ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 wrzesień 2022
pokaż:
10 wrzesień
KSW 74 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Radomiak Radom - Wisła Płock 2 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 3 : 3 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Motor Lublin 2 : 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 3 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 2 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin 2 : 0 więcej
Wisła Puławy - Górnik Polkowice 0 : 0 więcej
Znicz Pruszków - KKS Kalisz 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 2 : 4 więcej
Orzeł Łożnica - Gryf Kamień Pomorski 1 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Astra Ustronie Morskie 2 : 1 więcej
Mewa Resko - Sparta Gryfice 0 : 1 więcej
Polonia Płoty - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Rurzyca Nawodna 2 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Grzędzice 3 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Stal Szczecin 0 : 4 więcej
Czcibor Cedynia - Iskra Banie 0 : 5 więcej
Odra Chojna - Morzycko Moryń 4 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Ehrle Dobra 2 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Łabędź Widuchowa 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Gryf Polanów 3 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wrzos Wrześnica 4 : 4 więcej
Zefir Wyszewo - KS Sieciemin 6 : 4 więcej
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 3 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - SKS Wybrzeże Biesiekierz 2 : 3 więcej
Sława Sławno - Victoria Sianów 1 : 3 więcej
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 1 : 4 więcej
Radew Białogórzyno - Wiekowianka Wiekowo 3 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Unia Dolice - Piast Chociwel 0 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Barlinek 0 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Ina Ińsko 0 : 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Korona Człopa 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Vineta Wolin - Stolem Gniewino 2 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 5 : 1 więcej
Unia Swarzędz - Polonia Środa Wlkp. 0 : 0 więcej
Unia Solec Kujawski - Błękitni Stargard 1 : 3 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Olimpia Grudziądz 1 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Unia Janikowo 1 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Świt Szczecin 2 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Gedania Gdańsk 1 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Cartusia Kartuzy 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Chemik Police 4 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Gavia Choszczno 1 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 3 : 1 więcej
Biali Sądów - Wieża Postomino 1 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Dąb Dębno 2 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - OKS Center MD Goleniów 1 : 2 więcej
Wicher Brojce - Pionier Żarnowo 2 : 2 więcej
Jantar II Dziwnów - Hanza Goleniów 0 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 5 : 0 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Vineta II Wolin 0 : 6 więcej
Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo 2 : 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Orkan Dalewo 5 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Ikar Krosino 6 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Redłovia Redło 1 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Dęby Rogowo - Orzeł Pęzino 3 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Kluczevia II Stargard 3 : 0 więcej
Mechanik Warnice - Piast Kolin 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo 0 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Tanowia Tanowo 1 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Czarni Szczecin 8 : 0 więcej
Unia Swochowo - Odrzanka Radziszewo 1 : 5 więcej
GKS Kołbacz - Vielgovia Szczecin 7 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Chrobry Lisie Pole - Zieloni Zielin 4 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Cychry 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Czarni Marianowo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Fala ABFrost Gąski 2 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Wicher Mierzym 3 : 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Darłovia II Darłowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Sad Chwiram 0 : 1 więcej
Grom Szwecja - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 2 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - KS Dzikowo 4 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Błękitni Stargard JS - AP Kotwica Kołobrzeg 17 : 0 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Kotwica Kołobrzeg JS 5 : 1 więcej
Flota Świnoujście JS - SALOS Szczecin JS 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportowa Czwórka Radom - Śląsk Wrocław 0 : 3 więcej
Pogoń Tczew - UKS SMS Łódź 0 : 7 więcej
Czarni Sosnowiec - Pogoń Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Cracovia SSA Kraków - Miedź Legnica 2 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Korona SA Kielce 2 : 2 więcej
Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin 4 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa S.A. 1 : 6 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Wisła Kraków SA 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia SSA 3 : 0 więcej
Raków Częstochowa - KKS Lech Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Odra Opole - Warta Poznań SA 2 : 1 więcej
Chrobry Głogów U17 - Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 więcej
KKS Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
FASE Szczecin - Zagłębie Lubin 0 : 3 więcej
Pogoń Szczecin U17 - Zagłebie Sosnowiec 5 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - FASE Szczecin 6 : 1 więcej
Orlen Gdańsk UKS - AP Reissa Poznań 3 : 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Jaguar Gdańsk 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
LADIES SOCCER TEAM Gorzów WLKP - Energetyk Junior Gryfino 9 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Lechia Gdańsk 3 : 1 więcej
WIKĘD Luzino - Błękitni Stargard 4 : 1 więcej
Warta Poznań - UKS Victoria SP2 Sianów 11 : 0 więcej
LFA Szczecin - KA4 resPect Krobia 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police 0 : 6 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Iskra Białogard 2 : 2 więcej
Amator Kołobrzeg - Mechanik Bobolice 3 : 5 więcej
Zryw Kretomino - Perła Gmina Dygowo 2 : 1 więcej
Oldboje Szczecinek - Oldboje Bruskowo Wielkie 4 : 3 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Olimp Złocieniec 1 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Drawa Drawsko 2 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 1 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sokół Stara Dąbrowa 0 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Pamet Świdwin 1 : 4 więcej
Pogoń Oldboys Połczyn Zdrój - Maxtrans-Sokół Karlino 3 : 0 więcej
Oldboje Wyszewo - Gryf Kamień Pomorski 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Polonia II Płoty 2 : 2 więcej
Promień Mosty - Bałtyk Gostyń 14 : 0 więcej
Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Pionier Szczecin 1 : 2 więcej
Kasta II Szczecin-Majowe - Świt II Szczecin 1 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Polonia Gryfino - Koral Mostkowo 10 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko 1 : 5 więcej
Unia II Dolice - Strzała Płotno 10 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - KS Mustang 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Drzewiarz Świerczyna 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Torus Wybrzeże Gdańsk 23 : 27 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Łomża Industria Kielce 23 : 43 więcej
Energa MKS Kalisz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 28 : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - Galytchanka Lwów 29 : 32 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Bengoro niemammoni...
gości: 12
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76866
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies