ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 wrzesień 2022
pokaż:
18 wrzesień
ATP Challenger Szczecin Open więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2 : 1 więcej
Warta Poznań - Lech Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Motor Lublin - Wisła Puławy 2 : 6 więcej
KKS Kalisz - Lech II Poznań 2 : 2 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie II Lubin 3 : 1 więcej
Stomil Olsztyn - Śląsk II Wrocław 1 : 0 więcej
Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Polonia Płoty 2 : 2 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Łabędź Widuchowa 0 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 1 : 6 więcej
Iskra Banie - Odra Chojna 2 : 3 więcej
Orzeł Grzędzice - KP Przecław 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiekowianka Wiekowo - KS Sieciemin 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Orzeł Łubowo 8 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Ina Ińsko 1 : 4 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Unia Dolice 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Biali Sądów 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Resko Karcino 9 : 3 więcej
Vineta II Wolin - Pomorzanin Przybiernów 2 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - LZS Błękitni Trzygłów 0 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Korona Stuchowo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ikar Krosino - Rolpol Chlebowo 4 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Spójnia Świdwin 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sęp Brzesko - Dęby Rogowo 6 : 3 więcej
Kluczevia II Stargard - Wicher Reptowo 1 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Mechanik Warnice 3 : 4 więcej
Znicz Niedźwiedź - Sokół Pyrzyce 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Steklno - Energetyk Gryfino 1 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 0 więcej
Grot Gardno - Unia Swochowo 12 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Sztorm Szczecin 1 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Chemik II Police 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
GKS Golenice - Piast Karsko 1 : 10 więcej
Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice 1 : 4 więcej
Stal Lipiany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 2 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Polonia Giżyn 1 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Iskra Pomień 3 : 8 więcej
Świt Barnimie - Korona Raduń 4 : 3 więcej
Błękitni Pomierzyn - Ina Nadarzyn 4 : 1 więcej
Orkan Suchań - Skrzydlaci Będargowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Arkadia Malechowo - Mechanik II Iskra Kłanino 4 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Passat Bukowo Morskie 3 : 3 więcej
Darłovia II Darłowo - Wrzos Wrzosowo 8 : 0 więcej
LZS Kowalewice - KS Skibno 5 : 1 więcej
Fala Gąski - Gryf Dobrowo 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Ostrowice 1 : 3 więcej
Sad Chwiram - Santos Kłębowiec 0 : 6 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
AP Kotwica Kołobrzeg - Dąb Dębno JS 1 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - AP Orlen Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Miedź Legnica - Polonia Warszawa 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zawisza Bydgoszcz - FASE Szczecin 0 : 6 więcej
Górnik Zabrze - Warta Poznań SA 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Jaguar Gdańsk - Orlen Gdańsk UKS 0 : 0 więcej
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 1 : 4 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Budowlani Lubsko - LADIES SOCCER TEAM Gorzów WLKP 0 : 11 więcej
piła nożna III liga Kobiet
KA4 resPect Krobia - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Arkonia Szczecin JM - Bałtyk Koszalin JM 2 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Pogoń Barlinek - Prawobrzeże Szczecin 4 : 2 więcej
Arkonia II Szczecin - Bałtyk II Koszalin 4 : 0 więcej
Chemik Police - MKP Szczecinek 6 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 3 więcej
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 3 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Czarni II Szczecin 6 : 1 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Świat Drzewa KP II Przecław 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół Różańsko - LUKS Krzywin 3 : 1 więcej
Czcibor Bielin - Klon Krzymów 2 : 5 więcej
Koral Mostkowo - Czarni Czarnówko 1 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Osadnik II Myślibórz 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Strzała Płotno - Sokół Sokoliniec 3 : 8 więcej
Orzeł Żeńsko - Ina Stradzewo 1 : 2 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Jedność Przewłoki 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Wicher Rąbino 1 : 0 więcej
Darpol Barzowice - Wieża II Postomino 1 : 5 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 0 : 1 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Derby Karścino 14 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Orzeł II Łubowo 3 : 0 więcej
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 1 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Mirstal Mirosławiec 1 : 2 więcej
Drzewiarz Krosino - Legion Strączno 0 : 15 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock 23 : 35 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Ruch Chorzów - EKS Start Elbląg 27 : 33 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MKS Brodnica - Bukowsko-Dopiewski KPR 23 : 29 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 8
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76866
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies