ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 październik 2022
pokaż:
16 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 78 : 70 więcej
Asseco Arka Gdynia - Pszczółka Start Lublin 90 : 79 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Turów Zgorzelec - Decka Pelplin 87 : 86 więcej
WKK Wrocław - Polonia Bytom 96 : 62 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - TBS Śląsk II Wrocław 86 : 79 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Trefl II Sopot - ŁKS Youth Łódź 99 : 55 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Pyra Poznań 68 : 88 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 3 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Wisła Puławy 1 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Lech II Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 9 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Iskra Golczewo 1 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
KP Przecław - Czcibor Cedynia 1 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Rurzyca Nawodna 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Łubowo - Sokół Suliszewo 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gavia Choszczno - Biali Sądów 1 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Wieża Postomino 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - LZS Błękitni Trzygłów 0 : 2 więcej
Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów 0 : 2 więcej
Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 2 : 2 więcej
Jantar II Dziwnów - Korona Stuchowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Płomień Lisowo 5 : 3 więcej
Orkan Dalewo - Redłovia Redło 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sęp Brzesko - Sparta Skalin 5 : 0 więcej
Wicher Reptowo - Dęby Rogowo 3 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Mechanik Warnice 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Sztorm Szczecin 4 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Czarni Szczecin 3 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Energetyk Gryfino 2 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Polonia Giżyn - Chrobry Lisie Pole 3 : 2 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Sekwoja Brwice 1 : 1 więcej
Stal Lipiany - Piast Piaseczno 3 : 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Piast Karsko 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Orkan Suchań - Sokół Granowo 6 : 1 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Ina Nadarzyn 3 : 7 więcej
Świt Barnimie - Iskra Lutówko 1 : 3 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Korona Raduń 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Arkadia Malechowo - Hajka Zegrze Pomorskie 4 : 0 więcej
Saturn Mielno - Passat Bukowo Morskie 0 : 6 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Błękitni Stary Jarosław 6 : 0 więcej
Wicher Mierzym - Fala Gąski 5 : 4 więcej
Darłovia II Darłowo - Strong Zielenica 7 : 0 więcej
KS Skibno - Wrzos Wrzosowo 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wrzos Borne Sulinowo 1 : 2 więcej
Błękitni Ostrowice - Pogoń Wierzchowo 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Bałtyk Koszalin - Żaki Szczecin 0 : 0 więcej
Flota Świnoujście JS - Błękitni Stargard JS 4 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec 3 : 1 więcej
Medyk Konin - UKS SMS Łódź 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 0 : 3 więcej
Escola Varsovia - Raków Częstochowa 3 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Polonia Warszawa 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Chemik Bydgoszcz - Rekord Bielsko-Biała 0 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Jaguar Gdańsk - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
WIKĘD Luzino - Górnicza Konin 2 : 1 więcej
Warta Poznań - KKP II Bydgoszcz 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Arkonia Szczecin JM - Błękitni Stargard 2 : 4 więcej
Bałtyk Koszalin JM - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Bałtyk II Koszalin - MKP Szczecinek 6 : 1 więcej
Chemik Police - Football Arena Szczecin 7 : 0 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Światowid 63 Łobez - Sokół Stara Dąbrowa 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Znicz Wysoka Kamieńska 0 : 5 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Sowianka Sowno 4 : 2 więcej
Bałtyk Gostyń - Promień Mosty 1 : 11 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Świt II Szczecin - FASE Szczecin 9 : 1 więcej
Iskierka II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 6 : 3 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Pionier Szczecin 7 : 1 więcej
KP II Przecław - Kasta II Szczecin-Majowe 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - Polonia Gryfino 4 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Koral Mostkowo 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko 4 : 0 więcej
Strzała Płotno - Bryza Reńsko 1 : 7 więcej
Ina Stradzewo - Grom Płonno 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Chrobry Drzonowo 0 : 2 więcej
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Orzeł Mrzeżyno 0 : 2 więcej
Wieża II Postomino - Wicher Rąbino 0 : 2 więcej
Grot Gorawino - Derby Karścino 4 : 3 więcej
Darpol Barzowice - Jantar Motortech Siemyśl 3 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
KS Gwda Wielka - Legion Strączno 4 : 3 więcej
Sokół Spore - Orzeł II Łubowo 2 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
AZS UG Gdańsk - Bonito Helios Białystok 3 : 1 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - KS Gniezno 9 : 3 więcej
Team Lębork - Futsal Szczecin 2 : 3 więcej
Futsal Powiat Pilski - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 10 : 3 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Czarni Olecko - Szczypiorniak II Olsztyn 39 : 29 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Bukowsko-Dopiewski KPR - AZS Poznań 28 : 27 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Arka Gdynia 20 : 32 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
SPR GKS Żukowo - KS Tytani Wejherowo 30 : 18 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
jurgol niemammoni...
rogerk
gości: 16
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76866
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies