ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 wrzesień 2019
pokaż:
29 wrzesień
Finałowe regaty Pucharu Polski klasy 505 więcej
pierwszapiłka Żaki więcej
koszykówka Energa Basket Liga
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Astoria Bydgoszcz 88 : 94 więcej
TBV Start Lublin - Stelmet ENEA BC Zielona Góra 84 : 79 więcej
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 110 : 72 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Weegree AZS Politechnika Opolska - Pogoń Prudnik 90 : 79 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Piast Gliwice 0 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2 : 3 więcej
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Elana Toruń - Pogoń Siedlce 2 : 1 więcej
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów 2 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 2 : 1 więcej
Bytovia Bytów - Górnik Łęczna 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec 3 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 2 : 0 więcej
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Piast Karsko - Iskra Banie 3 : 3 więcej
Czcibor Cedynia - Drawa Drawno 1 : 0 więcej
Biali Sądów - Kłos Pełczyce 7 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
LZS Kowalewice - Wieża Postomino 1 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Ikar Krosino 3 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 5 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 0 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Błękitni Trzygłów 4 : 2 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Bałtyk Gostyń 2 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Masovia Maszewo - Płomień Lisowo 2 : 0 więcej
Orkan Dalewo - Unia Stargard 2 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - WODR Barzkowice 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Arkonia Szczecin - Chemik II Police 3 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 7 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Ogniwo Babinek - Odrzanka Radziszewo 2 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Czarni Fiege Lubanowo 4 : 0 więcej
Unia Swochowo - Orzeł Grzędzice 1 : 3 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Grot Gardno 2 : 1 więcej
Podlesie Sowno - Znicz Niedźwiedź 1 : 9 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
KLUKS Krzywin - Sekwoja Brwice 0 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 3 więcej
GKS Golenice - Zieloni Zielin 0 : 2 więcej
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 0 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna 1 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 4 : 6 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Polski Cukier Kluczevia II St. - Polonia Giżyn 3 : 2 więcej
Iskra Lutówko - Koral Mostkowo 3 : 4 więcej
Błyskawica Kluki - Iskra Warszyn 12 : 1 więcej
Zorza Tychowo - Wicher Przelewice 3 : 4 więcej
Sęp Brzesko - Bryza Reńsko 6 : 2 więcej
Jedność Przewłoki - Piast Kolin 1 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Wicher Mierzym - Sokół Lulewice 6 : 2 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Fala ABFrost Gąski 4 : 5 więcej
Jantar Siemyśl - Radew Białogórzyno 4 : 5 więcej
Syrena-Grot Rymań - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 5 więcej
Resko Karcino - Gryf Dobrowo 12 : 0 więcej
Derby Karścino - Grot Bonin 1 : 0 więcej
Grot Gorawino - Wrzos Wrzosowo 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 0 : 4 więcej
Korona Raduń - Zjednoczeni Wapnica 7 : 4 więcej
Remor Recz - Orzeł Bierzwnik 0 : 3 więcej
Błękitni Sarnik - Świt Barnimie 0 : 2 więcej
Iskra Pomień - Orzeł Żeńsko 4 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Passat Bukowo Morskie - Darpol Barzowice 3 : 2 więcej
Derby Gwiazdowo - Olympic Warszkowo 4 : 3 więcej
Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrześnica 2 : 2 więcej
Arkadia Malechowo - KS Sieciemin 0 : 0 więcej
KS Skibno - Wieża II Postomino 0 : 1 więcej
Gryf Polanów - Błękitni Tychowo 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Błękitni Gonne Małe - Mechanik II / Iskra Bobolice 1 : 5 więcej
Sokół Spore - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 4 więcej
KS Gwda Wielka - Grom Świelino 3 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Drzewiarz Krosino 3 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Kolejarz Wierzchowo - Bytyń Nakielno 0 : 7 więcej
Gryf Budowo - Legion Strączno 6 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec 0 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Znicz Dzikowo 2 : 0 więcej
Grom Giżyno - Kopanik Lubno 3 : 4 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
Gardominka Mechowo - Zieloni Wyszobór 3 : 0 więcej
Światowid 63 II Łobez - Orzeł Mrzeżyno 9 : 1 więcej
Fala II Międzyzdroje - Jantar II Dziwnów 1 : 3 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Energetyk II Gryfino - Pionier Szczecin 8 : 2 więcej
Jeziorak II Szczecin - Rybak Trzebież 6 : 1 więcej
FASE Szczecin - Iskierka II Szczecin 3 : 6 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Sparta Sobiemyśl - Zryw Góralice 13 : 0 więcej
Iskra II Banie - Sokół Różańsko 2 : 0 więcej
Tywa Swobnica - Sokół II Pyrzyce 4 : 6 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Ogniwo Dzwonowo - Orkan II Suchań 3 : 4 więcej
Pionier Zwierzyn - Dęby Rogowo 1 : 3 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Unia II Dolice 2 : 4 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Grom Płonno 4 : 0 więcej
Sława Choszczno - Gwiazda Żalęcino 6 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Sparta Gryfice - Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Gwarek Zabrze - Korona Kielce 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
Arka Gdynia - Warta Poznań 3 : 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin 0 : 4 więcej
Gwardia Koszalin - Chemik Police 4 : 2 więcej
Ina Goleniów - Błękitni Stargard 0 : 12 więcej
Mewa Resko - Świt Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Chemik Police - Gwardia Koszalin 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Sokół Karlino - Sokół Pyrzyce 5 : 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
GOSRiT Luzino - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 : 0 więcej
UKS Victoria S.P.2 Sianów - KKP Chełmża 3 : 0 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Pogoń Tczew 0 : 7 więcej
Górnicza Konin - WAP Włocławek 0 : 7 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Meble Wójcik Elbląg - Gwardia Koszalin 23 : 25 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
1 » Nabór na sędziów piłki  »
mecze:
71 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
51 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
46 » Piast Karsko-Dąb Dębno
24 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
23 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
22 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
20 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
20 » Dąb Dębno-Unia Dolice
19 » Orkan Suchań-A.P. Gavia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Nowogard20... Smoky
gości: 925
statystyki portalu
• drużyn: 2827
• imprez: 119973
• newsów: 72685
• użytkowników: 70449
• komentarzy: 1092778
• zdjęć: 788869
• relacji: 38329
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies