ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa -
Nowy lider i wicelider
autor: jurgolW rozegranej 19 kolejce meczów o mistrzostwo koszalińskiej Klasy Okręgowej najciekawszymi meczami tej kolejki były niewątpliwie:
- Darłovia Darłowo - Jedność Ikar-Krosino, gospodarze tego meczu zajmowali dotychczas 3 miejsce w ligowej tabeli;
- Lech Czaplinek - Spójnia Świdwin, gospodarze tego meczu zajmowali dotychczas 2 miejsce w ligowej tabeli;
Olimp Złocieniec - Błonie Barwice, goście tego meczu dotychczas lider zajmujący 1 miejsce w ligowej tabeli.


Każdy kto obstawiał, że właśnie te trzy mecze będą ciekawe i mogą mieć wpływ na kolejność w ligowej tabeli miał rację, gdyż nastąpiły roszady miejsc poszczególnych drużyn zajmujących miejsca 1-3 w bieżących rozgrywkach.
Mecz Darłovia Darłowo - Jedność-Ikar Krosino zakończył się wynikiem 6-0, mecz Lech Czaplinek - Spójnia Świdwin zakończył się także wynikiem 6-0, natomiast niespodziewanie wysoko przegrał dotychczasowy lider z przedostatnią drużyną ligi w meczu Olimp Złocieniec - Błonie Barwice zakończonym wynikiem 5-2.

W ten oto sposób były już lider Błonie Barwice spadł na 3 miejsce z dorobkiem 42 punktów, na miejsce lidera natomiast ponownie powrócił stary nowy lider Lech Czaplinek z dorobkiem 45 punktów, a na miejsce wicelidera awansowała zasłużenie coraz lepiej grająca Darłovia Darłowo z dorobkiem 44 punktów.

O tyle ciekawiej będzie już za tydzień w kolejce numer 20, w której zmierzą się trzecia drużyna z drugą, czyli Błonie Barwice - Darłovia Darłowo. Mecz ten niewątpliwie można uznać za megahit nadchodzącej kolejki.
źródło: własne
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Wojciech Polakowski i J »
2 » Pary barażowe B-klasy
1 » Słowo przeciw słowu
1 » Chabowski i Nowicki na  »
mecze:
43 » Pomorzanin Nowogard-Błę »
39 » Darłovia Darłowo-Korona »
30 » Orzeł Wałcz-Hutnik Szcz »
28 » Gavia Choszczno-Jeziora »
21 » Sokół Pyrzyce-Dąb Dębno
18 » Gwardia Koszalin-KKS Wł »
18 » Prawobrzeże Świnoujście »
17 » Sława Sławno-Jedność-Ik »
16 » Lech Czaplinek-Błonie B »
15 » Czcibor Cedynia-Stal Li »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 531
statystyki portalu
• drużyn: 2770
• imprez: 115048
• newsów: 71476
• użytkowników: 69831
• komentarzy: 1069082
• zdjęć: 768045
• relacji: 37784
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies