ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - lipiec 2023
pokaż:
01 lipiec
piła nożna Sparingi
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - Ogniwo Dzwonowo 4 : 4 więcej
Fala Międzyzdroje - Błękitni Lubięcin 2 : 3 więcej
05 lipiec
piła nożna Sparingi
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
06 lipiec
piła nożna Sparingi
Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 1 : 1 więcej
08 lipiec
piła nożna Sparingi
Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice 0 : 0 więcej
Vineta Wolin - Odra Chojna 9 : 1 więcej
Paselwarker FV - Świt Szczecin 0 : 11 więcej
10:00  Iskierka II Szczecin - Iskierka Mirand Szczecin więcej
Stal Lipiany - Pogoń II Barlinek 3 : 3 więcej
Iskra Golczewo - Pomorzanin 1964 Nowogard 1 : 1 więcej
12 lipiec
piła nożna Sparingi
Stolem Gniewino - Gwardia Koszalin 0 : 5 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Warta Gorzów Wlkp. 1 : 0 więcej
Gryf Polanów - Start Miastko 1 : 1 więcej
13 lipiec
piła nożna Sparingi
Pogoń II Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Masovia Maszewo 1 : 6 więcej
MKP Szczecinek - Chojniczanka II Chojnice 0 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Polonia Giżyn 5 : 0 więcej
14 lipiec
piła nożna Sparingi
Ina Recz - Vielgovia Szczecin 1 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Błękitni Pomierzyn 5 : 3 więcej
Sokół Wyczechy - Mechanik Bobolice 4 : 1 więcej
15 lipiec
piła nożna Sparingi
Zawisza Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
Hansa Rostock - Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Iskierka Mirand Szczecin 6 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Vineta Wolin 1 : 6 więcej
Chemik Police - Błękitni Stargard 1 : 6 więcej
Gryf Słupsk - GKS Manowo 4 : 1 więcej
18:30  Wybrzeże Biesiekierz - Rasel Dygowo więcej
Lech II Poznań - Świt Szczecin 1 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Ina Goleniów 0 : 11 więcej
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 2 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Sparta Gryfice 3 : 4 więcej
MKS Sokół Karlino - Głaz Tychowo 3 : 4 więcej
Gryf Polanów - Sława Sławno 2 : 2 więcej
Strong Zielenica - Radew Białogórzyno 0 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 1 : 4 więcej
Energetyk Gryfino - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Promień Mosty 2 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Gryf II Słupsk 8 : 1 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Unia Dolice 3 : 1 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Orzeł Mrzeżyno 7 : 2 więcej
Świt Barnimie - Vielgovia Szczecin 4 : 3 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Future Szczecin 5 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 1 : 1 więcej
Iskra Białogard - Spójnia Świdwin 3 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin 1 : 8 więcej
Iskra Białogard - Gwardia Koszalin JM 4 : 3 więcej
Gwardia Koszalin JM - Zawisza Grzmiąca 2 : 1 więcej
Olimp Gościno - Rega Trzebiatów 2 : 3 więcej
16 lipiec
piła nożna Sparingi
Jantar Dziwnów - Vineta II Wolin 2 : 2 więcej
Skra Bińcze - KS Gwda Wielka 3 : 2 więcej
Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 0 : 5 więcej
Błękitni Stargard JS - Piast Chociwel 8 : 1 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Rolpol Chlebowo 0 : 4 więcej
18 lipiec
piła nożna Sparingi
Polonia Giżyn - GKS Golenice 2 : 0 więcej
19 lipiec
piła nożna Sparingi
Chemik Police - Iskierka Mirand Szczecin 3 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
Pogoń II Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. 3 : 3 więcej
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 1 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Start Miastko 3 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Unia Dolice 3 : 1 więcej
Piast Karsko - Pogoń Barlinek 0 : 4 więcej
Biali Sądów - Ina Recz 6 : 0 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Iskra Golczewo 1 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin JS 7 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Chrobry Drzonowo 6 : 0 więcej
20 lipiec
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Union Berlin K 1 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Perła URB Dygowo 1 : 8 więcej
Zalew Stepnica - Vineta II Wolin 0 : 6 więcej
Vielgovia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1 : 3 więcej
21 lipiec
piła nożna Sparingi
Rega Trzebiatów - GKS Manowo 4 : 0 więcej
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 3 : 5 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno 1 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 5 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Błękitni Pomierzyn 4 : 0 więcej
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Legia Warszawa - ŁKS Łódź 3 : 0 więcej
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - ŁKS II Łódź 1 : 1 więcej
22 lipiec
piła nożna Sparingi
Iskierka Mirand Szczecin - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 4 : 1 więcej
Chemik Police - Odra Chojna 6 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Hutnik Szczecin 4 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Stilon Gorzów Wlkp. 3 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Hanza Goleniów 3 : 3 więcej
Chojniczanka II Chojnice - Gwardia Koszalin 0 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Błękitni II Stargard 2 : 3 więcej
Świt Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. 1 : 0 więcej
FC Hallescher - Pogoń II Szczecin 3 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów 1 : 6 więcej
MKS Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 0 : 7 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 6 więcej
Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 0 : 6 więcej
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 1 : 2 więcej
Dąb Dębno - MKS Stal Sulęcin 1 : 1 więcej
Polonia Chodzież - Orzeł Wałcz 1 : 2 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Radew Białogórzyno 6 : 3 więcej
Masovia Maszewo - Piast Chociwel 5 : 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Meprozet Stare Kurowo 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Pogoń Barlinek 8 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Ina Ińsko 3 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Pomorzanin 1964 Nowogard 3 : 2 więcej
Arkadia Malechowo - Mechanik Bobolice 1 : 11 więcej
Ina Recz - Kluczevia II Stargard 4 : 3 więcej
Gryf Słupsk - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Pomorzanin Przybiernów 3 : 1 więcej
15:00  Sęp Brzesko - Ina Nadarzyn więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 2 więcej
Ina Goleniów - Mierzynianka Mierzyn 4 : 2 więcej
Gryf Polanów - Strong Zielenica 12 : 0 więcej
Piast Karsko - Iskra Janczewo 8 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Błękitni Dobiegniew 7 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Promień Mosty 2 : 1 więcej
Vineta II Wolin - Dąb Dębice 4 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 : 6 więcej
Wieża Postomino - Sława Sławno 0 : 2 więcej
18:00  Znicz Niedźwiedź - Rybak Trzebież więcej
Sparta Skalin - Jedność Przewłoki 4 : 1 więcej
Piast Kolin - Orzeł Grzędzice 2 : 1 więcej
Grot Gardno - OKS Center MD Goleniów 1 : 5 więcej
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 11 więcej
Odrzanka Radziszewo - KP Przecław 6 : 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Chrobry Drzonowo 6 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Bałtyk Koszalin JS 3 : 0 więcej
Blau-Weiss Gartz - Iskra Banie 1 : 3 więcej
Polonia Płoty - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 5 więcej
Gryf Kamień Pomorski JS - Arkonia Szczecin JM 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 3 : 0 więcej
Stal Mielec - Cracovia 2 : 2 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom 0 : 1 więcej
Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice 1 : 0 więcej
KKS Kalisz - Radunia Stężyca 0 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Skra Częstochowa 3 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań 2 : 2 więcej
GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola 0 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 więcej
23 lipiec
piła nożna Sparingi
Czarni Czarne - KS Gwda Wielka 15 : 2 więcej
Wicher Przelewice - GKS Golenice 2 : 4 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Orkan Dalewo 1 : 9 więcej
KS Dzikowo - Jedność Tuczno 5 : 4 więcej
KS Mustang - KS Perła II Dygowo 4 : 8 więcej
Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica 4 : 0 więcej
Pionier Szczecin - Czarni Szczecin 0 : 4 więcej
Ehrle Dobra - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Myśla Dargomyśl 3 : 3 więcej
Strzała Płotno - Grom Płonno 1 : 2 więcej
Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 1 : 10 więcej
Unia Swochowo - Energetyk II Gryfino 4 : 4 więcej
Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin 3 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Rolpol Chlebowo 1 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Pomorzanin Cychry 5 : 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Santos Kłębowiec 5 : 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Świt II Szczecin 0 : 4 więcej
KS Zaleskie - Błękitni Tychowo 3 : 7 więcej
Czarni II Szczecin - Future Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Radomiak Radom 0 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 2 : 1 więcej
Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice 3 : 2 więcej
piła nożna II liga
Stomil Olsztyn - Zagłębie II Lubin 1 : 2 więcej
24 lipiec
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
25 lipiec
piła nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Eintracht Ahlbeck 12 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Iskra Białogard 1 : 1 więcej
Czarni Browar Witnica - Pogoń Barlinek 2 : 6 więcej
Pogoń II Szczecin - Iskierka Mirand Szczecin 1 : 0 więcej
MKS Sokół Karlino - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Ina Ińsko 11 : 1 więcej
Stal Lipiany - GKS Golenice 8 : 2 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź 1 : 1 więcej
18:00  Pomorzanin Sławoborze - Olimp Gościno więcej
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 3 : 2 więcej
Future Szczecin U17 - Amator Kiełpino junior 1 : 1 więcej
Górnik Polkowice U19 - MKP Szczecinek 3 : 3 więcej
Energetyk II Gryfino - Iskra Banie 2 : 6 więcej
Gwardia Koszalin JM - Escola Varsovia U16 1 : 0 więcej
Gwardia II Koszalin JM - Escola Varsovia U15 0 : 4 więcej
26 lipiec
piła nożna Sparingi
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Gryf Słupsk 1 : 1 więcej
Odra Chojna - Dąb Dębno 1 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Odrzanka Radziszewo 7 : 1 więcej
GKS Kołbacz - Gryf Kamień Pomorski 3 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 0 więcej
Lech II Czaplinek - Błękitni Ostrowice 2 : 3 więcej
Wicher Mierzym - Radew Białogórzyno 1 : 4 więcej
Sława Sławno - AP Reissa Poznań 4 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Pionier Szczecin 8 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 10 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Iskra Golczewo 0 : 1 więcej
Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów 0 : 3 więcej
Morzycko Moryń - Myśla Dargomyśl 4 : 3 więcej
Ehrle Dobra - Rybak Trzebież 7 : 5 więcej
Orzeł Bierzwnik - Łucznik Strzelce Kraj. 4 : 2 więcej
FASE Szczecin U15 - Stilon Gorzów U15 2 : 0 więcej
FASE Szczecin U17 - Stilon Gorzów U17 7 : 3 więcej
27 lipiec
piła nożna Sparingi
18:00  Błękitni II Stargard - Zorza Dobrzany więcej
Polonia Płoty - Pomorzanin 1964 Nowogard 3 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Kluczevia II Stargard 3 : 3 więcej
KP Przecław - Sv Grün-Weiß Nadrensee 3 : 1 więcej
Stal Lipiany - Future Szczecin 5 : 5 więcej
Wiarus Żółtnica - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 4 więcej
Gwardia II Koszalin JM - AP Pogoń Grodzisk Mazowiecki JM 0 : 5 więcej
piła nożna UEFA Europa Conference League
Linfield F.C. - Pogoń Szczecin 2 : 5 więcej
28 lipiec
piła nożna Sparingi
Victoria Sianów - Start Miastko 1 : 3 więcej
Leicester City U21 - Pogoń II Szczecin 0 : 2 więcej
Świt Barnimie - Orzeł Małkocin 2 : 4 więcej
MKP Szczecinek - Sokół Wyczechy 2 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski 2 : 4 więcej
Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 2 : 1 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Świt Szczecin 1 : 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Rolpol Chlebowo 3 : 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin 2 : 4 więcej
GKS Manowo - Bałtyk Koszalin 3 : 6 więcej
Angermünder FC - Iskra Banie 5 : 2 więcej
Sztorm Szczecin - Okręt Mirand Szczecin 2 : 1 więcej
Akademia MKP Szczecinek JS - Zawisza Bydgoszcz JS 6 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Ruch Chorzów - ŁKS Łódź 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań 1 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 więcej
Wisła Puławy - ŁKS II Łódź 3 : 1 więcej
29 lipiec
XII Golczewski Triathlon więcej
piła nożna Sparingi
Iskierka Mirand Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 5 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 1 : 2 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 1 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Ina Ińsko 4 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 6 : 2 więcej
Jedność Przewłoki - Orkan Dalewo 0 : 6 więcej
Tanowia Tanowo - Hutnik Szczecin 0 : 6 więcej
Biali Sądów - Energetyk Gryfino 2 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Drawa Drawsko Pom. 2 : 1 więcej
Dolina Speranda Niepoględzie - Sława Sławno 3 : 1 więcej
Dąb Dębno - Warta II Gorzów Wlkp. 4 : 2 więcej
Iskra Białogard - Zefir Wyszewo 0 : 3 więcej
Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin 11 : 1 więcej
Stal Szczecin - Błękitni II Stargard 3 : 2 więcej
Korona Stuchowo - Gryf Kamień Pomorski JS 4 : 5 więcej
Osadnik Myślibórz - Czarni Browar Witnica 2 : 2 więcej
11:00  Zorza Dobrzany - Unia Dolice więcej
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - AP LG Gdańsk 0 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Pogoń Łobżenica 2 : 2 więcej
Klon Krzęcin - Orzeł Bierzwnik 2 : 1 więcej
Sv Grün-Weiß Nadrensee - Czarni Czarnówko 4 : 0 więcej
Piast Karsko - Kłos Kamienny Jaz 1 : 3 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Leśnik Kliniska 1 : 0 więcej
KS Mustang - Astra Ustronie Morskie 1 : 8 więcej
KS Skibno - Radew Białogórzyno 1 : 3 więcej
Głaz Tychowo - Santos Kłębowiec 1 : 3 więcej
Górnik Polkowice U19 - Mechanik Bobolice 2 : 8 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 3 : 5 więcej
Vineta II Wolin - OKS Center MD Goleniów 4 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Sokół Pyrzyce 3 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Sęp Brzesko 2 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Płomień Lisowo 6 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Grot Gardno 7 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Calisia II/Grom Giżyno 4 : 3 więcej
SV Motor Eggesin - Ehrle Dobra 5 : 5 więcej
Znicz Niedźwiedź - Pomorzanin Przybiernów 3 : 2 więcej
Orzeł Grzędzice - KP Przecław 5 : 0 więcej
17:30  MKS Sokół Karlino - Olimp Gościno więcej
Czarni Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 : 13 więcej
Mewa Resko - Radowia Radowo Małe 7 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl 6 : 3 więcej
FASE Szczecin U17 - Miedź Legnica U17 3 : 2 więcej
FASE Szczecin U15 - Miedź Legnica U16 0 : 5 więcej
Gryf Polanów - Jantar Ustka 7 : 0 więcej
Korona Człopa - Grom Szwecja 3 : 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - LUKS Krzywin 3 : 1 więcej
Akademia MKP Szczecinek JS - Górnik Polkowice U19 0 : 3 więcej
18:00  Syrena-Grot Rymań - Wicher Rąbino więcej
Sokół Suliszewo - Redłovia Redło 5 : 5 więcej
Okręt Szczecin - Świt Szczecin JM 0 : 8 więcej
Czarni Czarne - Hubertus Biały Bór 4 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice 4 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
Warta Poznań - Górnik Zabrze 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Elbląg 2 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Polonia Bytom 1 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 2 : 0 więcej
30 lipiec
Turniej piłkarski kobiet więcej
piła nożna Sparingi
Lech II Czaplinek - Wiarus Żółtnica 4 : 4 więcej
Ina Nadarzyn - Strzała Płotno 10 : 0 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Rega Trzebiatów 2 : 11 więcej
Odrzanka Radziszewo - Okręt Mirand Szczecin 1 : 4 więcej
Chrobry Drzonowo - Sokół Lulewice/Torpeda Korzystno 3 : 3 więcej
Sad Chwiram - Jedność Tuczno 2 : 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Masovia Maszewo 1 : 2 więcej
Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 3 : 6 więcej
Pionier Żarnowo - Hanza Goleniów 5 : 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Orzeł Pęzino 2 : 2 więcej
Czarni II Szczecin - Sztorm Szczecin 2 : 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Mierzynianka Mierzyn 3 : 4 więcej
Ina Recz - Ina Stradzewo 6 : 2 więcej
13:00  Sparta Skalin - Unia II Dolice więcej
Kluczevia II Stargard - Piast Kolin 4 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - KS Perła II Dygowo 1 : 6 więcej
Wicher Przelewice - Iskra Lutówko 0 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Świt Barnimie 3 : 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Sokół Suliszewo 1 : 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - CzarniLubanowo 4 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 1 : 3 więcej
Wicher Reptowo - Rybak Trzebież 2 : 5 więcej
14:00  Orzeł Żeńsko - Korona Raduń więcej
14:00  Unia Swochowo - Iskra Banie więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Radomiak Radom 2 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2 : 1 więcej
Stal Mielec - Piast Gliwice 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Hutnik Kraków 1 : 1 więcej
Zagłębie II Lubin - KKS Kalisz 0 : 0 więcej
31 lipiec
piła nożna Sparingi
Gwardia II Koszalin JM - K.S. Delta II Warszawa JM 3 : 4 więcej
Gwardia Koszalin JM - K.S. Delta Warszawa JM 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn 1 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni lipiec 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
3 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
2 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Gryf Polanów-Sława Sław »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 10
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152673
• newsów: 78310
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177671
• zdjęć: 903822
• relacji: 40702
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies