ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 wrzesień 2019
dodaj sparing
pokaż:
21 wrzesień
Baja Szczecinek 2019 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  ŁKS Łódź - Arka Gdynia więcej
17:30  Lechia Gdańsk - Korona Kielce więcej
20:00  Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna II liga
15:30  Garbarnia Kraków - GKS Katowice więcej
16:00  Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard więcej
16:00  Skra Częstochowa - Znicz Pruszków więcej
16:00  Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola więcej
17:00  Lech II Poznań - Widzew Łódź więcej
19:00  Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów więcej
19:00  Górnik Polkowice - Elana Toruń więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino więcej
13:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - GKS Leśnik Manowo więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard więcej
16:00  Vineta Wolin - Rasel Dygowo więcej
16:00  Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca więcej
15:00  Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia więcej
15:00  Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew więcej
15:00  Grom Nowy Staw - Chemik Police więcej
16:00  Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Górnik Konin więcej
17:00  Jarota Jarocin - Świt Szczecin więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11:00  Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
11:30  Mierzynianka Mierzyn - Polonia Płoty więcej
15:00  Sparta Gryfice - Zorza Dobrzany więcej
15:00  Tanowia Tanowo - Orzeł Łoźnica więcej
16:00  Wicher Brojce - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13:00  Orkan Suchań - Piast Karsko więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Unia Dolice więcej
15:00  Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz więcej
15:00  Stal Lipiany - Czcibor Cedynia więcej
16:00  Odra Chojna - Dąb Dębno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Wieża Postomino - Astra Ustronie Morskie więcej
16:00  Sława Sławno - Saturn Mielno więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
17:00  Strong Zielenica - Płomień Myślino więcej
17:00  Victoria Sianów - Bajgiel Będzino więcej
17:00  Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Olimp Złocieniec - Korona Człopa więcej
16:00  Ikar Krosino - Błonie Barwice więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
16:00  Mechanik Bobolice - Drzewiarz Świerczyna więcej
16:00  Redłovia Redło - Mechanik Turowo więcej
16:00  Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin więcej
16:00  Głaz Tychowo - Orzeł Łubowo więcej
16:00  Sad Chwiram - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  KKP Bydgoszcz - GKS Katowice więcej
12:00  Medyk Konin - UKS SMS Łódź więcej
14:00  AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec więcej
16:00  AZS PWSZ Wałbrzych - Olimpia Szczecin więcej
16:00  Rolnik Biedrzychowice - Górnik Łęczna więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
16:00  Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
15:00  Czarni Marianowo - Unia Stargard więcej
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
16:00  Kasta Szczecin-Majowe - Leśnik Kliniska więcej
16:00  OKS Center MD Goleniów - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
17:00  Czarni 44 Szczecin - Aquila Szczecin więcej
20:00  Hanza Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Czarni Czarnówko więcej
17:00  Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
16:00  SCRS Barlinek - Iskra Lutówko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
15:00  Radew Białogórzyno - Grot Gorawino więcej
16:00  Wrzos Wrzosowo - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
17:00  Grom Świelino - Sokół Spore więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
15:00  Mirstal Mirosławiec - KP Drawsko Pomorskie więcej
17:00  Sokół Suliszewo - Kolejarz Wierzchowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
11:00  Tywa Swobnica - Iskra II Banie więcej
piła nożna WLJ Starszych
11:00  Arkonia Szczecin - Victoria Sianów więcej
12:00  FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
14:00  Stal Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
  SALOS Szczecin - Vineta Wolin więcej
11:00  Gwardia Koszalin - Orzeł 2010 Wałcz więcej
12:00  FASE Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
16:00  Sokół Pyrzyce - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
11:00  Pogoń Tczew - Gwiazda Toruń więcej
15:00  KKP Chełmża - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna I liga futsalu
  Pogoń 04 Szczecin - AZS Uniwersytet Warszawski więcej
  TAF Toruń - AZS UG Gdańsk więcej
  KS Futsal Piła - KS Futsal Oborniki więcej
   Futsal Victoria Sulejówek - Football Club 10 Zgierz więcej
  WNS Malwee Łódź Futsal Team - KS Gniezno więcej
  LZS Dragon Bojano - Team Lębork więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
17:00  Sokół St. Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Mechanik Bobolice więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
17:00  Sparta Gryfice - Ikar Krosino więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Wyszewo więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
17:00  Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Iskra Białogard - Mirstal Mirosławiec więcej
17:00  Błękitni Stargard - Lech Czaplinek więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec więcej
17:00  STLA Szczecinek - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
16:00  Jeziorak Szczecin - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:30  A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  AZS Wrocław - Mitech Żywiec więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
11:00  Korona II Stuchowo - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna III liga Kobiet
14:00  Hetman Recz - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Korona Kielce - Śląsk Wrocław więcej
12:00  SMS Łódź - Wisła Kraków więcej
12:00  Cracovia Kraków - Legia Warszawa więcej
12:00  Zagłębie Lubin - Gwarek Zabrze więcej
12:00  FCB Escola Varsovia - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
12:00  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
12:00  Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  UKS SMS Łódź II - Medyk II Konin więcej
14:15  Ząbkovia Ząbki - Stomilanki Olsztyn więcej
19:00  Polonia Poznań - Unifreeze Górzno więcej
19:00  KS Raszyn - MUKS Praga Warszawa więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  Grupa Azoty Tarnów - KS SPR Chrobry Głogów więcej
  Azoty Puławy - Zagłębie Lubin więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn więcej
  Stal Mielec - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
  NMC Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  MKS Mazur Sierpc - Sokół Kościerzyna więcej
  Jurand Ciechanów - GKS Żukowo więcej
  Warmia Olsztyn - Nielba Wągrowiec więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Meble Wójcik Elbląg więcej
  Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Krychowiak trafia w Lev »
1 » Szczypiorniak kobiet re »
1 » Jeziorak przechodzi dal »
1 » Grają w koszalińskiej o »
mecze:
62 » Dąb Dębno-Kłos Pełczyce
48 » Prawobrzeże Świnoujście »
48 » Świt Szczecin-Kotwica K »
27 » Polonia Płoty-Jeziorak  »
26 » Biali Sądów-Osadnik Myś »
26 » Sparta Węgorzyno-Lech C »
25 » Flota Świnoujście-Orzeł »
22 » Morzycko Moryń-Odra Cho »
21 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
20 » Iskierka Szczecin-Ina G »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
dyroSwitu
gości: 728
statystyki portalu
• drużyn: 2817
• imprez: 118855
• newsów: 72348
• użytkowników: 70216
• komentarzy: 1084236
• zdjęć: 783020
• relacji: 38171
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies