ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - październik 2021
pokaż:
01 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - PGE Spójnia Stargard 85 : 77 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - KS AZS UMCS Lublin 98 : 94 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0 : 1 więcej
Piast Gliwice - Wisła Kraków 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Legia Warszawa S.A. - Arka Gdynia SSA 2 : 1 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - UNI Opole 1 : 3 więcej
02 październik
Turniej z okazji Jubileuszu 25-lecia UKS Olimpia Bobolice więcej
10. Rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin 94 : 101 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Czarni Słupsk 86 : 82 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin 87 : 62 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 88 : 77 więcej
WKK Wrocław - Dziki Warszawa 88 : 56 więcej
KS Księżak Łowicz - Weegree AZS Politechnika Opolska 77 : 95 więcej
Turów Zgorzelec - Rawlplug Sokół Łańcut 77 : 101 więcej
GKS Tychy - MKKS Żak Koszalin 85 : 84 więcej
Miasto Szkła Krosno - Znicz Basket Pruszków 79 : 70 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Politechnika Gdańska - KSK Noteć Inowrocław 65 : 93 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Miasto Zakochanych Chełmno 86 : 61 więcej
Sokół Międzychód - TS Basket Poznań 84 : 77 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 64 : 77 więcej
Ogniwo Szczecin - AMW Asseco Arka Gdynia 79 : 90 więcej
Biofarm Basket Poznań - Trefl II Sopot 72 : 48 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 4 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Płock 4 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Stal Mielec 3 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 3 : 0 więcej
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 0 : 5 więcej
GKS Katowice - Tarnovia Tarnów 1 : 0 więcej
AP Lotos Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - GKS Manowo 3 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Zefir Wyszewo 3 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 4 : 2 więcej
Chemik Police - Flota Świnoujście 3 : 4 więcej
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 3 : 1 więcej
Wieża Postomino - Ina Goleniów 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 2 : 3 więcej
Biali Sądów - Gwardia Koszalin 4 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Vineta Wolin 0 : 7 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin 0 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Stolem Gniewino 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp. 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Polonia Płoty 0 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski 0 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Spójnia Świdwin 3 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Sławoborze 5 : 1 więcej
Mewa Resko - Ikar Krosino 1 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 3 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Astra Ustronie Morskie 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 2 : 4 więcej
Odra Chojna - Unia Dolice 0 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Osadnik Myślibórz 0 : 2 więcej
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 2 : 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Morzycko Moryń 2 : 5 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Pogoń Barlinek 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
LZS Kowalewice - Redłovia Redło 3 : 2 więcej
Gryf Polanów - Zawisza Grzmiąca 4 : 2 więcej
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 2 : 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - Grot Bonin 2 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Mechanik Bobolice 2 : 5 więcej
Radew Białogórzyno - Wrzos Wrześnica 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Światowid 63 Łobez 2 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 0 więcej
Piast Chociwel - Olimp Złocieniec 4 : 2 więcej
Drawa Drawno - Sparta Węgorzyno 3 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Sarmata Dobra 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 14 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni II Stargard - Świt Szczecin 2 : 1 więcej
SALOS Szczecin - Chemik Police 17 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce 2 : 2 więcej
Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica 1 : 2 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska 0 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 5 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Pionier Żarnowo 0 : 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Orzeł Łoźnica 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ina Recz - Sokół Sokoliniec 3 : 0 więcej
Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 0 więcej
Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Promień Mosty 3 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 3 więcej
Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo 1 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Świat Drzewa KP Przecław 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sparta Skalin - Mechanik Warnice 1 : 3 więcej
Bryza Reńsko - Unia Swochowo 0 : 7 więcej
Piast Kolin - Wicher Steklno 5 : 5 więcej
Odrzanka Radziszewo - Kluczevia II Stargard 1 : 4 więcej
GKS Kołbacz - Ogniwo Babinek 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Wicher Przelewice - Polonia Giżyn 1 : 3 więcej
Świt Barnimie - Pogoń II Barlinek 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 5 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 3 : 0 więcej
Płomień Myślino - Saturn Mielno 6 : 1 więcej
Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wielkie 8 : 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Sokół Lulewice 16 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - Arkadia Malechowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - Wicher Rąbino 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Wspólni Różewo - Legion Strączno 10 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Grom Giżyno 2 : 0 więcej
Sad Chwiram - Sokół Suliszewo 2 : 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - Jacademy Bydgoszcz 7 : 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Radunia Stężyca 1 : 3 więcej
Lotos Gdańsk UKS - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Warta Poznań SA - KKS Lech Poznań 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
KKS Lech Poznań - UKS SMS Łódź 0 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2 : 2 więcej
Wisła Kraków SA - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Cracovia SSA Kraków 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście 0 : 5 więcej
Vineta II Wolin - Sowianka Sowno 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Sztorm Szczecin 0 : 2 więcej
Future Szczecin - Okręt Szczecin 2 : 2 więcej
Victoria 95 Przecław - Pionier Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mechanik Bobolice - STLA Szczecinek 1 : 5 więcej
Amator Kołobrzeg - Oldboje Iskra Białogard 1 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Zryw Kretomino 0 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Victoria Sianów 3 : 11 więcej
Olimp Złocieniec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 : 6 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Światowid 63 Łobez 6 : 3 więcej
Pamet Świdwin - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Sławoborze 1 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Perła Gmina Dygowo 0 : 3 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Bizon Cerkwica 2 : 1 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
GOSRiT Luzino - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
KA4 resPect Krobia - Górnicza Konin 5 : 1 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - KKP Chełmża 3 : 3 więcej
LFA Szczecin - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
SMS ZPRP II Płock - MKS PR Urbis Gniezno 13 : 46 więcej
AZS Poznań - SPR Pogoń Szczecin 27 : 38 więcej
Arka Gdynia - Jutrzenka Płock 28 : 21 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - UKS PCM Kościerzyna 24 : 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Płock - SMS ZPRP II Kwidzyn 31 : 26 więcej
USAR Kwidzyn - PGE KPR Gryfino 26 : 21 więcej
Tytani Wejherowo - SKF KPR Sparta Oborniki 40 : 27 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - KPR Elbląg 32 : 20 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Pogoń Handball Szczecin - BSMS Bartoszyce 31 : 21 więcej
MKS Handball Czersk - Szczypiorniak II Olsztyn 29 : 18 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - KU AZS UKW Bydgoszcz 34 : 29 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
KU AZS Politechnika Koszalińska - Iskra AMW Gdynia 20 : 24 więcej
MKS Kusy Szczecin - MKS Słupia Słupsk 24 : 22 więcej
MKS Brodnica - SPR GKS Żukowo 34 : 29 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Pałac Bydgoszcz - IŁ Capital Legionovia Legionowo 2 : 3 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 0 więcej
Developres Bella Dolina Rzeszów - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - Anioły Toruń 1 : 3 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 1 więcej
SPS Konspol Słupca - Stalpro Błyskawica Szczecin 0 : 3 więcej
Sobieski Żagań - Enea Energetyk Poznań 1 : 3 więcej
Astra Nowa Sól - Trefl II Gdańsk 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
MKS Sokół Mogilno - Enea Energetyk II Poznań 3 : 0 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - SMS Police 3 : 0 więcej
UKS ZSMS Poznań - AZS UMK Toruń 1 : 3 więcej
UKŻPS Kościan - UKS Szamotulanin Szamotuły 3 : 1 więcej
03 październik
Turniej o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście więcej
10. Rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 74 : 80 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 86 : 69 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Warta Poznań 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna 4 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KS AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Hutnik Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 4 : 1 więcej
Świt Szczecin - Unia Janikowo 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Masovia Maszewo 14 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Lipiany - Iskierka Szczecin 1 : 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Wiarus Żółtnica 6 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Gavia Choszczno 0 : 3 więcej
Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 2 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Prawobrzeże Szczecin - Hutnik Szczecin 4 : 3 więcej
Vineta Wolin - Chemik Police 4 : 3 więcej
Ina Goleniów - Kluczevia Stargard 4 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 8 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS II Szczecin - MKP Szczecinek 7 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 2 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Żaki Szczecin 2 : 1 więcej
Bałtyk II Koszalin - Żaki II Szczecin 0 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin 12 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Bizon Cerkwica 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
WODR Barzkowice - Orkan Dalewo 0 : 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Orzeł Małkocin 4 : 2 więcej
Dęby Rogowo - Płomień Lisowo 1 : 4 więcej
Orkan Suchań - Orzeł Pęzino 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Hanza Goleniów - Tanowia Tanowo 0 : 5 więcej
Znicz Niedźwiedź - Vielgovia Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Stargard - Sokół II Pyrzyce 2 : 1 więcej
Grot Gardno - Sęp Brzesko 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Karsko - Korona Raduń 2 : 2 więcej
Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn 1 : 3 więcej
Sokół Granowo - Klon Krzęcin 2 : 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Żeńsko 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice 3 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 1 : 0 więcej
Piast Piaseczno - Zieloni Zielin 1 : 4 więcej
Iskra II Banie - Rurzyca Nawodna 1 : 5 więcej
Czcibor Cedynia - GKS Golenice 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wicher Mierzym - Fala ABFrost Gąski 12 : 2 więcej
Gryf Dobrowo - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 1 więcej
Resko Karcino - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Derby Gwiazdowo - Błękitni Stary Jarosław 1 : 2 więcej
Błękitni Tychowo - Darpol Barzowice 3 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - KS Skibno 1 : 7 więcej
Wieża II Postomino - KS Sieciemin 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Drzewiarz Krosino - Sokół Spore 1 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 2 : 2 więcej
Grom Świelino - Błonie Barwice 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Błękitni Ostrowice - KS Dzikowo 3 : 2 więcej
Grom Szwecja - Santos Kłębowiec 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Olimpijczyk Kwakowo 7 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Górnik Zabrze S.A. - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Stal Rzeszów - Warta Poznań 5 : 1 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Polonia Warszawa 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór 2 : 3 więcej
Ikar II Krosino - Polonia II Płoty 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Unia II Dolice - Ina Stradzewo 2 : 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Orkan II Suchań 0 : 0 więcej
Jedność Przewłoki - Zenit Koszewo 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sęp II Brzesko - Grom Płonno 2 : 2 więcej
Sokół Różańsko - Pomorzanka Jarosławsko 5 : 2 więcej
Strzała Płotno - Skrzydlaci Będargowo 2 : 4 więcej
Stal II Lipiany - Osadnik II Myślibórz 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Kłos Kamienny Jaz - Morzycko II Moryń 3 : 1 więcej
Klon Krzymów - Polonia Gryfino 6 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - KLUKS Krzywin 4 : 1 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Olimpia II Szczecin 2 : 1 więcej
MKS Lew Lębork - KKS LECH Poznań/UAM 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
Energetyk Junior Gryfino - Budowlani Lubsko 3 : 0 więcej
MUKS Kostrzyn - TKKF Stilon II Gorzów 7 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
We-Met Futsal Club Kamienica - TAF Toruń 11 : 3 więcej
KS Dynamika Toruń - Best Drive Piła 2 : 6 więcej
Widzew Łódź Futsal - KS Gniezno 5 : 0 więcej
Futsal Szczecin - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 4 : 1 więcej
LZS Bojano - UMKS Zgierz 4 : 7 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
MTS Kwidzyn - Bukowsko-Dopiewski KPR 22 : 30 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Mazur Sierpc 22 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
ITS Jeziorak Iława - MKS II Grudziądz 49 : 17 więcej
04 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia 72 : 73 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Pogoń Barlinek - FASE Szczecin 0 : 6 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Grot Budowlani Łódź 3 : 2 więcej
05 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - HydroTruck Radom 80 : 85 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock 24 : 31 więcej
06 październik
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - Trefl II Sopot 101 : 75 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Vineta Wolin - Arkonia Szczecin JS 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Resko Karcino - Saturn Mielno 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - Lotos Gdańsk UKS 4 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Kamień Pomorski 4 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
06-10 18:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Błękitni Gonne Małe więcej
Darłovia Darłowo - TKKF Strażak Koszalin 1 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Olimpia II Szczecin - KA4 resPect Krobia 9 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet ZZPN
LFA Szczecin - Błękitni Stargard 3 : 0 więcej
07 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Pszczółka Start Lublin 69 : 60 więcej
piła nożna Sparingi
Gryf Kamień Pomorski - Pogoń Szczecin 0 : 11 więcej
08 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - HydroTruck Radom 82 : 85 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TS Wisła Chemart Kraków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 61 : 94 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 96 : 83 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Chrobry Głogów - Łomża Vive Kielce 29 : 45 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres Bella Dolina Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 2 więcej
09 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 89 : 79 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 96 : 112 więcej
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra 93 : 89 więcej
GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 110 : 70 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław 101 : 87 więcej
Decka Pelplin - Rawlplug Sokół Łańcut 79 : 91 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Polpharma Starogard Gd. 89 : 82 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 76 : 66 więcej
GKS Tychy - Turów Zgorzelec 114 : 77 więcej
Dziki Warszawa - KS Księżak Łowicz 101 : 60 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Miasto Zakochanych Chełmno - Biofarm Basket Poznań 52 : 91 więcej
AZS UMK Toruń - SMS PZKosz Władysławowo 70 : 60 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Politechnika Gdańska 90 : 81 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Sokół Międzychód 78 : 70 więcej
TS Basket Poznań - Pyra Poznań 51 : 78 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Górnik Łęczna 3 : 5 więcej
UKS SMS Łódź - GKS Katowice 2 : 1 więcej
Tarnovia Tarnów - AP Lotos Gdańsk 2 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Biali Sądów 2 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 2 : 2 więcej
Ina Goleniów - Dąb Dębno 1 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Wieża Postomino 0 : 2 więcej
Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin 3 : 2 więcej
GKS Manowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 3 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 2 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Sokół Karlino 5 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Chemik Police 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
Błękitni Stargard - GKS Przodkowo 0 : 0 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz 2 : 3 więcej
Świt Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 0 więcej
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 2 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 1 : 0 więcej
Stolem Gniewino - Bałtyk Gdynia 1 : 0 więcej
Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów 1 : 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 : 3 więcej
Polonia Płoty - Mewa Resko 2 : 4 więcej
Spójnia Świdwin - Iskra Golczewo 1 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Pogoń Barlinek - Odra Chojna 0 : 1 więcej
Unia Dolice - Łabędź Widuchowa 1 : 2 więcej
Stal Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 6 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Ehrle Dobra Szczecińska 2 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 3 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany 1 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Iskra Banie 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Mechanik Bobolice - Radew Białogórzyno 7 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Victoria Sianów 0 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Iskra Białogard 0 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 5 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Sława Sławno 0 : 0 więcej
Redłovia Redło - Gryf Polanów 0 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 2 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Iskra Pomień 3 : 3 więcej
Gavia Choszczno - Lech Czaplinek 1 : 0 więcej
Ina Ińsko - Błękitni Pomierzyn 2 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Sparta Węgorzyno 4 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Drawa Drawno 2 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Piast Chociwel 1 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany 2 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
09-10 14:30  Hutnik Szczecin - Błękitni Stargard więcej
Kluczevia Stargard - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Żaki II Szczecin - Błękitni II Stargard 4 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Bałtyk II Koszalin 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Fala Międzyzdroje 4 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe 2 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń 3 : 2 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Jantar II Dziwnów 3 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Pomorzanin Przybiernów 0 : 1 więcej
Wicher Brojce - Korona Stuchowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 8 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Orkan Suchań 2 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Dęby Rogowo 3 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Grzędzice 3 : 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dąb Dębice 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
OKS Center MD Goleniów - Znicz Niedźwiedź 1 : 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin 3 : 1 więcej
Promień Mosty - Hanza Goleniów 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Ogniwo Babinek - Odrzanka Radziszewo 2 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Unia Stargard 7 : 0 więcej
Unia Swochowo - Grot Gardno 1 : 2 więcej
Wicher Steklno - Bryza Reńsko 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kłos Pełczyce - Sokół Granowo 6 : 1 więcej
Korona Raduń - Iskra Lutówko 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Zieloni Zielin - Iskra II Banie 3 : 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 5 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Sokół Lulewice - Gryf Dobrowo 0 : 3 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Wrzos Wrzosowo 0 : 8 więcej
Saturn Mielno - Derby Karścino 3 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Płomień Myślino 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie 12 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Błonie Barwice - Iskra Kłanino 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Błękitni Ostrowice 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Jacademy Bydgoszcz 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
FASE Szczecin - Chemik Bydgoszcz 2 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - AP Reissa Poznań 1 : 3 więcej
Warta Poznań SA - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Arka Gdynia SSA - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 0 więcej
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze S.A. 3 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - SKS Gwarek Zabrze 0 : 2 więcej
Warta Poznań - Raków Częstochowa 3 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Stal Rzeszów 6 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Wisła Kraków SA 1 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa S.A. 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - KKS Lech Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Ikar II Krosino 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Pionier Szczecin - Iskierka II Szczecin 2 : 6 więcej
Rybak Trzebież - Victoria 95 Przecław 5 : 1 więcej
Future Szczecin - Czarni II Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Polonia Gryfino 1 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
09-10 16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sparta Gryfice więcej
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 7 : 0 więcej
Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski 9 : 1 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
STLA Szczecinek - Amator Kołobrzeg 4 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Mechanik Bobolice 8 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 2 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Sokół Stara Dąbrowa 8 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 : 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 4 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pamet Świdwin 6 : 2 więcej
Oldboje Wyszewo - TKKF Strażak Koszalin 4 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Błękitni Stargard - MKS Lew Lębork 6 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 3 : 1 więcej
Górnicza Konin - LFA Szczecin 0 : 5 więcej
KKS LECH Poznań/UAM - Victoria Niemcz Osielsko 4 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Gniezno - Futsal Szczecin 7 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - MKS Zagłębie Lubin 34 : 21 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Grupa Azoty Unia Tarnów 21 : 27 więcej
Gwardia Opole - SPR Stal Mielec 25 : 17 więcej
Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 36 : 24 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Jutrzenka Płock - AZS Poznań 31 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS Fahrenheit Gdańsk - KU AZS UKW Bydgoszcz 34 : 29 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - Pogoń Handball Szczecin 33 : 28 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Iskra AMW Gdynia - MKS Kusy Szczecin 30 : 33 więcej
SPR GKS Żukowo - AZS Politechnika Koszalińska 24 : 20 więcej
MKS Słupia Słupsk - UKS Morski Sianów 25 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz 0 : 3 więcej
IŁ Capital Legionovia Legionowo - UNI Opole 2 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
AZS UMK Toruń - Trefl II Gdańsk 3 : 0 więcej
Enea Energetyk Poznań - Astra Nowa Sól 1 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - Sobieski Żagań 3 : 0 więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - SPS Konspol Słupca 1 : 3 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 0 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Anioły Toruń 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - UKS Szamotulanin Szamotuły 3 : 1 więcej
Gedania Gdańsk - UKŻPS Kościan 3 : 0 więcej
AZS UMK Toruń - KS Pałac II Bydgoszcz 0 : 3 więcej
SMS Police - UKS ZSMS Poznań 0 : 3 więcej
MKS Sokół Mogilno - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3 : 0 więcej
10 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek 78 : 83 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 71 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
KS AZS UMCS Lublin - Znicz Basket Pruszków 103 : 64 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Trefl II Sopot - Ogniwo Szczecin 80 : 76 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - KS AZS UJ Kraków 2 : 3 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Pomorzanin Nowogard 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wrzos Wrześnica - LZS Kowalewice 2 : 1 więcej
Grot Bonin - Vimobilia Będzino 1 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0 : 8 więcej
10-10 11:00  Gwardia Koszalin - Vineta Wolin więcej
Świt Szczecin - SALOS Szczecin 1 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin JS 3 : 7 więcej
Ina Goleniów - Prawobrzeże Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Świt Szczecin - SALOS II Szczecin 5 : 3 więcej
FASE Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 1 : 3 więcej
Żaki Szczecin - Bałtyk Koszalin 4 : 0 więcej
Chemik Police - Błękitni Stargard 3 : 10 więcej
Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin 0 : 9 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Błękitni Trzygłów 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - Czarni Marianowo 0 : 6 więcej
Orkan Dalewo - Ina Recz 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Świat Drzewa KP Przecław - Chemik II Police 1 : 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Leśnik Kliniska 1 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Czarni Szczecin 0 : 2 więcej
Wicher Reptowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Kluczevia II Stargard - Piast Kolin 3 : 0 więcej
Sokół II Pyrzyce - GKS Kołbacz 0 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Sparta Skalin 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Pogoń II Barlinek - Piast Karsko 1 : 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Świt Barnimie 1 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Pomorzanin Zamęcin 13 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Wicher Przelewice 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 2 : 6 więcej
GKS Golenice - Witniczanka Witnica 4 : 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Resko Karcino 3 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Syrena-Grot Rymań 3 : 0 więcej
Wicher Mierzym - Grot Gorawino 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 2 : 3 więcej
Darpol Barzowice - Derby Gwiazdowo 0 : 4 więcej
KS Sieciemin - Błękitni Tychowo 1 : 0 więcej
KS Skibno - Darłovia II Darłowo 7 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Hubertus Biały Bór - Drzewiarz Krosino 4 : 1 więcej
Wicher Rąbino - Orzeł Łubowo 1 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Wrzos Borne Sulinowo 1 : 2 więcej
KS Gwda Wielka - Grom Świelino 1 : 1 więcej
Sokół Spore - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja 3 : 0 więcej
KS Dzikowo - Mirstal Mirosławiec 7 : 4 więcej
Grom Giżyno - Sad Chwiram 4 : 0 więcej
Legion Strączno - Bytyń Nakielno 1 : 0 więcej
Kopanik Lubno - Wspólni Różewo 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Radunia Stężyca 2 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Lotnik Czarne 4 : 3 więcej
KS Mustang - Zieloni Wyszobór 3 : 0 więcej
Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno 2 : 5 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Vineta II Wolin 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Sztorm Szczecin - FASE Szczecin 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Orkan II Suchań - Zorza II Dobrzany 6 : 9 więcej
Zenit Koszewo - Unia II Dolice 3 : 3 więcej
Gwiazda Żalęcino - Jedność Przewłoki 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pionier Zwierzyn - Sokół Różańsko 2 : 3 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Stal II Lipiany 3 : 1 więcej
Grom Płonno - Strzała Płotno 0 : 2 więcej
Osadnik II Myślibórz - Sęp II Brzesko 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Klon Krzymów - Morzycko II Moryń 7 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Czarni Czarnówko 2 : 2 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKP Chełmża - GOSRiT Luzino 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
Budowlani Lubsko - TKKF Stilon II Gorzów 3 : 0 więcej
Energetyk Junior Gryfino - UKS Victoria SP2 Sianów 1 : 2 więcej
piła nożna I liga futsalu
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - KS Dynamika Toruń 3 : 1 więcej
Best Drive Piła - Futbalo Białystok 4 : 6 więcej
TAF Toruń - Widzew Łódź Futsal 2 : 9 więcej
UMKS Zgierz - We-Met Futsal Club Kamienica 2 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - Torus Wybrzeże Gdańsk 22 : 23 więcej
Energa MKS Kalisz - MMTS Kwidzyn 21 : 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak II Olsztyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 27 : 31 więcej
MKS II Grudziądz - MKS Handball Czersk 19 : 27 więcej
BSMS Bartoszyce - ITS Jeziorak Iława 21 : 29 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MSPR Junak Włocławek - MKS Brodnica 15 : 32 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 1 : 3 więcej
11 październik
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - Volley Wrocław 3 : 1 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - Joker Świecie 3 : 0 więcej
12 październik
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Świt Szczecin - FASE Szczecin 0 : 4 więcej
13 październik
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - Rekord Bielsko-Biała 4 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Pogoń Barlinek - AP Gavia OZIMEK Choszczno 3 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Arka Gdynia SSA - Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Lech Czaplinek - STLA Szczecinek 3 : 5 więcej
piła nożna I liga futsalu
Futbalo Białystok - Podkowa Teqball Club 6 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock 22 : 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Handball Czersk - BSMS Bartoszyce 24 : 20 więcej
14 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
HydroTruck Radom - GTK Gliwice 82 : 94 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 99 : 83 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Unia Tarnów - Gwardia Opole 27 : 24 więcej
15 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 75 : 80 więcej
Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 83 : 85 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
SMS PZKosz Władysławowo - AMW Asseco Arka Gdynia 56 : 78 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Elana Toruń 3 : 2 więcej
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Sandra Spa Pogoń Szczecin 32 : 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - KPR Gminy Kobierzyce 26 : 25 więcej
MKS Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin 37 : 22 więcej
EKS Start Elbląg - Korona Handball Kielce 37 : 31 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Pałac Bydgoszcz - Developres Bella Dolina Rzeszów 1 : 3 więcej
16 październik
FEN 36: Fight Night Szczecin więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 92 : 62 więcej
PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 79 : 64 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno 70 : 65 więcej
GKS Tychy - Decka Pelplin 84 : 85 więcej
MKKS Żak Koszalin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 71 : 90 więcej
WKK Wrocław - KS Księżak Łowicz 103 : 95 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Dziki Warszawa 76 : 82 więcej
Znicz Basket Pruszków - Weegree AZS Politechnika Opolska 81 : 70 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - TS Wisła Chemart Kraków 92 : 73 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - TS Basket Poznań 78 : 66 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 82 : 66 więcej
Sokół Międzychód - Pyra Poznań 75 : 85 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 0 : 2 więcej
Górnik Łęczna - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KS AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - GKS Manowo 4 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Chemik Police 5 : 1 więcej
Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 3 : 3 więcej
Rasel Dygowo - Flota Świnoujście 0 : 8 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Gwardia Koszalin 1 : 6 więcej
Wieża Postomino - Olimp Gościno 1 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Janikowo 1 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Koszalin 4 : 0 więcej
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 1 : 3 więcej
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 3 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 2 : 3 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Gryf Kamień Pomorski 0 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Sławoborze 5 : 0 więcej
Mewa Resko - Spójnia Świdwin 4 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty 2 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ikar Krosino 5 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Astra Ustronie Morskie 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Pogoń Barlinek - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
Iskra Banie - Iskierka Szczecin 2 : 5 więcej
Odra Chojna - Łabędź Widuchowa 4 : 3 więcej
Stal Lipiany - Unia Dolice 1 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 1 : 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia Szczecin 0 : 7 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Morzycko Moryń 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
LZS Kowalewice - Gryf Polanów 3 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Zawisza Grzmiąca 2 : 4 więcej
Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 1 : 4 więcej
Victoria Sianów - Głaz Tychowo 0 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Wiarus Żółtnica 9 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Grot Bonin 1 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Mechanik Bobolice 1 : 12 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Zorza Dobrzany 0 : 4 więcej
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 3 : 0 więcej
Drawa Drawno - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 7 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Olimp Złocieniec 2 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Sparta Węgorzyno 4 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sarmata Dobra 2 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Prawobrzeże Szczecin - Kluczevia Stargard 11 : 0 więcej
16-10 15:00  SALOS Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni II Stargard - Pogoń Barlinek 6 : 0 więcej
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Żaki Szczecin 0 : 5 więcej
SALOS II Szczecin - Żaki II Szczecin 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 3 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Wicher Brojce 2 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Znicz Wysoka Kamieńska 10 : 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica 5 : 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 5 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Pionier Żarnowo 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 4 : 1 więcej
Dąb Dębice - Sokół Sokoliniec 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Szczecin - Promień Mosty 2 : 1 więcej
Aquila Szczecin - Tanowia Tanowo 1 : 5 więcej
Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sparta Skalin - Unia Swochowo 4 : 10 więcej
Piast Kolin - Bryza Reńsko 3 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Mechanik Warnice 2 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Sokół II Pyrzyce 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Pogoń II Barlinek - Orzeł Żeńsko 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 3 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - GKS Golenice 4 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zjednoczeni Kurzycko 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Sokół Lulewice - Płomień Pobłocie Wielkie 1 : 9 więcej
Płomień Myślino - Grot Gorawino 6 : 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Saturn Mielno 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - Darpol Barzowice 4 : 0 więcej
Darłovia II Darłowo - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik Turowo - Grom Świelino 3 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Błonie Barwice 0 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Bytyń Nakielno - Kopanik Lubno 2 : 1 więcej
Błękitni Ostrowice - Grom Giżyno 6 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
16-10 11:00  KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
Lotos Gdańsk UKS - Akademia Pogoń Szczecin 3 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Olimpijczyk Kwakowo 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 5 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - KS Mustang 3 : 2 więcej
Ikar II Krosino - Prawobrzeże II Świnoujście 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Rybak Trzebież 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
16-10 15:00  Morzycko II Moryń - Polonia Gryfino więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
16-10 16:00  Amator Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec więcej
Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Iskra Białogard 3 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 3 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Victoria Sianów 2 : 8 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Oldboje Wyszewo 0 : 9 więcej
16-10 16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
16-10 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Pomorzanin Sławoborze 2 : 1 więcej
16-10 16:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Darłovia Darłowo więcej
Bizon Cerkwica - Perła Gmina Dygowo 1 : 2 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
LFA Szczecin - Olimpia II Szczecin 0 : 0 więcej
KA4 resPect Krobia - Lechia Gdańsk 0 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
Futbalo Białystok - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 2 : 2 więcej
KS Gniezno - TAF Toruń 2 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Łomża Vive Kielce 28 : 29 więcej
MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów 31 : 29 więcej
SPR Stal Mielec - Górnik Zabrze 27 : 35 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Bukowsko-Dopiewski KPR - AZS Poznań 29 : 26 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - MTS Kwidzyn 47 : 20 więcej
Sambor Tczew - SMS ZPRP II Płock 32 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Elbląg 26 : 23 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - Kospel Gwardia Koszalin 23 : 33 więcej
MKS Mazur Sierpc - Tytani Wejherowo 27 : 25 więcej
PGE KPR Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn 27 : 28 więcej
SMS ZPRP II Płock - Sokół Kościerzyna 27 : 33 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
ITS Jeziorak Iława - Wybrzeże II Gdańsk 38 : 30 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS II Grudziądz 37 : 32 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - Szczypiorniak II Olsztyn 38 : 24 więcej
Pogoń Handball Szczecin - AZS Fahrenheit Gdańsk 28 : 25 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Brodnica - MKS Słupia Słupsk 33 : 25 więcej
AZS Politechnika Koszalińska - MSPR Junak Włocławek 24 : 15 więcej
Iskra AMW Gdynia - SPR GKS Żukowo 22 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
UNI Opole - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 2 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
LUKS Wilki Wilczyn - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 więcej
SPS Konspol Słupca - Anioły Toruń 1 : 3 więcej
Sobieski Żagań - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 1 więcej
16-10 17:00  Astra Nowa Sól - Stalpro Błyskawica Szczecin więcej
Trefl II Gdańsk - Enea Energetyk Poznań 2 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Enea Energetyk II Poznań 0 : 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - MKS Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
KS Pałac II Bydgoszcz - SMS Police 3 : 0 więcej
UKŻPS Kościan - AZS UMK Toruń 1 : 3 więcej
UKS Szamotulanin Szamotuły - Gedania Gdańsk 0 : 3 więcej
17 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
17-10 17:30  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
17-10 19:00  TBS Śląsk II Wrocław - KS AZS UMCS Lublin więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
17-10 16:00  Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń więcej
17-10 18:00  Ogniwo Szczecin - Miasto Zakochanych Chełmno więcej
piła nożna Ekstraklasa
17-10 15:00  Cracovia Kraków - Warta Poznań więcej
17-10 12:30  Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
17-10 17:30  Legia Warszawa - Lech Poznań więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17-10 15:00  Biali Sądów - Darłovia Darłowo więcej
17-10 15:00  Dąb Dębno - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
17-10 15:00  Kotwica II Kołobrzeg - Sparta Gryfice więcej
17-10 11:00  Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
17-10 15:00  Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
17-10 15:00  Sława Sławno - Redłovia Redło więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
17-10 14:00  Iskra Pomień - Gavia Choszczno więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
17-10 16:00  Flota Świnoujście - Chemik Police więcej
17-10 11:00  Błękitni Stargard - Ina Goleniów więcej
17-10 11:30  Arkonia Szczecin JS - Hutnik Szczecin więcej
17-10 12:00  Vineta Wolin - Świt Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
17-10 14:00  Arkonia Szczecin - MKP Szczecinek więcej
17-10 13:00  Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin więcej
17-10 17:00  Bałtyk Koszalin - Chemik Police więcej
piła nożna A klasa gr. 1
17-10 14:30  Jantar II Dziwnów - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna A klasa gr. 2
17-10 15:00  WODR Barzkowice - Ina Recz więcej
17-10 11:00  Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
17-10 15:00  Dęby Rogowo - Rolpol Chlebowo więcej
17-10 15:00  Orkan Suchań - Orzeł Małkocin więcej
17-10 13:00  Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A klasa gr. 3
17-10 16:00  Hanza Goleniów - Wicher Reptowo więcej
17-10 15:00  Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo więcej
17-10 14:00  Znicz Niedźwiedź - Świat Drzewa KP Przecław więcej
17-10 15:00  Vielgovia Szczecin - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A klasa gr. 4
17-10 14:00  Grot Gardno - Wicher Steklno więcej
17-10 19:00  Unia Stargard - Sęp Brzesko więcej
17-10 14:00  Kluczevia II Stargard - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna A klasa gr. 5
17-10 16:00  Piast Karsko - Iskra Lutówko więcej
17-10 14:00  Sokół Granowo - Ina Nadarzyn więcej
17-10 15:00  Wicher Przelewice - Kłos Pełczyce więcej
17-10 13:00  Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin więcej
17-10 13:00  Świt Barnimie - Polonia Giżyn więcej
piła nożna A klasa gr. 6
17-10 15:00  Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole więcej
17-10 15:00  Piast Piaseczno - Sekwoja Brwice więcej
17-10 15:00  Iskra II Banie - Mieszko Mieszkowice więcej
17-10 14:00  Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin więcej
piła nożna A klasa gr. 7
17-10 12:00  Derby Karścino - Fala ABFrost Gąski więcej
17-10 12:00  Gryf Dobrowo - Resko Karcino więcej
17-10 12:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Syrena-Grot Rymań więcej
piła nożna A klasa gr. 8
17-10 13:00  Błękitni Tychowo - Derby Gwiazdowo więcej
17-10 11:00  Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław więcej
17-10 12:00  Wieża II Postomino - KS Skibno więcej
piła nożna A klasa gr. 9
17-10 13:00  Orzeł Łubowo - Pogoń Wierzchowo więcej
17-10 12:00  Drzewiarz Krosino - Wicher Rąbino więcej
17-10 12:00  Iskra Kłanino - KS Gwda Wielka więcej
piła nożna A klasa gr. 10
17-10 14:00  Sad Chwiram - Legion Strączno więcej
17-10 13:00  Grom Szwecja - Znicz Dzikowo więcej
17-10 14:00  Santos Kłębowiec - Drzewiarz Świerczyna więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
17-10 12:00  Jacademy Bydgoszcz - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
17-10 13:00  Chemik Bydgoszcz - Arka Gdynia SSA więcej
17-10 15:30  AP Reissa Poznań - Warta Poznań SA więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
17-10 12:00  Stal Rzeszów - Cracovia SSA Kraków więcej
17-10 12:00  Górnik Zabrze S.A. - KKS Lech Poznań więcej
17-10 11:15  Legia Warszawa S.A. - Śląsk Wrocław więcej
17-10 16:00  Jagiellonia Białystok SSA - UKS SMS Łódź więcej
17-10 11:30  SKS Gwarek Zabrze - Warta Poznań więcej
piła nożna B klasa gr. 1
17-10 14:00  Lotnik Czarne - Sowianka Sowno więcej
17-10 16:00  Vineta II Wolin - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna B klasa gr. 2
17-10 18:00  FASE Szczecin - Pionier Szczecin więcej
17-10 15:30  Czarni II Szczecin - Okręt Szczecin więcej
17-10 13:00  Victoria 95 Przecław - Mierzynianka II Mierzyn więcej
piła nożna B klasa gr. 3
17-10 14:00  Ina Stradzewo - Zenit Koszewo więcej
17-10 15:00  Jedność Przewłoki - Orkan II Suchań więcej
17-10 15:00  Zorza II Dobrzany - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna B klasa gr. 4
17-10 14:00  Sęp II Brzesko - Pomorzanka Jarosławsko więcej
17-10 13:00  Stal II Lipiany - Pionier Zwierzyn więcej
17-10 15:00  Skrzydlaci Będargowo - Grom Płonno więcej
17-10 13:00  Strzała Płotno - Osadnik II Myślibórz więcej
piła nożna B klasa gr. 5
17-10 13:00  Kłos Kamienny Jaz - KLUKS Krzywin więcej
17-10 15:00  Czarni Czarnówko - Klon Krzymów więcej
piła nożna III Liga Kobiet
17-10 13:00  MKS Lew Lębork - Victoria Niemcz Osielsko więcej
17-10 13:00  GOSRiT Luzino - KKS LECH Poznań/UAM więcej
17-10 15:00  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - KKP Chełmża więcej
17-10 17:00  Błękitni Stargard - Górnicza Konin więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
17-10 13:00  UKS Victoria SP2 Sianów - Budowlani Lubsko więcej
17-10 12:00  MUKS Kostrzyn - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna I liga futsalu
17-10 17:00  LZS Bojano - Best Drive Piła więcej
17-10 19:00  Futsal Szczecin - KS Dynamika Toruń więcej
17-10 16:00  Widzew Łódź Futsal - UMKS Zgierz więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
17-10 15:00  Torus Wybrzeże Gdańsk - Energa MKS Kalisz więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
17-10 13:00  Jutrzenka Płock - GUKS Drwęca Lubicz więcej
17-10 16:00  SPR Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
17-10 16:00  SMS ZPRP I Kwidzyn - USAR Kwidzyn więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
17-10 13:30  MKS Kusy Szczecin - UKS Morski Sianów więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
17-10 17:00  Grot Budowlani Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17-10 17:00  KS Pałac II Bydgoszcz - Gedania Gdańsk więcej
18 październik
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
18-10 19:00  Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl II Sopot więcej
piła nożna Ekstraklasa
18-10 18:00  Stal Mielec - Zagłębie Lubin więcej
18-10 20:30  Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
18-10 20:30  Joker Świecie - Energa MKS Kalisz więcej
18-10 17:30  Volley Wrocław - BKS Bostik Bielsko-Biała więcej
19 październik
piłka ręczna Superliga Kobiet
19-10 16:20  KPR Gminy Kobierzyce - MKS Zagłębie Lubin więcej
20 październik
koszykówka 1 liga koszykówki
20-10 18:30  TS Wisła Chemart Kraków - WKK Wrocław więcej
20-10 18:00  MKKS Żak Koszalin - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
20-10 18:00  Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy więcej
20-10 19:00  Weegree AZS Politechnika Opolska - TBS Śląsk II Wrocław więcej
20-10   Dziki Warszawa - Znicz Basket Pruszków więcej
20-10 17:00  KS AZS UMCS Lublin - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
20-10 19:00  Turów Zgorzelec - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
20-10 19:00  KS Księżak Łowicz - Polpharma Starogard Gd. więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
20-10 18:00  AMW Asseco Arka Gdynia - Politechnika Gdańska więcej
20-10   Trefl II Sopot - SMS PZKosz Władysławowo więcej
20-10   Miasto Zakochanych Chełmno - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
20-10   TS Basket Poznań - Biofarm Basket Poznań więcej
20-10 19:30  AZS UMK Toruń - KSK Noteć Inowrocław więcej
20-10 19:00  Pyra Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno więcej
20-10 19:30  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Sokół Międzychód więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
20-10 16:30  AP Gavia OZIMEK Choszczno - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna A klasa gr. 3
20-10 18:45  Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna A klasa gr. 7
20-10 18:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Wicher Mierzym więcej
21 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
21-10 17:30  Asseco Arka Gdynia - Czarni Słupsk więcej
21-10 19:30  Twarde Pierniki Toruń - Zastal Zielona Góra więcej
22 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
22-10 17:30  PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom więcej
piła nożna Ekstraklasa
22-10 18:00  Radomiak Radom - Górnik Łęczna więcej
22-10 20:30  Lech Poznań - Wisła Płock więcej
piła nożna III Liga Kobiet
22-10 19:00  Victoria Niemcz Osielsko - GOSRiT Luzino więcej
piła nożna I liga futsalu
22-10 20:00  Podkowa Teqball Club - Widzew Łódź Futsal więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
22-10 20:15  Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy więcej
22-10 19:00  Chrobry Głogów - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
22-10 20:00  Młyny Stoisław Koszalin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
23 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
23-10 15:30  WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
23-10 17:30  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
23-10 18:00  WKK Wrocław - Polpharma Starogard Gd. więcej
23-10   Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
23-10 18:00  TS Wisła Chemart Kraków - MKKS Żak Koszalin więcej
23-10 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Turów Zgorzelec więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
23-10   KSK Noteć Inowrocław - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
23-10 16:00  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń więcej
23-10 17:00  Sokół Międzychód - Sklep Polski MKK Gniezno więcej
23-10 17:00  Biofarm Basket Poznań - Pyra Poznań więcej
piła nożna Ekstraklasa
23-10 20:00  Wisła Kraków - Śląsk Wrocław więcej
23-10 12:30  Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
23-10 17:30  Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok więcej
23-10 15:00  Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
23-10 12:00  Chemik Police - Sokół Karlino więcej
23-10 14:00  Ina Goleniów - Orzeł Wałcz więcej
23-10 12:00  Zefir Wyszewo - Hutnik Szczecin więcej
23-10 15:00  Olimp Gościno - Dąb Dębno więcej
23-10 11:00  GKS Manowo - Wieża Postomino więcej
23-10 14:00  Gwardia Koszalin - Jeziorak Szczecin więcej
23-10 15:00  Vineta Wolin - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
23-10 16:00  Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek więcej
23-10 15:00  Flota Świnoujście - Biali Sądów więcej
piła nożna III liga gr. 2
23-10 12:00  Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
23-10 14:00  Pogoń N. Skalmierzyce - GKS Przodkowo więcej
23-10 14:00  Unia Janikowo - Błękitni Stargard więcej
23-10 14:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Gdynia więcej
23-10 14:00  KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew więcej
23-10 15:00  Świt Szczecin - Zawisza Bydgoszcz więcej
23-10 15:00  Polonia Środa Wlkp. - Olimpia Grudziądz więcej
23-10 17:30  Stolem Gniewino - Jarota Jarocin więcej
23-10 13:00  Elana Toruń - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
23-10 15:30  Pomorzanin Nowogard - Prawobrzeże Świnoujście więcej
23-10 15:00  Gryf Kamień Pomorski - Mewa Resko więcej
23-10 14:00  Spójnia Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
23-10 14:00  Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
23-10 14:30  Ikar Krosino - Kotwica II Kołobrzeg więcej
23-10 15:00  Sparta Gryfice - Masovia Maszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
23-10 15:00  Łabędź Widuchowa - Stal Lipiany więcej
23-10 11:00  Stal Szczecin - Odra Chojna więcej
23-10 15:00  Morzycko Moryń - Pogoń Barlinek więcej
23-10 15:00  Sokół Pyrzyce - Czarni Fiege Lubanowo więcej
23-10 15:30  Iskierka Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
23-10 15:00  Osadnik Myślibórz - Iskra Banie więcej
23-10 13:00  Unia Dolice - Mierzynianka Mierzyn więcej
23-10 13:30  Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
23-10 14:00  Mechanik Bobolice - LZS Kowalewice więcej
23-10 15:30  Grot Bonin - Wrzos Wrześnica więcej
23-10 15:00  Wiarus Żółtnica - Radew Białogórzyno więcej
23-10 15:00  Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino więcej
23-10 12:00  Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów więcej
23-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - Iskra Białogard więcej
23-10 15:00  Redłovia Redło - Wybrzeże Biesiekierz więcej
23-10 14:00  Gryf Polanów - Sława Sławno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
23-10 15:00  Sarmata Dobra - Korona Człopa więcej
23-10 15:00  Gavia Choszczno - Orzeł Bierzwnik więcej
23-10 14:00  Ina Ińsko - Iskra Pomień więcej
23-10   Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek więcej
23-10 15:00  Olimp Złocieniec - Błękitni Pomierzyn więcej
23-10 14:00  Calisia Kalisz Pomorski - KP Drawsko Pomorskie więcej
23-10 15:00  Światowid 63 Łobez - Drawa Drawno więcej
23-10 15:00  Zorza Dobrzany - Piast Chociwel więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
23-10 13:00  Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
23-10 11:00  Pogoń Barlinek - SALOS II Szczecin więcej
23-10 15:00  Bałtyk II Koszalin - Błękitni II Stargard więcej
23-10   FASE Szczecin - Żaki Szczecin więcej
piła nożna A klasa gr. 1
23-10 15:00  Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje więcej
23-10 14:00  Zalew Stepnica - Orzeł Łoźnica więcej
23-10 15:30  Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń więcej
23-10 15:00  Jastrząb Łosośnica - Błękitni Trzygłów więcej
23-10 11:00  Wicher Brojce - Jantar II Dziwnów więcej
23-10 15:30  Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna A klasa gr. 2
23-10 15:00  Płomień Lisowo - WODR Barzkowice więcej
23-10 15:00  Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino więcej
23-10 14:30  Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań więcej
23-10 15:30  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dęby Rogowo więcej
23-10 16:00  Ina Recz - Czarni Marianowo więcej
piła nożna A klasa gr. 3
23-10 15:00  Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź więcej
23-10 12:00  Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police więcej
23-10 14:00  Tanowia Tanowo - Leśnik Kliniska więcej
23-10   Promień Mosty - Aquila Szczecin więcej
23-10 16:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów więcej
piła nożna A klasa gr. 4
23-10 16:00  Mechanik Warnice - Odrzanka Radziszewo więcej
23-10 15:00  Unia Swochowo - Unia Stargard więcej
23-10   Wicher Steklno - Sparta Skalin więcej
23-10 15:00  Bryza Reńsko - Grot Gardno więcej
23-10 15:30  Ogniwo Babinek - Piast Kolin więcej
piła nożna A klasa gr. 5
23-10 14:00  Polonia Giżyn - Pogoń II Barlinek więcej
23-10 14:00  Klon Krzęcin - Świt Barnimie więcej
23-10 14:00  Korona Raduń - Sokół Granowo więcej
piła nożna A klasa gr. 6
23-10 16:00  Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia więcej
piła nożna A klasa gr. 7
23-10 11:00  Saturn Mielno - Sokół Lulewice więcej
23-10 15:00  Płomień Pobłocie Wielkie - Gryf Dobrowo więcej
23-10 16:00  Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo więcej
piła nożna A klasa gr. 8
23-10 12:00  Arkadia Malechowo - Wieża II Postomino więcej
piła nożna A klasa gr. 9
23-10 15:00  Błonie Barwice - Orzeł Łubowo więcej
piła nożna A klasa gr. 10
23-10 15:00  Sokół Suliszewo - Grom Szwecja więcej
23-10 15:00  Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
23-10 12:00  Akademia Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
23-10 12:00  KKS Lech Poznań - AP Reissa Poznań więcej
23-10 12:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
23-10 14:00  Warta Poznań SA - Chemik Bydgoszcz więcej
23-10 15:00  Arka Gdynia SSA - FASE Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
23-10 12:00  Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok SSA więcej
23-10 12:00  KKS Lech Poznań - Legia Warszawa S.A. więcej
23-10 11:00  Arka Gdynia SSA - Stal Rzeszów więcej
23-10 12:00  Cracovia SSA Kraków - Raków Częstochowa więcej
23-10 12:00  Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze S.A. więcej
23-10 12:30  UKS SMS Łódź - Wisła Kraków SA więcej
23-10 12:00  Warta Poznań - Polonia Warszawa więcej
piła nożna B klasa gr. 1
23-10 14:00  Orzeł Mrzeżyno - Vineta II Wolin więcej
23-10 13:00  Sowianka Sowno - Zieloni Wyszobór więcej
piła nożna B klasa gr. 2
23-10 14:15  Future Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
23-10 17:30  Rybak Trzebież - FASE Szczecin więcej
23-10 18:00  Okręt Szczecin - Sztorm Szczecin więcej
piła nożna B klasa gr. 4
23-10 15:00  Sokół Różańsko - Stal II Lipiany więcej
piła nożna B klasa gr. 5
23-10 12:30  KLUKS Krzywin - Morzycko II Moryń więcej
23-10 16:00  Klon Krzymów - Kłos Kamienny Jaz więcej
23-10 16:00  Polonia Gryfino - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
23-10 16:00  Victoria Sianów - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
23-10 16:00  Zryw Kretomino - Sparta Gryfice więcej
23-10 16:00  Oldboje Iskra Białogard - Olimp Złocieniec więcej
23-10 16:00  STLA Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski więcej
23-10 16:00  Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek więcej
23-10 16:00  Mechanik Bobolice - Amator Kołobrzeg więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
23-10 16:00  Darłovia Darłowo - Bizon Cerkwica więcej
23-10 16:00  Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Błękitni Gonne Małe więcej
23-10 16:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół Stara Dąbrowa więcej
23-10 16:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
23-10 16:00  Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
23-10 16:00  TKKF Strażak Koszalin - Pamet Świdwin więcej
piła nożna III Liga Kobiet
23-10 13:00  Górnicza Konin - MKS Lew Lębork więcej
23-10   KKP Chełmża - KA4 resPect Krobia więcej
piła nożna I liga futsalu
23-10 17:00  UMKS Zgierz - KS Gniezno więcej
23-10   KS Dynamika Toruń - Futbalo Białystok więcej
23-10   Best Drive Piła - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
23-10 16:00  Sandra Spa Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
23-10 20:00  Gwardia Opole - MKS Zagłębie Lubin więcej
23-10 14:00  Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
23-10 16:00  GUKS Drwęca Lubicz - SPR Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
23-10   Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
23-10   USAR Kwidzyn - SMS ZPRP II Płock więcej
23-10   KS Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP I Kwidzyn więcej
23-10   Tytani Wejherowo - PGE KPR Gryfino więcej
23-10 17:00  Gwardia Koszalin - MKS Mazur Sierpc więcej
23-10   KPR Elbląg - SKF KPR Sparta Oborniki więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
23-10 15:00  Wybrzeże II Gdańsk - MKS Handball Czersk więcej
23-10 13:00  Pogoń Handball Szczecin - ITS Jeziorak Iława więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
23-10 14:30  UKS Morski Sianów - MKS Brodnica więcej
23-10   MKS Słupia Słupsk - AZS Politechnika Koszalińska więcej
23-10 13:30  MSPR Junak Włocławek - Iskra AMW Gdynia więcej
23-10 15:30  SPR GKS Żukowo - MKS Kusy Szczecin więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
23-10   BKS Bostik Bielsko-Biała - Joker Świecie więcej
23-10   Energa MKS Kalisz - UNI Opole więcej
23-10   E.Leclerc Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź więcej
23-10   IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police więcej
23-10   Developres Bella Dolina Rzeszów - Volley Wrocław więcej
23-10   ŁKS Commercecon Łódź - Pałac Bydgoszcz więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
23-10 17:00  AZS UMK Toruń - Enea Energetyk Poznań więcej
23-10 17:00  Stalpro Błyskawica Szczecin - Trefl II Gdańsk więcej
23-10 17:00  SKS Gorzów Wielkopolski - Astra Nowa Sól więcej
23-10 17:00  Anioły Toruń - Sobieski Żagań więcej
23-10 17:00  LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - SPS Konspol Słupca więcej
23-10 17:00  LUKS Wilki Wilczyn - GKS Stoczniowiec Gdańsk więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
23-10 17:00  Enea Energetyk II Poznań - Gedania Gdańsk więcej
23-10 17:00  AZS UMK Toruń - UKS Szamotulanin Szamotuły więcej
23-10 17:00  SMS Police - UKŻPS Kościan więcej
23-10 17:00  MKS Sokół Mogilno - KS Pałac II Bydgoszcz więcej
23-10 17:00  GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKS ZSMS Poznań więcej
24 październik
CityTrail więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
24-10 20:10  Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin więcej
24-10 17:30  Trefl Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
24-10 15:30  GTK Gliwice - Pszczółka Start Lublin więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
24-10 19:00  TBS Śląsk II Wrocław - Dziki Warszawa więcej
24-10 18:00  GKS Tychy - KS AZS UMCS Lublin więcej
24-10 17:00  Znicz Basket Pruszków - KS Księżak Łowicz więcej
24-10 18:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Decka Pelplin więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
24-10 13:00  Politechnika Gdańska - Trefl II Sopot więcej
24-10 18:00  Ogniwo Szczecin - TS Basket Poznań więcej
piła nożna Ekstraklasa
24-10 15:00  Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków więcej
24-10 17:30  Warta Poznań - Stal Mielec więcej
24-10 20:00  Piast Gliwice - Legia Warszawa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
24-10 15:00  Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
24-10 13:00  Pomorzanin Sławoborze - Iskra Golczewo więcej
24-10 13:00  Astra Ustronie Morskie - Jantar Dziwnów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
24-10 11:00  Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard więcej
24-10 11:00  Ina Goleniów - Arkonia Szczecin więcej
24-10 12:00  Hutnik Szczecin - SALOS Szczecin więcej
24-10 11:00  Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
24-10 11:00  Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście więcej
24-10 13:00  Kluczevia Stargard - Chemik Police więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
24-10 13:30  Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin więcej
24-10 14:45  Świt Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
24-10 11:00  MKP Szczecinek - SALOS Szczecin więcej
24-10 11:00  Chemik Police - AP Gavia OZIMEK Choszczno więcej
piła nożna A klasa gr. 1
24-10 11:00  Bizon Cerkwica - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna A klasa gr. 2
24-10 13:00  Sokół Sokoliniec - Orzeł Grzędzice więcej
24-10 15:00  Orkan Dalewo - Dąb Dębice więcej
piła nożna A klasa gr. 3
24-10 11:00  Świat Drzewa KP Przecław - Vielgovia Szczecin więcej
24-10 14:00  Wicher Reptowo - Czarni Szczecin więcej
piła nożna A klasa gr. 4
24-10 15:00  GKS Kołbacz - Sęp Brzesko więcej
24-10 15:00  Sokół II Pyrzyce - Kluczevia II Stargard więcej
piła nożna A klasa gr. 5
24-10 13:00  Orzeł Żeńsko - Piast Karsko więcej
24-10 14:00  Kłos Pełczyce - Pomorzanin Zamęcin więcej
24-10 14:00  Ina Nadarzyn - Wicher Przelewice więcej
piła nożna A klasa gr. 6
24-10 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry więcej
24-10 14:00  GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
24-10 14:00  Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl więcej
24-10 14:00  Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica więcej
24-10 15:00  Sekwoja Brwice - Iskra II Banie więcej
24-10 14:00  Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A klasa gr. 7
24-10 17:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Płomień Myślino więcej
24-10 12:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Mierzym więcej
24-10 12:00  Resko Karcino - Syrena-Grot Rymań więcej
24-10 12:00  Derby Karścino - Grot Gorawino więcej
piła nożna A klasa gr. 8
24-10 12:00  Derby Gwiazdowo - Strong Zielenica więcej
24-10 14:00  KS Skibno - KS Sieciemin więcej
24-10 13:00  Błękitni Stary Jarosław - Darłovia II Darłowo więcej
24-10 12:00  Darpol Barzowice - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna A klasa gr. 9
24-10 12:00  Sokół Spore - Mechanik Turowo więcej
24-10 11:00  Pogoń Wierzchowo - Drzewiarz Krosino więcej
24-10 14:00  KS Gwda Wielka - Wrzos Borne Sulinowo więcej
24-10 13:00  Grom Świelino - Iskra Kłanino więcej
24-10 12:00  Wicher Rąbino - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piła nożna A klasa gr. 10
24-10 14:00  Znicz Dzikowo - Santos Kłębowiec więcej
24-10 14:00  Grom Giżyno - Mirstal Mirosławiec więcej
24-10 14:00  Legion Strączno - Błękitni Ostrowice więcej
24-10 16:00  Kopanik Lubno - Sad Chwiram więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
24-10 12:00  AP Reissa Poznań - Lotos Gdańsk UKS więcej
24-10 12:00  Olimpijczyk Kwakowo - Jacademy Bydgoszcz więcej
24-10 12:00  Lechia Gdańsk - Radunia Stężyca więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
24-10 12:00  Pogoń Szczecin - SKS Gwarek Zabrze więcej
piła nożna B klasa gr. 1
24-10 15:00  KS Mustang - Polonia II Płoty więcej
24-10 15:00  Gardominka Mechowo - Ikar II Krosino więcej
24-10 11:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Lotnik Czarne więcej
piła nożna B klasa gr. 2
24-10 13:00  Mierzynianka II Mierzyn - Iskierka II Szczecin więcej
piła nożna B klasa gr. 3
24-10 14:00  Orkan II Suchań - Unia II Dolice więcej
piła nożna B klasa gr. 4
24-10 14:00  Pionier Zwierzyn - Sęp II Brzesko więcej
24-10 14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Strzała Płotno więcej
24-10 14:00  Osadnik II Myślibórz - Skrzydlaci Będargowo więcej
piła nożna III Liga Kobiet
24-10 18:00  KKS LECH Poznań/UAM - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
24-10 19:00  Lechia Gdańsk - LFA Szczecin więcej
24-10 12:00  Olimpia II Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
24-10 14:00  TKKF Stilon II Gorzów - UKS Victoria SP2 Sianów więcej
piła nożna I liga futsalu
24-10 16:00  TAF Toruń - Futsal Szczecin więcej
24-10 16:00  amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - LZS Bojano więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
24-10 15:00  Górnik Zabrze - Grupa Azoty Unia Tarnów więcej
24-10 17:15  Łomża Vive Kielce - MMTS Kwidzyn więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
24-10 15:30  Korona Handball Kielce - EUROBUD JKS Jarosław więcej
24-10 17:00  EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
24-10   MTS Kwidzyn - Sambor Tczew więcej
24-10   AZS Poznań - MKS PR Urbis Gniezno więcej
24-10   Arka Gdynia - Bukowsko-Dopiewski KPR więcej
24-10   UKS PCM Kościerzyna - Jutrzenka Płock więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
24-10 12:00  Szczypiorniak II Olsztyn - KU AZS UKW Bydgoszcz więcej
24-10 15:00  MKS II Grudziądz - Sambor Latocha Agropom Tczew więcej
24-10 16:00  BSMS Bartoszyce - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
26 październik
piła nożna Puchar Polski PZPN
26-10   Świt Szczecin - Legia Warszawa więcej
27 październik
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
27-10 16:15  Bałtyk II Koszalin - FASE Szczecin więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
27-10 18:00  MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
27-10 18:30  Energa MKS Kalisz - ŁKS Commercecon Łódź więcej
28 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
28-10 17:30  Zastal Zielona Góra - GTK Gliwice więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
28-10 19:00  SMS PZKosz Władysławowo - Miasto Zakochanych Chełmno więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
28-10 19:00  UKS Jedynka Kodo Morąg - Wybrzeże II Gdańsk więcej
29 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
29-10 19:30  HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia więcej
29-10 17:30  Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa
29-10 18:00  Cracovia Kraków - Radomiak Radom więcej
29-10 20:30  Stal Mielec - Lech Poznań więcej
piła nożna III liga gr. 2
29-10 17:00  Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
29-10 12:00  KKS Lech Poznań - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
29-10 12:00  Chemik Bydgoszcz - KKS Lech Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
29-10 11:00  Jagiellonia Białystok SSA - KKS Lech Poznań więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
29-10 20:00  Grupa Azoty Unia Tarnów - Energa MKS Kalisz więcej
30 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
30-10 19:30  Twarde Pierniki Toruń - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
30-10 15:30  Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa więcej
30-10 17:30  WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
30-10   MKKS Żak Koszalin - WKK Wrocław więcej
30-10 18:00  Turów Zgorzelec - TS Wisła Chemart Kraków więcej
30-10   Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
30-10   Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy więcej
30-10   Dziki Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
30-10 17:00  Decka Pelplin - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
30-10 18:00  Polpharma Starogard Gd. - Znicz Basket Pruszków więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
30-10 13:00  AMW Asseco Arka Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
30-10   Trefl II Sopot - KSK Noteć Inowrocław więcej
30-10   Miasto Zakochanych Chełmno - Politechnika Gdańska więcej
30-10   TS Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
30-10   Sklep Polski MKK Gniezno - Biofarm Basket Poznań więcej
30-10 13:00  AZS UMK Toruń - Sokół Międzychód więcej
30-10 18:30  Pyra Poznań - Ogniwo Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa
30-10 12:30  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław więcej
30-10 15:00  Warta Poznań - Lechia Gdańsk więcej
30-10 17:30  Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
30-10 20:00  Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
30-10 12:00  Olimpia Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
30-10   Czarni Sosnowiec - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
30-10 12:00  Górnik Łęczna - Rekord Bielsko-Biała więcej
30-10 10:45  GKS Katowice - Medyk Konin więcej
30-10 14:00  AP Lotos Gdańsk - UKS SMS Łódź więcej
30-10 13:00  KS AZS UJ Kraków - Tarnovia Tarnów więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
30-10 13:00  MKP Szczecinek - Flota Świnoujście więcej
30-10 14:00  Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin więcej
30-10 14:00  Orzeł Wałcz - Sokół Karlino więcej
30-10 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Darłovia Darłowo więcej
30-10 14:00  Wieża Postomino - Gwardia Koszalin więcej
30-10 14:00  Ina Goleniów - Zefir Wyszewo więcej
30-10 12:00  Hutnik Szczecin - Olimp Gościno więcej
30-10 14:00  Rasel Dygowo - Chemik Police więcej
30-10 14:00  Biali Sądów - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna III liga gr. 2
30-10 12:00  GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin więcej
30-10 13:00  Błękitni Stargard - Elana Toruń więcej
30-10 15:00  Jarota Jarocin - Świt Szczecin więcej
30-10 15:00  Sokół Kleczew - Stolem Gniewino więcej
30-10 15:00  Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. więcej
30-10 17:00  Zawisza Bydgoszcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
30-10   Pogoń II Szczecin - Pogoń N. Skalmierzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
30-10 15:00  Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard więcej
30-10 14:00  Masovia Maszewo - Ikar Krosino więcej
30-10 11:00  Astra Ustronie Morskie - Sparta Gryfice więcej
30-10 11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Spójnia Świdwin więcej
30-10 14:30  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski więcej
30-10 13:00  Mewa Resko - Pomorzanin Sławoborze więcej
30-10 13:30  Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
30-10 14:00  Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce więcej
30-10 16:00  Odra Chojna - Stal Lipiany więcej
30-10 14:00  Mierzynianka Mierzyn - Łabędź Widuchowa więcej
30-10 15:00  Iskra Banie - Unia Dolice więcej
30-10 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Osadnik Myślibórz więcej
30-10 14:00  Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin więcej
30-10 15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
30-10 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów więcej
30-10 13:00  Iskra Białogard - Redłovia Redło więcej
30-10 14:00  Victoria Sianów - Zawisza Grzmiąca więcej
30-10 15:00  Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo więcej
30-10 12:00  Radew Białogórzyno - Głaz Tychowo więcej
30-10 14:00  Wrzos Wrześnica - Wiarus Żółtnica więcej
30-10   Mechanik Bobolice - Grot Bonin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
30-10 14:00  Korona Człopa - Piast Chociwel więcej
30-10 15:00  KP Drawsko Pomorskie - Światowid 63 Łobez więcej
30-10 12:00  Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec więcej
30-10 14:00  Orzeł Bierzwnik - Ina Ińsko więcej
30-10 15:00  Sarmata Dobra - Gavia Choszczno więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
30-10 18:00  Błękitni Stargard - Kluczevia Stargard więcej
30-10 18:00  Arkonia Szczecin JS - Prawobrzeże Szczecin więcej
30-10 15:00  SALOS Szczecin - Ina Goleniów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
30-10   Arkonia II Szczecin - Pogoń Barlinek więcej
30-10 11:00  SALOS Szczecin - Świt Szczecin więcej
piła nożna A klasa gr. 1
30-10 14:00  Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów więcej
30-10 13:00  Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce więcej
30-10 14:00  Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica więcej
30-10 13:00  Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
30-10 12:00  Orzeł Łoźnica - Bizon Cerkwica więcej
30-10 14:00  Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica więcej
piła nożna A klasa gr. 2
30-10 14:00  Dąb Dębice - Ina Recz więcej
30-10   Dęby Rogowo - Sokół Sokoliniec więcej
30-10 15:00  Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo więcej
30-10 13:00  Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A klasa gr. 3
30-10 12:00  Aquila Szczecin - Wicher Reptowo więcej
30-10 17:00  Leśnik Kliniska - Promień Mosty więcej
30-10   Chemik II Police - Tanowia Tanowo więcej
30-10 20:00  OKS Center MD Goleniów - Świat Drzewa KP Przecław więcej
piła nożna A klasa gr. 4
30-10   GKS Kołbacz - Unia Swochowo więcej
30-10   Ogniwo Babinek - Sokół II Pyrzyce więcej
30-10 13:00  Piast Kolin - Grot Gardno więcej
piła nożna A klasa gr. 5
30-10 13:00  Świt Barnimie - Kłos Pełczyce więcej
piła nożna A klasa gr. 6
30-10   Iskra II Banie - Chrobry Lisie Pole więcej
30-10 15:00  Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice więcej
30-10 15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna A klasa gr. 7
30-10 15:00  Wrzos Wrzosowo - Grot Gorawino więcej
30-10 11:00  Sokół Lulewice - Fala ABFrost Gąski więcej
30-10 15:00  Płomień Pobłocie Wielkie - Saturn Mielno więcej
30-10 16:00  Płomień Myślino - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
piła nożna A klasa gr. 9
30-10 14:00  Mechanik Turowo - Iskra Kłanino więcej
30-10 15:30  Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo więcej
30-10 14:00  Wrzos Borne Sulinowo - Grom Świelino więcej
piła nożna A klasa gr. 10
30-10 14:00  Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
30-10 12:00  Lotos Gdańsk UKS - Olimpijczyk Kwakowo więcej
30-10 12:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
30-10   Jacademy Bydgoszcz - Radunia Stężyca więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
30-10 15:00  FASE Szczecin - Warta Poznań SA więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
30-10 11:00  Wisła Kraków SA - Śląsk Wrocław więcej
30-10 12:00  Raków Częstochowa - Arka Gdynia SSA więcej
30-10   Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin więcej
30-10 12:00  Zagłębie Lubin - Warta Poznań więcej
piła nożna B klasa gr. 1
30-10 13:00  Polonia II Płoty - Sowianka Sowno więcej
piła nożna B klasa gr. 2
30-10   Victoria 95 Przecław - Czarni II Szczecin więcej
30-10 11:00  Iskierka II Szczecin - Future Szczecin więcej
piła nożna B klasa gr. 3
30-10   Ina Stradzewo - Orkan II Suchań więcej
piła nożna B klasa gr. 4
30-10 14:00  Sęp II Brzesko - Sokół Różańsko więcej
30-10 13:00  Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piła nożna B klasa gr. 5
30-10 15:00  Klon Krzymów - KLUKS Krzywin więcej
30-10   Kłos Kamienny Jaz - Polonia Gryfino więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
30-10 16:00  Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice więcej
30-10 16:00  Gryf Kamień Pomorski - Mirstal Mirosławiec więcej
30-10 16:00  Olimp Złocieniec - STLA Szczecinek więcej
30-10 16:00  Sparta Gryfice - Oldboje Iskra Białogard więcej
30-10 16:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Zryw Kretomino więcej
30-10 16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Victoria Sianów więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
30-10 16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin więcej
30-10 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Wyszewo więcej
30-10 16:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
30-10 16:00  Bizon Cerkwica - Pomorzanin Sławoborze więcej
30-10 16:00  Perła Gmina Dygowo - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna III Liga Kobiet
30-10 11:00  KA4 resPect Krobia - KKS LECH Poznań/UAM więcej
30-10 14:00  LFA Szczecin - KKP Chełmża więcej
30-10 13:00  Górnicza Konin - Olimpia II Szczecin więcej
piła nożna I liga futsalu
30-10   TAF Toruń - UMKS Zgierz więcej
30-10   Futsal Szczecin - Futbalo Białystok więcej
30-10   LZS Bojano - KS Dynamika Toruń więcej
30-10   KS Gniezno - Podkowa Teqball Club więcej
30-10   Widzew Łódź Futsal - Best Drive Piła więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
30-10 13:00  Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn więcej
30-10 19:00  Torus Wybrzeże Gdańsk - Łomża Vive Kielce więcej
30-10 17:30  SPR Stal Mielec - Chrobry Głogów więcej
30-10 19:00  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Gwardia Opole więcej
30-10 14:00  Orlen Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
30-10   EUROBUD JKS Jarosław - MKS Zagłębie Lubin więcej
30-10   KPR Gminy Kobierzyce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
30-10   Młyny Stoisław Koszalin - EKS Start Elbląg więcej
30-10   MKS Perła Lublin - Korona Handball Kielce więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
30-10 16:00  SPR Pogoń Szczecin - UKS PCM Kościerzyna więcej
30-10   Bukowsko-Dopiewski KPR - GUKS Drwęca Lubicz więcej
30-10   MKS PR Urbis Gniezno - Arka Gdynia więcej
30-10   Sambor Tczew - AZS Poznań więcej
30-10   SMS ZPRP II Płock - MTS Kwidzyn więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
30-10   SMS ZPRP II Kwidzyn - SKF KPR Sparta Oborniki więcej
30-10   MKS Mazur Sierpc - KPR Elbląg więcej
30-10 18:00  PGE KPR Gryfino - Gwardia Koszalin więcej
30-10   SMS ZPRP I Kwidzyn - Tytani Wejherowo więcej
30-10   SMS ZPRP II Płock - KS Szczypiorniak Olsztyn więcej
30-10   Sokół Kościerzyna - USAR Kwidzyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
30-10   ITS Jeziorak Iława - AZS Fahrenheit Gdańsk więcej
30-10   MKS Handball Czersk - Pogoń Handball Szczecin więcej
30-10   Sambor Latocha Agropom Tczew - BSMS Bartoszyce więcej
30-10   KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS II Grudziądz więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
30-10   Grupa Azoty Chemik Police - Pałac Bydgoszcz więcej
30-10   Volley Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź więcej
30-10   Joker Świecie - Developres Bella Dolina Rzeszów więcej
30-10   UNI Opole - BKS Bostik Bielsko-Biała więcej
30-10   Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz więcej
30-10   IŁ Capital Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
30-10 17:00  GKS Stoczniowiec Gdańsk - AZS UMK Toruń więcej
30-10 17:00  Sobieski Żagań - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz więcej
30-10 17:00  SPS Konspol Słupca - LUKS Wilki Wilczyn więcej
30-10 17:00  Astra Nowa Sól - Anioły Toruń więcej
30-10 17:00  Trefl II Gdańsk - SKS Gorzów Wielkopolski więcej
30-10 17:00  Enea Energetyk Poznań - Stalpro Błyskawica Szczecin więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
30-10 17:00  UKS ZSMS Poznań - Enea Energetyk II Poznań więcej
30-10 17:00  KS Pałac II Bydgoszcz - GKS Wieżyca 2011 Stężyca więcej
30-10 17:00  UKŻPS Kościan - MKS Sokół Mogilno więcej
30-10 17:00  UKS Szamotulanin Szamotuły - SMS Police więcej
30-10 17:00  Gedania Gdańsk - AZS UMK Toruń więcej
31 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
31-10 17:30  Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
31-10 19:30  Czarni Słupsk - King Wilki Morskie Szczecin więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
31-10 18:00  KS Księżak Łowicz - TBS Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna Ekstraklasa
31-10 12:30  Wisła Płock - Wisła Kraków więcej
31-10 15:00  Górnik Łęczna - Raków Częstochowa więcej
31-10 17:30  Legia Warszawa - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
31-10 14:00  Dąb Dębno - GKS Manowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
31-10 14:00  Olimpia Grudziądz - KP Starogard Gdański więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
31-10 15:00  Kotwica II Kołobrzeg - Polonia Płoty więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
31-10 11:00  Stal Szczecin - Morzycko Moryń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
31-10 13:00  LZS Kowalewice - Sława Sławno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
31-10 13:00  Drawa Drawno - Zorza Dobrzany więcej
31-10 13:00  Błękitni Pomierzyn - Calisia Kalisz Pomorski więcej
31-10 13:00  Iskra Pomień - Sparta Węgorzyno więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
31-10 16:00  Flota Świnoujście - Świt Szczecin więcej
31-10 13:30  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
31-10 11:00  Vineta Wolin - Hutnik Szczecin więcej
31-10 11:00  Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
31-10 11:00  SALOS II Szczecin - Bałtyk II Koszalin więcej
31-10 11:00  Błękitni Stargard - MKP Szczecinek więcej
31-10 11:00  AP Gavia OZIMEK Choszczno - Gwardia Koszalin więcej
31-10 13:30  Żaki Szczecin - Chemik Police więcej
31-10 13:00  Błękitni II Stargard - FASE Szczecin więcej
31-10 17:00  Arkonia Szczecin - Żaki II Szczecin więcej
piła nożna A klasa gr. 1
31-10 11:00  Jantar II Dziwnów - Korona Stuchowo więcej
piła nożna A klasa gr. 2
31-10 14:00  WODR Barzkowice - Czarni Marianowo więcej
31-10 11:00  Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo więcej
31-10 14:00  Orkan Suchań - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piła nożna A klasa gr. 3
31-10 14:00  Czarni Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
31-10 14:00  Znicz Niedźwiedź - Kasta Szczecin-Majowe więcej
31-10 15:00  Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
piła nożna A klasa gr. 4
31-10 12:00  Sparta Skalin - Bryza Reńsko więcej
31-10 18:30  Unia Stargard - Wicher Steklno więcej
31-10 13:00  Odrzanka Radziszewo - Sęp Brzesko więcej
31-10 14:00  Kluczevia II Stargard - Mechanik Warnice więcej
piła nożna A klasa gr. 5
31-10 13:00  Sokół Granowo - Iskra Lutówko więcej
31-10 15:00  Wicher Przelewice - Korona Raduń więcej
31-10 13:00  Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn więcej
31-10 11:00  Pogoń II Barlinek - Klon Krzęcin więcej
31-10 13:00  Orzeł Żeńsko - Polonia Giżyn więcej
piła nożna A klasa gr. 6
31-10 14:00  Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno więcej
31-10 13:00  Czcibor Cedynia - Sekwoja Brwice więcej
31-10 15:00  Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin więcej
31-10 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - GKS Golenice więcej
piła nożna A klasa gr. 7
31-10 14:00  Wicher Mierzym - Resko Karcino więcej
31-10 12:00  Gryf Dobrowo - Syrena-Grot Rymań więcej
31-10 12:00  Derby Karścino - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna A klasa gr. 8
31-10 13:00  Błękitni Tychowo - Strong Zielenica więcej
31-10 11:00  Passat Bukowo Morskie - Derby Gwiazdowo więcej
31-10 12:00  Darłovia II Darłowo - Darpol Barzowice więcej
31-10 12:00  Wieża II Postomino - Błękitni Stary Jarosław więcej
31-10 11:00  KS Sieciemin - Arkadia Malechowo więcej
piła nożna A klasa gr. 9
31-10 12:00  Sokół Spore - Hubertus Biały Bór więcej
31-10 13:00  Orzeł Łubowo - KS Gwda Wielka więcej
31-10 12:00  Drzewiarz Krosino - Błonie Barwice więcej
piła nożna A klasa gr. 10
31-10 13:00  Sad Chwiram - Wspólni Różewo więcej
31-10 13:30  Błękitni Ostrowice - Kopanik Lubno więcej
31-10 13:00  Grom Szwecja - Grom Giżyno więcej
31-10 14:00  Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo więcej
31-10 14:00  Drzewiarz Świerczyna - Znicz Dzikowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
31-10 12:00  AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin więcej
31-10 15:00  Arka Gdynia SSA - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
31-10 12:00  Górnik Zabrze S.A. - Legia Warszawa S.A. więcej
31-10 12:00  Stal Rzeszów - UKS SMS Łódź więcej
31-10 12:00  SKS Gwarek Zabrze - Cracovia SSA Kraków więcej
piła nożna B klasa gr. 1
31-10 15:00  Zieloni Wyszobór - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
31-10 14:00  Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo więcej
31-10 14:30  Vineta II Wolin - Mustang Korzystno więcej
31-10 12:00  Ikar II Krosino - Orzeł Mrzeżyno więcej
piła nożna B klasa gr. 2
31-10 18:00  FASE Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn więcej
31-10 17:30  Sztorm Szczecin - Pionier Szczecin więcej
piła nożna B klasa gr. 3
31-10 13:00  Unia II Dolice - Gwiazda Żalęcino więcej
31-10 15:00  Jedność Przewłoki - Pomorzanin Krąpiel więcej
piła nożna B klasa gr. 4
31-10 12:00  Strzała Płotno - Pionier Zwierzyn więcej
31-10 13:00  Grom Płonno - Osadnik II Myślibórz więcej
piła nożna B klasa gr. 5
31-10 12:30  Czarni Czarnówko - Morzycko II Moryń więcej
piła nożna III Liga Kobiet
31-10 13:00  MKS Lew Lębork - GOSRiT Luzino więcej
31-10 14:00  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Victoria Niemcz Osielsko więcej
31-10 16:30  Błękitni Stargard - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
31-10 13:00  MUKS Kostrzyn - Budowlani Lubsko więcej
piła nożna I liga futsalu
31-10 17:00  We-Met Futsal Club Kamienica - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
31-10 13:00  MKS Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Dokładnie dziś mija 15 lat od uruchomienia portalu ligowiec.net. Szmat czasu. Mnóstwo ludzi, którzy zaczynali swoją dziennikarską przygodę na 'ligowcu'. Mnóstwo przyjaźni, rozmów o zachodniopomorskim sporcie. Możemy, po tych 15 latach nieskromnie powiedzieć, że ligowiec zmienił oblicze sportu w regionie zachodniopomorskim. I nadal w kluczowych momentach je zmienia.

Przez te lata powstała imponująca ilość materiałów na temat wydarzeń sportowych. Opisaliśmy ponad 132 tysiące imprez sportowych, opublikowaliśmy ponad75 tysięcy newsów i ponad 830 tysięcy zdjęć z wydarzeń sportowych. Ale nie byłoby nas bez Was - naszych czytelników, użytkowników i współtwórców portalu ligowiec.net. Jest Was - zarejestrowanych i stałych czytelników prawie 80 tysiące. A przez 15 lat dodaliście ponad milion sto tysięcy komentarzy. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Przez ten czas nie tylko opisujemy sportową rzeczywistość w regionie. Sami organizowaliśmy turnieje piłkarskie (Zima z Ligowiec.net), angażowaliśmy się w działalność charytatywną (m.in. Siatkarze dla Hospicjum) oraz konkursy i plebiscyty m.im. na Sportowca Roku czy też cykliczny już Plebiscyt na Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego.

W imieniu swoim dziękuję również całej redakcji za codzienny trud i zaangażowanie w rozwój portalu.


Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Czarne chmury nad Polon »
mecze:
37 » Pomorzanin Sławoborze-P »
35 » Jantar Dziwnów-Pomorzan »
27 » Orzeł Bierzwnik-Sarmata »
24 » KP Drawsko Pomorskie-Ol »
23 » Dąb Dębno-Zefir Wyszewo
21 » Pogoń Wierzchowo-Wrzos  »
17 » Wrzos Wrzosowo-Saturn M »
16 » Pogoń Połczyn Zdrój-Gwa »
15 » Rasel Dygowo-Flota Świn »
15 » Wrzos Wrześnica-Mechani »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
emkaesik Fazi877
Funioo2 Kyniek
lacyk777
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2970
• imprez: 133432
• newsów: 75488
• użytkowników: 79445
• komentarzy: 1128734
• zdjęć: 829461
• relacji: 39457
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies