Człopa - Pogoń Barlinek 2 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Kłos Pełczyce 1 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Piast Chociwel 2 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 4 więcej
Sokół Suliszewo - Unia Dolice 1 : 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Ina Ińsko 0 : 6 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 0 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 4 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 2 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Korona Stuchowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Redłovia Redło 3 : 4 więcej
Spójnia Świdwin - Dąb Dębice 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sokół Pyrzyce - Orzeł Małkocin 6 : 1 więcej
Gwiazda Żalęcino - Mechanik Warnice 1 : 3 więcej
Dęby Rogowo - Sparta Skalin 11 : 2 więcej
Kluczevia II Stargard - Sęp Brzesko 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 12 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 3 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Zieloni Zielin 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Orkan Suchań - Świt Barnimie 6 : 1 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Czarni Marianowo 0 : 4 więcej
Klon Krzęcin - Sokół Granowo 4 : 1 więcej
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wspólni Różewo - Hubertus Biały Bór 3 : 1 więcej
Błękitni Ostrowice - Wiarus Żółtnica 2 : 1 więcej
Grom Szwecja - Sad Chwiram 3 : 0 więcej
Błonie Barwice - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Błękitni Stargard - KA4 resPect Krobia 3 : 0 więcej
LZS Stare Oborzyska - KKP II Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 5 : 5 więcej
LFA Szczecin - Victoria Niemcz 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - Górnicza Konin 1 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Mechanik Bobolice 4 : 1 więcej
Oldboje Szczecinek - Amator Kołobrzeg 4 : 0 więcej
Zryw Kretomino - Mirstal Mirosławiec 1 : 3 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Lech Czaplinek 12 : 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Perła Gmina Dygowo 2 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Drawa Drawsko 1 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół Stara Dąbrowa 3 : 1 więcej
Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 więcej
Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sparta Gryfice 4 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Promień Mosty - Sowianka Sowno 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Świt II Szczecin - Iskierka II Szczecin 3 : 0 więcej
Pionier Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe 5 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Błękit Pniewo - Sokół Różańsko 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wieża II Postomino - Orzeł Mrzeżyno 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Gwardia Koszalin JS - Flota Świnoujście JS 1 : 4 więcej
Świt Szczecin JS - Kotwica Kołobrzeg JS 3 : 0 więcej
SALOS Szczecin JS - Akademia MKP Szczecinek 8 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Bałtyk Koszalin JM - Żaki Szczecin JM 1 : 4 więcej
Gwardia Koszalin JM - Chemik Police 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Prawobrzeże Szczecin - MKP Szczecinek 2 : 1 więcej
Arkonia II Szczecin - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
Świt II Szczecin JM - Świt Szczecin JM 1 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/I liga: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
4 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 11
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152673
• newsów: 78312
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177678
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies