ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 06 kwiecień 2024
pokaż:
06 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 86 : 95 więcej
Pszczółka Start Lublin - Czarni Słupsk 77 : 86 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Sokół Międzychód - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 98 : 105 więcej
Decka Pelplin - Polonia Warszawa 81 : 82 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 92 : 75 więcej
GKS Tychy - Sensation Kotwica Kołobrzeg 82 : 97 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Stal Mielec 1 : 0 więcej
Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 0 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Warta Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Wisła Puławy 0 : 1 więcej
Hutnik Kraków - KKS Kalisz 2 : 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 0 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Sarmata Dobra 2 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - OKS Center MD Goleniów 2 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 1 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Orzeł Łoźnica 0 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 2 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów 0 : 2 więcej
Rega Trzebiatów - Vineta II Wolin 3 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 1 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - GKS Kołbacz 0 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 : 4 więcej
Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń 1 : 1 więcej
Dąb Dębno - Ehrle Dobra 4 : 1 więcej
Iskra Banie - Rurzyca Nawodna 3 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Arkadia Malechowo - Zefir Wyszewo 0 : 7 więcej
GKS Manowo - Pomorzanin Sławoborze 8 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - MKS Sokół Karlino 1 : 2 więcej
Sława Sławno - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Gryf Polanów - Vimobilia Będzino 1 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Iskra Białogard 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Ina Ińsko 3 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Kłos Pełczyce 2 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Olimp Złocieniec 1 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Pogoń Barlinek 3 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 3 więcej
Korona Człopa - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 1 : 4 więcej
Unia Dolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Iskierka Mirand Szczecin 0 : 0 więcej
Odra Chojna - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 8 więcej
Olimp Gościno - Chemik Police 3 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Biali Sądów 1 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 2 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 2 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Perła URB Dygowo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 4 : 2 więcej
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 5 : 0 więcej
Promień Mosty - Dąb Dębice 2 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Pionier Żarnowo 2 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Przybiernów 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Błękit Pniewo - Rybak Trzebież 0 : 2 więcej
Czarni Szczecin - Grot Gardno 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 1 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Ogniwo Babinek 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Brojce - Jastrząb Łosośnica 2 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Błękitni Ostrowice 6 : 0 więcej
Mewa Resko - Płomień Myślino 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Pęzino - Świt Barnimie 2 : 2 więcej
Sparta Skalin - Orkan Dalewo 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Piast Kolin - Gwiazda Żalęcino 5 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Ina Nadarzyn 8 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Piast Karsko 1 : 6 więcej
Sęp Brzesko - Korona Raduń 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Błękitni Stary Jarosław 4 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Fala Gąski 6 : 2 więcej
LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie 3 : 2 więcej
KS Sieciemin - Darłovia II Darłowo 0 : 0 więcej
Wicher Mierzym - Strong Zielenica 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - KS Gwda Wielka 9 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Pogoń Wierzchowo 1 : 3 więcej
Błonie Barwice - Orzeł Łubowo 2 : 1 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 5 : 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - KS Dzikowo 7 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Pomorzanin 1964 Nowogard - Znicz Wysoka Kamieńska 7 : 0 więcej
Ina II Goleniów - Sowianka Sowno 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
Okręt Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 2 : 4 więcej
Czarni II Szczecin - Hutnik II Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 3 więcej
Polonia Gryfino - Wicher Steklno 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Grom Płonno 4 : 2 więcej
WODR Barzkowice - Sokół Granowo 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Perła II Dygowo 3 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Unia Solec Kujawski 0 : 1 więcej
Noteć Czarnków - Elana Toruń 0 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański 5 : 1 więcej
Vineta Wolin - Cartusia Kartuzy 1 : 0 więcej
Stolem Gniewino - Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Wikęd Luzino 1 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futbalo Białystok - Wenecja Pułtusk 4 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2 : 5 więcej
Korona Kielce - Lech Poznań 3 : 1 więcej
Legia Warszawa - Raków Częstochowa 3 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Odra Opole 3 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia 2 : 0 więcej
Warta Poznań - Widzew Łódź 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Raków Częstochowa - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 6 : 1 więcej
GKS Tychy - Lechia Zielona Góra 3 : 0 więcej
Warta Poznań - Arka Gdynia 3 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 4 : 1 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Handball Stal Mielec - Stal Gorzów 26 : 23 więcej
SMS ZPRP I Kielce - Nielba Wągrowiec 33 : 34 więcej
GKS Żukowo - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 28 : 32 więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - Sandra Spa Pogoń Szczecin 31 : 32 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS Poznań - MTS Żory 28 : 33 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SKF KPR Sparta Oborniki - Tytani Wejherowo 40 : 32 więcej
USAR Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 37 : 23 więcej
Warmia Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 38 : 31 więcej
E.Link Gwardia Koszalin - UKS Jedynka Kodo Morąg 36 : 21 więcej
MKS Grudziądz - SMS ZPRP I Kwidzyn 33 : 37 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Start II Elbląg - Vambresia Wąbrzeźno 30 : 31 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Gra IV liga
1 » Gra III liga
mecze:
33 » Skrzydlaci Będargowo-Po »
26 » Mechanik Turowo-Zawisza »
25 » Ina II Goleniów-Pomorza »
21 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
21 » Orzeł Wałcz-Ina Golenió »
16 » Pogoń Wierzchowo-Wspóln »
16 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
15 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
14 » Jantar Siemyśl-Mewa Re »
13 » Olimp Złocieniec-Ina Re »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151722
• newsów: 78221
• użytkowników: 81199
• komentarzy: 1176423
• zdjęć: 901531
• relacji: 40673
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies