ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 wrzesień 2019
dodaj sparing
pokaż:
29 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
12:30  Arka Gdynia - Piast Gliwice więcej
15:00  Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin więcej
17:30  Wisła Kraków - Cracovia Kraków więcej
piła nożna II liga
13:00  Elana Toruń - Pogoń Siedlce więcej
13:05  Znicz Pruszków - Stal Rzeszów więcej
14:00  Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg więcej
17:00  Bytovia Bytów - Górnik Łęczna więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec więcej
15:00  Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin więcej
16:00  Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Piast Karsko - Iskra Banie więcej
16:00  Czcibor Cedynia - Drawa Drawno więcej
16:00  Biali Sądów - Kłos Pełczyce więcej
16:30  Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
13:00  LZS Kowalewice - Wieża Postomino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
12:00  Orzeł Łubowo - Ikar Krosino więcej
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
11:00  Fala Międzyzdroje - Orzeł Prusinowo więcej
15:00  Pomorzanin Przybiernów - Błękitni Trzygłów więcej
16:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
14:00  Masovia Maszewo - Płomień Lisowo więcej
15:00  Orkan Dalewo - Unia Stargard więcej
15:00  Radowia Radowo Małe - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
15:00  Arkonia Szczecin - Chemik II Police więcej
16:00  Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
13:00  Czarni Czarnówko - Wicher Steklno więcej
14:00  Łabędź Widuchowa - Czarni Fiege Lubanowo więcej
14:00  Unia Swochowo - Orzeł Grzędzice więcej
15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Grot Gardno więcej
16:00  Podlesie Sowno - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
12:00  KLUKS Krzywin - Sekwoja Brwice więcej
13:00  Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
14:00  GKS Golenice - Zieloni Zielin więcej
15:00  Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry więcej
15:00  Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna więcej
17:00  Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Polonia Giżyn więcej
13:00  Iskra Lutówko - Koral Mostkowo więcej
14:00  Błyskawica Kluki - Iskra Warszyn więcej
14:00  Zorza Tychowo - Wicher Przelewice więcej
15:00  Sęp Brzesko - Bryza Reńsko więcej
16:00  Jedność Przewłoki - Piast Kolin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
12:00  Wicher Mierzym - Sokół Lulewice więcej
12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Fala ABFrost Gąski więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Radew Białogórzyno więcej
12:00  Syrena-Grot Rymań - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
13:30  Resko Karcino - Gryf Dobrowo więcej
14:00  Derby Karścino - Grot Bonin więcej
15:00  Grot Gorawino - Wrzos Wrzosowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
14:00  Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn więcej
14:00  Korona Raduń - Zjednoczeni Wapnica więcej
14:00  Remor Recz - Orzeł Bierzwnik więcej
15:00  Błękitni Sarnik - Świt Barnimie więcej
15:00  Iskra Pomień - Orzeł Żeńsko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  Passat Bukowo Morskie - Darpol Barzowice więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - Olympic Warszkowo więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  Arkadia Malechowo - KS Sieciemin więcej
16:00  Gryf Polanów - Błękitni Tychowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
11:00  Błękitni Gonne Małe - Mechanik II / Iskra Bobolice więcej
12:00  Sokół Spore - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Grom Świelino więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Drzewiarz Krosino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Kolejarz Wierzchowo - Bytyń Nakielno więcej
13:00  Gryf Budowo - Legion Strączno więcej
13:00  Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec więcej
13:00  KP Drawsko Pomorskie - Znicz Dzikowo więcej
14:00  Grom Giżyno - Kopanik Lubno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
15:00  Gardominka Mechowo - Zieloni Wyszobór więcej
16:30  Fala II Międzyzdroje - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
16:00  Jeziorak II Szczecin - Rybak Trzebież więcej
17:00  FASE Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
13:00  Sparta Sobiemyśl - Zryw Góralice więcej
14:00  Iskra II Banie - Sokół Różańsko więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
13:00  Ogniwo Dzwonowo - Orkan II Suchań więcej
14:00  Skrzydlaci Będargowo - Grom Płonno więcej
15:00  Sława Choszczno - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna WLJ Starszych
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin więcej
11:00  Gwardia Koszalin - Chemik Police więcej
11:00  Ina Goleniów - Błękitni Stargard więcej
14:00  Mewa Resko - Świt Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
11:00  Błękitni Stargard - Football Academy Szczecin więcej
11:00  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
13:00  Vineta Wolin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
11:00  Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście więcej
11:00  Sokół Karlino - Sokół Pyrzyce więcej
12:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  KS Skibno - Wieża II Postomino więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
15:00  Światowid 63 II Łobez - Orzeł Mrzeżyno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
14:00  Energetyk II Gryfino - Pionier Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
14:00  Tywa Swobnica - Sokół II Pyrzyce więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
14:00  Pionier Zwierzyn - Dęby Rogowo więcej
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Unia II Dolice więcej
piła nożna III liga Kobiet
14:00  Sparta Gryfice - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:30  Gwarek Zabrze - Korona Kielce więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
12:00  Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
13:00  GOSRiT Luzino - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
15:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - KKP Chełmża więcej
15:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Pogoń Tczew więcej
17:00  Górnicza Konin - WAP Włocławek więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Krychowiak trafia w Lev »
1 » Szczypiorniak kobiet re »
1 » Jeziorak przechodzi dal »
1 » Grają w koszalińskiej o »
mecze:
62 » Dąb Dębno-Kłos Pełczyce
48 » Prawobrzeże Świnoujście »
48 » Świt Szczecin-Kotwica K »
27 » Polonia Płoty-Jeziorak  »
26 » Biali Sądów-Osadnik Myś »
26 » Sparta Węgorzyno-Lech C »
25 » Flota Świnoujście-Orzeł »
22 » Morzycko Moryń-Odra Cho »
21 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
20 » Iskierka Szczecin-Ina G »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
moksi1 WJS
gości: 649
statystyki portalu
• drużyn: 2817
• imprez: 118855
• newsów: 72348
• użytkowników: 70216
• komentarzy: 1084236
• zdjęć: 783020
• relacji: 38171
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies