ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 kwiecień 2024
pokaż:
14 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Rawlplug Sokół Łańcut 100 : 90 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń 78 : 69 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 84 : 85 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 89 : 87 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - WKK Wrocław 103 : 75 więcej
Enea Basket Poznań - Sokół Międzychód 91 : 63 więcej
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Decka Pelplin 105 : 95 więcej
Polonia Warszawa - GKS Tychy 84 : 64 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 90 : 87 więcej
HydroTruck Radom - AZS AWF Katowice 95 : 88 więcej
MKKS Żak Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 78 : 102 więcej
AZS AGH Kraków - TBS Śląsk II Wrocław 75 : 105 więcej
piła nożna Ekstraklasa
ŁKS Łódź - Radomiak Radom 3 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Cracovia 1 : 3 więcej
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1 : 3 więcej
Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca 2 : 0 więcej
GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Arkonia Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Dąb Dębice - Leśnik Kliniska 5 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - LZS Błękitni Trzygłów 0 : 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Rybak Trzebież - GKS II Kołbaskowo-Przecław 3 : 0 więcej
Grot Gardno - Wicher Reptowo 5 : 4 więcej
Odrzanka Radziszewo - Sztorm Szczecin 4 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 3 : 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Czarni Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czcibor Cedynia - Sekwoja Brwice 2 : 2 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Witniczanka Witnica 1 : 1 więcej
Unia Swochowo - Zieloni Zielin 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Jastrząb Łosośnica - Mewa Resko 1 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Wicher Brojce 1 : 5 więcej
Błękitni Ostrowice - Jantar Siemyśl 1 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Redłovia Redło 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 6 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Błękitni Pomierzyn 2 : 2 więcej
Orkan Suchań - Ina Stradzewo 3 : 2 więcej
Kluczevia II Stargard - Rolpol Chlebowo 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Sęp Brzesko 1 : 1 więcej
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 6 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Piast Kolin 1 : 4 więcej
Korona Raduń - Mechanik Warnice 6 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Klon Krzęcin 0 : 0 więcej
Piast Karsko - Polonia Giżyn 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - LZS Kowalewice 2 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Victoria II - KS Skibno 2 : 0 więcej
Strong Zielenica - KS Sieciemin 0 : 2 więcej
Saturn Mielno - Wicher Mierzym 1 : 4 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 1 więcej
KS Gwda Wielka - Wiarus Żółtnica 1 : 7 więcej
Orzeł Łubowo - Sad Chwiram 4 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Zawisza Grzmiąca 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół II Pyrzyce - KLUKS Krzywin 0 : 0 więcej
Zryw Góralice - Polonia Gryfino 2 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 2 więcej
Klon Krzymów - Czarni Czarnówko 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Grom Płonno - Jedność Przewłoki 1 : 3 więcej
Strzała Płotno - Sokół Granowo 3 : 2 więcej
Orzeł Żeńsko - WODR Barzkowice 0 : 3 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Sokoliniec 0 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Ogniwo Dzwonowo 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KS Mustang - Syrena-Grot Rymań 3 : 3 więcej
Sokół Lulewice - Grot Gorawino 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Drzewiarz Krosino - Lech II Czaplinek 1 : 3 więcej
Jedność Tuczno - Drzewiarz Świerczyna 1 : 4 więcej
Bytyń Nakielno - Sokół Spore 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków 2 : 1 więcej
Pogoń Tczew - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Czarni Sosnowiec 0 : 3 więcej
Górnik Łęczna - Stomilanki Olsztyn 0 : 1 więcej
Rekord Bielsko-Biała - APLG Gdańsk 1 : 4 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Bonito Helios Białystok - Red Devils Chojnice 0 : 6 więcej
KS Gniezno - LZS Bojano 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 3 : 3 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 5 : 2 więcej
Lechia Zielona Góra - Warta Poznań 1 : 4 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Śląsk Wrocław - MKS Olimpia Piekary Śl. 32 : 18 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Gra IV liga
1 » Gra III liga
mecze:
33 » Skrzydlaci Będargowo-Po »
26 » Ina II Goleniów-Pomorza »
26 » Mechanik Turowo-Zawisza »
21 » Orzeł Wałcz-Ina Golenió »
21 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
16 » Pogoń Wierzchowo-Wspóln »
16 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
15 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
14 » Jantar Siemyśl-Mewa Re »
13 » Olimp Złocieniec-Ina Re »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Nowogard20...
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151722
• newsów: 78221
• użytkowników: 81199
• komentarzy: 1176424
• zdjęć: 901531
• relacji: 40673
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies