ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - wrzesień 2022
pokaż:
01 wrzesień
Columna Medica Baja Poland 2022 więcej
02 wrzesień
Columna Medica Baja Poland 2022 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Legia Warszawa - Radomiak Radom 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin 5 : 1 więcej
Świt Szczecin - Unia Solec Kujawski 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
KKS Lech Poznań - Górnik Zabrze S.A. 1 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Błękitni Stargard - Warta Poznań 0 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Sokół Stara Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - MKS Zagłębie Lubin 32 : 28 więcej
03 wrzesień
Lisek i przyjaciele więcej
Columna Medica Baja Poland 2022 więcej
Mistrzostwa Polski Masters w kajakarstwie więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Raków Częstochowa 3 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy 2 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Lech II Poznań 3 : 3 więcej
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków 4 : 2 więcej
Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 3 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - GKS 1962 Jastrzębie 1 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
Płomień Myślino - Polonia Płoty 1 : 5 więcej
Ina Goleniów - Kotwica II Kołobrzeg 5 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Astra Ustronie Morskie 2 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - AP Kotwica Kołobrzeg 5 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Orzeł Łożnica 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 5 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Osadnik Myślibórz 5 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Czcibor Cedynia 3 : 2 więcej
Iskra Banie - KP Przecław 7 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
SKS Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 2 : 0 więcej
Głaz Tychowo - KS Sieciemin 6 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Sokół Karlino 4 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Zawisza Grzmiąca 3 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Sława Sławno 2 : 2 więcej
Victoria Sianów - GKS Manowo 2 : 3 więcej
Gryf Polanów - Vimobilia Będzino 0 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Zorza Dobrzany 4 : 1 więcej
Ina Ińsko - Unia Dolice 0 : 3 więcej
Piast Chociwel - Kłos Pełczyce 2 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo 4 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 1 : 3 więcej
Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom. 3 : 0 więcej
Korona Człopa - Orzeł Łubowo 3 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez 4 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 0 : 0 więcej
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 3 : 0 więcej
Gedania Gdańsk - Vineta Wolin 4 : 0 więcej
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew 3 : 1 więcej
Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wieża Postomino - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard 5 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Iskierka Szczecin 2 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 1 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
Olimp Gościno - Biali Sądów 0 : 3 więcej
Chemik Police - Błękitni II Stargard 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 5 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sparta Węgorzyno - Masovia Maszewo 2 : 3 więcej
Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 1 : 0 więcej
Redłovia Redło - Spójnia Świdwin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Dęby Rogowo - Orzeł Małkocin 1 : 6 więcej
Piast Kolin - Wicher Przelewice 0 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Wicher Reptowo 2 : 2 więcej
16:30  Gwiazda Żalęcino - Unia Stargard więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - GKS Kołbacz 2 : 4 więcej
Energetyk Gryfino - Sztorm Szczecin 7 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Chemik II Police 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 : 2 więcej
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Iskra Pomień 0 : 3 więcej
Ina Recz - Orkan Suchań 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Strong Zielenica - Wrzos Wrzosowo 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Grom Szwecja 2 : 5 więcej
Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 4 : 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Błękitni Ostrowice 5 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
14:00  Ina Goleniów JS - Bałtyk Koszalin więcej
13:00  Prawobrzeże Szczecin - Dąb Dębno JS więcej
SALOS Szczecin JS - Akademia MKP Szczecinek 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona SA Kielce - Śląsk Wrocław 5 : 3 więcej
Wisła Kraków SA - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
Legia Warszawa S.A. - Polonia Warszawa 4 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Cracovia SSA Kraków 1 : 1 więcej
Escola Varsovia - Jagiellonia Białystok SSA 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zagłebie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - KKS Lech Poznań 1 : 0 więcej
Warta Poznań SA - FASE Szczecin 3 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów U17 4 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 4 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia SSA 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Warta Poznań - AP Reissa Poznań 1 : 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Orlen Gdańsk UKS 5 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
KA4 resPect Krobia - WIKĘD Luzino 3 : 1 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - KKP II Bydgoszcz 0 : 13 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
SALOS Szczecin JM - Gwardia Koszalin 4 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Bruskowo Wielkie - Perła Gmina Dygowo 1 : 3 więcej
Zryw Kretomino - TKKF Strażak Koszalin 0 : 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec 3 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 2 : 0 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pogoń Oldboys Połczyn Zdrój 4 : 3 więcej
Pamet Świdwin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 9 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Polonia II Płoty 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
Pionier Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 2 : 2 więcej
Rybak Trzebież - Kasta II Szczecin-Majowe 2 : 0 więcej
Future Szczecin - Iskierka II Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czarni Czarnówko - Klon Krzymów 4 : 0 więcej
Czcibor Bielin - Polonia Gryfino 5 : 0 więcej
Koral Mostkowo - Osadnik II Myślibórz 2 : 3 więcej
Błękit Pniewo - LUKS Krzywin 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Jedność Przewłoki - Unia II Dolice 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Darpol Barzowice - Derby Karścino 2 : 6 więcej
Chrobry Drzonowo - Orzeł Mrzeżyno 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Sokół Spore - Drzewiarz Świerczyna 4 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - KS Gwda Wielka 6 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 23 : 22 więcej
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Sandra Spa Pogoń Szczecin 27 : 26 więcej
Łomża Vive Kielce - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 40 : 28 więcej
Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 24 : 36 więcej
04 wrzesień
Columna Medica Baja Poland 2022 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
Lech Poznań - Widzew Łódź 2 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
KKS Kalisz - Śląsk II Wrocław 3 : 0 więcej
Motor Lublin - Znicz Pruszków 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Iskra Golczewo 1 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Mewa Resko 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Orzeł Grzędzice - Ogniwo Babinek 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 1 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń N. Skalmierzyce 2 : 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Rasel Dygowo 1 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Mechanik Bobolice 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Wicher Brojce 0 : 4 więcej
Vineta II Wolin - Resko Karcino 12 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Hanza Goleniów 1 : 8 więcej
Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 2 : 3 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Leśnik Kliniska 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Radowia Radowo Małe 2 : 2 więcej
Ikar Krosino - Dąb Dębice 3 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Jastrząb Łosośnica 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sparta Skalin - Mechanik Warnice 0 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Znicz Niedźwiedź 3 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 2 więcej
Wicher Steklno - Czarni Szczecin 1 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 4 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Unia Swochowo 13 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 : 2 więcej
GKS Golenice - Piast Piaseczno 6 : 1 więcej
Stal Lipiany - Kłos Kamienny Jaz 5 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Polonia Giżyn 0 : 2 więcej
Piast Karsko - Sekwoja Brwice 8 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Świt Barnimie - Calisia II/Grom Giżyno 6 : 2 więcej
Czarni Marianowo - Ina Nadarzyn 3 : 5 więcej
Błękitni Pomierzyn - Skrzydlaci Będargowo 8 : 1 więcej
Iskra Lutówko - Korona Raduń 2 : 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
KS Skibno - Saturn Mielno 7 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Błękitni Stary Jarosław 1 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - LZS Kowalewice 4 : 3 więcej
Passat Bukowo Morskie - Gryf Dobrowo 8 : 4 więcej
Darłovia II Darłowo - Mechanik II Iskra Kłanino 1 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wspólni Różewo 2 : 3 więcej
Sad Chwiram - Pogoń Wierzchowo 0 : 1 więcej
KS Dzikowo - Santos Kłębowiec 1 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin JS - Flota Świnoujście JS 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Raków Częstochowa 3 : 1 więcej
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin U17 1 : 3 więcej
Górnik Zabrze - Odra Opole 4 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 3 : 3 więcej
Jaguar Gdańsk - KKS Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
KKP Chełmża - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 0 : 4 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - Górnicza Konin 4 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - LFA Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Żaki Szczecin - Błękitni Stargard 4 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin JM - Świt Szczecin 5 : 0 więcej
Arkonia Szczecin JM - FASE Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Chemik Police - Pogoń Barlinek 0 : 1 więcej
Arkonia II Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 : 0 więcej
Bałtyk II Koszalin - Football Arena Szczecin 10 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 8 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 2 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Promień Mosty 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Świt II Skolwin - Świat Drzewa KP II Przecław 10 : 1 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Czarni II Szczecin 8 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Zjednoczeni Kurzycko - Sokół Różańsko 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Grom Płonno 14 : 2 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Ina Stradzewo 0 : 3 więcej
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 2 : 7 więcej
Orzeł Żeńsko - Strzała Płotno 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Wicher Rąbino 1 : 5 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo 9 : 1 więcej
KS Mustang - Grot Gorawino 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Legion Strączno - Orzeł II Łubowo 5 : 2 więcej
Drzewiarz Krosino - Mirstal Mirosławiec 0 : 19 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz 29 : 24 więcej
05 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Miedź Legnica 2 : 1 więcej
Wisła Płock - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca 2 : 1 więcej
06 wrzesień
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kotwica Kołobrzeg JS - Świt Szczecin 3 : 5 więcej
07 wrzesień
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard JS 1 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Wicher Steklno - Rurzyca Nawodna 5 : 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Ehrle Dobra 4 : 4 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Bałtyk II Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 5 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Arkonia II Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Iskra Białogard - Olimp Złocieniec 2 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Wyszewo - Sparta Gryfice 3 : 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 4 : 3 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Błękitni Gonne Małe 4 : 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Pogoń Oldboys Połczyn Zdrój 2 : 8 więcej
09 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 2 : 2 więcej
Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
GKS 1962 Jastrzębie - Stomil Olsztyn 1 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Bałtyk Koszalin JM - SALOS Szczecin JM 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Świat Drzewa KP II Przecław - Future Szczecin 1 : 6 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Grupa Azoty Unia Tarnów 27 : 30 więcej
Orlen Wisła Płock - Górnik Zabrze 34 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - KPR Ruch Chorzów 45 : 22 więcej
MKS Perła Lublin - EUROBUD JKS Jarosław 30 : 26 więcej
MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 30 : 22 więcej
10 wrzesień
KSW 74 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Wisła Płock 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 3 : 3 więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 3 : 2 więcej
Wisła Puławy - Górnik Polkowice 0 : 0 więcej
Lech II Poznań - Motor Lublin 2 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 2 : 1 więcej
Znicz Pruszków - KKS Kalisz 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Orzeł Łożnica - Gryf Kamień Pomorski 1 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Astra Ustronie Morskie 2 : 1 więcej
Mewa Resko - Sparta Gryfice 0 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 2 : 4 więcej
Polonia Płoty - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ogniwo Babinek - Stal Szczecin 0 : 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Grzędzice 3 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Iskra Banie 0 : 5 więcej
Odra Chojna - Morzycko Moryń 4 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Ehrle Dobra 2 : 3 więcej
Arkonia Szczecin - Rurzyca Nawodna 2 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Łabędź Widuchowa 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Vimobilia Będzino - SKS Wybrzeże Biesiekierz 2 : 3 więcej
GKS Manowo - Gryf Polanów 3 : 1 więcej
Sława Sławno - Victoria Sianów 1 : 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wrzos Wrześnica 4 : 4 więcej
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 1 : 4 więcej
Radew Białogórzyno - Wiekowianka Wiekowo 3 : 5 więcej
Zefir Wyszewo - KS Sieciemin 6 : 4 więcej
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Korona Człopa 4 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Barlinek 0 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 3 więcej
Unia Dolice - Piast Chociwel 0 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Ina Ińsko 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Solec Kujawski - Błękitni Stargard 1 : 3 więcej
Sokół Kleczew - Świt Szczecin 2 : 2 więcej
Vineta Wolin - Stolem Gniewino 2 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Gedania Gdańsk 1 : 1 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Olimpia Grudziądz 1 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Polonia Środa Wlkp. 0 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Unia Janikowo 1 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 5 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Cartusia Kartuzy 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Gavia Choszczno 1 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 3 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Dąb Dębno 2 : 0 więcej
Biali Sądów - Wieża Postomino 1 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Chemik Police 4 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - OKS Center MD Goleniów 1 : 2 więcej
Wicher Brojce - Pionier Żarnowo 2 : 2 więcej
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 5 : 0 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Vineta II Wolin 0 : 6 więcej
Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska 4 : 2 więcej
Jantar II Dziwnów - Hanza Goleniów 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo 2 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Redłovia Redło 1 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Orkan Dalewo 5 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 5 : 3 więcej
Masovia Maszewo - Ikar Krosino 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sokół Pyrzyce - Kluczevia II Stargard 3 : 0 więcej
Mechanik Warnice - Piast Kolin 2 : 1 więcej
Dęby Rogowo - Orzeł Pęzino 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Energetyk Gryfino - Czarni Szczecin 8 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Vielgovia Szczecin 7 : 1 więcej
Unia Swochowo - Odrzanka Radziszewo 1 : 5 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Tanowia Tanowo 1 : 3 więcej
Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Cychry 1 : 5 więcej
Chrobry Lisie Pole - Zieloni Zielin 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Czarni Marianowo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Fala ABFrost Gąski 2 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Wicher Mierzym 3 : 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Darłovia II Darłowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Sad Chwiram 0 : 1 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - KS Dzikowo 4 : 1 więcej
Grom Szwecja - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
08:30  Świt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
08:30  Żaki Szczecin - Ina Goleniów JS więcej
Akademia MKP Szczecinek - Kotwica Kołobrzeg JS 5 : 1 więcej
Błękitni Stargard JS - AP Kotwica Kołobrzeg 17 : 0 więcej
Flota Świnoujście JS - SALOS Szczecin JS 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - Pogoń Szczecin 3 : 0 więcej
Sportowa Czwórka Radom - Śląsk Wrocław 0 : 3 więcej
Pogoń Tczew - UKS SMS Łódź 0 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok SSA - Korona SA Kielce 2 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Miedź Legnica 2 : 1 więcej
Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin 4 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa S.A. 1 : 6 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Wisła Kraków SA 0 : 1 więcej
Raków Częstochowa - KKS Lech Poznań 1 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia SSA 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Odra Opole - Warta Poznań SA 2 : 1 więcej
FASE Szczecin - Zagłębie Lubin 0 : 3 więcej
Chrobry Głogów U17 - Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Pogoń Szczecin U17 - Zagłebie Sosnowiec 5 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - FASE Szczecin 6 : 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Jaguar Gdańsk 3 : 1 więcej
Orlen Gdańsk UKS - AP Reissa Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
LADIES SOCCER TEAM Gorzów WLKP - Energetyk Junior Gryfino 9 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
LFA Szczecin - KA4 resPect Krobia 5 : 0 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Lechia Gdańsk 3 : 1 więcej
WIKĘD Luzino - Błękitni Stargard 4 : 1 więcej
Warta Poznań - UKS Victoria SP2 Sianów 11 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police 0 : 6 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Amator Kołobrzeg - Mechanik Bobolice 3 : 5 więcej
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Iskra Białogard 2 : 2 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Olimp Złocieniec 1 : 4 więcej
Zryw Kretomino - Perła Gmina Dygowo 2 : 1 więcej
Oldboje Szczecinek - Oldboje Bruskowo Wielkie 4 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Drawa Drawsko 2 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 1 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sokół Stara Dąbrowa 0 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Pamet Świdwin 1 : 4 więcej
Pogoń Oldboys Połczyn Zdrój - Maxtrans-Sokół Karlino 3 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 : 3 więcej
Oldboje Wyszewo - Gryf Kamień Pomorski 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Polonia II Płoty 2 : 2 więcej
Promień Mosty - Bałtyk Gostyń 14 : 0 więcej
Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Pionier Szczecin 1 : 2 więcej
Kasta II Szczecin-Majowe - Świt II Szczecin 1 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Polonia Gryfino - Koral Mostkowo 10 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko 1 : 5 więcej
Unia II Dolice - Strzała Płotno 10 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - KS Mustang 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Drzewiarz Świerczyna 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Łomża Industria Kielce 23 : 43 więcej
Energa MKS Kalisz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 28 : 27 więcej
Gwardia Opole - Torus Wybrzeże Gdańsk 23 : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - Galytchanka Lwów 29 : 32 więcej
11 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa
Miedź Legnica - Korona Kielce 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Legia Warszawa 4 : 0 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Polonia Warszawa 2 : 3 więcej
Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
AP Kotwica Kołobrzeg - Jantar Dziwnów 2 : 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Płomień Myślino 4 : 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Ina Goleniów 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Lech Czaplinek 3 : 2 więcej
Orzeł Łubowo - Orzeł Bierzwnik 2 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Flota Świnoujście 0 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - Bizon Cerkwica 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Sparta Węgorzyno 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
17:30  Unia Stargard - Sparta Skalin więcej
Wicher Przelewice - Orzeł Małkocin 3 : 1 więcej
Wicher Reptowo - Sęp Brzesko 2 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Gwiazda Żalęcino 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Wicher Steklno 0 : 2 więcej
Sztorm Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Piast Karsko 0 : 8 więcej
Kłos Kamienny Jaz - GKS Golenice 3 : 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 4 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 2 : 5 więcej
Polonia Giżyn - Stal Lipiany 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin 4 : 1 więcej
Orkan Suchań - Klon Krzęcin 3 : 3 więcej
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 8 : 4 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn 0 : 7 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Ina Recz 0 : 11 więcej
Sokół Granowo - Iskra Lutówko 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
KS Skibno - Arkadia Malechowo 0 : 6 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Strong Zielenica 1 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Passat Bukowo Morskie 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Santos Kłębowiec - Wiarus Żółtnica 0 : 1 więcej
Błękitni Ostrowice - Mechanik Turowo 2 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Hubertus Biały Bór 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Dąb Dębno JS - Arkonia Szczecin 3 : 4 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin JS 7 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - GKS Katowice 0 : 3 więcej
AP Orlen Gdańsk - KS AZS UJ Kraków 0 : 1 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - Medyk Konin 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Escola Varsovia 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 1 : 5 więcej
Chemik Bydgoszcz - Raków Częstochowa 0 : 10 więcej
Arka Gdynia SSA - Górnik Zabrze 3 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
KKP II Bydgoszcz - Victoria Niemcz Osielsko 9 : 2 więcej
Górnicza Konin - KKP Chełmża 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 : 2 więcej
FASE Szczecin - Żaki Szczecin 5 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin JM 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Football Arena Szczecin - Pogoń Barlinek 1 : 2 więcej
12:00  Bałtyk II Koszalin - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Czarni II Szczecin 1 : 3 więcej
Iskierka II Szczecin - Okręt Mirand Szczecin 4 : 1 więcej
Rybak Trzebież - Mierzynianka II Mierzyn 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Klon Krzymów - Sokół Różańsko 3 : 2 więcej
Osadnik II Myślibórz - Błękit Pniewo 1 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Czcibor Bielin 4 : 0 więcej
LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko 0 : 0 więcej
Ina Stradzewo - WODR Barzkowice 12 : 1 więcej
Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Syrena-Grot Rymań 0 : 2 więcej
Grot Gorawino - Jantar Motortech Siemyśl 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Mirstal Mirosławiec - Sokół Spore 4 : 0 więcej
Legion Strączno - Bytyń Nakielno 4 : 1 więcej
KS Gwda Wielka - Drzewiarz Krosino 13 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 23 : 30 więcej
12 wrzesień
ATP Challenger Szczecin Open więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec 4 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Chrobry Głogów 33 : 26 więcej
13 wrzesień
ATP Challenger Szczecin Open więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS PR Urbis Gniezno - EKS Start Elbląg 21 : 32 więcej
14 wrzesień
ATP Challenger Szczecin Open więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca 4 : 1 więcej
Drawa Drawsko Pomorskie - Korona Człopa 2 : 1 więcej
Gryf Polanów - KS Sieciemin 2 : 2 więcej
Gwardia Koszalin JS - SKS Wybrzeże Biesiekierz 4 : 2 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Astra Ustronie Morskie 0 : 4 więcej
KS Dzikowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Sokół Suliszewo 3 : 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrześnica 3 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Olimp Złocieniec 1 : 2 więcej
Sokół Karlino - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 2 więcej
Strong Zielenica - Radew Białogórzyno 3 : 0 więcej
Sława Sławno - Głaz Tychowo 3 : 1 więcej
Victoria Sianów - Płomień Myślino 6 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Orzeł Łubowo 3 : 0 więcej
Grot Gorawino - GKS Manowo 0 : 6 więcej
Vimobilia Będzino - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 0 więcej
Wicher Steklno - Unia Dolice 3 : 3 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Iskra Białogard 2 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Stal Szczecin 1 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Arkonia Szczecin 0 : 5 więcej
SALOS Szczecin JS - Ehrle Dobra 6 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Osadnik Myślibórz 5 : 1 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Myśla Dargomyśl 4 : 1 więcej
Piast Karsko - Orzeł Bierzwnik 3 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Gryf Kamień Pomorski 0 : 5 więcej
Jeziorak Szczecin - Zorza Dobrzany 3 : 0 więcej
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 1 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
Dąb Dębice - Ina Goleniów 0 : 7 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Szczecinek - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 11 : 0 więcej
Victoria Sianów - Zryw Kretomino 3 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Perła Gmina Dygowo 1 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Oldboje Iskra Białogard 1 : 7 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Drawa Drawsko - Oldboje Wyszewo 3 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Sparta Gryfice 6 : 3 więcej
Pogoń Oldboys Połczyn Zdrój - Pamet Świdwin 7 : 1 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Bizon Cerkwica 0 : 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet ZZPN
Energetyk Junior Gryfino - Pogoń II Szczecin 0 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - Grupa Azoty Unia Tarnów 27 : 20 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - Galiczanka Lwów 31 : 23 więcej
15 wrzesień
ATP Challenger Szczecin Open więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna 1 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Zagłębie Lubin 17 : 26 więcej
16 wrzesień
ATP Challenger Szczecin Open więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Miedź Legnica 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 4 : 1 więcej
Gedania Gdańsk - Pogoń N. Skalmierzyce 4 : 3 więcej
Stolem Gniewino - Jarota Jarocin 3 : 2 więcej
Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Sławoborze 3 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - Młyny Stoisław Koszalin 28 : 25 więcej
17 wrzesień
ATP Challenger Szczecin Open więcej
Turniej Ligi Orlików na stadionie w Bobolicach więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Radomiak Radom 3 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Stal Mielec - Widzew Łódź 0 : 3 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 3 : 4 więcej
Garbarnia Kraków - Radunia Stężyca 3 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Hutnik Kraków 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Płomień Myślino 19 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Ina Goleniów 1 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 3 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 7 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Astra Ustronie Morskie 2 : 1 więcej
Orzeł Łożnica - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Rurzyca Nawodna 2 : 3 więcej
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 0 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Czcibor Cedynia 10 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
SKS Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 4 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Iskra Białogard 5 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Radew Białogórzyno 7 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Sokół Karlino 2 : 3 więcej
Victoria Sianów - Zawisza Grzmiąca 6 : 3 więcej
Gryf Polanów - Sława Sławno 0 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - GKS Manowo 1 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Pogoń Połczyn Zdrój - Kłos Pełczyce 1 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Sokół Suliszewo 8 : 0 więcej
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 1 : 5 więcej
Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawsko Pom. 4 : 5 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Unia Swarzędz 2 : 2 więcej
Świt Szczecin - Vineta Wolin 0 : 0 więcej
Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 3 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 3 : 5 więcej
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Iskierka Szczecin 0 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - MKP Szczecinek 1 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Mechanik Bobolice 3 : 1 więcej
Chemik Police - Olimp Gościno 2 : 0 więcej
Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
OKS Center MD Goleniów - Zalew Stepnica 5 : 2 więcej
Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 1 : 4 więcej
Wicher Brojce - Hanza Goleniów 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Redłovia Redło - Dąb Dębice 1 : 5 więcej
Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe 2 : 5 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo 3 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Jastrząb Łosośnica 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
16:00  Piast Kolin - Unia Stargard więcej
Gwiazda Żalęcino - Sparta Skalin 5 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Wicher Przelewice 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Szczecin 2 : 3 więcej
Zryw Kołbaskowo - GKS Kołbacz 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 1 : 2 więcej
Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Ina Recz - Calisia II/Grom Giżyno 3 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin 3 : 4 więcej
Czarni Marianowo - Sokół Granowo 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 0 : 0 więcej
Strong Zielenica - Hajka Zegrze Pomorskie 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wspólni Różewo - Grom Szwecja 1 : 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Wrzos Borne Sulinowo 0 : 4 więcej
Mechanik Turowo - Pogoń Wierzchowo 0 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 2 : 3 więcej
Żaki Szczecin - Gwardia Koszalin JS 6 : 0 więcej
SALOS Szczecin JS - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
10:30  Ina Goleniów JS - Błękitni Stargard JS więcej
13:30  Kotwica Kołobrzeg JS - Prawobrzeże Szczecin więcej
Akademia MKP Szczecinek - Flota Świnoujście JS 2 : 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Sportowa Czwórka Radom 3 : 0 więcej
KS AZS UJ Kraków - Sportis KKP Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Tczew 5 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok SSA - Zagłębie Lubin 3 : 2 więcej
Wisła Kraków SA - Raków Częstochowa 0 : 1 więcej
Korona SA Kielce - Arka Gdynia SSA 4 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Śląsk Wrocław 5 : 1 więcej
Escola Varsovia - Cracovia SSA Kraków 4 : 1 więcej
Legia Warszawa S.A. - Górnik Zabrze S.A. 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zagłebie Sosnowiec - Chrobry Głogów U17 3 : 4 więcej
Raków Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała 6 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin U17 1 : 5 więcej
Arka Gdynia SSA - KKS Lech Poznań 0 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Odra Opole 6 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Chemik Bydgoszcz 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
FASE Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
Warta Poznań - KKS Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Pogoń II Szczecin - Energetyk Junior Gryfino 5 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Warta Poznań - WIKĘD Luzino 3 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Górnicza Konin 6 : 0 więcej
Błękitni Stargard - LFA Szczecin 0 : 8 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Victoria Niemcz Osielsko 1 : 6 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Żaki Szczecin - Gwardia Koszalin 5 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Mechanik Bobolice 6 : 1 więcej
Perła Gmina Dygowo - Mirstal Mirosławiec 1 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Victoria Sianów 3 : 5 więcej
Zryw Kretomino - Oldboje Szczecinek 1 : 4 więcej
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Oldboje Bruskowo Wielkie 3 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 0 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Pogoń Oldboys Połczyn Zdrój 4 : 15 więcej
Pamet Świdwin - Sparta Gryfice 1 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Maxtrans-Sokół Karlino 7 : 1 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Wyszewo 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Promień Mosty 1 : 11 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe 1 : 3 więcej
Rybak Trzebież - Victoria 95 Przecław 1 : 2 więcej
Pionier Szczecin - FASE Szczecin 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Błękit Pniewo - Polonia Gryfino 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Grom Płonno 3 : 0 więcej
Bryza Reńsko - Unia II Dolice 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Gwardia Opole 32 : 33 więcej
Ostrovia Ostrów Wlkp. - MMTS Kwidzyn 23 : 25 więcej
Chrobry Głogów - Sandra Spa Pogoń Szczecin 32 : 27 więcej
Energa MKS Kalisz - Łomża Industria Kielce 26 : 43 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS PR Urbis Gniezno 34 : 31 więcej
18 wrzesień
ATP Challenger Szczecin Open więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2 : 1 więcej
Korona Kielce - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
Warta Poznań - Lech Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Motor Lublin - Wisła Puławy 2 : 6 więcej
Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Stomil Olsztyn - Śląsk II Wrocław 1 : 0 więcej
KKS Kalisz - Lech II Poznań 2 : 2 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie II Lubin 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Polonia Płoty 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Łabędź Widuchowa 0 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 1 : 6 więcej
Iskra Banie - Odra Chojna 2 : 3 więcej
Orzeł Grzędzice - KP Przecław 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiekowianka Wiekowo - KS Sieciemin 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Ina Ińsko 1 : 4 więcej
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Unia Dolice 0 : 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Orzeł Łubowo 8 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Biali Sądów 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Vineta II Wolin - Pomorzanin Przybiernów 2 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Korona Stuchowo 0 : 4 więcej
Bizon Cerkwica - LZS Błękitni Trzygłów 0 : 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Resko Karcino 9 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Dalewo - Spójnia Świdwin 2 : 5 więcej
Ikar Krosino - Rolpol Chlebowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kluczevia II Stargard - Wicher Reptowo 1 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Dęby Rogowo 6 : 3 więcej
Orzeł Małkocin - Mechanik Warnice 3 : 4 więcej
Znicz Niedźwiedź - Sokół Pyrzyce 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Unia Swochowo 12 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Sztorm Szczecin 1 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Chemik II Police 4 : 3 więcej
Wicher Steklno - Energetyk Gryfino 1 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
GKS Golenice - Piast Karsko 1 : 10 więcej
Stal Lipiany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 2 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Polonia Giżyn 1 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice 1 : 4 więcej
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Iskra Pomień 3 : 8 więcej
Świt Barnimie - Korona Raduń 4 : 3 więcej
Błękitni Pomierzyn - Ina Nadarzyn 4 : 1 więcej
Orkan Suchań - Skrzydlaci Będargowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - KS Skibno 5 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - Mechanik II Iskra Kłanino 4 : 2 więcej
Fala Gąski - Gryf Dobrowo 4 : 3 więcej
Wicher Mierzym - Passat Bukowo Morskie 3 : 3 więcej
Darłovia II Darłowo - Wrzos Wrzosowo 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Ostrowice 1 : 3 więcej
Sad Chwiram - Santos Kłębowiec 0 : 6 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
AP Kotwica Kołobrzeg - Dąb Dębno JS 1 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - AP Orlen Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Miedź Legnica - Polonia Warszawa 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zawisza Bydgoszcz - FASE Szczecin 0 : 6 więcej
Górnik Zabrze - Warta Poznań SA 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 1 : 4 więcej
Jaguar Gdańsk - Orlen Gdańsk UKS 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Budowlani Lubsko - LADIES SOCCER TEAM Gorzów WLKP 0 : 11 więcej
piła nożna III liga Kobiet
KKP Chełmża - KKP II Bydgoszcz 0 : 10 więcej
KA4 resPect Krobia - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Arkonia Szczecin JM - Bałtyk Koszalin JM 2 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Chemik Police - MKP Szczecinek 6 : 3 więcej
Pogoń Barlinek - Prawobrzeże Szczecin 4 : 2 więcej
Arkonia II Szczecin - Bałtyk II Koszalin 4 : 0 więcej
11:00  Błękitni II Stargard - Football Arena Szczecin więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 3 : 4 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Mirand Szczecin - Świat Drzewa KP II Przecław 5 : 0 więcej
Iskierka II Szczecin - Czarni II Szczecin 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół Różańsko - LUKS Krzywin 3 : 1 więcej
Czcibor Bielin - Klon Krzymów 2 : 5 więcej
Koral Mostkowo - Czarni Czarnówko 1 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Osadnik II Myślibórz 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Strzała Płotno - Sokół Sokoliniec 3 : 8 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Jedność Przewłoki 1 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Ina Stradzewo 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Wicher Rąbino 1 : 0 więcej
Darpol Barzowice - Wieża II Postomino 1 : 5 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 0 : 1 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Derby Karścino 14 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Drzewiarz Świerczyna - Mirstal Mirosławiec 1 : 2 więcej
Bytyń Nakielno - Orzeł II Łubowo 3 : 0 więcej
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 1 : 1 więcej
Drzewiarz Krosino - Legion Strączno 0 : 15 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock 23 : 35 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Ruch Chorzów - EKS Start Elbląg 27 : 33 więcej
20 wrzesień
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Świt Szczecin - Żaki Szczecin 2 : 3 więcej
19:00  SALOS Szczecin JM - Świt Szczecin więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 29 : 25 więcej
21 wrzesień
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Żaki Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 11 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Bruskowo Wielkie - Victoria Sianów 0 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Amator Kołobrzeg 6 : 1 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Błękitni Gonne Małe 7 : 2 więcej
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 4 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet ZZPN
UKS Victoria SP2 Sianów - LFA Szczecin 3 : 6 więcej
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard 1 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - MKS Zagłębie Lubin 27 : 19 więcej
22 wrzesień
piła nożna I liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 4 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce 28 : 22 więcej
MKS Zagłębie Lubin - Galiczanka Lwów 41 : 27 więcej
23 wrzesień
piła nożna III liga gr. 2
Jarota Jarocin - Świt Szczecin 2 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - AP Reissa Poznań 3 : 0 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Światowid 63 Łobez - Drawa Drawsko 5 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Chrobry Głogów 23 : 24 więcej
24 wrzesień
piła nożna II liga
Wisła Puławy - KKS Kalisz 3 : 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Górnik Polkowice 2 : 0 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Śląsk II Wrocław 1 : 0 więcej
Zagłębie II Lubin - Polonia Warszawa 1 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Orzeł Łożnica 3 : 0 więcej
Mewa Resko - Jantar Dziwnów 1 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 0 więcej
Ina Goleniów - Sparta Gryfice 1 : 2 więcej
Polonia Płoty - Sarmata Dobra 2 : 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Sławoborze 7 : 0 więcej
Płomień Myślino - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 10 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Kasta Szczecin-Majowe - Stal Szczecin 0 : 2 więcej
Odra Chojna - Jeziorak Szczecin 4 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 4 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Rurzyca Nawodna 1 : 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra 1 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Arkonia Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - SKS Wybrzeże Biesiekierz 4 : 0 więcej
Sława Sławno - Vimobilia Będzino 3 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Gryf Polanów 2 : 2 więcej
Sokół Karlino - Victoria Sianów 2 : 5 więcej
Radew Białogórzyno - Wrzos Wrześnica 5 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - KS Sieciemin 10 : 0 więcej
Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 0 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Zefir Wyszewo 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Światowid 63 Łobez 1 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 4 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Korona Człopa 0 : 3 więcej
Unia Dolice - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 3 więcej
Ina Ińsko - Piast Chociwel 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
Vineta Wolin - Unia Solec Kujawski 0 : 1 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Stolem Gniewino 1 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Gedania Gdańsk 1 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. 2 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy 1 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 5 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Flota Świnoujście 1 : 4 więcej
Mechanik Bobolice - Chemik Police 5 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 2 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gavia Choszczno 2 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Orzeł Wałcz 4 : 0 więcej
Olimp Gościno - Wieża Postomino 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Bizon Cerkwica 7 : 3 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Jantar II Dziwnów 2 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Vineta II Wolin 2 : 9 więcej
Korona Stuchowo - OKS Center MD Goleniów 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 0 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Redłovia Redło 3 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Sparta Węgorzyno 3 : 5 więcej
Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sokół Pyrzyce - Gwiazda Żalęcino 5 : 2 więcej
Mechanik Warnice - Orzeł Pęzino 0 : 1 więcej
16:00  Orzeł Małkocin - Unia Stargard więcej
Dęby Rogowo - Kluczevia II Stargard 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Energetyk Gryfino - Wołczkowo-Bezrzecze 3 : 1 więcej
Unia Swochowo - Wicher Steklno 3 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Grot Gardno 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Kamienny Jaz 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Błękitni Pomierzyn 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - LZS Kowalewice 2 : 3 więcej
Gryf Dobrowo - Darłovia II Darłowo 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Mechanik Turowo 1 : 5 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Sad Chwiram 4 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
15:30  Dąb Dębno JS - Ina Goleniów JS więcej
Żaki Szczecin - SALOS Szczecin JS 4 : 2 więcej
10:30  Prawobrzeże Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 3 : 2 więcej
Sportowa Czwórka Radom - KS AZS UJ Kraków 0 : 2 więcej
Pogoń Tczew - Medyk Konin 4 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - Pogoń Szczecin 3 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Jagiellonia Białystok SSA 1 : 1 więcej
Polonia Warszawa - Escola Varsovia 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Pogoń Szczecin U17 - Raków Częstochowa 1 : 4 więcej
Chrobry Głogów U17 - Lechia Gdańsk 0 : 4 więcej
FASE Szczecin - Zagłebie Sosnowiec 6 : 0 więcej
Odra Opole - Zawisza Bydgoszcz 4 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
LFA II Szczecin - Pogoń II Szczecin 2 : 10 więcej
piła nożna III liga Kobiet
LFA Szczecin - Warta Poznań 4 : 1 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Błękitni Stargard 8 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
SALOS Szczecin JM - Arkonia Szczecin JM 2 : 1 więcej
Świt Szczecin - FASE Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
MKP Szczecinek - Pogoń Barlinek 2 : 2 więcej
Football Arena Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Zryw Kretomino - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 : 6 więcej
Oldboje Szczecinek - Olimp Złocieniec 7 : 0 więcej
Victoria Sianów - Mirstal Mirosławiec 5 : 1 więcej
Lech Czaplinek - TKKF Strażak Koszalin 4 : 1 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Amator Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Perła Gmina Dygowo - Mechanik Bobolice 5 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Wyszewo 2 : 3 więcej
Pamet Świdwin - Gryf Kamień Pomorski 4 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Sokół Stara Dąbrowa 7 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Polonia II Płoty 3 : 4 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Świt II Szczecin 1 : 8 więcej
Pionier Szczecin - Rybak Trzebież 2 : 1 więcej
Kasta II Szczecin-Majowe - Okręt Mirand Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Polonia Gryfino - Zjednoczeni Kurzycko 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Orzeł Mrzeżyno - Jantar Motortech Siemyśl 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Mirstal Mirosławiec 4 : 5 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - AZS UG Gdańsk 5 : 5 więcej
Futbalo Białystok - Bonito Helios Białystok 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 26 : 33 więcej
MMTS Kwidzyn - Łomża Industria Kielce 30 : 35 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy 30 : 25 więcej
Orlen Wisła Płock - MKS Zagłębie Lubin 31 : 16 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Ruch Chorzów 25 : 23 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - EUROBUD JKS Jarosław 24 : 31 więcej
25 wrzesień
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Motor Lublin 1 : 3 więcej
Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
AP Kotwica Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski 0 : 12 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
KP Przecław - Ogniwo Babinek 5 : 0 więcej
Czcibor Cedynia - Orzeł Grzędzice 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Łubowo - Lech Czaplinek 0 : 6 więcej
Kłos Pełczyce - Pogoń Barlinek 1 : 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Dąb Dębno 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - Wicher Brojce 1 : 6 więcej
Fala Międzyzdroje - Leśnik Kliniska 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Ikar Krosino 4 : 0 więcej
Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sparta Skalin - Piast Kolin 2 : 4 więcej
Wicher Przelewice - Sęp Brzesko 2 : 3 więcej
Wicher Reptowo - Znicz Niedźwiedź 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Vielgovia Szczecin - Czarni Szczecin 0 : 0 więcej
Chemik II Police - Odrzanka Radziszewo 1 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Tanowia Tanowo 4 : 3 więcej
Sztorm Szczecin - Zryw Kołbaskowo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Zieloni Zielin 2 : 7 więcej
Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry 4 : 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Stal Lipiany 2 : 0 więcej
Polonia Giżyn - GKS Golenice 5 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Mieszko Mieszkowice 4 : 1 więcej
Piast Karsko - Witniczanka Witnica 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sokół Granowo - Świt Barnimie 0 : 6 więcej
Iskra Pomień - Czarni Marianowo 5 : 2 więcej
Ina Nadarzyn - Ina Recz 1 : 8 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Orkan Suchań 4 : 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 0 : 7 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Klon Krzęcin 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Arkadia Malechowo 2 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica 0 : 3 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Fala Gąski 2 : 7 więcej
KS Skibno - Wicher Mierzym 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Ostrowice - Wspólni Różewo 3 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Hubertus Biały Bór 1 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 : 0 więcej
KS Dzikowo - Wiarus Żółtnica 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Bałtyk Koszalin - Akademia MKP Szczecinek 12 : 1 więcej
Gwardia Koszalin JS - Błękitni Stargard JS 0 : 3 więcej
Flota Świnoujście JS - Kotwica Kołobrzeg JS 6 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - GKS Katowice 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków SA 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Korona SA Kielce 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Rekord Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0 : 5 więcej
Chemik Bydgoszcz - Arka Gdynia SSA 2 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3 : 4 więcej
Orlen Gdańsk UKS - Lechia Gdańsk 0 : 0 więcej
Jaguar Gdańsk - FASE Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Energetyk Junior Gryfino - Budowlani Lubsko 0 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
KKP II Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 4 : 1 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - KKP Chełmża 8 : 1 więcej
WIKĘD Luzino - UKS Victoria SP2 Sianów 3 : 1 więcej
Górnicza Konin - KA4 resPect Krobia 0 : 8 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 3 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin JM - Żaki Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Błękitni II Stargard - Arkonia II Szczecin 4 : 2 więcej
Bałtyk II Koszalin - Chemik Police 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Bałtyk Gostyń 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Future Szczecin 2 : 3 więcej
FASE Szczecin - Iskierka II Szczecin 0 : 13 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Klon Krzymów - LUKS Krzywin 4 : 2 więcej
Czcibor Bielin - Koral Mostkowo 8 : 1 więcej
Osadnik II Myślibórz - Sokół Różańsko 5 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Błękit Pniewo 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ina Stradzewo - Strzała Płotno 6 : 2 więcej
Unia II Dolice - Sokół Sokoliniec 4 : 2 więcej
Grom Płonno - Orzeł Żeńsko 1 : 3 więcej
Bryza Reńsko - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 0 więcej
Jedność Przewłoki - WODR Barzkowice 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Chrobry Drzonowo - Darpol Barzowice 11 : 0 więcej
Wieża II Postomino - KS Mustang 2 : 1 więcej
Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań 4 : 1 więcej
Grot Gorawino - Wicher Rąbino 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Drzewiarz Krosino 3 : 0 więcej
Legion Strączno - Sokół Spore 3 : 0 więcej
KS Gwda Wielka - Drzewiarz Świerczyna 8 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Szczecin - TAF Toruń 11 : 1 więcej
Team Lębork - Futsal Powiat Pilski 2 : 1 więcej
KS Gniezno - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 4 : 3 więcej
LZS Bojano - We-Met Futsal Club Kamienica 3 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 24 : 28 więcej
26 wrzesień
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. 22 : 25 więcej
27 wrzesień
Inauguracyjne Turnieje w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Powiat Ziemski Koszalin Trampkarz U14 i Młodzik U12 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Iskra Białogard - Lech Czaplinek 7 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
19:50  Future Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
28 wrzesień
piła nożna II liga
19:11  Polonia Warszawa - KKS Kalisz więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
16:00  Bałtyk Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
17:00  Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Victoria Sianów więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
17:00  Pogoń Oldboys Połczyn Zdrój - Oldboje Wyszewo więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
18:00  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Grupa Azoty Unia Tarnów więcej
30 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa
20:30  Wisła Płock - Piast Gliwice więcej
18:00  Radomiak Radom - Cracovia Kraków więcej
piła nożna II liga
15:00  Garbarnia Kraków - Zagłębie II Lubin więcej
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Cartusia Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz więcej
16:30  Świt Szczecin - Pogoń N. Skalmierzyce więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
12:00  KKS Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
12:00  AP Reissa Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Pomóż Ewie
mecze:
23 » Błękitni II Stargard-Dą »
20 » Wrzos Borne Sulinowo-Sa »
17 » AP Kotwica Kołobrzeg-Gr »
16 » Biali Sądów-Flota Świno »
16 » Pogoń Wierzchowo-Pionie »
16 » Darłovia Darłowo-KS Sie »
14 » Rasel Dygowo-Bałtyk Kos »
14 » Kłos Pełczyce-Pogoń Bar »
13 » Spójnia Świdwin-Sparta  »
13 » Ina Goleniów-Sparta Gry »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
Junioro kempes7
maja63 Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3027
• imprez: 140232
• newsów: 76657
• użytkowników: 80124
• komentarzy: 1146702
• zdjęć: 856195
• relacji: 39960
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies