ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 wrzesień 2019
pokaż:
08 wrzesień
Ultramaraton rowerowy Ultra Gryfus więcej
VIII Bobolicki Festiwal Piłkarski więcej
40-Lecie Piłki Ręcznej w Gryfinie więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski trampkarz rocz. 2005 i młodsi więcej
Otwarte Mistrzostwa Polski Klasy 505 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Ina Goleniów - Flota Świnoujście 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 1 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Iskra Golczewo - Mewa Resko 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Drawa Drawno - Osadnik Myślibórz 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Błękitni Stary Jarosław - Vimobilia Będzino 1 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin 6 : 4 więcej
Rolnik Biedrzychowice - Mitech Żywiec 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Przybiernów 3 : 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje 0 : 2 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Pionier Żarnowo 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Płomień Lisowo - Radowia Radowo Małe 1 : 6 więcej
Masovia Maszewo - Dąb Dębice 0 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Promień Mosty 1 : 2 więcej
WODR Barzkowice - Unia Stargard 2 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Świat Drzewa KP Przecław - Leśnik Kliniska 5 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 4 więcej
Chemik II Police - Aquila Szczecin 8 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Zryw Kołbaskowo 1 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Orzeł Grzędzice - Podlesie Sowno 7 : 1 więcej
Unia Swochowo - Ogniwo Babinek 1 : 7 więcej
Orzeł Małkocin - Czarni Czarnówko 3 : 1 więcej
Grot Gardno - Znicz Niedźwiedź 3 : 1 więcej
Wicher Steklno - Odrzanka Radziszewo 1 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
KLUKS Krzywin - Witniczanka Witnica 3 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - GKS Golenice 1 : 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 0 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 3 : 3 więcej
Pomorzanin Cychry - Zjednoczeni Kurzycko 4 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Polski Cukier Kluczevia II St. - Błyskawica Kluki 2 : 0 więcej
SCRS Barlinek - Iskra Warszyn 13 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Mechanik Warnice 0 : 0 więcej
Koral Mostkowo - Wicher Przelewice 2 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Jedność Przewłoki 6 : 2 więcej
Piast Kolin - Zorza Tychowo 0 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Iskra Lutówko 5 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Syrena-Grot Rymań - Resko Karcino 0 : 7 więcej
Grot Bonin - Grot Gorawino 2 : 4 więcej
Wrzos Wrzosowo - Gryf Dobrowo 13 : 1 więcej
Derby Karścino - Jantar Siemyśl 2 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Płomień Pobłocie Wielkie 1 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Sokół Lulewice 2 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Sokół Granowo - Iskra Pomień 3 : 7 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Klon Krzęcin 2 : 4 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie 0 : 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Ina Nadarzyn 0 : 3 więcej
Korona Raduń - Sokół Sokoliniec 2 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik 9 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo 4 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - KS Skibno 1 : 4 więcej
Olympic Warszkowo - Pogoń Noskowo 4 : 3 więcej
Darpol Barzowice - Wieża II Postomino 4 : 0 więcej
Błękitni Tychowo - Passat Bukowo Morskie 5 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Drzewiarz Krosino - Sokół Spore 2 : 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik II / Iskra Bobolice 3 : 4 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 2 : 2 więcej
Wicher Rąbino - Błękitni Gonne Małe 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
KP Drawsko Pomorskie - Kolejarz Wierzchowo 16 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Grom Giżyno 4 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno 4 : 0 więcej
Legion Strączno - Kopanik Lubno 2 : 3 więcej
Znicz Dzikowo - Gryf Budowo 1 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo 5 : 1 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Bizon II Cerkwica 6 : 1 więcej
Korona II Stuchowo - Zieloni Wyszobór 0 : 5 więcej
Fala II Międzyzdroje - Lotnik Czarne 1 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Iskierka II Szczecin - Jeziorak II Szczecin 2 : 1 więcej
Pionier Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe 1 : 1 więcej
Sparta Skalin - Energetyk II Gryfino 4 : 3 więcej
FASE Szczecin - Aquila II Szczecin 7 : 5 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Tywa Swobnica - Sparta Sobiemyśl 1 : 1 więcej
Korona Klępicz - Iskra II Banie 1 : 1 więcej
Klon Krzymów - Zryw Góralice 3 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Grom Płonno - Sława Choszczno 3 : 3 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Pionier Zwierzyn 0 : 1 więcej
Unia II Dolice - Gwiazda Żalęcino 6 : 4 więcej
Dęby Rogowo - Zorza II Dobrzany 1 : 1 więcej
Orkan II Suchań - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Sparta Gryfice - Ladies Football Academy Szczecin 0 : 12 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Wisła Kraków 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 1 : 10 więcej
Błękitni Stargard - Victoria Sianów 4 : 0 więcej
Stal Szczecin - SCRS Barlinek 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 8 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Chemik Police - Vineta Wolin 0 : 2 więcej
Football Academy Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Sokół Pyrzyce - Flota Świnoujście 3 : 4 więcej
AP Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
KKP Chełmża - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
Spójnia Białe Błota - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 : 6 więcej
WAP Włocławek - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 : 1 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Stomilanki Olsztyn - KS Raszyn 3 : 1 więcej
UKS SMS Łódź II - Polonia Środa Wlkp. 5 : 0 więcej
Akademia Piłkarska LG - Polonia Poznań 4 : 1 więcej
MUKS Praga Warszawa - Medyk II Konin 1 : 1 więcej
Ząbkovia Ząbki - Piastovia Piastów 3 : 5 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Unifreeze Górzno 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Lublin - Piłka Ręczna Koszalin 28 : 25 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
1 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Nowa umowa Chemika z gm »
mecze:
71 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
51 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
46 » Piast Karsko-Dąb Dębno
24 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
23 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
21 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
20 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
20 » Dąb Dębno-Unia Dolice
19 » Orkan Suchań-A.P. Gavia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
gutz Nowogard20...
Smoky
gości: 810
statystyki portalu
• drużyn: 2827
• imprez: 119973
• newsów: 72685
• użytkowników: 70449
• komentarzy: 1092778
• zdjęć: 788869
• relacji: 38329
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies