ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 wrzesień 2020
pokaż:
13 wrzesień
Puchar Świata w karate WUKF więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - King Wilki Morskie Szczecin 73 : 83 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Grzędzice - Unia Dolice 2 : 1 więcej
Kłos Pełczyce - Odra Chojna 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Kłanino - Astra Ustronie Morskie 0 : 9 więcej
LZS Kowalewice - Sława Sławno 2 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Victoria Sianów 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 5 więcej
Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Derby Karścino 3 : 5 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 7 więcej
Resko Karcino - Bałtyk Gostyń 5 : 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Grot Gorawino 11 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 1 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Polski Cukier Kluczevia II St. - Sparta Skalin 2 : 4 więcej
Wicher Reptowo - Ina Ińsko 0 : 0 więcej
Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin 1 : 0 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Czarni Czarnówko - Czarni Szczecin 0 : 3 więcej
Grot Gardno - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 2 więcej
Wicher Steklno - Zryw Kołbaskowo 5 : 2 więcej
Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 1 : 7 więcej
Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice 1 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 1 : 4 więcej
Czcibor Cedynia - Sekwoja Brwice 4 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Iskra II Banie - Koral Mostkowo 5 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Błyskawica Kluki 4 : 1 więcej
Wicher Przelewice - GKS Golenice 0 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Sęp Brzesko 2 : 3 więcej
Piast Karsko - Czarni Fiege Lubanowo 1 : 1 więcej
Jedność Przewłoki - Unia Swochowo 3 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Iskra Warszyn - Iskra Pomień 0 : 8 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin 0 : 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 1 : 1 więcej
Ina Recz - Sokół Granowo 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Wrzos Wrześnica - Passat Bukowo Morskie 4 : 0 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin 0 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - Olympic Warszkowo 0 : 3 więcej
Błękitni Tychowo - Fala ABFrost Gąski 1 : 2 więcej
Wieża II Postomino - Płomień Jeżyczki 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Błękitni Gonne Małe - Huragan Bierzwnica 2 : 3 więcej
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 1 : 2 więcej
Grot Bonin - Hajka Zegrze Pomorskie 4 : 0 więcej
Wicher Mierzym - Pogoń Wierzchowo 4 : 1 więcej
Wicher Rąbino - Gryf Dobrowo 0 : 5 więcej
Grom Świelino - Hubertus Biały Bór 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Błękitni Pomierzyn - Mirstal Mirosławiec 2 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Kopanik Lubno 2 : 2 więcej
Sad Chwiram - Gryf Budowo 1 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście 3 : 0 więcej
Zieloni Wyszobór - Wicher II Brojce 0 : 4 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Gardominka Mechowo 2 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Pomorzanin Krąpiel - Dęby Rogowo 0 : 2 więcej
Orkan II Suchań - Sparta II Węgorzyno 5 : 0 więcej
Gwiazda Żalęcino - Unia II Dolice 6 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Sztorm Szczecin - Victoria 95 Przecław 1 : 0 więcej
Okręt Szczecin - Pionier Szczecin 5 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Zryw Góralice - Energetyk II Gryfino 2 : 2 więcej
Sokół Różańsko - Klon Krzymów 3 : 0 więcej
Korona Klępicz - Sokół II Pyrzyce 4 : 4 więcej
Morzycko II Moryń - Polonia Gryfino 5 : 2 więcej
Stal II Lipiany - Sparta Sobiemyśl 9 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Grom Płonno - SCRS II Barlinek 0 : 6 więcej
Strzała Płotno - Pomorzanka Jarosławsko 4 : 0 więcej
Pionier Zwierzyn - Ina Stradzewo 3 : 6 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
MKS Lew Lębork - Marcus Gdynia 0 : 6 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Spójnia Białe Błota 9 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Energetyk Junior Gryfino 4 : 0 więcej
LFA Szczecin - GOSRiT Luzino 3 : 0 więcej
piła nożna II liga
Górnik Polkowice - Hutnik Kraków 3 : 0 więcej
GKS Katowice - Lech II Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
WKS Śląsk II Wrocław - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 5 : 1 więcej
Medyk II Konin - LUKS Ziemia Lubińska 13 : 0 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - WAP Włocławek 2 : 4 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - KS Skra Częstochowa 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
CWZS Bydgoszcz - Warta Poznań 0 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin 4 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Chemik Bydgoszcz - AP Reissa Poznań 0 : 5 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz 4 : 1 więcej
FASE Szczecin - Lotos Gdańsk UKS 2 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 11 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Gwardia Koszalin 1 : 3 więcej
Vineta Wolin - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Victoria Sianów 4 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 1 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni Stargard - Chemik Police 3 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Stal Mielec - Grupa Azoty Tarnów 29 : 30 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 32k : 32 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Co słychać w czwartej l »
3 » Kozłowski zostaje w Pog »
1 » Jak skompromitować włas »
mecze:
51 » Pomorzanin Nowogard-Pia »
38 » Mierzynianka Mierzyn-Je »
37 » Gryf Kamień Pomorski-MK »
27 » Ogniwo Babinek-Kłos Peł »
22 » LZS Kowalewice-Głaz Tyc »
20 » Dąb Dębno-Unia Dolice
17 » Zorza Dobrzany-Sokół Py »
15 » Koral Mostkowo-Piast Ka »
14 » Błękitni II Stargard-Da »
14 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Massachuse...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125486
• newsów: 74149
• użytkowników: 75044
• komentarzy: 1111362
• zdjęć: 806617
• relacji: 38914
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies