ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - listopad 2021
pokaż:
01 listopad
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 1 więcej
02 listopad
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Świt Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 5 więcej
03 listopad
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS II Szczecin - Bałtyk II Koszalin 3 : 6 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
Stomilanki Olsztyn - Olimpia Szczecin 1 : 1 więcej
LFA Szczecin - KKS Czarni II Sosnowiec 0 : 5 więcej
04 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra 53 : 96 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Weegree AZS Politechnika Opolska - TBS Śląsk II Wrocław 83 : 71 więcej
05 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin 89 : 65 więcej
GTK Gliwice - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 70 : 122 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 102 : 86 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - Korona Handball Kielce 27 : 19 więcej
EKS Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce 20 : 33 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Zagłębie Lubin 21 : 27 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Grupa Azoty Chemik Police 1 : 3 więcej
06 listopad
Szczecińska Liga Mistrzów rocznik 2011 więcej
Pierwsza Piłka rocznik 2011 grupa 5 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - LFA Szczecin 2:1 (1:0) (o awans do CLJ) więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 73 : 87 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
WKK Wrocław - Znicz Basket Pruszków 96 : 79 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Łowicz 77 : 69 więcej
GKS Tychy - Dziki Warszawa 79 : 78 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - Decka Pelplin 75 : 58 więcej
MKKS Żak Koszalin - Turów Zgorzelec 72 : 64 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS AZS UMCS Lublin 81 : 66 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 89 : 62 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
SMS PZKosz Władysławowo - TS Basket Poznań 73 : 67 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Miasto Zakochanych Chełmno 101 : 79 więcej
AZS UMK Toruń - AMW Asseco Arka Gdynia 76 : 87 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Trefl II Sopot 87 : 78 więcej
Sokół Międzychód - Biofarm Basket Poznań 94 : 77 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Radomiak Radom - Górnik Zabrze 1 : 0 więcej
Piast Gliwice - Warta Poznań 0 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - AP Lotos Gdańsk 1 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - KS AZS UJ Kraków 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Zefir Wyszewo - Orzeł Wałcz 1 : 2 więcej
Olimp Gościno - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
GKS Manowo - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Dąb Dębno 0 : 0 więcej
Vineta Wolin - Wieża Postomino 3 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Jeziorak Szczecin 6 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Pogoń Połczyn Zdrój 7 : 0 więcej
Chemik Police - Biali Sądów 2 : 1 więcej
Sokół Karlino - Rasel Dygowo 4 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń N. Skalmierzyce - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Świt Szczecin - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
Unia Janikowo - Elana Toruń 1 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 2 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Jarota Jarocin 0 : 3 więcej
Polonia Środa Wlkp. - GKS Przodkowo 0 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 5 : 2 więcej
Ikar Krosino - Astra Ustronie Morskie 1 : 2 więcej
Polonia Płoty - Masovia Maszewo 3 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Kotwica II Kołobrzeg 6 : 4 więcej
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 0 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Sokół Pyrzyce - Stal Szczecin 0 : 0 więcej
Unia Dolice - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 4 więcej
Iskierka Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 13 : 1 więcej
Stal Lipiany - Mierzynianka Mierzyn 6 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Odra Chojna 2 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Pogoń Barlinek 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiarus Żółtnica - Mechanik Bobolice 0 : 9 więcej
Głaz Tychowo - Wrzos Wrześnica 1 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno 12 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Vimobilia Będzino 6 : 0 więcej
Redłovia Redło - Victoria Sianów 0 : 2 więcej
Gryf Polanów - Iskra Białogard 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Korona Człopa 1 : 1 więcej
Ina Ińsko - Sarmata Dobra 0 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Orzeł Bierzwnik 0 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Iskra Pomień 7 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 4 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - KP Drawsko Pomorskie 5 : 0 więcej
Piast Chociwel - Drawa Drawno 4 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Chemik Police 8 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni II Stargard - SALOS II Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Łoźnica 0 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 1 : 0 więcej
Wicher Brojce - Bałtyk Gostyń 3 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 0 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Jantar II Dziwnów 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Małkocin - WODR Barzkowice 4 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 0 : 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 1 : 3 więcej
Ina Recz - Orzeł Grzędzice 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin 2 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 4 : 4 więcej
Promień Mosty - Chemik II Police 1 : 6 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 4 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Czarni Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sęp Brzesko - Kluczevia II Stargard 1 : 2 więcej
Mechanik Warnice - Ogniwo Babinek 1 : 4 więcej
Unia Swochowo - Odrzanka Radziszewo 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kłos Pełczyce - Pogoń II Barlinek 4 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 1 : 0 więcej
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Grot Gorawino - Sokół Lulewice 8 : 1 więcej
Saturn Mielno - Gryf Dobrowo 2 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Płomień Pobłocie Wielkie 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - Passat Bukowo Morskie 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 7 : 1 więcej
Błonie Barwice - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Drzewiarz Świerczyna 3 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Błękitni Ostrowice 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - Lotos Gdańsk UKS 0 : 2 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - KKS Lech Poznań 0 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 2 : 2 więcej
Warta Poznań SA - Arka Gdynia SSA 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Arka Gdynia SSA - SKS Gwarek Zabrze 7 : 1 więcej
Warta Poznań - Górnik Zabrze S.A. 1 : 5 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Polonia Warszawa 0 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Stal Rzeszów 3 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Wisła Kraków SA 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - FASE Szczecin 2 : 2 więcej
Rybak Trzebież - Sztorm Szczecin 3 : 3 więcej
Okręt Szczecin - Pionier Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 1 : 4 więcej
Polonia Gryfino - Klon Krzymów 1 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Zryw Kretomino - Mirstal Mirosławiec 6 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Victoria Niemcz Osielsko - KA4 resPect Krobia 0 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Górnicza Konin 9 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Dynamik Toruń - We-Met Futsal Club Kamienica 9 : 7 więcej
Futbalo Białystok - LZS Bojano 5 : 5 więcej
UMKS Zgierz - Futsal Szczecin 7 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - EUROBUD JKS Jarosław 34 : 21 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
AZS Poznań - SMS ZPRP II Płock 30k : 30 więcej
Arka Gdynia - Sambor Tczew 23 : 24 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - MKS PR Urbis Gniezno 18 : 42 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Bukowsko-Dopiewski KPR 35 : 28 więcej
Jutrzenka Płock - SPR Pogoń Szczecin 18 : 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS Fahrenheit Gdańsk - Szczypiorniak II Olsztyn 35 : 30 więcej
BSMS Bartoszyce - KU AZS UKW Bydgoszcz 28 : 31 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - Sambor Latocha Agropom Tczew 28 : 29 więcej
Pogoń Handball Szczecin - UKS Jedynka Kodo Morąg 33 : 34 więcej
ITS Jeziorak Iława - MKS Handball Czersk 39 : 27 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Iskra AMW Gdynia - MKS Słupia Słupsk 27 : 28 więcej
SPR GKS Żukowo - MSPR Junak Włocławek 36 : 12 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres Bella Dolina Rzeszów - UNI Opole 3 : 1 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Joker Świecie 3 : 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
AZS UMK Toruń - Stalpro Błyskawica Szczecin 0 : 3 więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - Enea Energetyk Poznań 0 : 3 więcej
Anioły Toruń - Trefl II Gdańsk 3 : 0 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Astra Nowa Sól 1 : 3 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - Sobieski Żagań 3 : 1 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - SPS Konspol Słupca 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - AZS UMK Toruń 2 : 3 więcej
MKS Sokół Mogilno - UKS Szamotulanin Szamotuły 3 : 1 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKŻPS Kościan 0 : 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - KS Pałac II Bydgoszcz 1 : 3 więcej
07 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Czarni Słupsk 82 : 97 więcej
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 81 : 61 więcej
HydroTruck Radom - Pszczółka Start Lublin 65 : 70 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 79 : 81 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - Pyra Poznań 80 : 86 więcej
Ogniwo Szczecin - Sklep Polski MKK Gniezno 63 : 67 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
Legia Warszawa - Stal Mielec 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 3 : 1 więcej
Tarnovia Tarnów - Olimpia Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 4 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 9 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - LZS Kowalewice 1 : 2 więcej
Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Błękitni Pomierzyn 6 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin 5 : 1 więcej
Kluczevia Stargard - Gwardia Koszalin 2 : 4 więcej
Hutnik Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 8 więcej
Ina Goleniów - Vineta Wolin 1 : 5 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Pogoń Barlinek - Arkonia Szczecin 1 : 9 więcej
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 : 7 więcej
Żaki II Szczecin - SALOS Szczecin 0 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 0 : 10 więcej
Gwardia Koszalin - Żaki Szczecin 0 : 10 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 1 : 11 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - Orkan Suchań 2 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Dęby Rogowo 2 : 1 więcej
Czarni Marianowo - Dąb Dębice 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Zryw Kołbaskowo - OKS Center MD Goleniów 4 : 3 więcej
Wicher Reptowo - Leśnik Kliniska 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Unia Stargard 1 : 6 więcej
Sokół II Pyrzyce - Piast Kolin 1 : 4 więcej
Grot Gardno - Sparta Skalin 5 : 1 więcej
Wicher Steklno - GKS Kołbacz 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Polonia Giżyn - Piast Karsko 1 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Orzeł Żeńsko 4 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Wicher Przelewice 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko 8 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 6 więcej
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 2 : 6 więcej
Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia 3 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Iskra II Banie 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Resko Karcino - Płomień Myślino 1 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Syrena-Grot Rymań 12 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 3 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Derby Karścino 8 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Skibno - Błękitni Tychowo 3 : 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - KS Sieciemin 0 : 3 więcej
Darpol Barzowice - Wieża II Postomino 0 : 3 więcej
Derby Gwiazdowo - Darłovia II Darłowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
KS Gwda Wielka - Drzewiarz Krosino 2 : 2 więcej
Grom Świelino - Orzeł Łubowo 1 : 3 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Wrzos Borne Sulinowo 6 : 2 więcej
Wicher Rąbino - Sokół Spore 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 0 : 4 więcej
Legion Strączno - Grom Szwecja 2 : 0 więcej
Kopanik Lubno - Mirstal Mirosławiec 4 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Sad Chwiram 3 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 3 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Jacademy Bydgoszcz 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Pogoń Szczecin - Chemik Bydgoszcz 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
UKS SMS Łódź - Raków Częstochowa 0 : 3 więcej
Legia Warszawa S.A. - Jagiellonia Białystok SSA 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Vineta II Wolin - Ikar II Krosino 3 : 0 więcej
Gardominka Mechowo - KS Mustang 0 : 9 więcej
Zieloni Wyszobór - Polonia II Płoty 2 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Iskierka II Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Pomorzanin Krąpiel - Zorza II Dobrzany 5 : 0 więcej
Ina Stradzewo - Orkan II Suchań 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
07-11 14:00  Pionier Zwierzyn - Sęp II Brzesko więcej
Osadnik II Myślibórz - Sokół Różańsko 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - Kłos Kamienny Jaz 1 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKS LECH Poznań/UAM - LFA Szczecin 4 : 1 więcej
KKP Chełmża - Błękitni Stargard 3 : 3 więcej
GOSRiT Luzino - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 2 : 5 więcej
Olimpia II Szczecin - MKS Lew Lębork 0 : 5 więcej
piła nożna I liga futsalu
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Widzew Łódź Futsal 1 : 5 więcej
Podkowa Teqball Club - TAF Toruń 9 : 5 więcej
Best Drive Piła - KS Gniezno 2 : 4 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Kusy Szczecin - MKS Brodnica 23 : 19 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Pałac Bydgoszcz - Volley Wrocław 2 : 3 więcej
08 listopad
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - IŁ Capital Legionovia Legionowo 2 : 3 więcej
BKS Bostik Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź 1 : 3 więcej
09 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Asseco Arka Gdynia 83 : 75 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 3 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - EKS Start Elbląg 33 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
USAR Kwidzyn - SMS ZPRP II Kwidzyn 29 : 24 więcej
10 listopad
2021/2022 | PGNiG Puchar Polski Mężczyzn | runda eliminacyjna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Spójnia Świdwin 3 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 5 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin 0 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni Stargard - Żaki II Szczecin 5 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin 21 : 34 więcej
11 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 94 : 71 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Chemik Police 2 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 4 więcej
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 0 : 1 więcej
Dąb Dębno - Vineta Wolin 0 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin 0 : 0 więcej
GKS Manowo - Ina Goleniów 0 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Olimp Gościno 3 : 3 więcej
Biali Sądów - Sokół Karlino 5 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Błękitni II Stargard 3 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin - Flota Świnoujście 4 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
AP Gavia OZIMEK Choszczno - MKP Szczecinek 5 : 1 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 4 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Bałtyk II Koszalin 5 : 3 więcej
SALOS Szczecin - Pogoń Barlinek 12 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Aquila Szczecin - Hanza Goleniów 1 : 5 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Leśnik Kliniska 2 : 2 więcej
Chemik II Police - Wicher Reptowo 3 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Promień Mosty 7 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 5 : 3 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Zryw Kołbaskowo 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pionier 95 Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka 4 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lotos Gdańsk UKS - Jacademy Bydgoszcz 1 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
We-Met Futsal Club Kamienica - Podkowa Teqball Club 5 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 27 : 21 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - E.Leclerc Radomka Radom 1 : 3 więcej
12 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 83 : 102 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - Radunia Stężyca 5 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 22 : 29 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
13 listopad
Międzynarodowa Gala Karate Zawodowego ,,UKF 4 więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę Kskk Koszalin - MKS Białogard więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Pszczółka Start Lublin 78 : 66 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 91 : 82 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Miasto Szkła Krosno - TS Wisła Chemart Kraków 74 : 78 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 83 : 75 więcej
Decka Pelplin - MKKS Żak Koszalin 73 : 81 więcej
KS Księżak Łowicz - GKS Tychy 78 : 81 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Rawlplug Sokół Łańcut 98 : 112 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Sokół Międzychód - AMW Asseco Arka Gdynia 91 : 58 więcej
Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń 79 : 63 więcej
Miasto Zakochanych Chełmno - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 92 : 106 więcej
TS Basket Poznań - Politechnika Gdańska 65 : 68 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Enea Astoria Bydgoszcz 82 : 73 więcej
Biofarm Basket Poznań - Ogniwo Szczecin 84 : 47 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Sportis KKP Bydgoszcz 3 : 1 więcej
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 1 : 1 więcej
KS AZS UJ Kraków - Medyk Konin 2 : 0 więcej
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stolem Gniewino 6 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 1 : 2 więcej
Elana Toruń - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Sparta Gryfice - Ikar Krosino 2 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Spójnia Świdwin 2 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Sławoborze 3 : 0 więcej
13-11 13:00  Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście więcej
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Pogoń Barlinek - Iskierka Szczecin 0 : 4 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Osadnik Myślibórz 1 : 6 więcej
Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 0 : 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Łabędź Widuchowa 3 : 0 więcej
Iskra Banie - Stal Lipiany 1 : 0 więcej
Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Sława Sławno 1 : 1 więcej
Victoria Sianów - Gryf Polanów 1 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Wiekowianka Wiekowo 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Drawa Drawno 5 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Piast Chociwel 0 : 2 więcej
Błękitni Pomierzyn - Zorza Dobrzany 3 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Światowid 63 Łobez 2 : 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno 0 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 4 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Ina Goleniów 6 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk II Koszalin - SALOS Szczecin 2 : 13 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Jantar II Dziwnów 0 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 0 : 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo 0 : 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Wicher Brojce 1 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Jastrząb Łosośnica 1 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Grzędzice - Czarni Marianowo 3 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Sokół Sokoliniec 2 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Bryza Reńsko 13 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Sęp Brzesko 5 : 1 więcej
Piast Kolin - Sparta Skalin 4 : 0 więcej
Unia Stargard - Grot Gardno 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Pogoń II Barlinek - Ina Nadarzyn 3 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 2 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 6 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 0 : 0 więcej
GKS Golenice - Rurzyca Nawodna 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Płomień Pobłocie Wielkie - Grot Gorawino 3 : 2 więcej
Płomień Myślino - Syrena-Grot Rymań 6 : 4 więcej
Wrzos Wrzosowo - Hajka Zegrze Pomorskie 3 : 2 więcej
Sokół Lulewice - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 14 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik Turowo - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 4 więcej
Orzeł Łubowo - Mechanik II Iskra Kłanino 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Wspólni Różewo 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Olimpijczyk Kwakowo 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Warta Poznań SA - Lechia Gdańsk 3 : 2 więcej
Chemik Bydgoszcz - AP Reissa Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Zagłębie Lubin - Cracovia SSA Kraków 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Polonia Warszawa - Arka Gdynia SSA 1 : 2 więcej
SKS Gwarek Zabrze - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Pionier Szczecin - Rybak Trzebież 3 : 6 więcej
Victoria 95 Przecław - Okręt Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
UMKS Zgierz - Podkowa Teqball Club 3 : 4 więcej
TAF Toruń - Best Drive Piła 6 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Azoty Puławy 28 : 32 więcej
Łomża Vive Kielce - SPR Stal Mielec 35 : 28 więcej
MMTS Kwidzyn - Torus Wybrzeże Gdańsk 28 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - Korona Handball Kielce 31 : 27 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Bukowsko-Dopiewski KPR - Jutrzenka Płock 23 : 26 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - UKS PCM Kościerzyna 37 : 25 więcej
Sambor Tczew - GUKS Drwęca Lubicz 30 : 16 więcej
SMS ZPRP II Płock - Arka Gdynia 27 : 30 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - Sokół Kościerzyna 21 : 25 więcej
Tytani Wejherowo - SMS ZPRP II Płock 33 : 26 więcej
KPR Elbląg - PGE KPR Gryfino 22 : 28 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - MKS Mazur Sierpc 35 : 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Latocha Agropom Tczew - Pogoń Handball Szczecin 31 : 23 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - ITS Jeziorak Iława 22 : 32 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - MKS Handball Czersk 29 : 20 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MSPR Junak Włocławek - UKS Morski Sianów 15 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
UNI Opole - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
IŁ Capital Legionovia Legionowo - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
SPS Konspol Słupca - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
Sobieski Żagań - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 1 więcej
Astra Nowa Sól - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 0 więcej
Trefl II Gdańsk - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 więcej
Enea Energetyk Poznań - Anioły Toruń 0 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS Kościan - UKS ZSMS Poznań 3 : 0 więcej
UKS Szamotulanin Szamotuły - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3 : 0 więcej
Gedania Gdańsk - MKS Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
AZS UMK Toruń - SMS Police 3 : 0 więcej
14 listopad
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę Kskk Koszalin - TS Basket Gniezno więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę MKS Białogard - TS Basket Gniezno więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Trefl Sopot 73 : 66 więcej
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 74 : 73 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Turów Zgorzelec - WKK Wrocław 66 : 77 więcej
Znicz Basket Pruszków - TBS Śląsk II Wrocław 76 : 81 więcej
KS AZS UMCS Lublin - Energa Kotwica Kołobrzeg 74 : 70 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Tarnovia Tarnów 4 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Biali Sądów 0 : 0 więcej
Sokół Karlino - MKP Szczecinek 0 : 3 więcej
Chemik Police - Pogoń Połczyn Zdrój 6 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Jeziorak Szczecin 4 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Wieża Postomino 3 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Dąb Dębno 2 : 0 więcej
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
GKS Manowo - Zefir Wyszewo 1 : 0 więcej
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 5 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard 53 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Polonia Płoty 2 : 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 3 więcej
Radew Białogórzyno - Zawisza Grzmiąca 1 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Głaz Tychowo 5 : 1 więcej
Grot Bonin - Wiarus Żółtnica 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Iskra Pomień - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 5 więcej
Gavia Choszczno - Ina Ińsko 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - Kluczevia Stargard 16 : 1 więcej
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 5 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin 5 : 0 więcej
Vineta Wolin - Prawobrzeże Szczecin 0 : 9 więcej
SALOS Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
14-11 14:30  FASE Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
MKP Szczecinek - Żaki Szczecin 1 : 6 więcej
Świt Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 0 : 9 więcej
Błękitni II Stargard - Arkonia Szczecin 2 : 9 więcej
14-11 13:00  Żaki II Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
Pogoń Barlinek - Błękitni Stargard 2 : 15 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
WODR Barzkowice - Dąb Dębice 0 : 13 więcej
Dęby Rogowo - Ina Recz 1 : 3 więcej
Orkan Suchań - Orkan Dalewo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 4 więcej
Promień Mosty - Vielgovia Szczecin 0 : 3 więcej
Wicher Reptowo - Znicz Niedźwiedź 2 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police 2 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 0 : 2 więcej
Czarni Szczecin - Aquila Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mechanik Warnice - Sokół II Pyrzyce 2 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Unia Swochowo 2 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wicher Steklno 3 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Karsko - Sokół Granowo 5 : 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 3 : 2 więcej
Świt Barnimie - Korona Raduń 0 : 5 więcej
Orzeł Żeńsko - Kłos Pełczyce 1 : 19 więcej
Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Pomorzanin Cychry - Iskra II Banie 3 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Piast Piaseczno 3 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala ABFrost Gąski - Saturn Mielno 1 : 2 więcej
Gryf Dobrowo - Wicher Mierzym 2 : 2 więcej
Derby Karścino - Resko Karcino 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
14-11 13:00  Błękitni Stary Jarosław - Darpol Barzowice więcej
Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo 2 : 3 więcej
Drzewiarz Krosino - Grom Świelino 1 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Wicher Rąbino 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Błękitni Ostrowice - Bytyń Nakielno 3 : 0 więcej
Grom Szwecja - Kopanik Lubno 2 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Legion Strączno 4 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Grom Giżyno 5 : 1 więcej
KS Dzikowo - Sokół Suliszewo 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Stal Rzeszów - KKS Lech Poznań 1 : 7 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Czarni II Szczecin 1 : 2 więcej
Sztorm Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Gwiazda Żalęcino - Pomorzanin Krąpiel 10 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Gniezno - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 0 : 1 więcej
Futsal Szczecin - LZS Bojano 6 : 1 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Futbalo Białystok 3 : 3 więcej
Widzew Łódź Futsal - KS Dynamik Toruń 8 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 25 : 23 więcej
Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin 30 : 28 więcej
Chrobry Głogów - Grupa Azoty Unia Tarnów 28 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak II Olsztyn - MKS II Grudziądz 22k : 22 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów 2 : 3 więcej
15 listopad
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - Pałac Bydgoszcz 3 : 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKS ZSMS Poznań - Enea Energetyk II Poznań 0 : 3 więcej
16 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra 105 : 98 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Świt Szczecin - Chemik Police 4 : 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
KU AZS UKW Bydgoszcz - Wybrzeże II Gdańsk 34 : 35 więcej
17 listopad
koszykówka 1 liga koszykówki
WKK Wrocław - TBS Śląsk II Wrocław 70 : 82 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków 86 : 96 więcej
GKS Tychy - Polpharma Starogard Gd. 101 : 83 więcej
Dziki Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych 71 : 78 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - KS AZS UMCS Lublin 95 : 68 więcej
MKKS Żak Koszalin - Miasto Szkła Krosno 58 : 79 więcej
Turów Zgorzelec - Decka Pelplin 73 : 90 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska 87 : 68 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - Biofarm Basket Poznań 78 : 90 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Sklep Polski MKK Gniezno 76 : 61 więcej
Politechnika Gdańska - Pyra Poznań 70 : 84 więcej
KSK Noteć Inowrocław - TS Basket Poznań 83 : 82 więcej
AMW Asseco Arka Gdynia - Trefl II Sopot 81 : 57 więcej
Sokół Międzychód - Ogniwo Szczecin 112 : 93 więcej
AZS UMK Toruń - Miasto Zakochanych Chełmno 108 : 63 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Błękitni Stargard - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 8 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Arkonia Szczecin - Żaki Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Wisła Kraków SA - Legia Warszawa S.A. 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce 27 : 23 więcej
Korona Handball Kielce - MKS Zagłębie Lubin 17 : 32 więcej
EKS Start Elbląg - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 29 : 29k więcej
18 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 81 : 80 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Flota Świnoujście - Świt Szczecin 5 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - Pogoń Szczecin 1 : 4 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Chemik Police 1 : 3 więcej
19 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - Zastal Zielona Góra 73 : 99 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - Lotos Gdańsk UKS 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - Warta Poznań SA 0 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Górnik Zabrze 27 : 21 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin 24 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres Bella Dolina Rzeszów - IŁ Capital Legionovia Legionowo 2 : 3 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - BKS Bostik Bielsko-Biała 2 : 3 więcej
20 listopad
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - Kskk Koszalin więcej
II Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Połczynie-Zdroju więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 84 : 92 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Dziki Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg 66 : 83 więcej
KS AZS UMCS Lublin - MKKS Żak Koszalin 95 : 84 więcej
Decka Pelplin - WKK Wrocław 78 : 53 więcej
KS Księżak Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 95 : 87 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Trefl II Sopot - Sokół Międzychód 81 : 87 więcej
Miasto Zakochanych Chełmno - AMW Asseco Arka Gdynia 60 : 95 więcej
TS Basket Poznań - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 81 : 67 więcej
Biofarm Basket Poznań - SMS PZKosz Władysławowo 94 : 63 więcej
Pyra Poznań - KSK Noteć Inowrocław 77 : 85 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Wisła Płock 1 : 2 więcej
Stal Mielec - Lechia Gdańsk 3 : 3 więcej
Lech Poznań - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 5 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Chemik Police 3 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 0 : 1 więcej
Ina Goleniów - Vineta Wolin 1 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo 2 : 0 więcej
Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 3 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Olimp Gościno - GKS Manowo 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimpia Grudziądz 0 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz 2 : 3 więcej
Elana Toruń - Bałtyk Koszalin 5 : 2 więcej
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 3 : 2 więcej
Unia Janikowo - Pogoń N. Skalmierzyce 4 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 4 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Mewa Resko 4 : 1 więcej
Ikar Krosino - Jantar Dziwnów 1 : 6 więcej
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 3 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Masovia Maszewo 7 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Unia Dolice - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 0 więcej
Stal Lipiany - Ehrle Dobra Szczecińska 6 : 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Banie 3 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Energetyk Gryfino 2 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Odra Chojna 0 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Stal Szczecin 6 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Pogoń Barlinek 5 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Morzycko Moryń 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiarus Żółtnica - LZS Kowalewice 4 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Grot Bonin 5 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 0 : 4 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wrzos Wrześnica 3 : 2 więcej
Redłovia Redło - Radew Białogórzyno 0 : 6 więcej
Gryf Polanów - Vimobilia Będzino 0 : 1 więcej
Sława Sławno - Victoria Sianów 3 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 3 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Ińsko - Korona Człopa 2 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Sarmata Dobra 1 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik 6 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Iskra Pomień 2 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Piast Chociwel - Błękitni Pomierzyn 7 : 1 więcej
Drawa Drawno - KP Drawsko Pomorskie 4 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - Błękitni II Stargard 11 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 1 : 1 więcej
Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica 2 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Radowia Radowo Małe 2 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Bałtyk Gostyń 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice 3 : 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Małkocin 4 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 : 4 więcej
Ina Recz - Orkan Suchań 5 : 1 więcej
Dąb Dębice - Orzeł Grzędzice 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Leśnik Kliniska - Czarni Szczecin 0 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mechanik Warnice - Piast Kolin 0 : 0 więcej
Unia Swochowo - Ogniwo Babinek 0 : 4 więcej
Sęp Brzesko - Sokół II Pyrzyce 4 : 1 więcej
Wicher Steklno - Kluczevia II Stargard 6 : 3 więcej
Grot Gardno - GKS Kołbacz 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Klon Krzęcin - Piast Karsko 1 : 3 więcej
Ina Nadarzyn - Orzeł Żeńsko 1 : 1 więcej
Korona Raduń - Pogoń II Barlinek 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Zieloni Zielin - GKS Golenice 4 : 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 6 : 0 więcej
Iskra II Banie - Czcibor Cedynia 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Grot Gorawino 8 : 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Gryf Dobrowo 1 : 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - GKS SOKÓŁ 9 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 1 : 5 więcej
Grom Świelino - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Santos Kłębowiec 4 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Grom Szwecja 1 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
Jacademy Bydgoszcz - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
KKS Lech Poznań - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - Zagłębie Lubin 3 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Warta Poznań 1 : 3 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Wisła Kraków SA 2 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze S.A. 1 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
Futbalo Białystok - Widzew Łódź Futsal 2 : 9 więcej
KS Dynamik Toruń - KS Gniezno 5 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Torus Wybrzeże Gdańsk 35 : 25 więcej
SPR Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 27 : 29 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - Łomża Vive Kielce 25 : 30 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Gwardia Opole 23 : 31 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
GUKS Drwęca Lubicz - SMS ZPRP II Płock 23 : 25 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Sambor Tczew 33 : 28 więcej
Jutrzenka Płock - MKS PR Urbis Gniezno 16 : 33 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
PGE KPR Gryfino - SKF KPR Sparta Oborniki 44 : 26 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - KPR Elbląg 32 : 25 więcej
SMS ZPRP II Płock - Kospel Gwardia Koszalin 30 : 29 więcej
Sokół Kościerzyna - Tytani Wejherowo 29 : 28 więcej
USAR Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn 37 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
ITS Jeziorak Iława - Sambor Latocha Agropom Tczew 29 : 33 więcej
MKS Handball Czersk - UKS Jedynka Kodo Morąg 26 : 24 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
UKS Morski Sianów - Iskra AMW Gdynia 0 : 10 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Joker Świecie 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
AZS UMK Toruń - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 2 więcej
Anioły Toruń - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 0 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Enea Energetyk Poznań 3 : 1 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - Trefl II Gdańsk 3 : 2 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Astra Nowa Sól 0 : 3 więcej
SPS Konspol Słupca - Sobieski Żagań 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - SMS Police 3 : 0 więcej
MKS Sokół Mogilno - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Gedania Gdańsk 3 : 0 więcej
UKS ZSMS Poznań - UKS Szamotulanin Szamotuły 0 : 3 więcej
KS Pałac II Bydgoszcz - UKŻPS Kościan 2 : 3 więcej
21 listopad
CityTrail więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę MKS Białogard - MUKS Poznań więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę KSKK Koszalin - MUKS Poznań więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 69 : 61 więcej
Legia Warszawa - Czarni Słupsk 68 : 66 więcej
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 106 : 74 więcej
HydroTruck Radom - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 83 : 78 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Miasto Szkła Krosno - Turów Zgorzelec 87 : 68 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - TS Wisła Chemart Kraków 88 : 72 więcej
Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy 53 : 72 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańska 97 : 73 więcej
Ogniwo Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 99 : 101 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3 : 2 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Łęczna 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wlkp. 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Żaki II Szczecin 0 : 1 więcej
Chemik Police - MKP Szczecinek 5 : 3 więcej
Żaki Szczecin - Świt Szczecin 8 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń Barlinek 11 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk II Koszalin 8 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - SALOS II Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 0 : 5 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica 3 : 0 więcej
Jantar II Dziwnów - Błękitni Trzygłów 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - Płomień Lisowo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chemik II Police - Hanza Goleniów 5 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Wicher Reptowo 6 : 1 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Tanowia Tanowo 3 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Odrzanka Radziszewo 2 : 4 więcej
Sparta Skalin - Unia Stargard 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kłos Pełczyce - Polonia Giżyn 1 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Świt Barnimie 4 : 0 więcej
Sokół Granowo - Wicher Przelewice 3 : 10 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sekwoja Brwice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 3 więcej
Chrobry Lisie Pole - Myśla Dargomyśl 1 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica 3 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wicher Mierzym - Płomień Myślino 2 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Płomień Pobłocie Wielkie 17 : 1 więcej
Resko Karcino - Wrzos Wrzosowo 5 : 0 więcej
Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wicher Rąbino - Mechanik Turowo 2 : 2 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Drzewiarz Krosino 8 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Hubertus Biały Bór 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Giżyno - KS Dzikowo 5 : 4 więcej
Legion Strączno - Drzewiarz Świerczyna 4 : 1 więcej
Sad Chwiram - Błękitni Ostrowice 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Olimpijczyk Kwakowo - AP Reissa Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia SSA 2 : 3 więcej
AP Reissa Poznań - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Śląsk Wrocław - SKS Gwarek Zabrze 4 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Polonia Warszawa 1 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
Podkowa Teqball Club - Futsal Szczecin 3 : 7 więcej
LZS Bojano - We-Met Futsal Club Kamienica 3 : 4 więcej
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - TAF Toruń 7 : 1 więcej
Best Drive Piła - UMKS Zgierz 8 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Energa MKS Kalisz 30 : 29 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Arka Gdynia - MTS Kwidzyn 36 : 21 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Bukowsko-Dopiewski KPR 28 : 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Mazur Sierpc 24 : 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS Fahrenheit Gdańsk - MKS II Grudziądz 35 : 26 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Brodnica - AZS Politechnika Koszalińska 38 : 15 więcej
MKS Słupia Słupsk - SPR GKS Żukowo 24 : 30 więcej
MSPR Junak Włocławek - MKS Kusy Szczecin 20 : 52 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 3 : 2 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
SMS Police - Gedania Gdańsk 1 : 3 więcej
22 listopad
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Radomiak Radom 0 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Raków Częstochowa 1 : 0 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Pałac Bydgoszcz - UNI Opole 3 : 2 więcej
23 listopad
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS II Szczecin - FASE Szczecin 2 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 31 : 31k więcej
24 listopad
Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (jesień) I Mecz więcej
Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-15 (jesień) I Mecz więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 84 : 74 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Rekord Bielsko-Biała - GKS Katowice 0 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin 0 : 9 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Tanowia Tanowo - OKS Center MD Goleniów 4 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Arka Gdynia SSA - KKS Lech Poznań 0 : 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Pogoń Handball Szczecin - KU AZS UKW Bydgoszcz 25 : 30 więcej
siatkówka CEV Champions League
Grupa Azoty Chemik Police - Fatum Nyiregyhaza 3 : 0 więcej
Imoco Volley - ŽOK UB 3 : 0 więcej
25 listopad
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - BKS Bostik Bielsko-Biała 2 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
KS Pałac II Bydgoszcz - Enea Energetyk II Poznań 3 : 2 więcej
26 listopad
koszykówka 1 liga koszykówki
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 91 : 94 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Kraków - Radomiak Radom 0 : 1 więcej
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock 24 : 33 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
27 listopad
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę KSKK Koszalin - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TS Wisła Chemart Kraków - Dziki Warszawa 75 : 58 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - MKKS Żak Koszalin 88 : 76 więcej
Turów Zgorzelec - KS AZS UMCS Lublin 80 : 75 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polpharma Starogard Gd. 87 : 65 więcej
Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno 78 : 70 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Łowicz 104 : 73 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
SMS PZKosz Władysławowo - Ogniwo Szczecin 54 : 79 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Sklep Polski MKK Gniezno 91 : 62 więcej
Trefl II Sopot - Miasto Zakochanych Chełmno 85 : 68 więcej
AZS UMK Toruń - TS Basket Poznań 65 : 90 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Pyra Poznań 89 : 71 więcej
Sokół Międzychód - Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 44 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 5 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Stal Mielec 2 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 4 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AP Lotos Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Ina Goleniów 3 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin 4 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Dąb Dębno 4 : 2 więcej
Chemik Police - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
Sokół Karlino - Jeziorak Szczecin 2 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Olimp Gościno 3 : 1 więcej
Biali Sądów - MKP Szczecinek 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Ikar Krosino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 0 : 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Łoźnica 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ina Recz - Czarni Marianowo 2 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Tanowia Tanowo - Zryw Kołbaskowo 1 : 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 2 : 2 więcej
Czarni Szczecin - Chemik II Police 0 : 0 więcej
Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Cracovia SSA Kraków - Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Wisła Kraków SA 2 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 0 : 1 więcej
UKS SMS Łódź - Zagłębie Lubin 0 : 0 więcej
Arka Gdynia SSA - Warta Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Gniezno - Futbalo Białystok 1 : 1 więcej
TAF Toruń - KS Dynamik Toruń 2 : 4 więcej
Podkowa Teqball Club - Best Drive Piła 3 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Azoty Puławy 15 : 32 więcej
Łomża Vive Kielce - MKS Zagłębie Lubin 38 : 24 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - SPR Stal Mielec 32 : 23 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
MTS Kwidzyn - AZS Poznań 30 : 27 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP II Kwidzyn 26 : 28 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - Sokół Kościerzyna 26 : 27 więcej
KPR Elbląg - SMS ZPRP II Płock 24 : 26 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - SMS ZPRP I Kwidzyn 28k : 28 więcej
MKS Mazur Sierpc - PGE KPR Gryfino 25 : 33 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak II Olsztyn - Wybrzeże II Gdańsk 23 : 26 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - ITS Jeziorak Iława 28 : 41 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Handball Czersk 36 : 25 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - AZS Fahrenheit Gdańsk 29 : 32 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Joker Świecie 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Sobieski Żagań - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
Astra Nowa Sól - SPS Konspol Słupca 3 : 0 więcej
Trefl II Gdańsk - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 0 więcej
Enea Energetyk Poznań - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 0 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 2 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS Kościan - Enea Energetyk II Poznań 3 : 1 więcej
UKS Szamotulanin Szamotuły - KS Pałac II Bydgoszcz 1 : 3 więcej
Gedania Gdańsk - UKS ZSMS Poznań 3 : 1 więcej
AZS UMK Toruń - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0 : 3 więcej
28 listopad
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę MKS Białogard - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań więcej
Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (jesień) II Mecz więcej
Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-15 (jesień) II Mecz więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Politechnika Gdańska - Biofarm Basket Poznań 53 : 86 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1 : 0 więcej
Lech Poznań - Warta Poznań 2 : 0 więcej
Wisła Płock - Cracovia Kraków 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Zefir Wyszewo - Vineta Wolin 0 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
FASE Szczecin - Chemik Police 14 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Wicher Brojce 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - OKS Center MD Goleniów 5 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik II Iskra Kłanino - Pogoń Wierzchowo 6 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Jagiellonia Białystok SSA - Stal Rzeszów 5 : 0 więcej
KKS Lech Poznań - SKS Gwarek Zabrze 7 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Górnicza Konin - KKP Chełmża 1 : 3 więcej
piła nożna I liga futsalu
Widzew Łódź Futsal - LZS Bojano 5 : 1 więcej
Futsal Szczecin - We-Met Futsal Club Kamienica 0 : 4 więcej
UMKS Zgierz - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - Sandra Spa Pogoń Szczecin 24 : 18 więcej
Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 32 : 33 więcej
MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty Unia Tarnów 28k : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Tytani Wejherowo - USAR Kwidzyn 26 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS II Grudziądz - BSMS Bartoszyce 28 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
UNI Opole - Volley Wrocław 3 : 2 więcej
IŁ Capital Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 2 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
SKS Gorzów Wielkopolski - Anioły Toruń 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
SMS Police - MKS Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
29 listopad
siatkówka TAURON Liga Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Developres Bella Dolina Rzeszów 1 : 3 więcej
30 listopad
koszykówka 1 liga koszykówki
GKS Tychy - TBS Śląsk II Wrocław 88 : 77 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
AZS Politechnika Koszalińska - UKS Morski Sianów 19 : 29 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Kartkowicze Klasy A gr. »
mecze:
11 » Sparta Węgorzyno-Gavia  »
9 » Bruk-Bet Termalica Niec »
2 » Błękitni II Stargard-Dą »
2 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
1 » King Wilki Morskie Szcz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Bengoro
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2975
• imprez: 133616
• newsów: 75639
• użytkowników: 79584
• komentarzy: 1133530
• zdjęć: 835551
• relacji: 39533
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies