ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - sierpień 2022
pokaż:
01 sierpień
piła nożna Sparingi
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 3 : 3 więcej
Vimobilia Będzino - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3 : 1 więcej
piła nożna II liga
Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn 1 : 1 więcej
02 sierpień
piła nożna Sparingi
Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 8 więcej
Ina Ińsko - Drawa Drawsko Pom. 4 : 1 więcej
Mewa Resko - Piast Chociwel 0 : 7 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno 2 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Radowia Radowo Małe 3 : 2 więcej
Polonia Płoty - Wicher Brojce 4 : 4 więcej
03 sierpień
piła nożna Sparingi
Wołczkowo-Bezrzecze - Stal Szczecin 2 : 3 więcej
Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze 4 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Korona Stuchowo 10 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Ina Goleniów 3 : 2 więcej
04 sierpień
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - Delta Warszawa JM 3 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - Gryf Polanów 8 : 0 więcej
Sokół Karlino - Wrzos Wrzosowo 4 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Grot Gardno 5 : 4 więcej
05 sierpień
piła nożna Sparingi
Sarmata Dobra - Sarmata Warszawa 5 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 6 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 3 więcej
Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 3 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Fala ABFrost Gąski 9 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Cracovia Kraków 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Piast Gliwice 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz 0 : 4 więcej
Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 6 : 0 więcej
06 sierpień
piła nożna Sparingi
Polonia Jastrowie - Lech Czaplinek 1 : 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Morzycko Moryń 0 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Dolice 0 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Wicher Brojce 3 : 4 więcej
Redłovia Redło - Wicher Rąbino 1 : 1 więcej
Polonia Płoty - Sowianka Sowno 16 : 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo 3 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Delta Warszawa 2 : 2 więcej
Stal Szczecin - Ina Ińsko 2 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Unia Dolice 1 : 1 więcej
Iskra Białogard - Płomień Myślino 9 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Jeziorak Szczecin 2 : 4 więcej
Hanza Goleniów - Wicher Steklno 0 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Głaz Tychowo 4 : 0 więcej
Mewa Resko - Radowia Radowo Małe 5 : 1 więcej
Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 2 : 1 więcej
Ina Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 10 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Promień Mosty 4 : 11 więcej
Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 7 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 0 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
KKS Kalisz - Górnik Polkowice 2 : 2 więcej
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0 : 1 więcej
Wisła Puławy - Radunia Stężyca 1 : 0 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Motor Lublin 2 : 1 więcej
Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków 2 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Zagłębie II Lubin 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard 2 : 5 więcej
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 4 : 1 więcej
Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 więcej
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 0 : 2 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Unia Swarzędz - Bałtyk Gdynia 3 : 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Cartusia Kartuzy 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 6 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Orzeł Wałcz 1 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 4 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 3 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów 6 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Błękitni II Stargard 2 : 1 więcej
07 sierpień
piła nożna Sparingi
Vineta II Wolin - Masovia Maszewo 5 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Pogoń Wierzchowo 6 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Leśnik Kliniska 5 : 4 więcej
Korona Człopa - Wspólni Różewo 3 : 1 więcej
MUKS Kostrzyn - LFA Szczecin 2 : 4 więcej
Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 3 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Ehrle Dobra 1 : 4 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 3 : 5 więcej
KS Skibno - Mechanik II Iskra Kłanino 4 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg 6 : 0 więcej
Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg 2 : 3 więcej
Śląsk II Wrocław - Polonia Warszawa 1 : 1 więcej
08 sierpień
piła nożna Sparingi
GKS Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Miedź Legnica 4 : 1 więcej
09 sierpień
piła nożna Sparingi
Grot Gardno - Jeziorak Szczecin 4 : 4 więcej
18:00  Piast Chociwel - Rolpol Chlebowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
10 sierpień
3. Mityng Lekkoatletyczny im. Zdzisława Krzyszkowiaka więcej
piła nożna Sparingi
Sztorm Szczecin - Stal Szczecin 0 : 5 więcej
18:30  Jantar II Dziwnów - Fala Międzyzdroje więcej
19:00  Czarni Czarnówko - Błękit Pniewo więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - GKS 1962 Jastrzębie 0 : 0 więcej
Motor Lublin - KKS Kalisz 0 : 3 więcej
Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn 4 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław 3 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy 2 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Hutnik Kraków 2 : 1 więcej
Zagłębie II Lubin - Lech II Poznań 1 : 0 więcej
11 sierpień
piła nożna Sparingi
Iskra Białogard - Oldboje Iskra Białogard 3 : 0 więcej
piła nożna II liga
Polonia Warszawa - Znicz Pruszków 1 : 1 więcej
12 sierpień
piła nożna Sparingi
Kasta II Szczecin-Majowe - Promień Mosty 1 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
Widzew Łódź - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia 1 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Unia Solec Kujawski 2 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin 2 : 0 więcej
Cartusia Kartuzy - Sokół Kleczew 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia SSA - Zagłebie Sosnowiec 2 : 1 więcej
13 sierpień
Turniej im. Anny Bocian więcej
Obchody 40. lecia Klubu Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Radowia Radowo Małe - Pogoń Szczecin więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo 2 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Stal Mielec 1 : 3 więcej
Cracovia Kraków - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - Radunia Stężyca 0 : 2 więcej
Stomil Olsztyn - Górnik Polkowice 2 : 1 więcej
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 1 : 5 więcej
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 2 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra 4 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 3 więcej
Mewa Resko - Płomień Myślino 9 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 3 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń 0 : 1 więcej
Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 4 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Rurzyca Nawodna 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 0 : 1 więcej
Gryf Polanów - Wrzos Wrześnica 2 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Darłovia Darłowo 0 : 8 więcej
GKS Manowo - Wiekowianka Wiekowo 3 : 1 więcej
Sława Sławno - Zefir Wyszewo 1 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 3 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - KS Sieciemin 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Lech Czaplinek 0 : 6 więcej
Orzeł Bierzwnik - Pogoń Barlinek 0 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Piast Chociwel 2 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 0 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Zorza Dobrzany 3 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 1 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin 1 : 2 więcej
Unia Janikowo - Vineta Wolin 3 : 1 więcej
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Gwardia Koszalin 1 : 4 więcej
Biali Sądów - Rasel Dygowo 2 : 2 więcej
Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 1 więcej
Olimp Gościno - Iskierka Szczecin 1 : 2 więcej
Wieża Postomino - MKP Szczecinek 4 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin 5 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Gavia Choszczno 10 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportowa Czwórka Radom - Czarni Sosnowiec 0 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 1 : 2 więcej
Medyk Konin - Pogoń Szczecin 0 : 2 więcej
Pogoń Tczew - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 3 więcej
UKS SMS Łódź - AP Lotos Gdańsk 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Miedź Legnica - Korona SA Kielce 0 : 2 więcej
Escola Varsovia - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków SA 2 : 5 więcej
Cracovia SSA Kraków - KKS Lech Poznań 1 : 3 więcej
Polonia Warszawa - Arka Gdynia SSA 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Pogoń Szczecin U17 - Odra Opole 5 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz 7 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 9 : 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 0 : 6 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Koral Mostkowo - GKS Kołbacz 0 : 3 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Wicher Steklno 0 : 3 więcej
Promień Mosty - Pomorzanin Nowogard 3 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 2 : 3 więcej
Victoria 95 Przecław - Dąb Dębice 0 : 12 więcej
Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 1 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Wicher Brojce 4 : 0 więcej
Piast Kolin - Stal Lipiany 3 : 4 więcej
Pionier Szczecin - Korona Stuchowo 1 : 4 więcej
Sparta Skalin - Sokół Pyrzyce 1 : 6 więcej
Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo 1 : 5 więcej
14 sierpień
piła nożna Sparingi
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Orzeł Mrzeżyno 3 : 2 więcej
GKS Kołbacz - Iskierka II Szczecin 3 : 5 więcej
Pionier Żarnowo - LZS Sokół Kalsk 1 : 1 więcej
Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino 1 : 1 więcej
16:00  Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
Radomiak Radom - Lechia Gdańsk 4 : 1 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Polonia Warszawa 1 : 3 więcej
Hutnik Kraków - Kotwica Kołobrzeg 1 : 5 więcej
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 2 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Motor Lublin 2 : 1 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - KKS Kalisz 1 : 1 więcej
Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
AP Kotwica Kołobrzeg - Pomorzanin Sławoborze 2 : 3 więcej
Ina Goleniów - Polonia Płoty 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Orzeł Grzędzice - Iskra Banie 2 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra 1 : 1 więcej
KP Przecław - Arkonia Szczecin 0 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Pogoń N. Skalmierzyce 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Mechanik Bobolice 4 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KS AZS UJ Kraków - GKS Katowice 4 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok SSA - Legia Warszawa S.A. 3 : 4 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Raków Częstochowa 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Chrobry Głogów U17 - FASE Szczecin 2 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Chrobry Lisie Pole - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
Dąb Dębno JS - Wicher Przelewice 0 : 3 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Masovia Maszewo 3 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Sparta Węgorzyno 1 : 0 więcej
Bizon Cerkwica - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 10 więcej
Błękitni Stargard JS - GKS Golenice 3 : 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sęp Brzesko 3 : 1 więcej
Iskra Pomień - Mechanik Warnice 3 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Polonia Giżyn 5 : 2 więcej
Błękit Pniewo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 4 więcej
Grot Gardno - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo 2 : 2 więcej
Klon Krzęcin - Ina Recz 1 : 4 więcej
Klon Krzymów - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 8 więcej
Odrzanka Radziszewo - Energetyk Gryfino 1 : 4 więcej
Orzeł Żeńsko - Piast Karsko 2 : 6 więcej
Sokół Sokoliniec - Ina Stradzewo 2 : 5 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Wicher Reptowo 0 : 2 więcej
Chemik II Police - Vineta II Wolin 3 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Vielgovia Szczecin 0 : 6 więcej
Future Szczecin - Jastrząb Łosośnica 3 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - OKS Center MD Goleniów 3 : 6 więcej
Korona Raduń - Sędziowie ZZPN 2 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Arkadia Malechowo 4 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 0 : 0 więcej
Jantar Siemyśl - Resko Karcino 5 : 3 więcej
Błonie Barwice - KS Skibno 2 : 0 więcej
Derby Karścino - Fala ABFrost Gąski 2 : 2 więcej
Ikar Krosino - LZS Kowalewice 3 : 2 więcej
KS Gwda Wielka - Bytyń Nakielno 4 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Wiarus Żółtnica 3 : 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 1 : 2 więcej
KS Dzikowo - Błękitni Ostrowice 2 : 1 więcej
KS Mustang - Darłovia II Darłowo 3 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Strong Zielenica 2 : 3 więcej
Gwardia Koszalin JS - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 0 : 3 więcej
15 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Warta Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Rekord Bielsko-Biała - Warta Poznań SA 0 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Świt II Szczecin - Czarni Szczecin 0 : 3 więcej
SALOS Szczecin JS - Zryw Kołbaskowo 5 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Myśla Dargomyśl 1 : 7 więcej
Darpol Barzowice - Mechanik II Iskra Kłanino 0 : 13 więcej
16 sierpień
piła nożna Sparingi
Oldboje Iskra Białogard - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 : 1 więcej
17 sierpień
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Gedania Gdańsk 1 : 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Olimpia Grudziądz 0 : 4 więcej
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 1 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Unia Janikowo 1 : 1 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz 0 : 4 więcej
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin 1 : 2 więcej
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0 : 1 więcej
Vineta Wolin - Cartusia Kartuzy 1 : 0 więcej
19 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
18:00  Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica więcej
20:30  Legia Warszawa - Górnik Zabrze więcej
piła nożna II liga
17:00  Garbarnia Kraków - Lech II Poznań więcej
20 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
17:30  Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków więcej
20:00  Warta Poznań - Widzew Łódź więcej
15:00  Wisła Płock - Korona Kielce więcej
piła nożna II liga
18:00  Motor Lublin - Stomil Olsztyn więcej
17:00  KKS Kalisz - Pogoń Siedlce więcej
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg więcej
17:00  Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków więcej
18:00  Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław więcej
19:11  Polonia Warszawa - Wisła Puławy więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
11:00  Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty więcej
17:00  Płomień Myślino - Iskra Golczewo więcej
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie więcej
17:00  Sarmata Dobra - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica więcej
15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
17:00  Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz więcej
11:00  Arkonia Szczecin - Czcibor Cedynia więcej
11:00  Ehrle Dobra - KP Przecław więcej
18:00  Morzycko Moryń - Kasta Szczecin-Majowe więcej
17:00  Iskra Banie - Ogniwo Babinek więcej
16:00  Jeziorak Szczecin - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - KS Sieciemin więcej
11:00  Iskra Białogard - Radew Białogórzyno więcej
17:00  Głaz Tychowo - Sokół Karlino więcej
11:00  Zefir Wyszewo - Zawisza Grzmiąca więcej
11:00  Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno więcej
15:00  Darłovia Darłowo - GKS Manowo więcej
14:00  Wrzos Wrześnica - Vimobilia Będzino więcej
16:00  Victoria Sianów - Gryf Polanów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
18:00  Lech Czaplinek - Unia Dolice więcej
16:00  Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce więcej
17:00  Ina Ińsko - Sokół Suliszewo więcej
16:00  Piast Chociwel - Olimp Złocieniec więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawsko Pom. więcej
12:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo więcej
11:00  Pogoń Barlinek - Światowid 63 Łobez więcej
17:00  Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik więcej
piła nożna III liga gr. 2
12:00  Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia więcej
17:00  Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz więcej
17:00  Unia Janikowo - Pogoń N. Skalmierzyce więcej
14:00  Polonia Środa Wlkp. - Vineta Wolin więcej
12:00  Gedania Gdańsk - Unia Solec Kujawski więcej
16:00  Cartusia Kartuzy - Jarota Jarocin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Gavia Choszczno - Chemik Police więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bałtyk Koszalin więcej
16:00  Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Flota Świnoujście więcej
14:00  MKP Szczecinek - Dąb Dębno więcej
11:00  Iskierka Szczecin - Wieża Postomino więcej
11:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno więcej
13:00  Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Biali Sądów więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  Sportowa Czwórka Radom - Pogoń Tczew więcej
13:00  AP Lotos Gdańsk - Śląsk Wrocław więcej
11:30  Górnik Łęczna - Medyk Konin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  Korona SA Kielce - Raków Częstochowa więcej
  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze S.A. więcej
  Arka Gdynia SSA - Lechia Gdańsk więcej
  KKS Lech Poznań - Polonia Warszawa więcej
  Wisła Kraków SA - Cracovia SSA Kraków więcej
  Legia Warszawa S.A. - Zagłębie Lubin więcej
  Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok SSA więcej
  Miedź Legnica - Escola Varsovia więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
12:00  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia SSA więcej
12:00  Górnik Zabrze - FASE Szczecin więcej
12:00  Odra Opole - Chrobry Głogów U17 więcej
14:00  Zagłebie Sosnowiec - KKS Lech Poznań więcej
15:00  Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław więcej
15:00  Zagłębie Lubin - Rekord Bielsko-Biała więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
  Jantar Siemyśl - Błonie Barwice więcej
  Derby Karścino - Strong Zielenica więcej
  Grot Gorawino - KS Mustang więcej
  Gwardia Koszalin - Ikar Krosino więcej
  KS Dzikowo - Wrzos Borne Sulinowo więcej
  Grom Szwecja - Santos Kłębowiec więcej
  Wspólni Różewo - KS Gwda Wielka więcej
21 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
17:30  Piast Gliwice - Stal Mielec więcej
15:00  Zagłębie Lubin - Radomiak Radom więcej
piła nożna II liga
15:00  Radunia Stężyca - GKS 1962 Jastrzębie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów więcej
17:00  Kotwica II Kołobrzeg - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
11:00  Stal Szczecin - Rurzyca Nawodna więcej
14:00  Łabędź Widuchowa - Odra Chojna więcej
piła nożna III liga gr. 2
13:00  Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański więcej
17:00  Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew więcej
16:00  Stolem Gniewino - Świt Szczecin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  Sportis KKP Bydgoszcz - UKS SMS Łódź więcej
12:00  Pogoń Szczecin - KS AZS UJ Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
12:00  Zawisza Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz więcej
14:00  Warta Poznań SA - Pogoń Szczecin U17 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
12:00  KKS Lech Poznań - Lotos Gdańsk UKS więcej
12:00  Jaguar Gdańsk - AP Reissa Poznań więcej
14:00  FASE Szczecin - Warta Poznań więcej
16:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
12:00  Mechanik II Iskra Kłanino - Arkadia Malechowo więcej
22 sierpień
43. PKO Półmaraton Szczecin więcej
piła nożna II liga
13:00  Zagłębie II Lubin - Hutnik Kraków więcej
23 sierpień
piła nożna Ekstraliga Kobiet
17:30  Czarni Sosnowiec - GKS Katowice więcej
24 sierpień
5. Memoriał Wiesława Maniaka więcej
Monika Pyrek Tour 2022 - Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
18:00  GKS Manowo - Wrzos Wrześnica więcej
26 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
18:00  Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok więcej
20:30  Stal Mielec - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
17:00  Wisła Puławy - Garbarnia Kraków więcej
17:00  GKS 1962 Jastrzębie - Pogoń Siedlce więcej
17:00  Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna III liga gr. 2
18:00  Unia Swarzędz - Unia Janikowo więcej
17:00  Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz więcej
27 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
17:30  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
20:00  Widzew Łódź - Wisła Płock więcej
15:00  Miedź Legnica - Lechia Gdańsk więcej
12:30  Radomiak Radom - Korona Kielce więcej
piła nożna II liga
16:00  Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie II Lubin więcej
17:00  Śląsk II Wrocław - Motor Lublin więcej
  Stomil Olsztyn - KKS Kalisz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
16:00  Orzeł Łoźnica - Prawobrzeże Świnoujście więcej
17:00  Mewa Resko - Pomorzanin Sławoborze więcej
11:00  Iskra Golczewo - Kotwica II Kołobrzeg więcej
12:00  Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
17:00  Ogniwo Babinek - Jeziorak Szczecin więcej
14:00  Kasta Szczecin-Majowe - Iskra Banie więcej
17:00  Odra Chojna - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
16:00  Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz więcej
17:30  Vimobilia Będzino - Victoria Sianów więcej
17:00  Sława Sławno - Darłovia Darłowo więcej
15:00  Zawisza Grzmiąca - Wiekowianka Wiekowo więcej
17:00  Sokół Karlino - Zefir Wyszewo więcej
  Radew Białogórzyno - Głaz Tychowo więcej
14:00  Iskra Białogard - KS Sieciemin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
17:00  Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek więcej
17:00  Orzeł Łubowo - Pogoń Barlinek więcej
16:00  Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
16:00  Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski więcej
12:00  Sokół Suliszewo - Piast Chociwel więcej
17:00  Kłos Pełczyce - Ina Ińsko więcej
13:00  Unia Dolice - Zorza Dobrzany więcej
piła nożna III liga gr. 2
14:00  Unia Solec Kujawski - Stolem Gniewino więcej
16:00  Sokół Kleczew - Gedania Gdańsk więcej
17:00  Vineta Wolin - Olimpia Grudziądz więcej
17:00  Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. więcej
17:00  KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin więcej
16:00  Pogoń N. Skalmierzyce - Cartusia Kartuzy więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Chemik Police - Biali Sądów więcej
11:00  Olimp Gościno - Rasel Dygowo więcej
14:00  Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
17:00  Flota Świnoujście - MKP Szczecinek więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice więcej
12:00  Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin więcej
17:00  Gavia Choszczno - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna A klasa gr. 1
18:00  Zalew Stepnica - Korona Stuchowo więcej
  Pomorzanin Przybiernów - Fala Międzyzdroje więcej
  LZS Błękitni Trzygłów - Leśnik Kliniska więcej
16:30  Hanza Goleniów - Vineta II Wolin więcej
  Wicher Brojce - Bizon Cerkwica więcej
  Jantar II Dziwnów - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna A klasa gr. 2
  Płomień Lisowo - Dąb Dębice więcej
  Sparta Węgorzyno - Ikar Krosino więcej
  Masovia Maszewo - Orkan Dalewo więcej
  Spójnia Świdwin - Pomorzanin Nowogard więcej
  Radowia Radowo Małe - Redłovia Redło więcej
piła nożna A klasa gr. 3
  Mechanik Warnice - Unia Stargard więcej
  Wicher Przelewice - Sparta Skalin więcej
  Dęby Rogowo - Piast Kolin więcej
  Wicher Reptowo - Orzeł Małkocin więcej
  Sokół Pyrzyce - Orzeł Pęzino więcej
  Znicz Niedźwiedź - Sęp Brzesko więcej
  Kluczevia II Stargard - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna A klasa gr. 4
  GKS Kołbacz - Energetyk Gryfino więcej
  Sztorm Szczecin - Czarni Szczecin więcej
  Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Czarni Fiege Lubanowo - Vielgovia Szczecin więcej
  Unia Swochowo - Zryw Kołbaskowo więcej
  Grot Gardno - Tanowia Tanowo więcej
  Odrzanka Radziszewo - Wicher Steklno więcej
piła nożna A klasa gr. 5
  Chrobry Lisie Pole - Piast Karsko więcej
  Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno więcej
  Myśla Dargomyśl - Witniczanka Witnica więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin więcej
  Polonia Giżyn - Mieszko Mieszkowice więcej
  Kłos Kamienny Jaz - Pomorzanin Cychry więcej
  Stal Lipiany - GKS Golenice więcej
piła nożna A klasa gr. 6
  Sokół Granowo - Iskra Pomień więcej
  Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko więcej
  Calisia II/Grom Giżyno - Czarni Marianowo więcej
  Skrzydlaci Będargowo - Świt Barnimie więcej
  Orkan Suchań - Błękitni Pomierzyn więcej
  Ina Recz - Klon Krzęcin więcej
piła nożna A klasa gr. 7
  Gryf Dobrowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
  Wrzos Wrzosowo - Passat Bukowo Morskie więcej
  Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica więcej
  Mechanik II Iskra Kłanino - Fala ABFrost Gąski więcej
  KS Skibno - Darłovia II Darłowo więcej
  LZS Kowalewice - Saturn Mielno więcej
  Arkadia Malechowo - Wicher Mierzym więcej
piła nożna A klasa gr. 8
  Błękitni Ostrowice - Sad Chwiram więcej
15:00  Wrzos Borne Sulinowo - Mechanik Turowo więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
16:00  Dąb Dębno - Świt Szczecin więcej
13:30  Żaki Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
11:00  Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin JS więcej
17:00  SALOS Szczecin JS - Kotwica Kołobrzeg JS więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
10:45  KS AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna więcej
12:00  GKS Katowice - Pogoń Szczecin więcej
17:00  UKS SMS Łódź - Sportowa Czwórka Radom więcej
16:00  Pogoń Tczew - Czarni Sosnowiec więcej
12:00  Medyk Konin - AP Lotos Gdańsk więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  Escola Varsovia - Korona SA Kielce więcej
  Jagiellonia Białystok SSA - Miedź Legnica więcej
  Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
  Cracovia SSA Kraków - Legia Warszawa S.A. więcej
  Polonia Warszawa - Wisła Kraków SA więcej
  Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań więcej
  Górnik Zabrze S.A. - Arka Gdynia SSA więcej
  Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
11:00  Rekord Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz więcej
12:00  KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
13:00  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
12:00  Chrobry Głogów U17 - Warta Poznań SA więcej
11:00  FASE Szczecin - Odra Opole więcej
12:00  Pogoń Szczecin U17 - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
14:30  KKS Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piła nożna III liga Kobiet
  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Victoria Niemcz Osielsko więcej
11:00  WIKĘD Luzino - Lechia Gdańsk więcej
11:00  LFA Szczecin - KKP Chełmża więcej
13:15  Warta Poznań - KA4 resPect Krobia więcej
  Górnicza Konin - KKP II Bydgoszcz więcej
13:00  Błękitni Stargard - UKS Victoria SP2 Sianów więcej
28 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
12:30  Cracovia Kraków - Warta Poznań więcej
15:00  Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa więcej
17:30  Lech Poznań - Piast Gliwice więcej
piła nożna II liga
15:30  Znicz Pruszków - Górnik Polkowice więcej
13:00  Lech II Poznań - Olimpia Elbląg więcej
16:00  Hutnik Kraków - Polonia Warszawa więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
11:00  Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Sparta Gryfice więcej
16:30  Astra Ustronie Morskie - Sarmata Dobra więcej
16:00  Ina Goleniów - Płomień Myślino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
17:00  Orzeł Grzędzice - Stal Szczecin więcej
11:00  KP Przecław - Morzycko Moryń więcej
15:30  Czcibor Cedynia - Ehrle Dobra więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Łabędź Widuchowa więcej
17:00  Mierzynianka Mierzyn - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
15:00  Światowid 63 Łobez - Korona Człopa więcej
piła nożna III liga gr. 2
18:00  Świt Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin więcej
15:00  Dąb Dębno - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna A klasa gr. 1
13:00  Resko Karcino - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A klasa gr. 2
17:00  Jastrząb Łosośnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piła nożna A klasa gr. 8
16:00  Błonie Barwice - KS Dzikowo więcej
16:00  Santos Kłębowiec - Wrzos Borne Sulinowo więcej
16:00  Pogoń Wierzchowo - Wiarus Żółtnica więcej
13:00  Grom Szwecja - Hubertus Biały Bór więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
15:30  Błękitni Stargard JS - Prawobrzeże Szczecin więcej
17:00  Bałtyk Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Flota Świnoujście JS - Ina Goleniów JS więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
13:00  Chemik Bydgoszcz - Zagłebie Sosnowiec więcej
15:00  Arka Gdynia SSA - Raków Częstochowa więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
12:00  Lechia Gdańsk - Jaguar Gdańsk więcej
12:00  AP Reissa Poznań - FASE Szczecin więcej
12:00  Lotos Gdańsk UKS - Warta Poznań więcej
30 sierpień
piła nożna Puchar Polski PZPN
  Pogoń II Szczecin - GKS Katowice więcej
31 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
18:00  Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin więcej
20:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:30  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police więcej
17:30  Biali Sądów - Błękitni II Stargard więcej
17:30  Gwardia Koszalin - Olimp Gościno więcej
17:30  Hutnik Szczecin - Gavia Choszczno więcej
17:30  Mechanik Bobolice - Bałtyk Koszalin więcej
17:30  MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz więcej
17:30  Iskierka Szczecin - Flota Świnoujście więcej
17:30  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Dąb Dębno więcej
17:30  Rasel Dygowo - Wieża Postomino więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Bejuk w Energetyku
1 » Medal Majki i Gadowskie »
1 » ME: Jackiewicz z brązow »
1 » Maira Cipriano siatkark »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
55 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
43 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
28 » Orzeł Wałcz-Wybrzeże Re »
23 » Dąb Dębno-Mechanik Bobo »
15 » Wieża Postomino-MKP Szc »
15 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
15 » Iskra Golczewo-Intermar »
13 » Vimobilia Będzino-Darło »
12 » Gavia Choszczno-Chemik  »
12 » Olimp Gościno-Iskierka  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Bengoro emil123
matina
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3017
• imprez: 138516
• newsów: 76535
• użytkowników: 79974
• komentarzy: 1143034
• zdjęć: 851180
• relacji: 39903
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies