ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 październik 2022
pokaż:
23 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Rawlplug Sokół Łańcut 72 : 60 więcej
Zastal Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 94 : 90 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Dziki Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych 76 : 72 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Polonia Warszawa 67 : 64 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
TKM Włocławek - Trefl II Sopot 49 : 83 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Sklep Polski MKK Gniezno 70 : 67 więcej
ŁKS Youth Łódź - MKK Zgierz 52 : 80 więcej
KS Księżak Łowicz - KSK Noteć Inowrocław 89 : 81 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Lech Poznań 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce 2 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czcibor Cedynia - Stal Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Vimobilia Będzino - KS Sieciemin 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 1 : 3 więcej
Pogoń II Szczecin - Stolem Gniewino 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gwardia Koszalin - Hutnik Szczecin 1 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Gavia Choszczno 6 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Mechanik Bobolice 1 : 2 więcej
Dąb Dębno - Flota Świnoujście 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Dęby Rogowo - Gwiazda Żalęcino 4 : 4 więcej
Mechanik Warnice - Sokół Pyrzyce 2 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Wicher Reptowo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Energetyk Gryfino - Odrzanka Radziszewo 1 : 1 więcej
Grot Gardno - Czarni Szczecin 0 : 4 więcej
Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 0 : 3 więcej
Chemik II Police - Wicher Steklno 5 : 1 więcej
Sztorm Szczecin - Unia Swochowo 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 3 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 1 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Polonia Giżyn 1 : 3 więcej
Piast Piaseczno - Kłos Kamienny Jaz 2 : 1 więcej
Piast Karsko - Stal Lipiany 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sokół Granowo - Skrzydlaci Będargowo 2 : 2 więcej
Iskra Lutówko - Błękitni Pomierzyn 2 : 2 więcej
Korona Raduń - Calisia II/Grom Giżyno 4 : 2 więcej
Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin 2 : 3 więcej
Iskra Pomień - Orkan Suchań 5 : 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Ina Recz 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - LZS Kowalewice 0 : 5 więcej
Gryf Dobrowo - KS Skibno 1 : 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wicher Mierzym 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór 1 : 4 więcej
KS Dzikowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin JS 2 : 4 więcej
Żaki Szczecin - Kotwica Kołobrzeg JS 8 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna 0 : 4 więcej
Czarni Sosnowiec - AP Orlen Gdańsk 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
KKS Lech Poznań - Pogoń Szczecin 4 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Odra Opole - Śląsk Wrocław 3 : 3 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Zagłebie Sosnowiec 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Warta Poznań 5 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Jaguar Gdańsk 6 : 0 więcej
Orlen Gdańsk UKS - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Górnicza Konin - LFA Szczecin 0 : 6 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - Warta Poznań 2 : 1 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - UKS Victoria SP2 Sianów 24 : 0 więcej
KKP II Bydgoszcz - WIKĘD Luzino 6 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Błękitni Stargard - Żaki Szczecin 2 : 2 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin JM 0 : 4 więcej
FASE Szczecin - Arkonia Szczecin JM 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Pogoń Barlinek - Chemik Police 1 : 2 więcej
Football Arena Szczecin - Bałtyk II Koszalin 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Świt II Szczecin - Future Szczecin 5 : 1 więcej
Rybak Trzebież - Okręt Mirand Szczecin 2 : 0 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - KP II Przecław 5 : 4 więcej
FASE Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czarni Czarnówko - Osadnik II Myślibórz 0 : 2 więcej
Czcibor Bielin - LUKS Krzywin 4 : 1 więcej
Klon Krzymów - Polonia Gryfino 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Jedność Przewłoki - Ina Stradzewo 1 : 4 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Strzała Płotno 2 : 2 więcej
Bryza Reńsko - Sokół Sokoliniec 2 : 1 więcej
Unia II Dolice - Grom Płonno 10 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wieża II Postomino - GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo 13 : 1 więcej
Chrobry Drzonowo - Wicher Rąbino 1 : 1 więcej
Darpol Barzowice - Syrena-Grot Rymań 2 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - LZS Bojano 1 : 4 więcej
KS Gniezno - AZS UG Gdańsk 3 : 5 więcej
Futsal Szczecin - We-Met Futsal Club Kamienica 3 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27 : 23 więcej
Gwardia Opole - Grupa Azoty Unia Tarnów 27 : 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - KS Szczypiorniak Olsztyn 35 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Wybrzeże II Gdańsk - BSMS Bartoszyce 32 : 34 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - SMS ZPRP II Kwidzyn 36 : 25 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Latocha Agropom Tczew 35 : 32 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MTS Kwidzyn - Jutrzenka Płock 29 : 29k więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 8
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76866
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies