ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - maj 2023
pokaż:
01 maj
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia - Miedź Legnica 1 : 1 więcej
03 maj
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Asseco Arka Gdynia 98 : 93 więcej
Czarni Słupsk - Trefl Sopot 83 : 60 więcej
Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice 96 : 89 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Astoria Bydgoszcz 92 : 89 więcej
Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 86 : 88 więcej
Legia Warszawa - Zastal Zielona Góra 87 : 81 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 75 : 76 więcej
PGE Spójnia Stargard - Pszczółka Start Lublin 99 : 106 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo 4 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Rega Trzebiatów 3 : 8 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Mewa Resko 1 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Płomień Myślino 9 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Ina Goleniów 2 : 5 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Astra Ustronie Morskie 8 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Polonia Płoty 1 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Kasta Szczecin-Majowe - Czcibor Cedynia 1 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Jeziorak Szczecin 0 : 5 więcej
Orzeł Grzędzice - Osadnik Myślibórz 1 : 0 więcej
Ehrle Dobra - Arkonia Szczecin 1 : 0 więcej
Stal Szczecin - KP Przecław 3 : 0 więcej
Iskra Banie - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Łabędź Widuchowa 0 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Odra Chojna 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Victoria Sianów - KS Sieciemin 3 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno 1 : 2 więcej
Gryf Polanów - Radew Białogórzyno 1 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo 1 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Iskra Białogard 0 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - MKS Sokół Karlino 4 : 2 więcej
GKS Manowo - Zawisza Grzmiąca 6 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Piast Chociwel 3 : 2 więcej
Orzeł Łubowo - Olimp Złocieniec 3 : 5 więcej
Orzeł Bierzwnik - Kłos Pełczyce 2 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Zorza Dobrzany 8 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Sokół Suliszewo 1 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Drawa Drawsko Pom. 3 : 0 więcej
Korona Człopa - Unia Dolice 1 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Ińsko 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Chemik Police 7 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Wałcz 4 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Dąb Dębno 0 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 4 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Biali Sądów 0 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Bałtyk Koszalin 0 : 7 więcej
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 5 : 1 więcej
Vineta II Wolin - Hanza Goleniów 2 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Jantar II Dziwnów 3 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - LZS Błękitni Trzygłów 2 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Wicher Brojce 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Orzeł Małkocin - Wicher Reptowo 2 : 5 więcej
Gwiazda Żalęcino - Kluczevia II Stargard 0 : 2 więcej
Piast Kolin - Dęby Rogowo 1 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Znicz Niedźwiedź 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police 5 : 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Unia Swochowo 11 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 4 więcej
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 1 : 4 więcej
Mieszko Mieszkowice - Polonia Giżyn 1 : 3 więcej
GKS Golenice - Stal Lipiany 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Świt Barnimie - Skrzydlaci Będargowo 1 : 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 2 : 3 więcej
Klon Krzęcin - Ina Recz 2 : 0 więcej
Błękitni Pomierzyn - Orkan Suchań 4 : 0 więcej
Iskra Pomień - Sokół Granowo 10 : 0 więcej
Czarni Marianowo - Calisia II/Grom Giżyno 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław 2 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Arkadia Malechowo 1 : 6 więcej
Saturn Mielno - LZS Kowalewice 0 : 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrzosowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Pogoń Wierzchowo 1 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Grom Szwecja 0 : 4 więcej
Mechanik Turowo - Wspólni Różewo 4 : 4 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Oldboje Szczecinek 2 : 6 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Mechanik Bobolice 1 : 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Lech Czaplinek 3 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pomorzanin Sławoborze 3 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Sokół Stara Dąbrowa 1 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Maxtrans-Sokół Karlino 2 : 3 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Gryf Kamień Pomorski 6 : 3 więcej
Oldboje Wyszewo - Drawa Drawsko 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Pionier Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN Kobiet
Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź 1 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Gwardia Koszalin JS - Świt Szczecin JS 3 : 2 więcej
Flota Świnoujście JS - Błękitni Stargard JS 0 : 8 więcej
04 maj
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Gwardia Opole 24 : 23 więcej
05 maj
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Warta Poznań 2 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Unia Tarnów - Industria Kielce 27 : 37 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - EUROBUD JKS Jarosław 32 : 27 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin 33 : 37 więcej
06 maj
Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze ZZPN więcej
Szczecin International Canoe Polo Tournament więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1 : 3 więcej
Lech Poznań - Cracovia 3 : 0 więcej
Radomiak Radom - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
Zagłębie II Lubin - Garbarnia Kraków 1 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Górnik Polkowice 2 : 2 więcej
GKS Jastrzębie - Polonia Warszawa 1 : 2 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Motor Lublin 0 : 2 więcej
Hutnik Kraków - KKS Kalisz 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Płomień Myślino - Sparta Gryfice 0 : 12 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Sarmata Dobra 1 : 3 więcej
Rega Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście 5 : 1 więcej
Mewa Resko - Astra Ustronie Morskie 1 : 2 więcej
Ina Goleniów - Orzeł Łoźnica 4 : 0 więcej
Polonia Płoty - Jantar Dziwnów 3 : 5 więcej
Iskra Golczewo - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Rurzyca Nawodna - Orzeł Grzędzice 7 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Morzycko Moryń 6 : 0 więcej
Ehrle Dobra - Stal Szczecin 0 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 1 : 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 0 : 3 więcej
Odra Chojna - Kasta Szczecin-Majowe 6 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Głaz Tychowo - Wrzos Wrześnica 6 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Darłovia Darłowo 0 : 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Sława Sławno 2 : 5 więcej
Iskra Białogard - Victoria Sianów 2 : 1 więcej
MKS Sokół Karlino - GKS Manowo 2 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - Vimobilia Będzino 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Piast Chociwel - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 3 więcej
Ina Ińsko - Pogoń Barlinek 1 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Drawa Drawsko Pom. 4 : 1 więcej
Kłos Pełczyce - Światowid 63 Łobez 2 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Orzeł Łubowo 5 : 1 więcej
Unia Dolice - Orzeł Bierzwnik 4 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Korona Człopa 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 6 : 0 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Świt Szczecin 4 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Stolem Gniewino 2 : 1 więcej
Unia Janikowo - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski 3 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Gedania Gdańsk 0 : 1 więcej
Vineta Wolin - Sokół Kleczew 0 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Cartusia Kartuzy 1 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin 2 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 : 2 więcej
Błękitni II Stargard - Flota Świnoujście 0 : 2 więcej
Wieża Postomino - Chemik Police 3 : 6 więcej
Olimp Gościno - Dąb Dębno 2 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Gavia Choszczno 2 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice 0 : 1 więcej
Biali Sądów - Orzeł Wałcz 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Jantar II Dziwnów 3 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Wicher Brojce 3 : 5 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Resko Karcino 3 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Pionier Żarnowo 3 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica 2 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Hanza Goleniów 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Spójnia Świdwin - Masovia Maszewo 2 : 1 więcej
Redłovia Redło - Ikar Krosino 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Dęby Rogowo - Wicher Reptowo 2 : 3 więcej
Orzeł Małkocin - Gwiazda Żalęcino 2 : 3 więcej
Mechanik Warnice - Znicz Niedźwiedź 1 : 3 więcej
Piast Kolin - Orzeł Pęzino 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Unia Swochowo 17 : 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo 0 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Tanowia Tanowo 2 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Wicher Steklno 7 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Polonia Giżyn 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Skrzydlaci Będargowo 6 : 1 więcej
Ina Nadarzyn - Calisia II/Grom Giżyno 3 : 0 więcej
Czarni Marianowo - Klon Krzęcin 3 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - KS Skibno 2 : 0 więcej
Strong Zielenica - Darłovia II Darłowo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wrzos Borne Sulinowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Hubertus Biały Bór 2 : 1 więcej
Błonie Barwice - Grom Szwecja 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportowa Czwórka Radom - Górnik Łęczna 2 : 9 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Escola Varsovia Warszawa - Śląsk Wrocław 0 : 3 więcej
Cracovia - Lechia Gdańsk 5 : 0 więcej
Miedź Legnica - Arka Gdynia 0 : 2 więcej
Legia Warszawa - Wisła Kraków 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin - Lech Poznań 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 2 : 1 więcej
Zagłebie Sosnowiec - Górnik Zabrze 0 : 4 więcej
Warta Poznań - Śląsk Wrocław 0 : 2 więcej
Odra Opole - Arka Gdynia 0 : 3 więcej
Chrobry Głogów - Chemik Bydgoszcz 7 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
LZS Stare Oborzyska - Warta Poznań 8 : 0 więcej
LFA Szczecin - KTS-K Luzino 6 : 1 więcej
KKP II Bydgoszcz - KA 4 resPect Krobia 3 : 0 więcej
Górnicza Konin - Błękitni Stargard 0 : 10 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mechanik Bobolice - TKKF Strażak Koszalin 1 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Perła Gmina Dygowo 4 : 0 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 3 : 2 więcej
Oldboje Szczecinek - Zryw Kretomino 1 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Oldboje Iskra Białogard 1 : 1 więcej
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 3 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski 3 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Pamet Świdwin 1 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Stara Dąbrowa 7 : 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Bizon Cerkwica 5 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Błękitni Gonne Małe 8 : 3 więcej
Oldboje Wyszewo - Oldboje Światowid 63 Łobez 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 7 : 0 więcej
Sowianka Sowno - Promień Mosty 2 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - Pionier Szczecin 4 : 0 więcej
Czarni II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Koral Mostkowo - Czcibor Bielin 0 : 3 więcej
Sokół Różańsko - Osadnik II Myślibórz 0 : 4 więcej
LUKS Krzywin - Klon Krzymów 1 : 0 więcej
Błękit Pniewo - Czarni Czarnówko 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Unia II Dolice 2 : 3 więcej
WODR Barzkowice - Jedność Przewłoki 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
GKS Sokół / Torpeda Grzybowo - Derby Karścino 2 : 4 więcej
Wicher Rąbino - Orzeł Mrzeżyno 3 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł II Łubowo 3 : 0 więcej
Sokół Spore - Mirstal Mirosławiec 3 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Legion Strączno 2 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
MKP Szczecinek - Świt II Szczecin JM 1 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - MKS Zagłębie Lubin 28 : 31 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Azoty Puławy 31 : 33 więcej
Orlen Wisła Płock - Ostrovia Ostrów Wlkp. 32 : 26 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - KPR Gminy Kobierzyce 23 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
PGE KPR Gryfino - Kospel Gwardia Koszalin 31 : 42 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Sambor Latocha Agropom Tczew - BSMS Bartoszyce 36 : 21 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - AZS Fahrenheit Gdańsk 32 : 32k więcej
Czarni Olecko - Wybrzeże Gdańsk 40 : 43 więcej
MKS Handball Czersk - UKS Jedynka Kodo Morąg 22k : 22 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Sambor Tczew - AZS Poznań 25 : 34 więcej
07 maj
Szczecin International Canoe Polo Tournament więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Stal Mielec 0 : 0 więcej
Korona Kielce - Raków Częstochowa 1 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Elbląg 2 : 0 więcej
Lech II Poznań - Stomil Olsztyn 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Gryf Kamień Pomorski 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czcibor Cedynia - KP Przecław 0 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Ogniwo Babinek 6 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
KS Sieciemin - Gryf Polanów 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Leśnik Kliniska - Vineta II Wolin 0 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Płomień Lisowo - Sparta Węgorzyno 0 : 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica 5 : 2 więcej
Dąb Dębice - Orkan Dalewo 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Przelewice - Sokół Pyrzyce 0 : 5 więcej
Sparta Skalin - Sęp Brzesko 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Chemik II Police - Czarni Fiege Lubanowo 16 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - Grot Gardno 2 : 5 więcej
Czarni Szczecin - Odrzanka Radziszewo 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Stal Lipiany 1 : 7 więcej
Zieloni Zielin - GKS Golenice 1 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - Kłos Kamienny Jaz 1 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 0 : 2 więcej
Piast Karsko - Pomorzanin Cychry 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sokół Granowo - Orkan Suchań 3 : 5 więcej
Iskra Lutówko - Świt Barnimie 3 : 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Pomierzyn 0 : 1 więcej
Iskra Pomień - Ina Recz 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Mechanik II Iskra Kłanino 0 : 2 więcej
Fala Gąski - Wicher Mierzym 3 : 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - Saturn Mielno 2 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Arkadia Malechowo 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo 3 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Ostrowice 2 : 2 więcej
KS Dzikowo - Mechanik Turowo 3 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - GKS Katowice 1 : 3 więcej
KKP Bydgoszcz - APLG Gdańsk 1 : 1 więcej
Pogoń Tczew - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - AZS UJ Kraków 0 : 2 więcej
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona Kielce - MKS Polonia Warszawa 3 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 5 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 1 : 3 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Victoria Niemcz - Lechia Gdańsk 5 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe 8 : 1 więcej
Świt II Szczecin - Rybak Trzebież 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Zjednoczeni Kurzycko - Polonia Gryfino 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Orzeł Żeńsko - Grom Płonno 3 : 1 więcej
Strzała Płotno - Ina Stradzewo 4 : 8 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Bryza Reńsko 5 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KS Mustang - Darpol Barzowice 8 : 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Wieża II Postomino 1 : 2 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Chrobry Drzonowo 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Drzewiarz Krosino - KS Gwda Wielka 1 : 18 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Świt Szczecin JS - Gwardia Koszalin JS 4 : 0 więcej
Błękitni Stargard JS - Flota Świnoujście JS 7 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Chemik Police - Błękitni Stargard JM 1 : 1 więcej
FASE Szczecin JM - Bałtyk Koszalin JM 2 : 0 więcej
Arkonia Szczecin JM - Żaki Szczecin JM 1 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Pogoń Barlinek JM - Błękitni II Stargard 0 : 4 więcej
Świt Szczecin JM - Bałtyk II Koszalin 3 : 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Arkonia II Szczecin 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Torus Wybrzeże Gdańsk 24 : 41 więcej
Górnik Zabrze - Chrobry Głogów 27 : 33 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Arka Gdynia - Bukowsko-Dopiewski KPR 32 : 23 więcej
08 maj
piła nożna Ekstraklasa
Miedź Legnica - Widzew Łódź 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - EUROBUD JKS Jarosław 25 : 24 więcej
09 maj
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KU AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP II Kwidzyn 37 : 34 więcej
10 maj
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Szczecin - Olimp Gościno 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Błonie Barwice 2 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Orzeł Wałcz - Świt Szczecin 0 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - MKP Szczecinek 13 : 0 więcej
Wieża Postomino - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Mirstal Mirosławiec 6 : 1 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
KP II Przecław - Czarni II Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
SALOS Szczecin JM - Gwardia Koszalin JM 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Świt II Szczecin JM - MKP Szczecinek 5 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Galiczanka Lwów 33 : 18 więcej
MKS Perła Lublin - MKS Zagłębie Lubin 22 : 28 więcej
EUROBUD JKS Jarosław - KPR Gminy Kobierzyce 22 : 29 więcej
11 maj
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MTS Kwidzyn - SMS ZPRP II Płock 21 : 25 więcej
12 maj
Turniej Ligowy Orlików U10 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Korona Kielce 2 : 1 więcej
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 5 : 1 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie 1 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Sokół Stara Dąbrowa - Sparta Gryfice 2 : 0 więcej
13 maj
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 2 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 3 : 1 więcej
piła nożna II liga
Motor Lublin - Radunia Stężyca 3 : 1 więcej
Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 0 : 3 więcej
KKS Kalisz - Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 więcej
Garbarnia Kraków - Polonia Warszawa 1 : 3 więcej
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Zagłębie II Lubin 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty 3 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Ina Goleniów 0 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Pomorzanin Sławoborze 3 : 4 więcej
Jantar Dziwnów - Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Mewa Resko 13 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Płomień Myślino 6 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Kasta Szczecin-Majowe - Osadnik Myślibórz 1 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Ogniwo Babinek 4 : 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Mierzynianka Mierzyn 2 : 2 więcej
Iskra Banie - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Ehrle Dobra 2 : 1 więcej
KP Przecław - Odra Chojna 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - Głaz Tychowo 5 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Zawisza Grzmiąca 3 : 0 więcej
Gryf Polanów - Iskra Białogard 0 : 0 więcej
Sława Sławno - MKS Sokół Karlino 1 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Zefir Wyszewo 1 : 4 więcej
GKS Manowo - Radew Białogórzyno 7 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Łubowo - Kłos Pełczyce 0 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Zorza Dobrzany 1 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Unia Dolice 1 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 1 : 3 więcej
Korona Człopa - Ina Ińsko 3 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Unia Janikowo 3 : 0 więcej
Unia Solec Kujawski - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Gavia Choszczno 4 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 4 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Olimp Gościno 2 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Rasel Dygowo 2 : 1 więcej
Chemik Police - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Iskierka Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - Pomorzanin Przybiernów 0 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - LZS Błękitni Trzygłów 2 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Zalew Stepnica 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Masovia Maszewo - Płomień Lisowo 3 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Redłovia Redło 1 : 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Dąb Dębice 2 : 0 więcej
Ikar Krosino - Radowia Radowo Małe 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sokół Pyrzyce - Mechanik Warnice 8 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Orzeł Małkocin 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Swochowo - Sztorm Szczecin 1 : 2 więcej
Wicher Steklno - Chemik II Police 0 : 3 więcej
Odrzanka Radziszewo - Energetyk Gryfino 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole 4 : 2 więcej
Stal Lipiany - Piast Karsko 1 : 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Ina Nadarzyn 5 : 3 więcej
Ina Recz - Pomorzanin Zamęcin 11 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 3 więcej
Saturn Mielno - Strong Zielenica 1 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 4 : 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - KS Dzikowo 2 : 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Sad Chwiram 3 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Wrzos Borne Sulinowo 4 : 1 więcej
Grom Szwecja - Santos Kłębowiec 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Pogoń Tczew 3 : 3 więcej
AZS UJ Kraków - Medyk Konin 1 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze - Cracovia 4 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2 : 0 więcej
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - Zagłebie Sosnowiec 4 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2 : 5 więcej
Raków Częstochowa - Zawisza Bydgoszcz 6 : 1 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
LADIES SOCCER TEAM Gorzów WLKP - LFA II Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
KTS-K Luzino - LZS Stare Oborzyska 0 : 6 więcej
KA4 resPect Krobia - Victoria Niemcz Osielsko 0 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mechanik Bobolice - Perła Gmina Dygowo 1 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Lech Czaplinek 0 : 3 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Zryw Kretomino 1 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów 3 : 4 więcej
Amator Kołobrzeg - Oldboje Iskra Białogard 1 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Oldboje Szczecinek 2 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Wyszewo - Maxtrans-Sokół Karlino 3 : 3 więcej
Drawa Drawsko - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Pamet Świdwin 8 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 4 : 5 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Pionier Szczecin - Okręt Mirand Szczecin 4 : 0 więcej
Kasta II Szczecin-Majowe - KP II Przecław 3 : 0 więcej
Rybak Trzebież - Future Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Błękit Pniewo 1 : 4 więcej
Polonia Gryfino - Sokół Różańsko 3 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko 5 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Orzeł Mrzeżyno - GKS Sokół / Torpeda Grzybowo 9 : 0 więcej
Derby Karścino - Grot Gorawino 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Świt Szczecin JS - SALOS Szczecin JS 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin JM 1 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Bałtyk II Koszalin 6 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin 24 : 24k więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
UKS Jedynka Kodo Morąg - Czarni Olecko 37 : 30 więcej
SMS ZPRP II Kwidzyn - Pogoń Handball Szczecin 43 : 33 więcej
14 maj
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Lech Poznań 0 : 2 więcej
Stal Mielec - Lechia Gdańsk 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 3 : 2 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Iskra Golczewo 9 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Jeziorak Szczecin - Łabędź Widuchowa 8 : 0 więcej
Stal Szczecin - Czcibor Cedynia 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
KS Sieciemin - Vimobilia Będzino 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Sokół Suliszewo 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wielkopolska - Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 7 : 1 więcej
Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański 2 : 4 więcej
Stolem Gniewino - Bałtyk Gdynia 1 : 0 więcej
Świt Szczecin - Unia Swarzędz 2 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Pogoń II Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Dąb Dębno - Wieża Postomino 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Fala Międzyzdroje 3 : 3 więcej
Vineta II Wolin - OKS Center MD Goleniów 4 : 1 więcej
Wicher Brojce - Korona Stuchowo 0 : 0 więcej
Bizon Cerkwica - Leśnik Kliniska 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 0 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Spójnia Świdwin 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Wicher Przelewice 5 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Sparta Skalin 14 : 2 więcej
Gwiazda Żalęcino - Dęby Rogowo 2 : 7 więcej
Sęp Brzesko - Piast Kolin 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin 3 : 3 więcej
Czarni Szczecin - Grot Gardno 3 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Wołczkowo-Bezrzecze 6 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - GKS Kołbacz 0 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Polonia Giżyn - Sekwoja Brwice 6 : 0 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Piast Piaseczno 11 : 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica 12 : 1 więcej
GKS Golenice - Myśla Dargomyśl 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Świt Barnimie - Czarni Marianowo 1 : 3 więcej
Orkan Suchań - Iskra Pomień 2 : 3 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Korona Raduń 0 : 5 więcej
Błękitni Pomierzyn - Iskra Lutówko 10 : 1 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Sokół Granowo 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wicher Mierzym - Błękitni Stary Jarosław 3 : 4 więcej
Darłovia II Darłowo - Fala Gąski 3 : 0 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Wrzos Wrzosowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Ostrowice - Błonie Barwice 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
APLG Gdańsk - Sportowa Czwórka Radom 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lechia Gdańsk - MKS Polonia Warszawa 0 : 3 więcej
Lech Poznań - Miedź Legnica 3 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Korona Kielce 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Rekord Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 1 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 7 : 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - FASE Szczecin 2 : 6 więcej
Arka Gdynia - Warta Poznań 3 : 3 więcej
Lech Poznań - Odra Opole 3 : 2 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Budowlani Lubsko - Pogoń II Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Błękitni Stargard - KKP II Bydgoszcz 0 : 14 więcej
Warta Poznań - Górnicza Konin 4 : 0 więcej
Victoria Sianów - LFA Szczecin 0 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Promień Mosty 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Iskierka II Szczecin 3 : 13 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Klon Krzymów - Koral Mostkowo 3 : 0 więcej
Osadnik II Myślibórz - LUKS Krzywin 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ina Stradzewo - Sokół Sokoliniec 2 : 2 więcej
Grom Płonno - Strzała Płotno 3 : 1 więcej
Bryza Reńsko - WODR Barzkowice 4 : 2 więcej
Unia II Dolice - Pomorzanka Jarosławsko 3 : 1 więcej
Jedność Przewłoki - Orzeł Żeńsko 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Jantar Motortech Siemyśl - Darpol Barzowice 3 : 0 więcej
Chrobry Drzonowo - Syrena-Grot Rymań 5 : 0 więcej
Wicher Rąbino - Wieża II Postomino 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
KS Gwda Wielka - Sokół Spore 3 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna 0 : 3 więcej
Orzeł II Łubowo - Bytyń Nakielno 2 : 1 więcej
Legion Strączno - Drzewiarz Krosino 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Flota Świnoujście JS - Akademia MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg JS - Błękitni Stargard JS 3 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Żaki Szczecin JM - Chemik Police 8 : 2 więcej
SALOS Szczecin JM - Błękitni Stargard JM 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin JM - FASE Szczecin JM 5 : 4 więcej
Bałtyk Koszalin JM - Arkonia Szczecin JM 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Świt II Szczecin JM - Błękitni II Stargard 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 37 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - ITS Jeziorak Iława 35 : 37 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Wybrzeże Gdańsk - KU AZS UKW Bydgoszcz 36 : 49 więcej
15 maj
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Radomiak Radom 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Śląsk Wrocław 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa 1 : 1 więcej
16 maj
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MMTS II Kwidzyn - SMS ZPRP II Kwidzyn 31 : 35 więcej
17 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Płomień Myślino - Mewa Resko 2 : 5 więcej
Rega Trzebiatów - Iskra Golczewo 1 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 0 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Rurzyca Nawodna - Osadnik Myślibórz 0 : 3 więcej
Ehrle Dobra - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 1 więcej
Iskra Banie - Orzeł Grzędzice 4 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Odra Chojna 2 : 6 więcej
Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Zawisza Grzmiąca 2 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Sława Sławno 3 : 0 więcej
Iskra Białogard - MKS Sokół Karlino 2 : 2 więcej
KS Sieciemin - Radew Białogórzyno 0 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - GKS Manowo 1 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Gryf Polanów 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Ińsko - Olimp Złocieniec 2 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo 3 : 1 więcej
Unia Dolice - Kłos Pełczyce 1 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Korona Człopa 2 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Światowid 63 Łobez 2 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Sokół Suliszewo 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Gwardia Koszalin 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Energetyk Gryfino - GKS Kołbacz 2 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Chemik II Police 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 3 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Amator Kołobrzeg - TKKF Strażak Koszalin 3 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Bizon Cerkwica - Rega Trzebiatów 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
KP II Przecław - FASE Szczecin 2 : 8 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Błękitni Stargard JS - Akademia MKP Szczecinek 10 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Arkonia II Szczecin - Pogoń Barlinek JM 3 : 0 więcej
18 maj
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Chrobry Głogów - Grupa Azoty Unia Tarnów 29 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Sokół Kościerzyna - ITS Jeziorak Iława 36 : 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Sambor Latocha Agropom Tczew - Wybrzeże Gdańsk 38 : 33 więcej
19 maj
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Lech Poznań 0 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Stal Mielec 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Motor Lublin 0 : 0 więcej
GKS Jastrzębie - Garbarnia Kraków 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Szczecinek - Mirstal Mirosławiec 4 : 0 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Pomorzanin Sławoborze 3 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 22k : 22 więcej
piłka ręczna Turniej Mistrzyń
AZS Poznań - Młyny Stoisław Koszalin 17 : 39 więcej
AZS AWF Warszawa - SWWS Energa Szczypiorno Kalisz 22 : 26 więcej
20 maj
piła nożna Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Cracovia 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Górnik Polkowice 1 : 1 więcej
Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg 2 : 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Płomień Myślino - Jantar Dziwnów 2 : 8 więcej
Ina Goleniów - Astra Ustronie Morskie 3 : 1 więcej
Polonia Płoty - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Mewa Resko 2 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Rurzyca Nawodna - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 5 więcej
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 1 : 4 więcej
Ehrle Dobra - Iskra Banie 0 : 8 więcej
Morzycko Moryń - Stal Szczecin 1 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Ogniwo Babinek 9 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Orzeł Grzędzice 0 : 6 więcej
Odra Chojna - Czcibor Cedynia 6 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - KP Przecław 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz 7 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Gryf Polanów 1 : 0 więcej
Iskra Białogard - Vimobilia Będzino 6 : 1 więcej
MKS Sokół Karlino - Zawisza Grzmiąca 7 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Wrzos Wrześnica 3 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - Sława Sławno 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Ińsko - Orzeł Bierzwnik 2 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Barlinek 2 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
Unia Dolice - Orzeł Łubowo 7 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew 1 : 0 więcej
Unia Swarzędz - Unia Solec Kujawski 1 : 1 więcej
Cartusia Kartuzy - Błękitni Stargard 0 : 0 więcej
Unia Janikowo - Polonia Środa Wlkp. 0 : 3 więcej
Jarota Jarocin - Vineta Wolin 3 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 1 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Szczecin - MKP Szczecinek 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mechanik Bobolice 4 : 2 więcej
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 1 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 4 : 3 więcej
Biali Sądów - Gavia Choszczno 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Zalew Stepnica - Resko Karcino 3 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Bizon Cerkwica 3 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce 1 : 3 więcej
Pomorzanin Przybiernów - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Spójnia Świdwin - Radowia Radowo Małe 4 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Sparta Węgorzyno 3 : 2 więcej
Redłovia Redło - Orkan Dalewo 4 : 1 więcej
Dąb Dębice - Masovia Maszewo 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Mechanik Warnice - Wicher Reptowo 1 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Gwiazda Żalęcino 6 : 2 więcej
Piast Kolin - Kluczevia II Stargard 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo 3 : 4 więcej
Energetyk Gryfino - Grot Gardno 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Chrobry Lisie Pole - Myśla Dargomyśl 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Świt Barnimie - Klon Krzęcin 1 : 4 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Orkan Suchań 2 : 5 więcej
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 2 : 4 więcej
Iskra Pomień - Skrzydlaci Będargowo 8 : 0 więcej
Czarni Marianowo - Błękitni Pomierzyn 0 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Grom Szwecja 3 : 2 więcej
Błonie Barwice - Pogoń Wierzchowo 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
MKS Polonia Warszawa - Górnik Zabrze 0 : 2 więcej
Cracovia - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 10 : 1 więcej
Zagłebie Sosnowiec - Raków Częstochowa 1 : 4 więcej
Warta Poznań - Lech Poznań 3 : 2 więcej
Odra Opole - Chemik Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin 5 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
LZS Stare Oborzyska - LFA Szczecin 2 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Victoria Sianów 11 : 0 więcej
Górnicza Konin - KTS-K Luzino 0 : 5 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Zryw Kretomino - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 2 : 5 więcej
Victoria Sianów - Mechanik Bobolice 2 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Perła Gmina Dygowo 3 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Oldboje Bruskowo Wielkie 7 : 5 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Drawa Drawsko 6 : 2 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Gryf Kamień Pomorski 2 : 1 więcej
Pamet Świdwin - Oldboje Wyszewo 2 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Światowid 63 Łobez 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Promień Mosty - Bałtyk Gostyń 3 : 0 więcej
Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Kasta II Szczecin-Majowe - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Rybak Trzebież 3 : 4 więcej
Future Szczecin - Świt II Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół Różańsko - Czarni Czarnówko 2 : 2 więcej
LUKS Krzywin - Polonia Gryfino 2 : 2 więcej
Błękit Pniewo - Koral Mostkowo 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Grom Płonno 3 : 0 więcej
Ina Stradzewo - Unia II Dolice 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
GKS Sokół / Torpeda Grzybowo - Wieża II Postomino 3 : 4 więcej
Wicher Rąbino - Chrobry Drzonowo 2 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Akademia MKP Szczecinek - Kotwica Kołobrzeg JS 2 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
SALOS Szczecin JM - Żaki Szczecin JM 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 22 : 26 więcej
Azoty Puławy - Sandra Spa Pogoń Szczecin 36 : 27 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Energa MKS Kalisz 29 : 26 więcej
Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn 33 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Tytani Wejherowo - Kospel Gwardia Koszalin 33 : 38 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KU AZS UKW Bydgoszcz - UKS Jedynka Kodo Morąg 32 : 26 więcej
piłka ręczna Turniej Mistrzyń
AZS Poznań - SWWS Energa Szczypiorno Kalisz 19 : 27 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - AZS AWF Warszawa 23 : 19 więcej
21 maj
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
Radomiak Radom - Widzew Łódź 3 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 4 : 2 więcej
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Śląsk II Wrocław 4 : 0 więcej
Radunia Stężyca - KKS Kalisz 0 : 0 więcej
Lech II Poznań - Znicz Pruszków 2 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Rega Trzebiatów - Orzeł Łoźnica 3 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Gryf Kamień Pomorski 1 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Zefir Wyszewo - Victoria Sianów 3 : 2 więcej
KS Sieciemin - GKS Manowo 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Piast Chociwel - Korona Człopa 8 : 3 więcej
Kłos Pełczyce - Drawa Drawsko Pom. 1 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek 2 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Gedania Gdańsk 5 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Wieża Postomino - Flota Świnoujście 1 : 0 więcej
Dąb Dębno - Chemik Police 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Hanza Goleniów 1 : 2 więcej
Vineta II Wolin - Pionier Żarnowo 4 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Jantar II Dziwnów 5 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Płomień Lisowo - Jastrząb Łosośnica 0 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ikar Krosino 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Przelewice - Dęby Rogowo 2 : 4 więcej
Orzeł Małkocin - Sęp Brzesko 2 : 1 więcej
Sparta Skalin - Znicz Niedźwiedź 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Chemik II Police 5 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 5 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Wicher Steklno 8 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Unia Swochowo 13 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Polonia Giżyn 0 : 3 więcej
Zieloni Zielin - Pomorzanin Cychry 0 : 4 więcej
Sekwoja Brwice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 3 więcej
Witniczanka Witnica - Stal Lipiany 1 : 5 więcej
Piast Karsko - Kłos Kamienny Jaz 8 : 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - GKS Golenice 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sokół Granowo - Calisia II/Grom Giżyno 7 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Ina Recz 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - Wicher Mierzym 3 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Błękitni Stary Jarosław 0 : 1 więcej
Fala Gąski - Saturn Mielno 3 : 1 więcej
Strong Zielenica - Arkadia Malechowo 3 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - LZS Kowalewice 0 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - KS Skibno 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Santos Kłębowiec - Błękitni Ostrowice 1 : 1 więcej
KS Dzikowo - Wspólni Różewo 2 : 3 więcej
Sad Chwiram - Mechanik Turowo 3 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 3 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 0 : 2 więcej
Escola Varsovia Warszawa - Lech Poznań 1 : 3 więcej
Miedź Legnica - Wisła Kraków 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 9 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Victoria Niemcz - Błękitni Stargard 8 : 1 więcej
KKP II Bydgoszcz - Warta Poznań 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Pionier Szczecin 0 : 3 więcej
KP II Przecław - Mierzynianka II Mierzyn 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Zjednoczeni Kurzycko - Czcibor Bielin 3 : 3 więcej
Osadnik II Myślibórz - Klon Krzymów 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 3 więcej
Orzeł Żeńsko - Bryza Reńsko 0 : 0 więcej
Strzała Płotno - Jedność Przewłoki 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Jantar Motortech Siemyśl - KS Mustang 7 : 0 więcej
Grot Gorawino - Orzeł Mrzeżyno 5 : 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Darpol Barzowice 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
13:00  Mirstal Mirosławiec - Orzeł II Łubowo więcej
Drzewiarz Świerczyna - KS Gwda Wielka 0 : 1 więcej
Drzewiarz Krosino - Bytyń Nakielno 3 : 7 więcej
Sokół Spore - Legion Strączno 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
SALOS Szczecin JS - Gwardia Koszalin JS 3 : 2 więcej
Świt Szczecin JS - Błękitni Stargard JS 4 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Chemik Police - Bałtyk Koszalin JM 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin JM - Błękitni Stargard JM 5 : 1 więcej
Arkonia Szczecin JM - FASE Szczecin JM 2 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Pogoń Barlinek JM - Prawobrzeże Szczecin 0 : 0 więcej
Świt II Szczecin JM - Arkonia II Szczecin 7 : 3 więcej
Bałtyk II Koszalin - Błękitni II Stargard 2 : 6 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Industria Kielce - Orlen Wisła Płock 27 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Pogoń Handball Szczecin - BSMS Bartoszyce 32 : 23 więcej
piłka ręczna Turniej Mistrzyń
SWWS Energa Szczypiorno Kalisz - Młyny Stoisław Koszalin 24k : 24 więcej
AZS Poznań - AZS AWF Warszawa 22 : 29 więcej
22 maj
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
24 maj
Turniej Ligi Bałtyckiej Powiat Koszaliński więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Łabędź Widuchowa - KP Przecław 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wielkopolska - Cartusia Kartuzy 1 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz 1 : 0 więcej
Unia Solec Kujawski - Bałtyk Gdynia 0 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Jarota Jarocin 2 : 2 więcej
Gedania Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 więcej
Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin 1 : 4 więcej
Vineta Wolin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 : 3 więcej
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 0 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2 : 5 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Zryw Kretomino - Victoria Sianów 2 : 3 więcej
Perła Gmina Dygowo - Amator Kołobrzeg 0 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Pogoń Połczyn Zdrój - Pomorzanin Sławoborze 3 : 5 więcej
Rega Trzebiatów - Drawa Drawsko 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Świt II Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Kotwica Kołobrzeg JS - SALOS Szczecin JS 0 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Żaki Szczecin JM - FASE Szczecin JM 2 : 3 więcej
25 maj
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Bizon Cerkwica 3 : 3 więcej
26 maj
piła nożna II liga
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Iskra Banie - Morzycko Moryń 5 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Prawobrzeże Szczecin - Błękitni II Stargard 0 : 0 więcej
Pogoń Barlinek JM - Świt Szczecin JM 2 : 1 więcej
27 maj
piła nożna Ekstraklasa
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
Cracovia - Wisła Płock 3 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1 : 1 więcej
Stal Mielec - Warta Poznań 1 : 0 więcej
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 3 : 1 więcej
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2 : 0 więcej
Widzew Łódź - Korona Kielce 0 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Radomiak Radom 4 : 0 więcej
piła nożna II liga
Motor Lublin - Zagłębie II Lubin 2 : 0 więcej
Znicz Pruszków - Wisła Puławy 1 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 0 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Płomień Myślino 10 : 0 więcej
Mewa Resko - Ina Goleniów 0 : 4 więcej
Astra Ustronie Morskie - Polonia Płoty 6 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 8 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Rega Trzebiatów 3 : 3 więcej
Jantar Dziwnów - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 5 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Sławoborze 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czcibor Cedynia - Osadnik Myślibórz 1 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 0 : 6 więcej
Rurzyca Nawodna - KP Przecław 4 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Ehrle Dobra 8 : 2 więcej
Stal Szczecin - Odra Chojna 5 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Łabędź Widuchowa 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 2 : 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - MKS Sokół Karlino 6 : 4 więcej
Gryf Polanów - Zefir Wyszewo 2 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Radew Białogórzyno 0 : 4 więcej
Wrzos Wrześnica - Darłovia Darłowo 1 : 6 więcej
Vimobilia Będzino - Głaz Tychowo 2 : 0 więcej
GKS Manowo - Iskra Białogard 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Bierzwnik - Piast Chociwel 2 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Kłos Pełczyce 1 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Sokół Suliszewo 3 : 1 więcej
Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 7 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Jarota Jarocin 1 : 1 więcej
Unia Swarzędz - Vineta Wolin 3 : 0 więcej
Unia Janikowo - Gedania Gdańsk 0 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 3 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin 0 : 6 więcej
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 2 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Dąb Dębno 4 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów 4 : 1 więcej
Chemik Police - Iskierka Szczecin 3 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 9 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo 2 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Błękitni II Stargard 4 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - Korona Stuchowo 0 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 1 : 2 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 6 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Vineta II Wolin 2 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sparta Węgorzyno - Redłovia Redło 4 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 : 4 więcej
Masovia Maszewo - Rolpol Chlebowo 2 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Dąb Dębice 2 : 5 więcej
Ikar Krosino - Spójnia Świdwin 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Dęby Rogowo - Mechanik Warnice 6 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Sparta Skalin 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Swochowo - Energetyk Gryfino 0 : 5 więcej
Czarni Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 12 : 0 więcej
Wicher Steklno - GKS Kołbacz 1 : 5 więcej
Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Stal Lipiany - Zieloni Zielin 3 : 2 więcej
Pomorzanin Cychry - Mieszko Mieszkowice 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Korona Raduń 7 : 0 więcej
Ina Recz - Czarni Marianowo 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Strong Zielenica 0 : 3 więcej
Saturn Mielno - Darłovia II Darłowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram 3 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Hubertus Biały Bór 3 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Wiarus Żółtnica 1 : 2 więcej
Grom Szwecja - KS Dzikowo 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
Raków Częstochowa - MKS Polonia Warszawa 1 : 3 więcej
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1 : 3 więcej
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 5 : 1 więcej
Legia Warszawa - Miedź Legnica 5 : 1 więcej
Wisła Kraków - Escola Varsovia Warszawa 4 : 2 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
LFA II Szczecin - Energetyk Junior Gryfino 0 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
LFA Szczecin - Górnicza Konin 3 : 0 więcej
KA4 resPect Krobia - Lechia Gdańsk 0 : 3 więcej
Victoria Sianów - LZS Stare Oborzyska 0 : 18 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Iskra Białogard - TKKF Strażak Koszalin 2 : 0 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Mirstal Mirosławiec 1 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Victoria Sianów 0 : 3 więcej
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Olimp Złocieniec 2 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Drawa Drawsko - Maxtrans-Sokół Karlino 3 : 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Sławoborze 4 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 1 : 4 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pamet Świdwin 10 : 4 więcej
Oldboje Wyszewo - Sokół Stara Dąbrowa 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Pionier Szczecin - Iskierka II Szczecin 0 : 5 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - Kasta II Szczecin-Majowe 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Sokół Różańsko 4 : 1 więcej
Koral Mostkowo - Zjednoczeni Kurzycko 0 : 3 więcej
Polonia Gryfino - Osadnik II Myślibórz 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Unia II Dolice - WODR Barzkowice 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Orzeł Mrzeżyno - Derby Karścino 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
KS Gwda Wielka - Mirstal Mirosławiec 3 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Sokół Spore 4 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Świt Szczecin JS - Akademia MKP Szczecinek 5 : 3 więcej
Gwardia Koszalin JS - Błękitni Stargard JS 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Żaki Szczecin JM - Błękitni Stargard JM 3 : 1 więcej
Gwardia Koszalin JM - Arkonia Szczecin JM 2 : 1 więcej
SALOS Szczecin JM - Bałtyk Koszalin JM 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Arkonia II Szczecin - Bałtyk II Koszalin 6 : 0 więcej
28 maj
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków 0 : 0 więcej
Stomil Olsztyn - Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 więcej
KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg 4 : 1 więcej
Lech II Poznań - GKS Jastrzębie 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Orzeł Grzędzice - Arkonia Szczecin 2 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Sława Sławno - KS Sieciemin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Łubowo - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Ina Ińsko 0 : 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Unia Dolice 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Cartusia Kartuzy - Olimpia Grudziądz 0 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - OKS Center MD Goleniów 1 : 6 więcej
Wicher Brojce - Leśnik Kliniska 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Radowia Radowo Małe - Płomień Lisowo 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kluczevia II Stargard - Orzeł Małkocin 4 : 0 więcej
Gwiazda Żalęcino - Wicher Przelewice 3 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Piast Kolin 2 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Orzeł Pęzino 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Wołczkowo-Bezrzecze 5 : 4 więcej
Tanowia Tanowo - Zryw Kołbaskowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Piaseczno 8 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Piast Karsko 0 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 7 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Witniczanka Witnica 1 : 3 więcej
GKS Golenice - Chrobry Lisie Pole 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Orkan Suchań - Iskra Lutówko 1 : 1 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Iskra Pomień 0 : 6 więcej
Błękitni Pomierzyn - Świt Barnimie 5 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Sokół Granowo 10 : 3 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanin Zamęcin 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
KS Skibno - Passat Bukowo Morskie 1 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Wrzos Wrzosowo 0 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - Fala Gąski 7 : 1 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Ostrowice - Wrzos Borne Sulinowo 3 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Santos Kłębowiec 1 : 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna 0 : 2 więcej
Medyk Konin - GKS Katowice 1 : 3 więcej
Sportowa Czwórka Radom - KKP Bydgoszcz 1 : 0 więcej
Pogoń Tczew - APLG Gdańsk 0 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Rekord Bielsko-Biała - Odra Opole 1 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Chrobry Głogów 7 : 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - Warta Poznań 0 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Zagłebie Sosnowiec 6 : 5 więcej
Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 1 : 3 więcej
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 5 : 2 więcej
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1 : 4 więcej
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Pogoń II Szczecin - LADIES SOCCER TEAM Gorzów WLKP 2 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Warta Poznań - Victoria Niemcz 3 : 3 więcej
KTS-K Luzino - KKP II Bydgoszcz 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska 0 : 3 więcej
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 3 : 13 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Rybak Trzebież 1 : 10 więcej
Świt II Szczecin - Okręt Mirand Szczecin 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Klon Krzymów - Błękit Pniewo 1 : 3 więcej
Czarni Czarnówko - LUKS Krzywin 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Grom Płonno - Ina Stradzewo 2 : 9 więcej
Bryza Reńsko - Strzała Płotno 12 : 0 więcej
Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec 1 : 3 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Żeńsko 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KS Mustang - Syrena-Grot Rymań 1 : 0 więcej
Chrobry Drzonowo - GKS Sokół / Torpeda Grzybowo 4 : 2 więcej
Wicher Rąbino - Darpol Barzowice 3 : 0 więcej
Wieża II Postomino - Grot Gorawino 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Drzewiarz Krosino 0 : 3 więcej
Legion Strączno - Drzewiarz Świerczyna 5 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Kotwica Kołobrzeg JS - Flota Świnoujście JS 8 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
FASE Szczecin JM - Chemik Police 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 8 : 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Świt II Szczecin JM 1 : 5 więcej
29 maj
piła nożna A klasa gr. 4
Chemik II Police - Sztorm Szczecin 6 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Pogoń Połczyn Zdrój - Wybrzeże Rewalskie Rewal 11 : 1 więcej
30 maj
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Future Szczecin 4 : 2 więcej
31 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - KP Przecław 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - Cracovia 7 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 2 : 0 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Drawa Drawsko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 2 więcej
Rega Trzebiatów - Oldboje Wyszewo 0 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sparta Gryfice 5 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
SALOS Szczecin JS - Kotwica Kołobrzeg JS 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Błękitni II Stargard - Pogoń Barlinek JM 6 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
3 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
2 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
1 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 9
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152673
• newsów: 78310
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177671
• zdjęć: 903822
• relacji: 40702
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies