ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 20 wrzesień 2020
dodaj sparing
pokaż:
20 wrzesień
Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski więcej
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia więcej
19:30  GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Dąb Dębno - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
12:00  Iskra Kłanino - Pomorzanin Sławoborze więcej
15:00  Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
12:00  Grot Gorawino - Korona Stuchowo więcej
15:30  Syrena-Grot Rymań - Bizon Cerkwica więcej
16:00  Kotwica II Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
16:00  Jastrząb Łosośnica - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
14:00  Sparta Skalin - Czarni Marianowo więcej
14:00  Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo więcej
16:00  WODR Barzkowice - Unia Stargard więcej
16:00  Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
11:00  Świat Drzewa KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
16:00  Vielgovia Szczecin - Wicher Steklno więcej
16:00  Znicz Niedźwiedź - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15:00  Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole więcej
15:00  Pomorzanin Cychry - Łabędź Widuchowa więcej
15:30  Piast Piaseczno - Zieloni Zielin więcej
16:00  Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
12:00  Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki więcej
12:00  GKS Golenice - Piast Kolin więcej
14:00  Błyskawica Kluki - Iskra II Banie więcej
14:00  Unia Swochowo - Bryza Reńsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
15:00  Orzeł Żeńsko - Pomorzanin Zamęcin więcej
15:00  Sokół Granowo - Sokół Sokoliniec więcej
15:00  Ina Nadarzyn - Korona Raduń więcej
16:00  Klon Krzęcin - Świt Barnimie więcej
16:00  Iskra Pomień - Ina Recz więcej
16:00  Iskra Lutówko - Iskra Warszyn więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
11:00  Olympic Warszkowo - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  Passat Bukowo Morskie - Wieża II Postomino więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - Błękitni Tychowo więcej
12:00  KS Skibno - Arkadia Malechowo więcej
16:00  Fala ABFrost Gąski - Derby Gwiazdowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
12:00  Hubertus Biały Bór - Błękitni Gonne Małe więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Grot Bonin więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - Sokół Spore więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Grom Świelino więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Wicher Rąbino więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Wicher Mierzym więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
14:00  Legion Strączno - Bytyń Nakielno więcej
14:00  Santos Kłębowiec - Sad Chwiram więcej
15:00  Gryf Budowo - Grom Szwecja więcej
15:00  Kopanik Lubno - Błękitni Pomierzyn więcej
17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Suliszewo więcej
17:00  Znicz Dzikowo - Grom Giżyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
11:00  Wicher II Brojce - Polonia II Płoty więcej
14:00  Lotnik Czarne - Orzeł Mrzeżyno więcej
15:00  Gardominka Mechowo - Jantar II Dziwnów więcej
16:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Zieloni Wyszobór więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
15:00  Zorza II Dobrzany - Pomorzanin Krąpiel więcej
15:00  Unia II Dolice - Ogniwo Dzwonowo więcej
16:00  Dęby Rogowo - Sparta II Węgorzyno więcej
17:00  Orkan II Suchań - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
11:00  Iskierka II Szczecin - Aquila II Szczecin więcej
18:00  Prawobrzeże Szczecin - Future Szczecin więcej
19:00  FASE Szczecin - Sztorm Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
13:00  Sparta Sobiemyśl - Zryw Góralice więcej
14:00  Klon Krzymów - Stal II Lipiany więcej
16:00  Sokół II Pyrzyce - Sokół Różańsko więcej
16:00  Energetyk II Gryfino - Morzycko II Moryń więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
13:00  SCRS II Barlinek - Strzała Płotno więcej
14:00  Ina Stradzewo - Skrzydlaci Będargowo więcej
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
15:00  Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków więcej
17:30  Lech Poznań - Warta Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Górnik Zabrze - Lech Poznań więcej
12:00  Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
12:15  Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław więcej
12:15  FCB Escola Varsovia - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
14:00  TAF Toruń - Futbalo Białystok więcej
16:00   Futsal Victoria Sulejówek - Futsal Szczecin więcej
16:00   Malwee Łódź - KS Gniezno więcej
17:00  We-Met Futsal Club Kamienica - AZS UG Gdańsk więcej
17:00  Football Club 10 Zgierz - KS Futsal Piła więcej
17:00  LZS Dragon Bojano - Legia Warszawa więcej
18:00  Mrówka Mosina - KS Futsal Oborniki więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
12:00  Spójnia Białe Błota - Victoria II Sianów więcej
12:00  LFA Szczecin - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
13:00  GOSRiT Luzino - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna II liga
12:00  Śląsk II Wrocław - KKS Kalisz więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
17:00  Lotos Gdańsk UKS - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
11:00  Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin więcej
11:00  Sparta Gryfice - SALOS Szczecin więcej
14:30  Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin więcej
14:30  Chemik Police - Bałtyk Koszalin więcej
15:00  Błękitni Stargard - Flota Świnoujście więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
12:00  Chemik Police - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
13:30  Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin więcej
15:00  Świt Szczecin - Błękitni Stargard więcej
16:00  FASE Szczecin - Żaki Szczecin więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
17:30  Developres SkyRes Rzeszów - Volley Wrocław więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 2
 
top komentarze
newsy:
1 » Armada Szczecin wciąż n »
1 » Lisek wygrywa w Poznani »
mecze:
29 » Kłos Pełczyce-Odra Choj »
29 » Polonia Płoty-Darłovia  »
26 » Korona Stuchowo-Syrena- »
26 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
26 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
21 » Arkonia Szczecin-Iskra  »
18 » CRS Pogoń Barlinek-Orka »
16 » Kotwica Kołobrzeg-GKS P »
16 » Wieża Postomino-Orzeł W »
15 » Ikar Krosino-Redłovia R »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
badpolzin Togo
ziutas536
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124554
• newsów: 73862
• użytkowników: 74793
• komentarzy: 1102142
• zdjęć: 800635
• relacji: 38734
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies