ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 kwiecień 2024
pokaż:
28 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Zagłębie Lubin 3 : 4 więcej
Stal Mielec - Legia Warszawa 1 : 3 więcej
Lech Poznań - Cracovia 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Stal Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Pomorzanin Sławoborze - Gryf Polanów 1 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Olimp Złocieniec - Sokół Pyrzyce 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - Vielgovia Szczecin 4 : 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Tanowia Tanowo 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czcibor Cedynia - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Pomorzanin Cychry 3 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice 1 : 2 więcej
Unia Swochowo - Czarni Lubanowo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Jastrząb Łosośnica - Redłovia Redło 1 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Wrzos Wrzosowo 2 : 2 więcej
Błękitni Ostrowice - Mewa Resko 1 : 6 więcej
Chrobry Drzonowo - Jantar Siemyśl 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Błękitni Pomierzyn - Ina Stradzewo 3 : 3 więcej
Iskra Pomień - Sparta Skalin 3 : 2 więcej
Kluczevia II Stargard - Dęby Rogowo 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Polonia Giżyn 1 : 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Piast Kolin 1 : 2 więcej
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 0 : 1 więcej
Wicher Przelewice - Sęp Brzesko 1 : 4 więcej
Piast Karsko - Iskra Lutówko 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
KS Sieciemin - Victoria II - KS Skibno 3 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - Hajka Zegrze Pomorskie 3 : 2 więcej
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 1 : 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wicher Mierzym 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Gwda Wielka - Zawisza Grzmiąca 0 : 3 więcej
KS Dzikowo - Sad Chwiram 1 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice 7 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Ina II Goleniów - Bałtyk Gostyń 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Future Szczecin 1 : 2 więcej
FASE Szczecin - Okręt Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Wicher Steklno - Piast Piaseczno 2 : 1 więcej
Zryw Góralice - Zjednoczeni Kurzycko 0 : 4 więcej
Sokół Różańsko - KLUKS Krzywin 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - WODR Barzkowice 2 : 3 więcej
Unia II Dolice - Strzała Płotno 4 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Ogniwo Dzwonowo 3 : 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Jedność Przewłoki 3 : 0 więcej
Grom Płonno - Sokół Granowo 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KS Mustang - Grot Gorawino 4 : 4 więcej
Sokół Lulewice - Derby Karścino 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Jedność Tuczno - Sokół Spore 3 : 0 więcej
Legion Strączno - Drzewiarz Krosino 9 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna 0 : 5 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UKS SMS Łódź - APLG Gdańsk 2 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna 2 : 1 więcej
Rekord Bielsko-Biała - GKS Katowice 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Korona Kielce 0 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Warta Poznań 2 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Widzew Łódź 2 : 1 więcej
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Zagłębie Lubin 22 : 26 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Śląsk Wrocław - MKS Wieluń 32 : 17 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS Poznań - Dziewiątka Legnica 29 : 26 więcej
KPR Jelenia Góra - AZS AWF Warszawa 31 : 29 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
Tytani Wejherowo - Warmia Olsztyn 42 : 41 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - USAR Kwidzyn 29 : 25 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Gra IV liga
1 » Gra III liga
mecze:
33 » Skrzydlaci Będargowo-Po »
26 » Mechanik Turowo-Zawisza »
25 » Ina II Goleniów-Pomorza »
21 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
21 » Orzeł Wałcz-Ina Golenió »
16 » Pogoń Wierzchowo-Wspóln »
16 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
15 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
14 » Jantar Siemyśl-Mewa Re »
13 » Olimp Złocieniec-Ina Re »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
incooming Michaal5
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151722
• newsów: 78221
• użytkowników: 81199
• komentarzy: 1176423
• zdjęć: 901531
• relacji: 40673
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies