ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 październik 2021
pokaż:
30 październik
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę Kskk Koszalin - Lider Biofarm Swarzędz więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę AZS-Szkoła Gortata Poznań - MKS Białogard więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 76 : 83 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 77 : 67 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 105 : 98 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
MKKS Żak Koszalin - WKK Wrocław 77 : 65 więcej
Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 77 : 78 więcej
Decka Pelplin - Energa Kotwica Kołobrzeg 81 : 94 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 87 : 90 więcej
Turów Zgorzelec - TS Wisła Chemart Kraków 67 : 85 więcej
Dziki Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut 58 : 71 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Znicz Basket Pruszków 91 : 76 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 76 : 83 więcej
Miasto Zakochanych Chełmno - Politechnika Gdańska 76 : 86 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Biofarm Basket Poznań 66 : 76 więcej
TS Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 88 : 69 więcej
Pyra Poznań - Ogniwo Szczecin 83 : 70 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 4 : 3 więcej
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 0 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 0 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 3 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Medyk Konin 3 : 3 więcej
Olimpia Szczecin - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Czarni Sosnowiec - Sportis KKP Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Rekord Bielsko-Biała 5 : 1 więcej
KS AZS UJ Kraków - Tarnovia Tarnów 1 : 2 więcej
AP Lotos Gdańsk - UKS SMS Łódź 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 2 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Flota Świnoujście 3 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin 2 : 4 więcej
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Darłovia Darłowo 1 : 4 więcej
Wieża Postomino - Gwardia Koszalin 1 : 0 więcej
Ina Goleniów - Zefir Wyszewo 1 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Chemik Police 5 : 0 więcej
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin 0 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Pogoń N. Skalmierzyce 0 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Stolem Gniewino 4 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 0 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Sparta Gryfice 1 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Spójnia Świdwin 10 : 3 więcej
Mewa Resko - Pomorzanin Sławoborze 10 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Ikar Krosino 3 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 9 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra Szczecińska - Osadnik Myślibórz 0 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 0 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin 0 : 4 więcej
Odra Chojna - Stal Lipiany 5 : 2 więcej
Iskra Banie - Unia Dolice 3 : 1 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Arkonia Szczecin 1 : 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Łabędź Widuchowa 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - Głaz Tychowo 2 : 4 więcej
Iskra Białogard - Redłovia Redło 9 : 1 więcej
Victoria Sianów - Zawisza Grzmiąca 2 : 5 więcej
Wrzos Wrześnica - Wiarus Żółtnica 5 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów 1 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 3 : 1 więcej
Korona Człopa - Piast Chociwel 2 : 4 więcej
Orzeł Bierzwnik - Ina Ińsko 3 : 0 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Światowid 63 Łobez 4 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Gavia Choszczno 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin - Ina Goleniów 6 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Kluczevia Stargard 15 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - Świt Szczecin 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Bizon Cerkwica 7 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce 3 : 3 więcej
Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów 0 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica 3 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin 3 : 1 więcej
Dąb Dębice - Ina Recz 5 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Aquila Szczecin - Wicher Reptowo 4 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Promień Mosty 3 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Świat Drzewa KP Przecław 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Unia Swochowo 2 : 4 więcej
Piast Kolin - Grot Gardno 0 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Sokół II Pyrzyce 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Świt Barnimie - Kłos Pełczyce 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 1 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 8 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Rurzyca Nawodna 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Sokół Lulewice - Fala ABFrost Gąski 4 : 11 więcej
Wrzos Wrzosowo - Grot Gorawino 5 : 0 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Saturn Mielno 1 : 4 więcej
Płomień Myślino - Hajka Zegrze Pomorskie 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik Turowo - Iskra Kłanino 3 : 8 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Grom Świelino 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lotos Gdańsk UKS - Olimpijczyk Kwakowo 5 : 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - Warta Poznań SA 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Wisła Kraków SA - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Arka Gdynia SSA 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Warta Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Sowianka Sowno 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Future Szczecin 2 : 6 więcej
Victoria 95 Przecław - Czarni II Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Jedność Przewłoki - Pomorzanin Krąpiel 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko 4 : 1 więcej
Sęp II Brzesko - Sokół Różańsko 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Klon Krzymów - KLUKS Krzywin 1 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 2 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Mirstal Mirosławiec 1 : 5 więcej
Olimp Złocieniec - STLA Szczecinek 4 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Oldboje Iskra Białogard 2 : 1 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Zryw Kretomino 3 : 3 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Victoria Sianów 3 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin 1 : 4 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Maxtrans-Sokół Karlino 5 : 7 więcej
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Sławoborze 2 : 4 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
LFA Szczecin - KKP Chełmża 6 : 2 więcej
piła nożna I liga futsalu
Widzew Łódź Futsal - Best Drive Piła 5 : 2 więcej
KS Gniezno - Podkowa Teqball Club 4 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 22 : 19 więcej
Orlen Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń Szczecin 38 : 25 więcej
SPR Stal Mielec - Chrobry Głogów 30 : 27 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Łomża Vive Kielce 26 : 37 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Gwardia Opole 26 : 33 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Zagłębie Lubin 23 : 31 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
SPR Pogoń Szczecin - UKS PCM Kościerzyna 26k : 26 więcej
Sambor Tczew - AZS Poznań 32 : 27 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - GUKS Drwęca Lubicz 25 : 19 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - Arka Gdynia 31 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Płock - KS Szczypiorniak Olsztyn 31 : 26 więcej
MKS Mazur Sierpc - KPR Elbląg 18 : 22 więcej
Sokół Kościerzyna - USAR Kwidzyn 27 : 25 więcej
PGE KPR Gryfino - Kospel Gwardia Koszalin 34 : 33 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
ITS Jeziorak Iława - AZS Fahrenheit Gdańsk 31 : 29 więcej
MKS Handball Czersk - Pogoń Handball Szczecin 29 : 30 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS II Grudziądz 34 : 23 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - BSMS Bartoszyce 30 : 26 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - Developres Bella Dolina Rzeszów 0 : 3 więcej
UNI Opole - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 1 więcej
Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
GKS Stoczniowiec Gdańsk - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
Sobieski Żagań - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 1 : 3 więcej
SPS Konspol Słupca - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 2 więcej
Astra Nowa Sól - Anioły Toruń 2 : 3 więcej
Trefl II Gdańsk - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 2 więcej
Enea Energetyk Poznań - Stalpro Błyskawica Szczecin 1 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS Kościan - MKS Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
Gedania Gdańsk - AZS UMK Toruń 3 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Kartkowicze Klasy A gr. »
mecze:
11 » Sparta Węgorzyno-Gavia  »
9 » Bruk-Bet Termalica Niec »
2 » Błękitni II Stargard-Dą »
2 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
1 » King Wilki Morskie Szcz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Bengoro Denilson88
pawelbaszc...
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 2975
• imprez: 133616
• newsów: 75644
• użytkowników: 79584
• komentarzy: 1133530
• zdjęć: 835551
• relacji: 39533
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies