ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 wrzesień 2020
dodaj sparing
pokaż:
19 wrzesień
Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żaki (rocz. 2012 i mł.) więcej
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11:00  Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
12:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jeziorak Szczecin więcej
12:00  Mewa Resko - Arkonia Szczecin więcej
15:00  Piast Chociwel - Orzeł Łoźnica więcej
15:00  Dąb Dębice - Jantar Dziwnów więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Sarmata Dobra więcej
16:00  Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard więcej
16:00  Sparta Gryfice - Tanowia Tanowo więcej
16:00  Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13:00  Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce więcej
13:00  Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno więcej
15:00  Orkan Suchań - Morzycko Moryń więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz więcej
16:00  Odra Chojna - CRS Pogoń Barlinek więcej
16:00  Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo więcej
15:30  Iskra Białogard - Głaz Tychowo więcej
16:00  Victoria Sianów - Płomień Myślino więcej
16:00  Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice więcej
16:30  Vimobilia Będzino - Błękitni Stary Jarosław więcej
17:00  Gryf Polanów - Strong Zielenica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Drawa Drawno - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
15:00  Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin więcej
15:00  KP Drawsko Pomorskie - Mechanik Turowo więcej
16:00  Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna więcej
16:00  Korona Człopa - Światowid 63 Łobez więcej
16:00  Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Orzeł Bierzwnik więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Ikar Krosino więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mechanik Bobolice więcej
15:00  Orzeł Wałcz - Polonia Płoty więcej
15:30  Biali Sądów - Vineta Wolin więcej
16:00  Ina Goleniów - MKP Szczecinek więcej
16:00  Olimp Gościno - GKS Leśnik Manowo więcej
16:00  Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Wieża Postomino więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
14:00  Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
16:00  Derby Karścino - Sokół Lulewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
12:00  Hanza Goleniów - Sowianka Sowno więcej
15:00  Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów więcej
16:00  Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów więcej
16:00  Zalew Stepnica - Promień Mosty więcej
19:00  Leśnik Kliniska - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
13:00  Ina Ińsko - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
15:00  Zorza Tychowo - Wicher Reptowo więcej
17:00  Orzeł Małkocin - Orkan Dalewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
14:00  Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police więcej
15:00  Czarni Szczecin - Grot Gardno więcej
16:00  Odrzanka Radziszewo - Aquila Szczecin więcej
17:00  Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
16:00  Myśla Dargomyśl - LUKS Krzywin więcej
16:00  Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
15:00  Sęp Brzesko - Wicher Przelewice więcej
15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Polonia Giżyn więcej
16:00  Mechanik Warnice - Piast Karsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
14:00  Mirstal Mirosławiec - Wspólni Różewo więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
11:00  Pionier Szczecin - GKS Kołbacz więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
16:00  Polonia Gryfino - Korona Klępicz więcej
piła nożna III liga gr. II
13:00  Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin więcej
13:00  Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  Chemik Police - Flota Świnoujście więcej
15:00  Górnik Konin - Pomorzanin Toruń więcej
15:00  GKS Przodkowo - Nielba Wągrowiec więcej
15:30  Świt Szczecin - Gryf Wejherowo więcej
16:00  Elana Toruń - Bałtyk Gdynia więcej
16:00  Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. więcej
16:00  Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański więcej
16:00  Mieszko Gniezno - Unia Janikowo więcej
16:30  Jarota Jarocin - Sokół Kleczew więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
15:00  Lechia Gdańsk - Stal Mielec więcej
17:30  Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
20:00  Legia Warszawa - Górnik Zabrze więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
11:00  Legia Warszawa - Cracovia Kraków więcej
11:00  Pogoń Szczecin - SMS Łódź więcej
12:00  Korona Kielce - Arka Gdynia więcej
15:00  Wisła Kraków - Gwarek Zabrze więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
  We-Met Futsal Club Kamienica - KS Gniezno więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
11:00  Lechia Gdańsk - KA4 resPect Krobia więcej
13:00  Victoria Niemcz Osielsko - MKS Lew Lębork więcej
15:00  Marcus Gdynia - Błękitni Stargard więcej
piła nożna II liga
15:00  Błękitni Stargard - Bytovia Bytów więcej
15:30  Znicz Pruszków - Stal Rzeszów więcej
16:00  Skra Częstochowa - Motor Lublin więcej
16:00  Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki więcej
17:00  Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice więcej
18:00  Olimpia Grudziądz - Sokół Ostróda więcej
18:15  Górnik Polkowice - GKS Katowice więcej
19:00  Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Ikar Krosino - Oldboje Wyszewo więcej
17:00  Sokół Stara Dąbrowa - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Błękitni Gonne Małe więcej
17:00  Pamet Świdwin - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  Olimp Złocieniec - STLA Szczecinek więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Iskra Białogard więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Sparta Gryfice więcej
17:00  Lech Czaplinek - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Błękitni Stargard - Victoria Sianów więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
12:00  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
12:00  Lech Poznań - AP Reissa Poznań więcej
14:00  FASE Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
15:00  Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
16:00  Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
11:00  Victoria Sianów - Hutnik Szczecin więcej
14:00  Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
  Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg więcej
10:00  Sokół Karlino - SALOS Szczecin więcej
11:00  Akademia MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin więcej
19:00  Prawobrzeże Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
  NMC Górnik Zabrze - Łomża Vive Kielce więcej
  Grupa Azoty Tarnów - Orlen Wisła Płock więcej
  MMTS Kwidzyn - Stal Mielec więcej
  Gwardia Opole - Azoty Puławy więcej
  Zagłębie Lubin - KS SPR Chrobry Głogów więcej
  Energa MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  Zagłębie Lubin - KPR Kobierzyce więcej
  SPR JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin więcej
  Ruch Chorzów - Start Elbląg więcej
  MKS Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  Meble Wójcik Elbląg - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  SMS ZPRP Gdańsk - Tytani Wejherowo więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Grudziądz więcej
  GKS Żukowo - Nielba Wągrowiec więcej
  Gwardia Koszalin - Sokół Kościerzyna więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
18:00  Enea PTPS Piła - Energa MKS Kalisz więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 2
 
top komentarze
newsy:
1 » Armada Szczecin wciąż n »
1 » Lisek wygrywa w Poznani »
mecze:
29 » Polonia Płoty-Darłovia  »
29 » Kłos Pełczyce-Odra Choj »
26 » Korona Stuchowo-Syrena- »
26 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
25 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
21 » Arkonia Szczecin-Iskra  »
18 » CRS Pogoń Barlinek-Orka »
16 » Wieża Postomino-Orzeł W »
16 » Kotwica Kołobrzeg-GKS P »
15 » Pomorzanin Nowogard-Sta »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
inastradze... katarzyna1...
Peziniak97 Shaary03
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124554
• newsów: 73862
• użytkowników: 74793
• komentarzy: 1102148
• zdjęć: 800635
• relacji: 38734
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies