ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 wrzesień 2019
pokaż:
21 wrzesień
Baja Szczecinek 2019 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
ŁKS Łódź - Arka Gdynia 1 : 4 więcej
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 4 : 4 więcej
piła nożna II liga
Garbarnia Kraków - GKS Katowice 1 : 3 więcej
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 3 : 2 więcej
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 2 : 1 więcej
Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola 0 : 1 więcej
Lech II Poznań - Widzew Łódź 1 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów 2 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Elana Toruń 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino 4 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - GKS Leśnik Manowo 2 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 1 : 5 więcej
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 0 : 1 więcej
Vineta Wolin - Rasel Dygowo 4 : 0 więcej
Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 2 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin 5 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 0 : 4 więcej
Grom Nowy Staw - Chemik Police 1 : 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 1 : 2 więcej
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew 2 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 2 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Górnik Konin 0 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 0 : 2 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Polonia Płoty 1 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Zorza Dobrzany 2 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Orzeł Łoźnica 4 : 2 więcej
Wicher Brojce - Światowid 63 Łobez 3 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Mewa Resko 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orkan Suchań - Piast Karsko 3 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 0 : 4 więcej
Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 1 : 1 więcej
Stal Lipiany - Czcibor Cedynia 0 : 7 więcej
Odra Chojna - Dąb Dębno 1 : 2 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wieża Postomino - Astra Ustronie Morskie 4 : 1 więcej
Sława Sławno - Saturn Mielno 4 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 0 więcej
Strong Zielenica - Płomień Myślino 4 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 1 : 1 więcej
Ikar Krosino - Błonie Barwice 3 : 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Drzewiarz Świerczyna 3 : 0 więcej
Redłovia Redło - Mechanik Turowo 0 : 6 więcej
Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin 4 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Orzeł Łubowo 2 : 2 więcej
Sad Chwiram - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
KKP Bydgoszcz - GKS Katowice 0 : 4 więcej
Medyk Konin - UKS SMS Łódź 1 : 1 więcej
AZS Wrocław - Mitech Żywiec 3 : 0 więcej
AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec 1 : 0 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Olimpia Szczecin 0 : 3 więcej
Rolnik Biedrzychowice - Górnik Łęczna 0 : 13 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 0 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica 1 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Czarni Marianowo - Unia Stargard 4 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Dąb Dębice 0 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Radowia Radowo Małe 0 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Kasta Szczecin-Majowe - Leśnik Kliniska 1 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 3 więcej
Czarni 44 Szczecin - Aquila Szczecin 1 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Czarni Fiege Lubanowo - Czarni Czarnówko 9 : 1 więcej
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
SCRS Barlinek - Iskra Lutówko 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Radew Białogórzyno - Grot Gorawino 2 : 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Płomień Pobłocie Wielkie 5 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Grom Świelino - Sokół Spore 4 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Mirstal Mirosławiec - KP Drawsko Pomorskie 0 : 6 więcej
Sokół Suliszewo - Kolejarz Wierzchowo 3 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Tywa Swobnica - Iskra II Banie 1 : 5 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Hetman Recz - Sparta Gryfice 5 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
SMS Łódź - Wisła Kraków 3 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Gwarek Zabrze 1 : 2 więcej
FCB Escola Varsovia - Pogoń Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 5 : 2 więcej
Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Arkonia Szczecin - Victoria Sianów 2 : 1 więcej
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
FASE Szczecin - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Orzeł 2010 Wałcz 4 : 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Sokół Pyrzyce - Jeziorak Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
KKP Chełmża - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0 : 1 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
UKS SMS Łódź II - Medyk II Konin 2 : 1 więcej
Ząbkovia Ząbki - Stomilanki Olsztyn 3 : 3 więcej
Polonia Poznań - Unifreeze Górzno 2 : 2 więcej
KS Raszyn - MUKS Praga Warszawa 3 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
  Pogoń 04 Szczecin - AZS Uniwersytet Warszawski więcej
TAF Toruń - AZS UG Gdańsk 2 : 1 więcej
KS Futsal Piła - KS Futsal Oborniki 3 : 5 więcej
Futsal Victoria Sulejówek - Football Club 10 Zgierz 11 : 7 więcej
WNS Malwee Łódź Futsal Team - KS Gniezno 5 : 2 więcej
LZS Dragon Bojano - Team Lębork 4 : 6 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Sokół St. Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 2 : 8 więcej
Bizon Cerkwica - Mechanik Bobolice 1 : 4 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Ikar Krosino 1 : 1 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Wyszewo 2 : 3 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg 1 : 3 więcej
Iskra Białogard - Mirstal Mirosławiec 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Lech Czaplinek 11 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec 4 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - KS SPR Chrobry Głogów 27k : 27 więcej
Azoty Puławy - Zagłębie Lubin 27 : 23 więcej
Stal Mielec - Torus Wybrzeże Gdańsk 23 : 27 więcej
NMC Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz 28 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Jurand Ciechanów - GKS Żukowo 42 : 36 więcej
Warmia Olsztyn - Nielba Wągrowiec 31 : 25 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - Meble Wójcik Elbląg 29 : 30 więcej
Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo 36 : 26 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
SMS ZPRP Kwidzyn - Sambor Tczew 22 : 38 więcej
AZS UMK Toruń - Szczypiorniak Olsztyn 29 : 35 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - MKS Grudziądz 22 : 42 więcej
KPR Blejkan Gryfino - MKS Handball Czersk 29 : 24 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
1 » Nabór na sędziów piłki  »
mecze:
71 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
51 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
46 » Piast Karsko-Dąb Dębno
24 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
23 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
22 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
20 » Dąb Dębno-Unia Dolice
20 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
19 » Orkan Suchań-A.P. Gavia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
astronauta blekitnyki...
Coco nik
Nowogard20... Smoky
gości: 850
statystyki portalu
• drużyn: 2827
• imprez: 119973
• newsów: 72685
• użytkowników: 70449
• komentarzy: 1092778
• zdjęć: 788869
• relacji: 38329
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies