ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 wrzesień 2022
pokaż:
24 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 79 : 81 więcej
WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 99 : 66 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Turów Zgorzelec - MKKS Żak Koszalin 100 : 103 więcej
GKS Tychy - Polonia Warszawa 85 : 63 więcej
HydroTruck Radom - Polonia Bytom 99 : 91 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Weegree AZS Politechnika Opolska 79 : 61 więcej
Decka Pelplin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 68 : 89 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 64 : 66 więcej
Dziki Warszawa - Enea Basket Poznań 62 : 54 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
TKM Włocławek - PTK Pabianice 69 : 88 więcej
MKK Zgierz - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 94 : 62 więcej
ŁKS Youth Łódź - GAK Gdynia 63 : 57 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Sklep Polski MKK Gniezno 83 : 89 więcej
Pyra Poznań - ŁKS Łódź 85 : 104 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 0 : 2 więcej
Zagłębie II Lubin - Polonia Warszawa 1 : 2 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Śląsk II Wrocław 1 : 0 więcej
Wisła Puławy - KKS Kalisz 3 : 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Górnik Polkowice 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Sławoborze 7 : 0 więcej
Ina Goleniów - Sparta Gryfice 1 : 2 więcej
Polonia Płoty - Sarmata Dobra 2 : 3 więcej
Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Orzeł Łożnica 3 : 0 więcej
Mewa Resko - Jantar Dziwnów 0 : 3 więcej
Płomień Myślino - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 10 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Kasta Szczecin-Majowe - Stal Szczecin 0 : 2 więcej
Odra Chojna - Jeziorak Szczecin 4 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 4 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Rurzyca Nawodna 1 : 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra 1 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Arkonia Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - SKS Wybrzeże Biesiekierz 4 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Gryf Polanów 2 : 2 więcej
Sokół Karlino - Victoria Sianów 2 : 5 więcej
Radew Białogórzyno - Wrzos Wrześnica 5 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - KS Sieciemin 10 : 0 więcej
Sława Sławno - Vimobilia Będzino 3 : 1 więcej
Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 0 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Zefir Wyszewo 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Unia Dolice - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Korona Człopa 0 : 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Światowid 63 Łobez 1 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 4 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 3 więcej
Ina Ińsko - Piast Chociwel 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Vineta Wolin - Unia Solec Kujawski 0 : 1 więcej
Unia Swarzędz - Gedania Gdańsk 1 : 3 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Stolem Gniewino 1 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 5 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy 1 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gavia Choszczno 2 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 2 : 3 więcej
Biali Sądów - Flota Świnoujście 1 : 4 więcej
Olimp Gościno - Wieża Postomino 0 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Chemik Police 5 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Orzeł Wałcz 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Bizon Cerkwica 7 : 3 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Jantar II Dziwnów 2 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Vineta II Wolin 2 : 9 więcej
Korona Stuchowo - OKS Center MD Goleniów 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Spójnia Świdwin - Sparta Węgorzyno 3 : 5 więcej
Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo 3 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Redłovia Redło 3 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Dęby Rogowo - Kluczevia II Stargard 3 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Gwiazda Żalęcino 5 : 2 więcej
Mechanik Warnice - Orzeł Pęzino 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Energetyk Gryfino - Wołczkowo-Bezrzecze 3 : 1 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Grot Gardno 2 : 2 więcej
Unia Swochowo - Wicher Steklno 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Kamienny Jaz 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Błękitni Pomierzyn 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - LZS Kowalewice 2 : 3 więcej
Gryf Dobrowo - Darłovia II Darłowo 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Mechanik Turowo 1 : 5 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Sad Chwiram 4 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Żaki Szczecin - SALOS Szczecin JS 4 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 3 : 2 więcej
Sportowa Czwórka Radom - KS AZS UJ Kraków 0 : 2 więcej
Pogoń Tczew - Medyk Konin 4 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Cracovia SSA Kraków - Jagiellonia Białystok SSA 1 : 1 więcej
Polonia Warszawa - Escola Varsovia 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Pogoń Szczecin 3 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Pogoń Szczecin U17 - Raków Częstochowa 1 : 4 więcej
Chrobry Głogów U17 - Lechia Gdańsk 0 : 4 więcej
FASE Szczecin - Zagłebie Sosnowiec 6 : 0 więcej
Odra Opole - Zawisza Bydgoszcz 4 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
LFA II Szczecin - Pogoń II Szczecin 2 : 10 więcej
piła nożna III liga Kobiet
LFA Szczecin - Warta Poznań 4 : 1 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Błękitni Stargard 8 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
SALOS Szczecin JM - Arkonia Szczecin JM 2 : 1 więcej
Świt Szczecin - FASE Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
MKP Szczecinek - Pogoń Barlinek 2 : 2 więcej
Football Arena Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Zryw Kretomino - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 : 6 więcej
Oldboje Szczecinek - Olimp Złocieniec 7 : 0 więcej
Victoria Sianów - Mirstal Mirosławiec 5 : 1 więcej
Lech Czaplinek - TKKF Strażak Koszalin 4 : 1 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Amator Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Perła Gmina Dygowo - Mechanik Bobolice 5 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Wyszewo 2 : 3 więcej
Pamet Świdwin - Gryf Kamień Pomorski 4 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Sokół Stara Dąbrowa 7 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty 1 : 4 więcej
Sowianka Sowno - Polonia II Płoty 3 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Świt II Szczecin 1 : 8 więcej
Pionier Szczecin - Rybak Trzebież 2 : 1 więcej
Kasta II Szczecin-Majowe - Okręt Mirand Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Polonia Gryfino - Zjednoczeni Kurzycko 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Orzeł Mrzeżyno - Jantar Motortech Siemyśl 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Mirstal Mirosławiec 4 : 5 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - AZS UG Gdańsk 5 : 5 więcej
Futbalo Białystok - Bonito Helios Białystok 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 26 : 33 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy 30 : 25 więcej
Orlen Wisła Płock - MKS Zagłębie Lubin 31 : 16 więcej
MMTS Kwidzyn - Łomża Industria Kielce 30 : 35 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Ruch Chorzów 25 : 23 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - EUROBUD JKS Jarosław 24 : 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SKF KPR Sparta Oborniki - Sokół Kościerzyna 29 : 33 więcej
PGE KPR Gryfino - ITS Jeziorak Iława 25 : 35 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS Handball Czersk 37 : 33 więcej
Czarni Olecko - MMTS II Kwidzyn 18 : 47 więcej
Pogoń Handball Szczecin - AZS Fahrenheit Gdańsk 32 : 28 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
SMS ZPRP II Płock - Jutrzenka Płock 21 : 23 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - Sambor Tczew 28 : 29 więcej
SPR Pogoń Szczecin - UKS PCM Kościerzyna 35 : 34 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76866
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies