ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 październik 2022
pokaż:
30 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza 60 : 68 więcej
GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia 70 : 81 więcej
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard 91 : 79 więcej
Legia Warszawa - Czarni Słupsk 70 : 63 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
AZS UMCS Start II Lublin - Polonia Bytom 55 : 115 więcej
Turów Zgorzelec - TBS Śląsk II Wrocław 74 : 90 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - HydroTruck Radom 65 : 78 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Trefl II Sopot - Pyra Poznań 49 : 84 więcej
GAK Gdynia - AZS UMK Toruń 70 : 77 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 0 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1 : 0 więcej
Lech Poznań - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Siarka Tarnobrzeg 0 : 0 więcej
Lech II Poznań - Wisła Puławy 1 : 1 więcej
KKS Kalisz - Zagłębie II Lubin 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Ina Goleniów 0 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Iskra Banie - Ehrle Dobra 4 : 0 więcej
KP Przecław - Osadnik Myślibórz 0 : 6 więcej
Czcibor Cedynia - Odra Chojna 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany 3 : 2 więcej
Orzeł Łubowo - Unia Dolice 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Leśnik Kliniska 1 : 1 więcej
Resko Karcino - Zalew Stepnica 0 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - OKS Center MD Goleniów 0 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Korona Stuchowo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Rolpol Chlebowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Sparta Skalin 0 : 1 więcej
Wicher Reptowo - Mechanik Warnice 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 6 więcej
Wicher Steklno - Zryw Kołbaskowo 1 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kłos Kamienny Jaz - Piast Karsko 2 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sekwoja Brwice 6 : 1 więcej
Stal Lipiany - Witniczanka Witnica 3 : 0 więcej
GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice 3 : 5 więcej
Polonia Giżyn - Piast Piaseczno 2 : 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Błękitni Pomierzyn - Czarni Marianowo 1 : 0 więcej
Orkan Suchań - Pomorzanin Zamęcin 2 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Korona Raduń 2 : 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Iskra Pomień 2 : 8 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Sokół Granowo 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Mechanik II Iskra Kłanino - Gryf Dobrowo 1 : 2 więcej
Arkadia Malechowo - Strong Zielenica 1 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Darłovia II Darłowo 4 : 1 więcej
KS Skibno - Hajka Zegrze Pomorskie 11 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 1 : 3 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Bałtyk Koszalin - Dąb Dębno JS 11 : 2 więcej
Flota Świnoujście JS - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AP Orlen Gdańsk - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 1 więcej
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Miedź Legnica - KKS Lech Poznań 2 : 5 więcej
Escola Varsovia - Arka Gdynia SSA 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - Zagłebie Sosnowiec 7 : 1 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin U17 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Orlen Gdańsk UKS 1 : 4 więcej
Jaguar Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
WIKĘD Luzino - Victoria Niemcz Osielsko 2 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
SALOS Szczecin JM - Bałtyk Koszalin JM 1 : 8 więcej
Arkonia Szczecin JM - Gwardia Koszalin 2 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Chemik Police - Prawobrzeże Szczecin 6 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Bałtyk II Koszalin 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Pionier Szczecin 5 : 0 więcej
KP II Przecław - Victoria 95 Przecław 2 : 2 więcej
Kasta II Szczecin-Majowe - Mierzynianka II Mierzyn 1 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - Czcibor Bielin 9 : 3 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Klon Krzymów 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Orzeł Żeńsko - Unia II Dolice 2 : 0 więcej
Strzała Płotno - WODR Barzkowice 2 : 4 więcej
Ina Stradzewo - Bryza Reńsko 2 : 2 więcej
Grom Płonno - Jedność Przewłoki 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - KS Mustang 1 : 1 więcej
Darpol Barzowice - Wicher Rąbino 4 : 2 więcej
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Chrobry Drzonowo 2 : 3 więcej
Derby Karścino - Orzeł Mrzeżyno 3 : 5 więcej
Grot Gorawino - Wieża II Postomino 7 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Szczecin - Futsal Świecie 6 : 6 więcej
Team Lębork - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 7 : 2 więcej
TAF Toruń - KS Gniezno 7 : 5 więcej
LZS Bojano - Futbalo Białystok 8 : 6 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - AZS UG Gdańsk 3 : 5 więcej
Futsal Powiat Pilski - Bonito Helios Białystok 0 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - Azoty Puławy 32 : 38 więcej
Chrobry Głogów - Ostrovia Ostrów Wlkp. 35 : 29 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz 28 : 29 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk 23 : 22 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn 22 : 21 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
BSMS Bartoszyce - UKS Jedynka Kodo Morąg 26 : 29 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Energa MKS Kalisz - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 2 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 10
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76866
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies