ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 październik 2021
pokaż:
17 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 86 : 78 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - KS AZS UMCS Lublin 88 : 92 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń 63 : 70 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Warta Poznań 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Lech Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Darłovia Darłowo 5 : 0 więcej
Dąb Dębno - Zefir Wyszewo 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard 2 : 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Sparta Gryfice 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz 0 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Sława Sławno - Redłovia Redło 10 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Iskra Pomień - Gavia Choszczno 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Błękitni Stargard - Ina Goleniów 6 : 0 więcej
Arkonia Szczecin JS - Hutnik Szczecin 4 : 0 więcej
Vineta Wolin - Świt Szczecin 1 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Chemik Police 4 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 9 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - MKP Szczecinek 10 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Jastrząb Łosośnica 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 4 : 0 więcej
WODR Barzkowice - Ina Recz 2 : 6 więcej
Dęby Rogowo - Rolpol Chlebowo 2 : 4 więcej
Orkan Suchań - Orzeł Małkocin 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 2 więcej
Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo 4 : 3 więcej
Vielgovia Szczecin - OKS Center MD Goleniów 1 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Wicher Reptowo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Wicher Steklno 3 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Ogniwo Babinek 0 : 1 więcej
Unia Stargard - Sęp Brzesko 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin 1 : 4 więcej
Świt Barnimie - Polonia Giżyn 0 : 10 więcej
Sokół Granowo - Ina Nadarzyn 0 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Kłos Pełczyce 1 : 1 więcej
Piast Karsko - Iskra Lutówko 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 8 : 4 więcej
Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole 1 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Sekwoja Brwice 3 : 3 więcej
Iskra II Banie - Mieszko Mieszkowice 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Derby Karścino - Fala ABFrost Gąski 2 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Resko Karcino 2 : 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Syrena-Grot Rymań 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław 1 : 1 więcej
Wieża II Postomino - KS Skibno 1 : 5 więcej
Błękitni Tychowo - Derby Gwiazdowo 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Drzewiarz Krosino - Wicher Rąbino 2 : 1 więcej
Iskra Kłanino - KS Gwda Wielka 11 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Pogoń Wierzchowo 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Szwecja - KS Dzikowo 2 : 2 więcej
Sad Chwiram - Legion Strączno 4 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Drzewiarz Świerczyna 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Jacademy Bydgoszcz - AP Reissa Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Chemik Bydgoszcz - Arka Gdynia SSA 0 : 4 więcej
AP Reissa Poznań - Warta Poznań SA 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Legia Warszawa S.A. - Śląsk Wrocław 1 : 4 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Warta Poznań 1 : 4 więcej
Stal Rzeszów - Cracovia SSA Kraków 4 : 1 więcej
Górnik Zabrze S.A. - KKS Lech Poznań 2 : 3 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - UKS SMS Łódź 6 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Lotnik Czarne - Sowianka Sowno 1 : 2 więcej
Vineta II Wolin - Gardominka Mechowo 16 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Mierzynianka II Mierzyn 1 : 2 więcej
Czarni II Szczecin - Okręt Szczecin 1 : 5 więcej
FASE Szczecin - Pionier Szczecin 11 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Ina Stradzewo - Zenit Koszewo 9 : 1 więcej
Jedność Przewłoki - Orkan II Suchań 3 : 0 więcej
Zorza II Dobrzany - Gwiazda Żalęcino 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Stal II Lipiany - Pionier Zwierzyn 3 : 1 więcej
Strzała Płotno - Osadnik II Myślibórz 0 : 6 więcej
Sęp II Brzesko - Pomorzanka Jarosławsko 1 : 4 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Grom Płonno 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Kłos Kamienny Jaz - KLUKS Krzywin 4 : 2 więcej
Czarni Czarnówko - Klon Krzymów 1 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
MKS Lew Lębork - Victoria Niemcz Osielsko 2 : 0 więcej
GOSRiT Luzino - KKS LECH Poznań/UAM 0 : 2 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - KKP Chełmża 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Górnicza Konin 10 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
MUKS Kostrzyn - Energetyk Junior Gryfino 3 : 1 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Budowlani Lubsko 3 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
Widzew Łódź Futsal - UMKS Zgierz 6 : 2 więcej
LZS Bojano - Best Drive Piła 9 : 5 więcej
Futsal Szczecin - KS Dynamik Toruń 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Energa MKS Kalisz 24 : 30 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Jutrzenka Płock - GUKS Drwęca Lubicz 24k : 24 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 30 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - USAR Kwidzyn 31 : 33 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Kusy Szczecin - UKS Morski Sianów 22 : 38 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
KS Pałac II Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Kary zawieszenia licenc »
5 » Pomorzanin rozpocznie p »
5 » Najpierw 0:53, teraz 0: »
3 » Wielka szansa na Nowy S »
1 » Przygotowania Pogoni Po »
1 » Kamil Lech zawodnikiem  »
mecze:
7 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
7 » Pomorzanin Nowogard-Pog »
3 » Pogoń Szczecin- Rapid W »
3 » Pomorzanin Nowogard-Sv  »
3 » Pogoń Szczecin-Hansa Ro »
2 » Pomorzanin Nowogard-Vin »
2 » Polonia Płoty-Płomień L »
2 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
2 » Zryw Kołbaskowo-Gwiazda »
1 » Flota Świnoujście-Gryf  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2980
• imprez: 133850
• newsów: 75811
• użytkowników: 79597
• komentarzy: 1133823
• zdjęć: 836660
• relacji: 39625
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies