ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 22 wrzesień 2019
dodaj sparing
pokaż:
22 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
12:30  Wisła Płock - Wisła Kraków więcej
15:00  Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze więcej
17:30  Cracovia Kraków - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
13:05  Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Ina Goleniów - Hutnik Szczecin więcej
15:00  Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel więcej
16:00  Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
12:00  Drawa Drawno - Biali Sądów więcej
15:00  Iskra Banie - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
11:00  Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje więcej
12:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
14:00  Orzeł Prusinowo - Sowianka Sowno więcej
15:00  Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów więcej
16:00  Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
13:00  Płomień Lisowo - Sarmata Dobra więcej
14:00  Masovia Maszewo - Orkan Dalewo więcej
14:00  Orzeł Pęzino - Ina Ińsko więcej
15:00  Rolpol Chlebowo - Dąb Dębice więcej
15:00  WODR Barzkowice - Promień Mosty więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
11:00  KP Przecław - Arkonia Szczecin więcej
16:00  Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
11:00  Orzeł Grzędzice - Łabędź Widuchowa więcej
15:00  Orzeł Małkocin - Unia Swochowo więcej
16:30  Wicher Steklno - Podlesie Sowno więcej
17:00  Znicz Niedźwiedź - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
14:00  Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno więcej
14:00  Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica więcej
14:00  Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole więcej
14:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zjednoczeni Kurzycko więcej
16:00  Pomorzanin Cychry - GKS Golenice więcej
16:00  Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
15:00  Bryza Reńsko - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
15:00  Koral Mostkowo - Zorza Tychowo więcej
15:00  Wicher Przelewice - Iskra Warszyn więcej
16:00  Sęp Brzesko - Błyskawica Kluki więcej
16:00  Polonia Giżyn - Jedność Przewłoki więcej
16:00  Piast Kolin - Mechanik Warnice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
12:00  Grot Bonin - Syrena-Grot Rymań więcej
14:00  Derby Karścino - Resko Karcino więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Jantar Siemyśl więcej
15:00  Gryf Dobrowo - Sokół Lulewice więcej
16:00  Fala ABFrost Gąski - Wicher Mierzym więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
14:00  Sokół Granowo - Korona Raduń więcej
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Sarnik więcej
14:00  Zjednoczeni Wapnica - Remor Recz więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Klon Krzęcin więcej
15:00  Świt Barnimie - Ina Nadarzyn więcej
16:00  Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  KS Sieciemin - Gryf Polanów więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo więcej
12:00  Olympic Warszkowo - Passat Bukowo Morskie więcej
12:00  Darpol Barzowice - KS Skibno więcej
13:00  Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
12:00  Drzewiarz Krosino - SP Wilcze Laski więcej
12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - Huragan Bierzwnica więcej
13:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Gonne Małe więcej
15:00  Wicher Rąbino - KS Gwda Wielka więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Wspólni Różewo - Błękitni Pomierzyn więcej
13:00  Santos Kłębowiec - Gryf Budowo więcej
13:00  Legion Strączno - Grom Giżyno więcej
13:00  Kopanik Lubno - Bytyń Nakielno więcej
14:00  Znicz Dzikowo - Grom Szwecja więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
11:00  Jantar II Dziwnów - Światowid 63 II Łobez więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
12:00  Pionier Szczecin - Aquila II Szczecin więcej
14:00  Sparta Skalin - FASE Szczecin więcej
14:00  Rybak Trzebież - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
15:00  Korona Klępicz - Sokół II Pyrzyce więcej
16:00  Sokół Różańsko - Polonia Gryfino więcej
16:00  Klon Krzymów - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
11:00  Gwiazda Żalęcino - Zorza II Dobrzany więcej
13:00  Grom Płonno - Pionier Zwierzyn więcej
16:00  Orkan II Suchań - Skrzydlaci Będargowo więcej
piła nożna WLJ Starszych
11:00  Akademia MKP Szczecinek - Ina Goleniów więcej
11:00  Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin więcej
13:30  Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  SCRS Barlinek - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
11:00  Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Football Academy Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
11:00  Flota Świnoujście - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
16:00  Energetyk Gryfino - Sokół Karlino więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
15:00  Spójnia Białe Błota - GOSRiT Luzino więcej
15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Górnicza Konin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
16:00  Zootechnik Kołbacz - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
14:00  Wieża II Postomino - Pogoń Noskowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne więcej
15:00  Zieloni Wyszobór - Bizon II Cerkwica więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
11:00  Iskierka II Szczecin - Energetyk II Gryfino więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Dęby Rogowo - Ogniwo Dzwonowo więcej
14:00  Dęby Rogowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
16:00  Unia II Dolice - Sława Choszczno więcej
piła nożna III liga Kobiet
13:00  Fala Międzyzdroje - Energetyk Junior Gryfino więcej
14:30  Olimpia II Szczecin - Ladies Football Academy Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
13:00  Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Hutnik Kraków - Lech Poznań więcej
16:00  Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
18:30  Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
14:00  Akademia Piłkarska LG - Polonia Środa Wlkp. więcej
16:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Piastovia Piastów więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Grają w koszalińskiej o »
1 » Krychowiak trafia w Lev »
1 » Szczypiorniak kobiet re »
1 » Jeziorak przechodzi dal »
mecze:
62 » Dąb Dębno-Kłos Pełczyce
48 » Prawobrzeże Świnoujście »
48 » Świt Szczecin-Kotwica K »
27 » Polonia Płoty-Jeziorak  »
26 » Biali Sądów-Osadnik Myś »
26 » Sparta Węgorzyno-Lech C »
25 » Flota Świnoujście-Orzeł »
22 » Morzycko Moryń-Odra Cho »
21 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
20 » Iskierka Szczecin-Ina G »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 609
statystyki portalu
• drużyn: 2817
• imprez: 118855
• newsów: 72348
• użytkowników: 70216
• komentarzy: 1084236
• zdjęć: 783020
• relacji: 38171
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies