ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 07 kwiecień 2024
pokaż:
07 kwiecień
Pierwsza Piłka ZZPN w kat. Skrzat U6 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Asseco Arka Gdynia 74 : 77 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
AZS AWF Katowice - MKKS Żak Koszalin 93 : 85 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - HydroTruck Radom 76 : 75 więcej
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 85 : 80 więcej
AZS AGH Kraków - Polpharma Starogard Gd. 78 : 99 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Widzew Łódź - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice 1 : 2 więcej
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 9 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Ina Recz 1 : 3 więcej
Santos Kłębowiec - Lech Czaplinek 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Wołczkowo Bezrzecze 1 : 5 więcej
Chemik II Police - Odrzanka Radziszewo 2 : 0 więcej
Wicher Reptowo - Vielgovia Szczecin 2 : 1 więcej
Sztorm Szczecin - Znicz Niedźwiedź 3 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Świt II Szczecin 1 : 9 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 0 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Kłos Kamienny Jaz 1 : 2 więcej
Czarni Lubanowo - Czcibor Cedynia 3 : 0 więcej
GKS Golenice - Unia Swochowo 7 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wrzos Wrzosowo - Radowia Radowo Małe 0 : 2 więcej
Chrobry Drzonowo - Spójnia Świdwin 0 : 5 więcej
Jantar Siemyśl - Płomień Lisowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Dęby Rogowo - Iskra Pomień 5 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Kluczevia II Stargard 1 : 2 więcej
Ina Stradzewo - Orzeł Małkocin 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Pomorzanin Zamęcin - Stal Lipiany 2 : 12 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Wicher Przelewice 5 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Iskra Lutówko 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Victoria II - KS Skibno - Mechanik II Iskra Kłanino 3 : 6 więcej
Wieża II Postomino - Saturn Mielno 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - Grom Szwecja 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Orzeł Mrzeżyno 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
GKS II Kołbacz - Future Szczecin 3 : 5 więcej
Iskierka II Mirand Szczecin - Pionier Szczecin 4 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - Piast Piaseczno 2 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Zryw Góralice 10 : 0 więcej
Sokół Różańsko - Klon Krzymów 3 : 4 więcej
Sokół II Pyrzyce - Czcibor Bielin 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Bryza Reńsko 2 : 0 więcej
Pogoń II Barlinek - Strzała Płotno 12 : 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 2 więcej
Jedność Przewłoki - Unia II Dolice 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Gwardia II Koszalin - Sokół Lulewice 8 : 2 więcej
KS Mustang - Wicher Rąbino 3 : 4 więcej
Grot Gorawino - Derby Karścino 5 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Drzewiarz Krosino 4 : 0 więcej
Sokół Spore - Legion Strączno 1 : 2 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Lech II Czaplinek 3 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Bytyń Nakielno 5 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz 1 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
LZS Bojano - AZS UG Gdańsk 2 : 3 więcej
TAF Toruń - KS Gniezno 5 : 6 więcej
LSSS Lębork - Futsal Świecie 2 : 5 więcej
KKF Konin - Bonito Helios Białystok 5 : 6 więcej
Red Devils Chojnice - Futsal Szczecin 8 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Polonia Warszawa JS 2 : 4 więcej
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GES Poznań - Zagłębie Lubin 2 : 3 więcej
Gryf Tczew - Zagłębie Sosnowiec 3 : 1 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Jurand Ciechanów - Śląsk Wrocław 35 : 27 więcej
MKS Wieluń - KPR Padwa Zamość 23 : 24 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Korona Handball Kielce - KPR Jelenia Góra 36 : 29 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - PGE KPR Gryfino 25 : 29 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Gra IV liga
1 » Gra III liga
mecze:
33 » Skrzydlaci Będargowo-Po »
26 » Mechanik Turowo-Zawisza »
25 » Ina II Goleniów-Pomorza »
21 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
21 » Orzeł Wałcz-Ina Golenió »
16 » Pogoń Wierzchowo-Wspóln »
16 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
15 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
14 » Jantar Siemyśl-Mewa Re »
13 » Olimp Złocieniec-Ina Re »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
incooming Michaal5
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151722
• newsów: 78221
• użytkowników: 81199
• komentarzy: 1176423
• zdjęć: 901531
• relacji: 40673
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies