ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - wrzesień 2021
pokaż:
01 wrzesień
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Zefir Wyszewo - Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Orzeł Wałcz 0 : 2 więcej
Wieża Postomino - Pogoń Połczyn Zdrój 7 : 1 więcej
Dąb Dębno - MKP Szczecinek 4 : 3 więcej
Vineta Wolin - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 0 : 0 więcej
GKS Manowo - Błękitni II Stargard 2 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Olimp Gościno - Chemik Police 3 : 2 więcej
Ina Goleniów - Rasel Dygowo 5 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni II Stargard - AP Gavia OZIMEK Choszczno 1 : 6 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Leśnik Kliniska - Orzeł Pęzino 0 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Światowid 63 Łobez 3 : 2 więcej
Korona Stuchowo - Sarmata Dobra 4 : 2 więcej
Drawa Drawno - Iskra Pomień 4 : 10 więcej
SALOS Szczecin - Iskierka Szczecin 3 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Morzycko Moryń 3 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Stal Lipiany 6 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 4 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Bierzwnik 3 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Stal Szczecin 5 : 6 więcej
Odrzanka Radziszewo - Gavia Choszczno 1 : 2 więcej
Okręt Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 4 : 3 więcej
Unia Dolice - Mierzynianka Mierzyn 2 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 1 : 2 więcej
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 3 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Sokół Pyrzyce 4 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Nowogard 0 : 1 więcej
Ina Ińsko - Iskra Golczewo 1 : 2 więcej
Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 0 więcej
Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno 0 : 3 więcej
Mewa Resko - Sparta Gryfice 0 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Zorza Dobrzany 4 : 3 więcej
Orzeł Łożnica - Polonia Płoty 5 : 7 więcej
Masovia Maszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 3 więcej
Piast Karsko - Pogoń Barlinek 4 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
Wybrzeże Biesiekierz - Spójnia Świdwin 1 : 5 więcej
Wspólni Różewo - Korona Człopa 3 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - LZS Kowalewice 3 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo 6 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - Zawisza Grzmiąca 2 : 4 więcej
Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 2 : 3 więcej
Płomień Myślino - Gryf Polanów 2 : 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Lech Czaplinek 1 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 4 : 2 więcej
KS Skibno - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
KS Sieciemin - Astra Ustronie Morskie 1 : 3 więcej
Ikar Krosino - Vimobilia Będzino 0 : 3 więcej
Ikar II Krosino - Mechanik Bobolice 0 : 1 więcej
Grot Bonin - Iskra Białogard 2 : 5 więcej
Błękitni Pomierzyn - Wiarus Żółtnica 8 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 8 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Sława Sławno 1 : 2 więcej
02 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
HydroTruck Radom - Czarni Słupsk 80 : 83 więcej
Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek 64 : 75 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Hansa Rostock 1 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Wyszewo - Bizon Cerkwica 4 : 2 więcej
03 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - King Wilki Morskie Szczecin 75 : 81 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
KKS Lech Poznań - Warta Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Światowid 63 Łobez - Perła Gmina Dygowo 13 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Victoria Niemcz Osielsko - Błękitni Stargard 3 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - KS SPR Chrobry Głogów 27 : 32 więcej
04 wrzesień
Goleniów Tour GT21 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 79 : 59 więcej
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 67 : 95 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec 0 : 2 więcej
Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna 1 : 4 więcej
Tarnovia Tarnów - Rekord Bielsko-Biała 3 : 1 więcej
UKS SMS Łódź - Medyk Konin 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 0 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Wieża Postomino 2 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 0 : 2 więcej
Chemik Police - GKS Manowo 4 : 1 więcej
Sokół Karlino - Olimp Gościno 0 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Dąb Dębno 1 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin 0 : 4 więcej
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin 0 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia 3 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Stolem Gniewino 0 : 3 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 2 : 0 więcej
Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Masovia Maszewo 13 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 1 więcej
Mewa Resko - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Astra Ustronie Morskie 1 : 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 2 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 5 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Spójnia Świdwin 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 3 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Morzycko Moryń 1 : 5 więcej
Odra Chojna - Iskierka Szczecin 2 : 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Energetyk Gryfino 4 : 0 więcej
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Gryf Polanów - Grot Bonin 5 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo 0 : 5 więcej
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 3 : 3 więcej
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 4 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Wrzos Wrześnica 2 : 0 więcej
Iskra Białogard - Radew Białogórzyno 1 : 0 więcej
Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Sparta Węgorzyno 3 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 0 : 2 więcej
Piast Chociwel - Sarmata Dobra 0 : 4 więcej
Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik 0 : 4 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Iskra Pomień 5 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin - Vineta Wolin 2 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Świt Szczecin 0 : 6 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police 4 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - Błękitni Stargard 2 : 4 więcej
SALOS II Szczecin - Żaki Szczecin 0 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Znicz Wysoka Kamieńska 7 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica 4 : 0 więcej
Wicher Brojce - Zalew Stepnica 5 : 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin 3 : 1 więcej
Ina Recz - Płomień Lisowo 2 : 5 więcej
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 3 : 0 więcej
Dąb Dębice - Orkan Suchań 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Świat Drzewa KP Przecław 1 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Vielgovia Szczecin 3 : 5 więcej
Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź 2 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Chemik II Police 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Piast Kolin - Sęp Brzesko 3 : 2 więcej
Unia Swochowo - Mechanik Warnice 2 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Ogniwo Babinek 1 : 7 więcej
Sparta Skalin - Odrzanka Radziszewo 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Korona Raduń - Polonia Giżyn 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna 3 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko 5 : 1 więcej
Iskra II Banie - Myśla Dargomyśl 3 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Syrena-Grot Rymań - Sokół Lulewice 2 : 2 więcej
Płomień Myślino - Derby Karścino 5 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - Wieża II Postomino 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Błonie Barwice - Wicher Rąbino 8 : 1 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 2 więcej
Mechanik Turowo - Pogoń Wierzchowo 7 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Wspólni Różewo - Drzewiarz Świerczyna 6 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec 0 : 6 więcej
Błękitni Ostrowice - Mirstal Mirosławiec 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 6 : 0 więcej
Lotos Gdańsk UKS - AP Reissa Poznań 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - Arka Gdynia SSA 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 4 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
UKS SMS Łódź - Cracovia SSA Kraków 0 : 2 więcej
Legia Warszawa S.A. - Zagłębie Lubin 3 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - SKS Gwarek Zabrze 2 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Polonia Warszawa 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Pionier Szczecin 5 : 4 więcej
Future Szczecin - Sztorm Szczecin 0 : 3 więcej
Victoria 95 Przecław - Iskierka II Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Polonia Gryfino - KLUKS Krzywin 5 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Iskra Białogard - Victoria Sianów 1 : 8 więcej
STLA Szczecinek - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 8 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Bruskowo Wielkie 3 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Sparta Gryfice 9 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 1 : 4 więcej
Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 3 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 2 : 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 3 więcej
Pamet Świdwin - Sokół Stara Dąbrowa 3 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
GOSRiT Luzino - LFA Szczecin 1 : 5 więcej
KKS LECH Poznań/UAM - Górnicza Konin 8 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet ZZPN
Energetyk Junior Gryfino - UKS Victoria SP2 Sianów 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Łomża Vive Kielce 20 : 34 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Torus Wybrzeże Gdańsk 26 : 23 więcej
05 wrzesień
Rodzinne rajdy rowerowe w Mierzynie i Puszczy Wkrzańskiej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Twarde Pierniki Toruń 89 : 91 więcej
Zastal Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 81 : 71 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KS AZS UJ Kraków - GKS Katowice 1 : 2 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - AP Lotos Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Zefir Wyszewo 2 : 1 więcej
Biali Sądów - Ina Goleniów 5 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 więcej
Elana Toruń - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Ikar Krosino - Pomorzanin Sławoborze 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Lipiany - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Pogoń Barlinek 3 : 0 więcej
Iskra Banie - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Sława Sławno - Mechanik Bobolice 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Ina Goleniów - Gwardia Koszalin 2 : 6 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Kluczevia Stargard 5 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 8 : 2 więcej
Arkonia Szczecin JS - Bałtyk Koszalin 1 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni II Stargard - Chemik Police 7 : 1 więcej
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Arkonia II Szczecin 6 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
Żaki II Szczecin - MKP Szczecinek 10 : 0 więcej
Bałtyk II Koszalin - Gwardia Koszalin 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo 4 : 4 więcej
Jantar II Dziwnów - Radowia Radowo Małe 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 : 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Rolpol Chlebowo 1 : 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Dęby Rogowo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Zryw Kołbaskowo 1 : 1 więcej
Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Steklno - Sokół II Pyrzyce 10 : 2 więcej
Grot Gardno - Kluczevia II Stargard 2 : 1 więcej
Unia Stargard - GKS Kołbacz 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Karsko - Kłos Pełczyce 0 : 2 więcej
Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin 3 : 4 więcej
Iskra Lutówko - Orzeł Żeńsko 4 : 1 więcej
Sokół Granowo - Świt Barnimie 2 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Pomorzanin Zamęcin 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin 2 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - GKS Golenice 1 : 5 więcej
Piast Piaseczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Gryf Dobrowo - Grot Gorawino 3 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Fala ABFrost Gąski 2 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wielkie 3 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Wrzos Wrzosowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Stary Jarosław - KS Skibno 1 : 1 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin 1 : 6 więcej
Błękitni Tychowo - Arkadia Malechowo 2 : 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - Darłovia II Darłowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
KS Gwda Wielka - Hubertus Biały Bór 0 : 4 więcej
Grom Świelino - Sokół Spore 4 : 0 więcej
Orzeł Łubowo - Drzewiarz Krosino 7 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Legion Strączno - Sokół Suliszewo 3 : 2 więcej
Kopanik Lubno - KS Dzikowo 1 : 2 więcej
Sad Chwiram - Grom Szwecja 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Jacademy Bydgoszcz - Olimpijczyk Kwakowo 6 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Chemik Bydgoszcz - Warta Poznań SA 3 : 3 więcej
AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
Stal Rzeszów - Raków Częstochowa 5 : 1 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Arka Gdynia SSA 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - KS Mustang 2 : 1 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Polonia II Płoty 3 : 0 więcej
Gardominka Mechowo - Zieloni Wyszobór 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Okręt Szczecin 3 : 2 więcej
Jeziorak II Szczecin - FASE Szczecin 6 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Orkan II Suchań - Zenit Koszewo 0 : 1 więcej
Gwiazda Żalęcino - Ina Stradzewo 4 : 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Unia II Dolice 0 : 3 więcej
Zorza II Dobrzany - Jedność Przewłoki 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 2 : 3 więcej
Pionier Zwierzyn - Skrzydlaci Będargowo 2 : 4 więcej
Sokół Różańsko - Strzała Płotno 6 : 0 więcej
Stal II Lipiany - Sęp II Brzesko 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Czarni Czarnówko - Kłos Kamienny Jaz 1 : 1 więcej
Morzycko II Moryń - Klon Krzymów 2 : 2 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - KA4 resPect Krobia 2 : 0 więcej
KKP Chełmża - Olimpia II Szczecin 5 : 1 więcej
MKS Lew Lębork - Lechia Gdańsk 1 : 8 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - SPR Stal Mielec 25 : 23 więcej
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 31 : 26 więcej
07 wrzesień
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - EUROBUD JKS Jarosław 35 : 30 więcej
08 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 91 : 79 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2 : 3 więcej
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 2 : 0 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Unia Janikowo 0 : 1 więcej
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wlkp. 1 : 4 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard 1 : 4 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Amator Kołobrzeg 5 : 2 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Mechanik Bobolice 6 : 0 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Mirstal Mirosławiec 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - STLA Szczecinek 2 : 0 więcej
Zryw Kretomino - Oldboje Iskra Białogard 3 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Łomża Vive Kielce - Gwardia Opole 40 : 24 więcej
Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz 25 : 24 więcej
Azoty Puławy - Grupa Azoty Unia Tarnów 30 : 21 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce 23 : 24 więcej
Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin 22 : 29 więcej
EKS Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin 25 : 24 więcej
09 wrzesień
Sędziował na Mistrzostwach Świata więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Pszczółka Start Lublin 66 : 62 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - Oldboje Wyszewo 3 : 3 więcej
10 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - HydroTruck Radom 103 : 112 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań 1 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - SPR Stal Mielec 28 : 26 więcej
11 wrzesień
Ultra Gryfus 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 74 : 97 więcej
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra 89 : 82 więcej
Trefl Sopot - GTK Gliwice 91 : 68 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec 1 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Sportis KKP Bydgoszcz 0 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław 5 : 0 więcej
Rekord Bielsko-Biała - UKS SMS Łódź 0 : 5 więcej
Czarni Sosnowiec - Tarnovia Tarnów 11 : 0 więcej
GKS Katowice - Olimpia Szczecin 3 : 1 więcej
AP Lotos Gdańsk - KS AZS UJ Kraków 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 2 : 1 więcej
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 1 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 1 więcej
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 0 : 5 więcej
Zefir Wyszewo - Biali Sądów 1 : 3 więcej
GKS Manowo - Sokół Karlino 4 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Chemik Police 2 : 0 więcej
Vineta Wolin - Błękitni II Stargard 4 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg 1 : 4 więcej
Błękitni Stargard - Jarota Jarocin 0 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Olimpia Grudziądz 0 : 4 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Bałtyk Gdynia 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Ikar Krosino - Pomorzanin Nowogard 1 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście 8 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Mewa Resko 3 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów 4 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Gryf Kamień Pomorski 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Pogoń Barlinek - Iskra Banie 2 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 1 : 3 więcej
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 4 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Stal Lipiany 4 : 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Łabędź Widuchowa 2 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Osadnik Myślibórz 3 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Unia Dolice 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Vimobilia Będzino - LZS Kowalewice 5 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Victoria Sianów 6 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Iskra Białogard 3 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Gryf Polanów 1 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Redłovia Redło 5 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Zawisza Grzmiąca 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Korona Człopa 1 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - KP Drawsko Pomorskie 1 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Drawa Drawno 4 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Piast Chociwel 1 : 3 więcej
Ina Ińsko - Zorza Dobrzany 0 : 5 więcej
Sparta Węgorzyno - Światowid 63 Łobez 1 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 1 : 7 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 2 : 0 więcej
13:00  AP Gavia OZIMEK Choszczno - Arkonia Szczecin więcej
MKP Szczecinek - Pogoń Barlinek 7 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje 5 : 5 więcej
Radowia Radowo Małe - Błękitni Trzygłów 0 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Jantar II Dziwnów 1 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 2 : 7 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dęby Rogowo - WODR Barzkowice 3 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Dąb Dębice 0 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 0 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Ina Recz 2 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 3 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sokół Sokoliniec 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska 0 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Czarni Szczecin 1 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Reptowo 6 : 1 więcej
14:00  Tanowia Tanowo - Promień Mosty więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Swochowo - Sęp Brzesko 3 : 2 więcej
GKS Kołbacz - Piast Kolin 3 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Unia Stargard 4 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Grot Gardno 0 : 4 więcej
Mechanik Warnice - Wicher Steklno 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia 3 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra II Banie 10 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 2 : 8 więcej
Sokół Lulewice - Wicher Mierzym 2 : 7 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Syrena-Grot Rymań 1 : 4 więcej
Fala ABFrost Gąski - Hajka Zegrze Pomorskie 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Kopanik Lubno 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - Jacademy Bydgoszcz 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
Warta Poznań SA - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Warta Poznań - Legia Warszawa S.A. 1 : 2 więcej
Polonia Warszawa - Wisła Kraków SA 5 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - UKS SMS Łódź 4 : 3 więcej
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze S.A. 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Szczecin - Iskierka II Szczecin 7 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Klon Krzymów - Czarni Czarnówko 6 : 2 więcej
Polonia Gryfino - Morzycko II Moryń 2 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
STLA Szczecinek - Zryw Kretomino 0 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów 1 : 11 więcej
Mechanik Bobolice - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 5 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Złocieniec 1 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pomorzanin Sławoborze - Maxtrans-Sokół Karlino 2 : 6 więcej
Darłovia Darłowo - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 7 więcej
Bizon Cerkwica - TKKF Strażak Koszalin 2 : 8 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pamet Świdwin 1 : 16 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Górnicza Konin - Victoria Niemcz Osielsko 0 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - KKP Chełmża 2 : 3 więcej
KA4 resPect Krobia - MKS Lew Lębork 3 : 1 więcej
LFA Szczecin - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 25 : 37 więcej
MMTS Kwidzyn - Sandra Spa Pogoń Szczecin 24 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 34 : 27 więcej
12 wrzesień
23. Memoriał Michała Barty więcej
Ultra Gryfus Kids 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Twarde Pierniki Toruń 105 : 68 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław 83 : 74 więcej
PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 75 : 71 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Lech Poznań 2 : 2 więcej
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 2 : 1 więcej
Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz 2 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Pomorzanin Sławoborze 8 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - Sława Sławno 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Iskra Pomień - Błękitni Pomierzyn 2 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
16:00  Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin więcej
Gwardia Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 4 : 0 więcej
Świt Szczecin - Ina Goleniów 12 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 4 : 0 więcej
Chemik Police - Błękitni Stargard 1 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
FASE Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 1 więcej
11:00  Żaki Szczecin - Arkonia II Szczecin więcej
Gwardia Koszalin - Błękitni II Stargard 1 : 4 więcej
Świt Szczecin - Żaki II Szczecin 1 : 9 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin 7 : 0 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Hanza Goleniów 0 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Kluczevia II Stargard - Sparta Skalin 4 : 1 więcej
Sokół II Pyrzyce - Bryza Reńsko 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Piast Karsko 1 : 6 więcej
Świt Barnimie - Wicher Przelewice 1 : 1 więcej
Pogoń II Barlinek - Sokół Granowo 7 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Iskra Lutówko 7 : 1 więcej
Korona Raduń - Klon Krzęcin 0 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Ina Nadarzyn 8 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 3 : 2 więcej
GKS Golenice - Chrobry Lisie Pole 0 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Sekwoja Brwice 3 : 0 więcej
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Derby Karścino - Gryf Dobrowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Skibno - Darpol Barzowice 10 : 0 więcej
KS Sieciemin - Strong Zielenica 4 : 2 więcej
Darłovia II Darłowo - Błękitni Tychowo 5 : 0 więcej
Wieża II Postomino - Passat Bukowo Morskie 8 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Hubertus Biały Bór - Grom Świelino 6 : 0 więcej
Wicher Rąbino - KS Gwda Wielka 1 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice 1 : 4 więcej
Sokół Spore - Iskra Kłanino 1 : 4 więcej
Drzewiarz Krosino - Mechanik Turowo 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Szwecja - Błękitni Ostrowice 2 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Sad Chwiram 3 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Bytyń Nakielno 6 : 1 więcej
KS Dzikowo - Wspólni Różewo 3 : 1 więcej
Grom Giżyno - Legion Strączno 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań 0 : 5 więcej
Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - Lotos Gdańsk UKS 1 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok SSA 3 : 1 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Stal Rzeszów 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno 0 : 3 więcej
KS Mustang - Ikar II Krosino 1 : 2 więcej
Lotnik Czarne - Vineta II Wolin 0 : 2 więcej
Polonia II Płoty - Gardominka Mechowo 9 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Victoria 95 Przecław 2 : 3 więcej
Rybak Trzebież - Mierzynianka II Mierzyn 6 : 0 więcej
Pionier Szczecin - Future Szczecin 2 : 8 więcej
Sztorm Szczecin - Czarni II Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Unia II Dolice - Zorza II Dobrzany 2 : 1 więcej
Zenit Koszewo - Gwiazda Żalęcino 0 : 8 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Ina Stradzewo 0 : 2 więcej
15:00  Dąbrovia II Stara Dąbrowa - Orkan II Suchań więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Strzała Płotno - Stal II Lipiany 3 : 1 więcej
Grom Płonno - Pionier Zwierzyn 0 : 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Sokół Różańsko 2 : 3 więcej
Osadnik II Myślibórz - Pomorzanka Jarosławsko 5 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Kłos Kamienny Jaz 0 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Olimpia II Szczecin - KKS LECH Poznań/UAM 0 : 13 więcej
Błękitni Stargard - GOSRiT Luzino 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Unia Tarnów - MKS Zagłębie Lubin 28 : 27 więcej
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze 35 : 35k więcej
Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz 27 : 29 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - EKS Start Elbląg 26 : 20 więcej
Korona Handball Kielce - Młyny Stoisław Koszalin 25 : 25k więcej
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Perła Lublin 24 : 35 więcej
13 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Wisła Płock 3 : 2 więcej
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
14 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
HydroTruck Radom - Zastal Zielona Góra 89 : 92 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
FASE Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
Błękitni Pomierzyn - Olimp Gościno 1 : 2 więcej
15 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Astoria Bydgoszcz 83 : 73 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń 68 : 70 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk Koszalin - Błękitni II Stargard 11 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Vielgovia Szczecin - Błękitni Trzygłów 3 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Rurzyca Nawodna 6 : 4 więcej
Odra Chojna - Łabędź Widuchowa 7 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Masovia Maszewo 6 : 1 więcej
Unia Dolice - Pomorzanin Nowogard 0 : 3 więcej
SALOS Szczecin - Sparta Węgorzyno 3 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 więcej
Iskra Pomień - Arkonia Szczecin JS 3 : 0 więcej
Okręt Szczecin - Piast Karsko 3 : 3 więcej
Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin 0 : 3 więcej
Gavia Choszczno - Ehrle Dobra Szczecińska 3 : 3 więcej
Polonia Giżyn - Stal Szczecin 0 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 2 : 2 więcej
Polonia Płoty - Piast Chociwel 3 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
Wiekowianka Wiekowo - Zawisza Grzmiąca 6 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Sokół Karlino 0 : 3 więcej
KS Skibno - Olimp Złocieniec 6 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Rasel Dygowo 1 : 6 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój 5 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Orzeł Wałcz 1 : 2 więcej
Sława Sławno - Wieża Postomino 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - MKP Szczecinek 0 : 6 więcej
Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 0 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - GKS Manowo 2 : 6 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo 0 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 5 : 0 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Lech Czaplinek 4 : 4 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Amator Kołobrzeg 3 : 2 więcej
Victoria Sianów - Mechanik Bobolice 7 : 5 więcej
17:00  Zryw Kretomino - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Stara Dąbrowa 8 : 2 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Perła Gmina Dygowo 3 : 1 więcej
Oldboje Wyszewo - Darłovia Darłowo 3 : 5 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Sławoborze 1 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet ZZPN
Olimpia II Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Energetyk Junior Gryfino - LFA Szczecin 0 : 6 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - SPR Stal Mielec 37 : 19 więcej
16 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Legia Warszawa 78 : 75 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Bizon Cerkwica 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EUROBUD JKS Jarosław 23 : 21 więcej
17 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk 83 : 91 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 : 1 więcej
Lech Poznań - Wisła Kraków 5 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sokół Karlino - Gwardia Koszalin 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Azoty Puławy 27 : 36 więcej
Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn 26 : 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin 23 : 18 więcej
18 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
Memoriał Edmunda Walczaka w Świebodzicach więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 66 : 79 więcej
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 82 : 94 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 3 : 0 więcej
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Zefir Wyszewo 6 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin 2 : 5 więcej
Orzeł Wałcz - Flota Świnoujście 1 : 1 więcej
Rasel Dygowo - GKS Manowo 1 : 3 więcej
Chemik Police - Vineta Wolin 0 : 7 więcej
Wieża Postomino - Dąb Dębno 3 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Olimp Gościno 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Polonia Środa Wlkp. 0 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Pogoń II Szczecin 2 : 3 więcej
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 3 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Elana Toruń 1 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Unia Janikowo 1 : 3 więcej
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń N. Skalmierzyce 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Masovia Maszewo 4 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Kotwica II Kołobrzeg 5 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 9 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski 0 : 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 3 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Ikar Krosino 2 : 0 więcej
Mewa Resko - Astra Ustronie Morskie 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Łabędź Widuchowa - Arkonia Szczecin 2 : 2 więcej
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 0 : 2 więcej
Unia Dolice - Iskierka Szczecin 0 : 2 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Pogoń Barlinek 1 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
LZS Kowalewice - Zawisza Grzmiąca 5 : 2 więcej
Redłovia Redło - Wiekowianka Wiekowo 1 : 3 więcej
Gryf Polanów - Głaz Tychowo 0 : 0 więcej
Sława Sławno - Wiarus Żółtnica 1 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Grot Bonin 8 : 1 więcej
Iskra Białogard - Mechanik Bobolice 1 : 5 więcej
Victoria Sianów - Wrzos Wrześnica 4 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 0 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Sparta Węgorzyno 4 : 3 więcej
Piast Chociwel - Ina Ińsko 1 : 0 więcej
Drawa Drawno - Gavia Choszczno 1 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - Orzeł Bierzwnik 2 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Iskra Pomień 5 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
12:00  SALOS Szczecin - Flota Świnoujście więcej
Hutnik Szczecin - Kluczevia Stargard 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
18:00  Arkonia II Szczecin - Chemik Police więcej
SALOS II Szczecin - Gwardia Koszalin 1 : 0 więcej
Bałtyk II Koszalin - MKP Szczecinek 2 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Świt Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica 0 : 2 więcej
Wicher Brojce - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 6 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 1 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Orzeł Łoźnica 1 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Radowia Radowo Małe 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ina Recz - Rolpol Chlebowo 5 : 3 więcej
Dąb Dębice - Płomień Lisowo 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 3 więcej
12:00  Czarni Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław więcej
Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów 2 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin 1 : 2 więcej
Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź 9 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Odrzanka Radziszewo 3 : 2 więcej
Bryza Reńsko - Mechanik Warnice 0 : 5 więcej
Piast Kolin - Unia Swochowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Karsko - Ina Nadarzyn 7 : 2 więcej
Korona Raduń - Kłos Pełczyce 0 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna 0 : 1 więcej
Iskra II Banie - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 4 więcej
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Syrena-Grot Rymań 3 : 1 więcej
Płomień Myślino - Sokół Lulewice 13 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - Wieża II Postomino 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - Sokół Spore 7 : 4 więcej
Mechanik Turowo - Błonie Barwice 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Grom Giżyno 5 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo 3 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - KS Dzikowo 4 : 2 więcej
Błękitni Ostrowice - Santos Kłębowiec 2 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 3 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Olimpijczyk Kwakowo 11 : 0 więcej
Lotos Gdańsk UKS - Radunia Stężyca 2 : 1 więcej
Jacademy Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - KKS Lech Poznań 1 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Raków Częstochowa - SKS Gwarek Zabrze 6 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Warta Poznań 2 : 1 więcej
Legia Warszawa S.A. - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
KKS Lech Poznań - Cracovia SSA Kraków 1 : 0 więcej
Wisła Kraków SA - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Polonia II Płoty 3 : 3 więcej
Gardominka Mechowo - Sowianka Sowno 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
11:00  Iskierka II Szczecin - FASE Szczecin więcej
Czarni II Szczecin - Pionier Szczecin 5 : 0 więcej
16:15  Future Szczecin - Rybak Trzebież więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Jedność Przewłoki - Unia II Dolice 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - KLUKS Krzywin 1 : 5 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Iskra Białogard 2 : 1 więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Zryw Kretomino więcej
Amator Kołobrzeg - Victoria Sianów 0 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 : 6 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 6 więcej
Olimp Złocieniec - Sparta Gryfice 7 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 6 więcej
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 1 więcej
Perła Gmina Dygowo - Pamet Świdwin 4 : 1 więcej
17:00  Darłovia Darłowo - TKKF Strażak Koszalin więcej
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Wyszewo 4 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKS LECH Poznań/UAM - Lechia Gdańsk 5 : 1 więcej
GOSRiT Luzino - Górnicza Konin 4 : 0 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - Olimpia II Szczecin 3 : 0 więcej
KA4 resPect Krobia - LFA Szczecin 0 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - Łomża Vive Kielce 21 : 30 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Torus Wybrzeże Gdańsk 27 : 33 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - MKS Zagłębie Lubin 23 : 37 więcej
Korona Handball Kielce - KPR Gminy Kobierzyce 19 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - SMS ZPRP II Kwidzyn 37 : 27 więcej
SMS ZPRP II Płock - PGE KPR Gryfino 30 : 38 więcej
Sokół Kościerzyna - MKS Mazur Sierpc 35 : 17 więcej
USAR Kwidzyn - SKF KPR Sparta Oborniki 30 : 24 więcej
Tytani Wejherowo - Gwardia Koszalin 26 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - MKS II Grudziądz 40 : 22 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Latocha Agropom Tczew 28 : 33 więcej
Pogoń Handball Szczecin - Szczypiorniak II Olsztyn 28 : 27 więcej
MKS Handball Czersk - KU AZS UKW Bydgoszcz 24 : 23 więcej
19 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin 73 : 92 więcej
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 75 : 78 więcej
piła nożna Sparingi
15:00  Pomorzanka Jarosławsko - Leśnik Buszów więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Raków Częstochowa 0 : 3 więcej
Legia Warszawa - Górnik Łęczna 3 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Warta Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 0 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń 0 : 2 więcej
Iskra Banie - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Sarmata Dobra 0 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
Arkonia Szczecin JS - Chemik Police 2 : 1 więcej
Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Kotwica Kołobrzeg 6 : 2 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin 4 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 6 : 1 więcej
Żaki II Szczecin - FASE Szczecin 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2 : 3 więcej
13:30  Arkonia Szczecin - Żaki Szczecin więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Pionier Żarnowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 1 : 3 więcej
Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin 0 : 2 więcej
Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino 1 : 6 więcej
Dęby Rogowo - Orkan Suchań 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Tanowia Tanowo 1 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Zryw Kołbaskowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Sokół II Pyrzyce 4 : 0 więcej
Sparta Skalin - Ogniwo Babinek 2 : 4 więcej
Wicher Steklno - Sęp Brzesko 7 : 3 więcej
Unia Stargard - Kluczevia II Stargard 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Iskra Lutówko - Klon Krzęcin 4 : 2 więcej
Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko 3 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Pogoń II Barlinek 4 : 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Pomorzanin Cychry - Mieszko Mieszkowice 3 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin 1 : 2 więcej
Piast Piaseczno - GKS Golenice 2 : 6 więcej
Czcibor Cedynia - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Derby Karścino - Wrzos Wrzosowo 1 : 5 więcej
Gryf Dobrowo - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Gorawino 4 : 1 więcej
Resko Karcino - Fala ABFrost Gąski 9 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Płomień Pobłocie Wielkie 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darpol Barzowice - Arkadia Malechowo 0 : 11 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Skibno 2 : 1 więcej
Błękitni Tychowo - Błękitni Stary Jarosław 1 : 4 więcej
Passat Bukowo Morskie - KS Sieciemin 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Drzewiarz Krosino - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 4 więcej
Iskra Kłanino - Hubertus Biały Bór 4 : 1 więcej
KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo 1 : 3 więcej
Grom Świelino - Wicher Rąbino 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna 6 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Arka Gdynia SSA - Warta Poznań SA 3 : 5 więcej
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Stal Rzeszów - Polonia Warszawa 1 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia SSA 2 : 0 więcej
Górnik Zabrze S.A. - UKS SMS Łódź 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Vineta II Wolin - Zieloni Wyszobór 3 : 0 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - KS Mustang 5 : 0 więcej
Ikar II Krosino - Lotnik Czarne 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Okręt Szczecin 1 : 4 więcej
Jeziorak II Szczecin - Sztorm Szczecin 1 : 12 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Pomorzanin Krąpiel - Zenit Koszewo 3 : 3 więcej
Zorza II Dobrzany - Ina Stradzewo 1 : 15 więcej
13:00  Gwiazda Żalęcino - Dąbrovia II Stara Dąbrowa więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Różańsko - Grom Płonno 8 : 0 więcej
Stal II Lipiany - Skrzydlaci Będargowo 1 : 2 więcej
Strzała Płotno - Sęp II Brzesko 4 : 1 więcej
Pionier Zwierzyn - Osadnik II Myślibórz 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Czarni Czarnówko - Polonia Gryfino 4 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Klon Krzymów 2 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
MKS Lew Lębork - KKP Chełmża 1 : 4 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Błękitni Stargard 5 : 2 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
11:00  Czarni Żagań - Budowlani Lubsko więcej
12:00  Energetyk Junior Gryfino - TKKF Stilon II Gorzów więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - MUKS Kostrzyn 3 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Grupa Azoty Unia Tarnów 30 : 29 więcej
Energa MKS Kalisz - Chrobry Głogów 30 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - KPR Elbląg 24k : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
BSMS Bartoszyce - AZS Fahrenheit Gdańsk 22 : 28 więcej
20 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 90 : 81 więcej
21 wrzesień
piła nożna Puchar Polski PZPN
KKS Kalisz - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
22 wrzesień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
15:00  Vineta Wolin - Arkonia Szczecin JS więcej
Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin JS 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
AP Kotwica Kołobrzeg - Grot Gorawino 7 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin 1 : 3 więcej
Vimobilia Będzino - Gwardia Koszalin 1 : 11 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Iskra Białogard - STLA Szczecinek 4 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Wyszewo - Maxtrans-Sokół Karlino 0 : 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Pomorzanin Sławoborze 3 : 2 więcej
17:00  Pamet Świdwin - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Perła Gmina Dygowo więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 6 : 1 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Błękitni Gonne Małe 1 : 2 więcej
23 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Zastal Zielona Góra 86 : 96 więcej
Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot 70 : 73 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin 29 : 27 więcej
24 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice 99 : 85 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk 0 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
12:00  Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok SSA więcej
piła nożna B klasa gr. 2
20:00  Okręt Szczecin - FASE Szczecin więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze 19 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - Korona Handball Kielce 29 : 25 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EKS Start Elbląg 22 : 22k więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
AZS Politechniki Op. Opole - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
25 wrzesień
ZZPN "Pierwsza Piłka" w kategorii Żak U10 i Orlik U8 - grup 7 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
17:30  Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
15:30  Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa
15:00  Stal Mielec - Radomiak Radom więcej
17:30  Warta Poznań - Zagłębie Lubin więcej
20:00  Legia Warszawa - Raków Częstochowa więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  Medyk Konin - Rekord Bielsko-Biała więcej
16:00  Tarnovia Tarnów - Górnik Łęczna więcej
10:15  UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec więcej
12:00  Olimpia Szczecin - AP Lotos Gdańsk więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Darłovia Darłowo - Chemik Police więcej
15:00  Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Wieża Postomino więcej
16:00  Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard więcej
16:00  Zefir Wyszewo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
15:00  Olimp Gościno - MKP Szczecinek więcej
11:00  GKS Manowo - Biali Sądów więcej
11:00  Gwardia Koszalin - Rasel Dygowo więcej
11:00  Vineta Wolin - Sokół Karlino więcej
piła nożna III liga gr. 2
12:00  Bałtyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz więcej
13:00  Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz więcej
15:00  Pogoń N. Skalmierzyce - Jarota Jarocin więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
17:30  Stolem Gniewino - Świt Szczecin więcej
15:00  Elana Toruń - Sokół Kleczew więcej
16:00  Unia Janikowo - GKS Przodkowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
15:00  Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście więcej
16:00  Masovia Maszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:00  Sparta Gryfice - Mewa Resko więcej
14:00  Ikar Krosino - Iskra Golczewo więcej
13:00  Spójnia Świdwin - Pomorzanin Nowogard więcej
16:00  Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Sławoborze więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
16:00  Pogoń Barlinek - Energetyk Gryfino więcej
16:30  Morzycko Moryń - Iskra Banie więcej
12:00  Sokół Pyrzyce - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:30  Iskierka Szczecin - Łabędź Widuchowa więcej
16:00  Osadnik Myślibórz - Unia Dolice więcej
13:30  Arkonia Szczecin - Stal Lipiany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
11:00  Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice więcej
15:30  Wrzos Wrześnica - Vimobilia Będzino więcej
16:00  Mechanik Bobolice - Victoria Sianów więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Wybrzeże Biesiekierz więcej
16:00  Głaz Tychowo - Sława Sławno więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów więcej
16:00  Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
16:00  Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek więcej
15:00  Sarmata Dobra - Błękitni Pomierzyn więcej
16:00  Gavia Choszczno - KP Drawsko Pomorskie więcej
15:00  Ina Ińsko - Drawa Drawno więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - Piast Chociwel więcej
16:00  Olimp Złocieniec - Zorza Dobrzany więcej
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
14:30  Świt Szczecin - Błękitni Stargard więcej
14:30  Hutnik Szczecin - Ina Goleniów więcej
11:00  Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
11:00  Żaki Szczecin - SALOS Szczecin więcej
11:00  MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard więcej
11:00  Świt Szczecin - Bałtyk II Koszalin więcej
piła nożna A klasa gr. 1
14:00  Orzeł Łoźnica - Bałtyk Gostyń więcej
15:00  Zalew Stepnica - Jantar II Dziwnów więcej
14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo więcej
16:00  Jastrząb Łosośnica - Wicher Brojce więcej
piła nożna A klasa gr. 2
15:00  Orkan Suchań - WODR Barzkowice więcej
15:00  Orzeł Pęzino - Dęby Rogowo więcej
16:00  Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice więcej
16:00  Orzeł Małkocin - Dąb Dębice więcej
16:00  Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo więcej
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ina Recz więcej
piła nożna A klasa gr. 3
16:00  Vielgovia Szczecin - Chemik II Police więcej
19:00  OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
11:00  Tanowia Tanowo - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
17:00  Promień Mosty - Wicher Reptowo więcej
piła nożna A klasa gr. 4
16:00  Ogniwo Babinek - Unia Stargard więcej
16:00  Mechanik Warnice - Grot Gardno więcej
16:00  Sęp Brzesko - Bryza Reńsko więcej
16:00  Unia Swochowo - Wicher Steklno więcej
piła nożna A klasa gr. 5
17:00  Kłos Pełczyce - Iskra Lutówko więcej
piła nożna A klasa gr. 6
16:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica więcej
16:00  GKS Golenice - Iskra II Banie więcej
16:00  Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A klasa gr. 7
16:00  Sokół Lulewice - Derby Karścino więcej
15:00  Płomień Pobłocie Wielkie - Płomień Myślino więcej
16:00  Saturn Mielno - Wicher Mierzym więcej
16:00  Fala ABFrost Gąski - Syrena-Grot Rymań więcej
16:00  Wrzos Wrzosowo - Gryf Dobrowo więcej
piła nożna A klasa gr. 8
16:00  Arkadia Malechowo - Derby Gwiazdowo więcej
13:00  KS Sieciemin - Darłovia II Darłowo więcej
piła nożna A klasa gr. 9
15:00  Błonie Barwice - KS Gwda Wielka więcej
16:45  Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik Turowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
12:00  Radunia Stężyca - KKS Lech Poznań więcej
12:00  Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań więcej
12:00  Olimpijczyk Kwakowo - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
12:00  KKS Lech Poznań - Arka Gdynia SSA więcej
16:00  Pogoń Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
12:15  Polonia Warszawa - Raków Częstochowa więcej
16:00  UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław więcej
13:00  Arka Gdynia SSA - KKS Lech Poznań więcej
12:00  Cracovia SSA Kraków - Legia Warszawa S.A. więcej
12:00  Warta Poznań - Wisła Kraków SA więcej
12:00  Zagłębie Lubin - Stal Rzeszów więcej
piła nożna B klasa gr. 1
16:30  Sowianka Sowno - Orzeł Mrzeżyno więcej
piła nożna B klasa gr. 2
15:30  Rybak Trzebież - Czarni II Szczecin więcej
13:30  Pionier Szczecin - Jeziorak II Szczecin więcej
piła nożna B klasa gr. 3
  Orkan II Suchań - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna B klasa gr. 5
14:00  KLUKS Krzywin - Klon Krzymów więcej
16:00  Polonia Gryfino - Kłos Kamienny Jaz więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Victoria Sianów - Lech Czaplinek więcej
17:00  Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Oldboje Iskra Białogard - Mechanik Bobolice więcej
17:00  STLA Szczecinek - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
17:00  Bizon Cerkwica - Sokół Stara Dąbrowa więcej
17:00  Perła Gmina Dygowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Pamet Świdwin więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin więcej
17:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Wyszewo więcej
piła nożna III Liga Kobiet
15:30  Górnicza Konin - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
13:00  Lechia Gdańsk - Victoria Niemcz Osielsko więcej
16:30  LFA Szczecin - MKS Lew Lębork więcej
14:30  Olimpia II Szczecin - GOSRiT Luzino więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
   Budowlani Lubsko - MUKS Kostrzyn więcej
14:00  TKKF Stilon II Gorzów - UKS Victoria SP2 Sianów więcej
  Czarni Żagań - Energetyk Junior Gryfino więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
19:00  Azoty Puławy - Chrobry Głogów więcej
15:00  Łomża Vive Kielce - Energa MKS Kalisz więcej
12:20  Torus Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole więcej
17:00  SPR Stal Mielec - Sandra Spa Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
  MKS PR Urbis Gniezno - Sambor Tczew więcej
  UKS PCM Kościerzyna - Arka Gdynia więcej
  Jutrzenka Płock - AZS Poznań więcej
16:00  SPR Pogoń Szczecin - MTS Kwidzyn więcej
18:30  Bukowsko-Dopiewski KPR - SMS ZPRP II Płock więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
  SMS ZPRP II Kwidzyn - Gwardia Koszalin więcej
  KPR Elbląg - Tytani Wejherowo więcej
  MKS Mazur Sierpc - USAR Kwidzyn więcej
  SMS ZPRP I Kwidzyn - SMS ZPRP II Płock więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Szczypiorniak II Olsztyn - ITS Jeziorak Iława więcej
  AZS Fahrenheit Gdańsk - Sambor Latocha Agropom Tczew więcej
  KU AZS UKW Bydgoszcz - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
  AZS UMK Toruń - MKS Handball Czersk więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
  Developres SkyRes Rzeszów - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
  Grot Budowlani Łódź - Joker Świecie więcej
  Energa MKS Kalisz - ŁKS Commercecon Łódź więcej
  DPD Legionovia Legionowo - Volley Wrocław więcej
26 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
17:30  Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław więcej
19:30  Czarni Słupsk - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna Ekstraklasa
12:30  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze więcej
17:30  Wisła Kraków - Pogoń Szczecin więcej
15:00  Śląsk Wrocław - Wisła Płock więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  Śląsk Wrocław - GKS Katowice więcej
12:00  Sportis KKP Bydgoszcz - KS AZS UJ Kraków więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Dąb Dębno - Orzeł Wałcz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
15:00  Kotwica II Kołobrzeg - Jantar Dziwnów więcej
14:00  Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
12:00  Czarni Fiege Lubanowo - Odra Chojna więcej
11:00  Stal Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
12:00  Grot Bonin - Iskra Białogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
14:00  Iskra Pomień - Korona Człopa więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
16:00  Flota Świnoujście - Vineta Wolin więcej
11:00  Chemik Police - SALOS Szczecin więcej
11:00  Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
13:30  Chemik Police - Arkonia Szczecin więcej
13:30  Gwardia Koszalin - Arkonia II Szczecin więcej
11:00  Żaki II Szczecin - Pogoń Barlinek więcej
11:00  FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
11:00  AP Gavia OZIMEK Choszczno - Błękitni Stargard więcej
piła nożna A klasa gr. 1
14:00  Radowia Radowo Małe - Fala Międzyzdroje więcej
16:30  Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów więcej
11:00  Bizon Cerkwica - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna A klasa gr. 2
14:00  Sokół Sokoliniec - Orkan Dalewo więcej
piła nożna A klasa gr. 3
11:00  Świat Drzewa KP Przecław - Aquila Szczecin więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Czarni Szczecin więcej
12:00  Kasta Szczecin-Majowe - Hanza Goleniów więcej
piła nożna A klasa gr. 4
16:00  Odrzanka Radziszewo - Piast Kolin więcej
14:00  Kluczevia II Stargard - GKS Kołbacz więcej
16:00  Sokół II Pyrzyce - Sparta Skalin więcej
piła nożna A klasa gr. 5
13:00  Świt Barnimie - Piast Karsko więcej
11:00  Pogoń II Barlinek - Pomorzanin Zamęcin więcej
14:00  Orzeł Żeńsko - Wicher Przelewice więcej
15:00  Polonia Giżyn - Sokół Granowo więcej
15:00  Ina Nadarzyn - Korona Raduń więcej
piła nożna A klasa gr. 6
16:00  Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry więcej
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Czcibor Cedynia więcej
15:00  Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno więcej
14:00  Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna A klasa gr. 7
17:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
12:00  Resko Karcino - Grot Gorawino więcej
piła nożna A klasa gr. 8
12:00  KS Skibno - Strong Zielenica więcej
13:00  Błękitni Stary Jarosław - Darpol Barzowice więcej
piła nożna A klasa gr. 9
12:00  Wicher Rąbino - Iskra Kłanino więcej
12:00  Sokół Spore - Orzeł Łubowo więcej
13:00  Hubertus Biały Bór - Wrzos Borne Sulinowo więcej
11:00  Pogoń Wierzchowo - Grom Świelino więcej
piła nożna A klasa gr. 10
15:00  Santos Kłębowiec - Mirstal Mirosławiec więcej
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Błękitni Ostrowice więcej
16:00  Znicz Dzikowo - Sad Chwiram więcej
16:00  Sokół Suliszewo - Bytyń Nakielno więcej
14:00  Grom Giżyno - Wspólni Różewo więcej
14:00  Legion Strączno - Kopanik Lubno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
14:00  Jacademy Bydgoszcz - Lotos Gdańsk UKS więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
12:00  Lechia Gdańsk - Warta Poznań SA więcej
12:00  AP Reissa Poznań - Chemik Bydgoszcz więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
12:00  SKS Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze S.A. więcej
piła nożna B klasa gr. 1
15:00  Zieloni Wyszobór - Ikar II Krosino więcej
11:00  Polonia II Płoty - Vineta II Wolin więcej
15:00  KS Mustang - Lotnik Czarne więcej
11:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna B klasa gr. 2
12:00  Mierzynianka II Mierzyn - Future Szczecin więcej
17:30  Sztorm Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
piła nożna B klasa gr. 3
14:00  Ina Stradzewo - Jedność Przewłoki więcej
11:00  Zenit Koszewo - Zorza II Dobrzany więcej
14:00  Dąbrovia II Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel więcej
piła nożna B klasa gr. 4
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn więcej
14:00  Grom Płonno - Stal II Lipiany więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Sęp II Brzesko więcej
15:00  Osadnik II Myślibórz - Sokół Różańsko więcej
piła nożna B klasa gr. 5
15:30  Morzycko II Moryń - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna III Liga Kobiet
13:00  Błękitni Stargard - KA4 resPect Krobia więcej
15:30  KKP Chełmża - KKS LECH Poznań/UAM więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
12:15  MKS Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
17:00  Młyny Stoisław Koszalin - EUROBUD JKS Jarosław więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
13:00  SKF KPR Sparta Oborniki - KS Szczypiorniak Olsztyn więcej
17:00  KPR Gryfino - Sokół Kościerzyna więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  BSMS Bartoszyce - Wybrzeże II Gdańsk więcej
15:00  MKS II Grudziądz - Pogoń Handball Szczecin więcej
27 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa
18:00  Piast Gliwice - Cracovia Kraków więcej
28 wrzesień
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
16:45  Biali Sądów - Flota Świnoujście więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
19:30  Korona Handball Kielce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
18:00  MKS Perła Lublin - MKS Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
19:30  ITS Jeziorak Iława - AZS UMK Toruń więcej
29 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa
17:00  Raków Częstochowa - Radomiak Radom więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
08:00  Bałtyk II Koszalin - Bałtyk Koszalin więcej
17:30  Chemik Police - SALOS II Szczecin więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN
15:00  KS Wisłoka Dębica - Świt Szczecin więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
16:45  Arkonia Szczecin - Iskra Pomień więcej
16:45  Orzeł Pęzino - Hutnik Szczecin więcej
16:45  Chemik Police - Jeziorak Szczecin więcej
16:45  Vielgovia Szczecin - Ina Goleniów więcej
16:45  Korona Stuchowo - Dąb Dębno więcej
16:45  SALOS Szczecin - Okręt Szczecin więcej
16:45  Polonia Płoty - Iskra Golczewo więcej
16:45  Gavia Choszczno - Błękitni II Stargard więcej
16:45  Kasta Szczecin-Majowe - Odra Chojna więcej
16:45  Stal Szczecin - Vineta Wolin więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
18:00  EKS Start Elbląg - EUROBUD JKS Jarosław więcej
19:30  Młyny Stoisław Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce więcej
30 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19:30  Twarde Pierniki Toruń - PGE Spójnia Stargard więcej
17:30  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
  Świt Szczecin - Chemik Police więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Czas podsumować czwarto »
2 » Jacek Nawrocki nowym tr »
1 » Z pucharem na bakier
1 » 'Chcemy, żeby to było p »
1 » Radek Janukiewicz wraca »
1 » Czy mogę dodać własnego »
mecze:
43 » Dąb Dębno-Orzeł Wałcz
35 » Pomorzanin Nowogard-Pol »
32 » Wieża Postomino-Dąb Dęb »
22 » Zefir Wyszewo-Pogoń Poł »
21 » KKS Kalisz-Pogoń Szczec »
20 » Kłos Pełczyce-Iskra Lut »
19 » Gwardia Koszalin-Rasel  »
19 » Orzeł Grzędzice-Orzeł P »
16 » KP Drawsko Pomorskie-Sa »
16 » Orzeł Wałcz-Flota Świno »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 16
aszef Bengoro
Bonialdo Bronczekk
darfan emil1979
Gloria Hutnik81
Kajtek13 maras76
Marny24ndp Meteor80
szymon1999 VinetaWoli...
Vukovic WOJKAR
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 2960
• imprez: 132317
• newsów: 75417
• użytkowników: 79367
• komentarzy: 1126323
• zdjęć: 826291
• relacji: 39416
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies