ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 sierpień 2022
pokaż:
27 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Korona Kielce 0 : 2 więcej
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 3 : 0 więcej
Widzew Łódź - Wisła Płock 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie II Lubin 2 : 3 więcej
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
Śląsk II Wrocław - Motor Lublin 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 2 więcej
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 1 więcej
Mewa Resko - Pomorzanin Sławoborze 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Kasta Szczecin-Majowe - Iskra Banie 4 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Jeziorak Szczecin 1 : 3 więcej
Odra Chojna - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - KS Sieciemin 1 : 4 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wiekowianka Wiekowo 0 : 0 więcej
Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 2 więcej
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 2 : 3 więcej
Sokół Karlino - Zefir Wyszewo 0 : 3 więcej
Radew Białogórzyno - Głaz Tychowo 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Sokół Suliszewo - Piast Chociwel 1 : 5 więcej
Unia Dolice - Zorza Dobrzany 3 : 4 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek 1 : 3 więcej
Orzeł Łubowo - Pogoń Barlinek 1 : 4 więcej
Kłos Pełczyce - Ina Ińsko 5 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Solec Kujawski - Stolem Gniewino 1 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Gedania Gdańsk 1 : 2 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Cartusia Kartuzy 3 : 1 więcej
Vineta Wolin - Olimpia Grudziądz 0 : 5 więcej
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. 1 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 0 : 4 więcej
Chemik Police - Biali Sądów 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin 4 : 1 więcej
Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 2 więcej
Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin 4 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - MKP Szczecinek 7 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Fala Międzyzdroje 7 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Vineta II Wolin 3 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 3 : 6 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Leśnik Kliniska 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sparta Węgorzyno - Ikar Krosino 1 : 4 więcej
Masovia Maszewo - Orkan Dalewo 9 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Dąb Dębice 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Dęby Rogowo - Piast Kolin 4 : 5 więcej
16:00  Mechanik Warnice - Unia Stargard więcej
Sokół Pyrzyce - Orzeł Pęzino 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Energetyk Gryfino 0 : 3 więcej
Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 1 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Vielgovia Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Myśla Dargomyśl - Witniczanka Witnica 2 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Piast Karsko 3 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 6 : 2 więcej
Stal Lipiany - GKS Golenice 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Ina Recz - Klon Krzęcin 3 : 2 więcej
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 6 : 0 więcej
Orkan Suchań - Błękitni Pomierzyn 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Passat Bukowo Morskie 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wspólni Różewo - Mechanik Turowo 2 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec 2 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
10:30  Błękitni Stargard JS - Prawobrzeże Szczecin więcej
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin JS 1 : 5 więcej
Żaki Szczecin - Arkonia Szczecin 3 : 2 więcej
Dąb Dębno JS - Świt Szczecin 2 : 6 więcej
SALOS Szczecin JS - Kotwica Kołobrzeg JS 10 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KS AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna 3 : 4 więcej
GKS Katowice - Pogoń Szczecin 3 : 0 więcej
Medyk Konin - AP Lotos Gdańsk 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Sportis KKP Bydgoszcz 3 : 2 więcej
Pogoń Tczew - Czarni Sosnowiec 0 : 4 więcej
UKS SMS Łódź - Sportowa Czwórka Radom 6 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Polonia Warszawa - Wisła Kraków SA 1 : 2 więcej
Escola Varsovia - Korona SA Kielce 0 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Miedź Legnica 4 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań 2 : 3 więcej
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Rekord Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz 6 : 1 więcej
FASE Szczecin - Odra Opole 3 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0 : 2 więcej
Chrobry Głogów U17 - Warta Poznań SA 0 : 3 więcej
Pogoń Szczecin U17 - Zagłębie Lubin 3 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
WIKĘD Luzino - Lechia Gdańsk 0 : 5 więcej
LFA Szczecin - KKP Chełmża 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - UKS Victoria SP2 Sianów 2 : 0 więcej
Warta Poznań - KA4 resPect Krobia 4 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
SALOS Szczecin JM - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin JM - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Błękitni II Stargard - Pogoń Barlinek 11 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Football Arena Szczecin 4 : 1 więcej
Arkonia II Szczecin - Chemik Police 3 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - Oldboje Szczecinek 0 : 3 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - TKKF Strażak Koszalin 4 : 1 więcej
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Oldboje Iskra Białogard 3 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg 2 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 4 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Mirstal Mirosławiec 3 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Drawa/Krystan Drawsko 9 : 3 więcej
Oldboje Wyszewo - Bizon Cerkwica 2 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin 3 : 3 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Pomorzanin Sławoborze 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Pomóż Ewie
mecze:
23 » Błękitni II Stargard-Dą »
20 » Wrzos Borne Sulinowo-Sa »
17 » AP Kotwica Kołobrzeg-Gr »
16 » Biali Sądów-Flota Świno »
16 » Pogoń Wierzchowo-Pionie »
16 » Darłovia Darłowo-KS Sie »
14 » Rasel Dygowo-Bałtyk Kos »
14 » Kłos Pełczyce-Pogoń Bar »
13 » Spójnia Świdwin-Sparta  »
13 » Ina Goleniów-Sparta Gry »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 8
and47 eeniu
Junioro kempes7
maja63 mancen
michel Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3027
• imprez: 140232
• newsów: 76657
• użytkowników: 80124
• komentarzy: 1146702
• zdjęć: 856195
• relacji: 39960
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies