ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 czerwiec 2023
pokaż:
03 czerwiec
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Rega Trzebiatów - Astra Ustronie Morskie 4 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 3 : 1 więcej
Polonia Płoty - Mewa Resko 6 : 3 więcej
Ina Goleniów - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 6 : 0 więcej
Płomień Myślino - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Ogniwo Babinek 9 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia 2 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - KP Przecław 5 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 5 więcej
Morzycko Moryń - Jeziorak Szczecin 1 : 9 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wrzos Wrześnica - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 4 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów 3 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - MKS Sokół Karlino 0 : 8 więcej
Darłovia Darłowo - Victoria Sianów 3 : 0 więcej
Głaz Tychowo - GKS Manowo 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Ińsko - Orzeł Łubowo 4 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik 3 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 8 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Drawa Drawsko Pom. 8 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Sokół Suliszewo 1 : 3 więcej
Unia Dolice - Olimp Złocieniec 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Unia Janikowo 3 : 0 więcej
Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin 1 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 : 2 więcej
Vineta Wolin - Bałtyk Gdynia 3 : 1 więcej
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Unia Swarzędz 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Hutnik Szczecin 2 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin 2 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Chemik Police 9 : 1 więcej
Wieża Postomino - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Resko Karcino 3 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów 0 : 5 więcej
OKS Center MD Goleniów - Wicher Brojce 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Redłovia Redło - Masovia Maszewo 1 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Jastrząb Łosośnica 4 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Spójnia Świdwin 0 : 5 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sparta Węgorzyno 4 : 2 więcej
Dąb Dębice - Radowia Radowo Małe 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Orzeł Małkocin - Znicz Niedźwiedź 2 : 1 więcej
Piast Kolin - Sokół Pyrzyce 1 : 3 więcej
Mechanik Warnice - Wicher Przelewice 6 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Kluczevia II Stargard 1 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Gwiazda Żalęcino 8 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Odrzanka Radziszewo 4 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Czarni Fiege Lubanowo 13 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Grot Gardno 3 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Unia Swochowo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Mieszko Mieszkowice - Stal Lipiany 0 : 2 więcej
Piast Karsko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Pomorzanin Zamęcin - Calisia II/Grom Giżyno 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Wicher Mierzym 0 : 2 więcej
Strong Zielenica - KS Skibno 3 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - Mechanik II Iskra Kłanino 2 : 2 więcej
Fala Gąski - LZS Kowalewice 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wiarus Żółtnica - Grom Szwecja 1 : 4 więcej
Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 : 1 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Korona Kielce - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1 : 3 więcej
MKS Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 0 : 3 więcej
Cracovia - Arka Gdynia 4 : 1 więcej
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 0 : 5 więcej
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Victoria Sianów - Amator Kołobrzeg 5 : 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 1 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Oldboje Bruskowo Wielkie 6 : 0 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Perła Gmina Dygowo 4 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Oldboje Szczecinek 0 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec 3 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Wyszewo 5 : 1 więcej
Drawa Drawsko - Bizon Cerkwica 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Bałtyk Gostyń 0 : 3 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
KP II Przecław - Pionier Szczecin 0 : 6 więcej
Iskierka II Szczecin - Rybak Trzebież 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
LUKS Krzywin - Czcibor Bielin 0 : 1 więcej
Sokół Różańsko - Koral Mostkowo 3 : 0 więcej
Polonia Gryfino - Klon Krzymów 5 : 0 więcej
Osadnik II Myślibórz - Czarni Czarnówko 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Bryza Reńsko 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
GKS Sokół / Torpeda Grzybowo - Darpol Barzowice 3 : 0 więcej
Derby Karścino - Wieża II Postomino 3 : 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Jantar Motortech Siemyśl 0 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno 0 : 3 więcej
KS Gwda Wielka - Orzeł II Łubowo 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin JS 7 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Błękitni Stargard JM - Bałtyk Koszalin JM 1 : 1 więcej
Żaki Szczecin JM - Gwardia Koszalin JM 1 : 6 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin JM 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Bałtyk II Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 4 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Arkonia II Szczecin 3 : 2 więcej
Świt Szczecin JM - Błękitni II Stargard 3 : 6 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
3 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
3 » Radomiak Radom-Pogoń Sz »
1 » Wieża Postomino-Polski  »
1 » Sokół Sokoliniec-Bryza  »
1 » KPR Ruch Chorzów-SPR Po »
1 » Perła URB Dygowo-Ina Go »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Bengoro dadzi
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151537
• newsów: 77974
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170574
• zdjęć: 889853
• relacji: 40530
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies