ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - lipiec 2022
pokaż:
02 lipiec
Seaside BattleS Dziwnów więcej
07 lipiec
piła nożna UEFA Europa Conference League
Pogoń Szczecin - KR Reykjavíkur 4 : 1 więcej
08 lipiec
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 więcej
09 lipiec
Gala Boksu Zawodowego King Promotion Boxing Night więcej
piła nożna Sparingi
Iskierka Szczecin - GKS Kołbacz 7 : 5 więcej
Mieszko Mieszkowice - Sokół Pyrzyce 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1 : 4 więcej
14 lipiec
piła nożna Sparingi
Orzeł Łożnica - Rolpol Chlebowo 5 : 1 więcej
piła nożna UEFA Europa Conference League
KR Reykjavíkur - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
15 lipiec
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Warta Poznań 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 0 : 0 więcej
16 lipiec
piła nożna Sparingi
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Świt Szczecin 0 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ina Goleniów 8 : 1 więcej
Piast Karsko - Koral Mostkowo 5 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Mewa Resko 2 : 3 więcej
Polonia Giżyn - Ina Recz 5 : 7 więcej
Ina Ińsko - Unia Dolice 5 : 5 więcej
Pogoń Szczecin - Sportis KKP Bydgoszcz 3 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin 4 : 1 więcej
Chemik Police - Błękitni Stargard 0 : 6 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Jantar Dziwnów 1 : 3 więcej
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 3 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 2 : 1 więcej
MKS STEICO Noteć Czarnków - Orzeł Wałcz 4 : 1 więcej
Spójnia Ośno Lubuskie - Gavia Choszczno 4 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Energetyk Gryfino 0 : 8 więcej
Gwardia Koszalin - Mechanik Bobolice 4 : 3 więcej
Gryf Polanów - Darłovia Darłowo 0 : 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 2 : 3 więcej
GKS Manowo - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 1 więcej
Biali Sądów - Pogoń Barlinek 8 : 3 więcej
KP Przecław - Sokół Pyrzyce 3 : 3 więcej
Piast Chociwel - Arkonia Szczecin 3 : 3 więcej
Kłos Pełczyce - Gwiazda Żalęcino 5 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2 : 0 więcej
Korona Kielce - Legia Warszawa 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Stal Mielec 0 : 2 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Pogoń Siedlce 1 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Lech II Poznań 3 : 2 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 4 : 0 więcej
Wisła Puławy - GKS 1962 Jastrzębie 0 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Śląsk II Wrocław 3 : 3 więcej
17 lipiec
piła nożna Sparingi
OKS Center MD Goleniów - Vineta II Wolin 3 : 3 więcej
Stal Lipiany - Sęp Brzesko 1 : 4 więcej
Iskra Banie - Wicher Steklno 3 : 1 więcej
Stal Lipiany - Future Szczecin 2 : 0 więcej
Future Szczecin - Sęp Brzesko 3 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Olimp Gościno 3 : 7 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Vielgovia Szczecin 5 : 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Okręt Mirand Szczecin 5 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Morzycko Moryń 5 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2 : 1 więcej
Radomiak Radom - Miedź Legnica 1 : 1 więcej
Wisła Płock - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
piła nożna II liga
Garbarnia Kraków - Motor Lublin 2 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 0 : 1 więcej
18 lipiec
piła nożna Sparingi
Start Miastko - Sława Sławno 6 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Flota Świnoujście 7 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 0 : 2 więcej
19 lipiec
piła nożna Sparingi
Dąb Dębno - Lubuszanin Drezdenko 2 : 4 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
20 lipiec
piła nożna Sparingi
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 3 : 1 więcej
Piast Karsko - Zalew Stepnica 5 : 4 więcej
Biali Sądów - Stilon Gorzów Wlkp. 2 : 6 więcej
Ina Goleniów - AP Kotwica Kołobrzeg 7 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Świt Szczecin 2 : 6 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście 8 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski 7 : 2 więcej
21 lipiec
piła nożna Sparingi
Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno 6 : 1 więcej
Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 5 więcej
piła nożna UEFA Europa Conference League
Pogoń Szczecin - Brøndby IF 1 : 1 więcej
22 lipiec
piła nożna Sparingi
Sława Sławno - GKS Manowo 1 : 4 więcej
Victoria Sianów - Sława Sławno 0 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 3 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Unia Dolice 1 : 0 więcej
Świt Barnimie - Znicz Niedźwiedź 1 : 6 więcej
Piast Karsko - Hanza Goleniów 1 : 4 więcej
Victoria Sianów - GKS Manowo 0 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Wisła Płock 0 : 4 więcej
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 0 : 2 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Radunia Stężyca 3 : 1 więcej
23 lipiec
KSW 72 więcej
piła nożna Sparingi
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 3 : 2 więcej
Vineta Wolin - Gwardia Koszalin 4 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Vineta II Wolin 5 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Światowid 63 Łobez 4 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 5 : 2 więcej
Orzeł Łubowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 5 więcej
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 0 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 1 więcej
Stal Szczecin - Victoria Templin 4 : 0 więcej
Sparta Szamotuły - CFC Germania 03 10 : 0 więcej
Świt Szczecin - KS Lipno Stęszew 2 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - GKP Bogdaniec 4 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 2 : 8 więcej
Wicher Brojce - Bizon Cerkwica 4 : 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Błękitni Pomierzyn 0 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - KP Przecław 4 : 3 więcej
Ina Recz - Sparta Skalin 6 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Odra Chojna 1 : 7 więcej
Orzeł Grzędzice - Iskra Pomień 1 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - KS Sieciemin 1 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Ina Ińsko 3 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 1 : 4 więcej
Jantar Dziwnów - Rolpol Chlebowo 6 : 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Mewa Resko 0 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Pęzino 4 : 3 więcej
Biali Sądów - Ina Goleniów 5 : 5 więcej
Iskierka II Szczecin - Malchower SV 2 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 0 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ehrle Dobra 4 : 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - GKS Kołbacz 2 : 3 więcej
Redłovia Redło - Sokół Suliszewo 5 : 8 więcej
Hutnik Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 1 więcej
Iskra Białogard - Kotwica II Kołobrzeg 1 : 4 więcej
Iskierka Szczecin - Chemik Police 5 : 1 więcej
Dąb Dębno - Polonia Słubice 0 : 8 więcej
Piast Chociwel - Orzeł Łożnica 3 : 4 więcej
Zefir Wyszewo - Darłovia Darłowo 1 : 5 więcej
Jeziorak Szczecin - Gedania Gdańsk JS 3 : 11 więcej
OKS Center MD Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 2 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Passat Bukowo Morskie 9 : 1 więcej
Start Miastko - Mechanik Bobolice 3 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Stilon Gorzów Wlkp. 3 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - KS Skibno 6 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 0 więcej
Polonia Płoty - Korona Stuchowo 5 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Korona Kielce 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
KKS Kalisz - Garbarnia Kraków 3 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Polonia Warszawa 2 : 1 więcej
Wisła Puławy - Hutnik Kraków 3 : 1 więcej
Motor Lublin - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
24 lipiec
piła nożna Sparingi
Wicher Przelewice - Stal Lipiany 2 : 7 więcej
Iskra Banie - Vielgovia Szczecin 4 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Mierzynianka Mierzyn 2 : 4 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Sokół Spore 9 : 2 więcej
Pionier Żarnowo - Hanza Goleniów 1 : 4 więcej
Morzycko Moryń - Kłos Kamienny Jaz 5 : 2 więcej
Płomień Lisowo - Czarni Fiege Lubanowo 6 : 6 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Szczecin 3 : 5 więcej
Wicher Mierzym - Mechanik II Iskra Kłanino 3 : 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Korona Człopa 3 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Wicher Steklno 5 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Masovia Maszewo 2 : 4 więcej
Astra Ustronie Morskie - Głaz Tychowo 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Stomil Olsztyn - Zagłębie II Lubin 6 : 2 więcej
Lech II Poznań - Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Górnik Polkowice 0 : 2 więcej
25 lipiec
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Radomiak Radom 1 : 1 więcej
26 lipiec
piła nożna Sparingi
Wiekowianka Wiekowo - Arkadia Malechowo 6 : 3 więcej
Spójnia Świdwin - Pomorzanin Sławoborze 2 : 14 więcej
Ehrle Dobra - Zryw Kołbaskowo 1 : 4 więcej
Ina Ińsko - Sokół Suliszewo 1 : 1 więcej
GKS Manowo - Mechanik Bobolice 1 : 1 więcej
27 lipiec
piła nożna Sparingi
Victoria Sianów - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 10 więcej
Sarmata Dobra - Płomień Lisowo 3 : 2 więcej
FASE Szczecin - Arkonia Szczecin 6 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 3 : 0 więcej
FASE Szczecin - SALOS Szczecin JM 3 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Victoria 95 Przecław 5 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 6 więcej
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 1 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 5 : 0 więcej
28 lipiec
piła nożna Sparingi
Gwiazda Żalęcino - Rolpol Chlebowo 2 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Start Miastko 2 : 5 więcej
Mewa Resko - Światowid 63 Łobez 3 : 3 więcej
piła nożna UEFA Europa Conference League
Brøndby IF - Pogoń Szczecin 4 : 0 więcej
29 lipiec
piła nożna Sparingi
Sława Sławno - Arkadia Malechowo 5 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Darłovia Darłowo 1 : 0 więcej
Klon Krzymów - Chrobry Lisie Pole 2 : 1 więcej
Miedź II Legnica - Pogoń II Szczecin 0 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 0 : 3 więcej
Grot Gardno - Odra Chojna 3 : 5 więcej
Pogoń Barlinek - Czarni Browar Witnica 5 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 8 więcej
Gwardia Koszalin JS - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 3 : 0 więcej
30 lipiec
11. Golczewski Triathlon więcej
piła nożna Sparingi
Orzeł Mrzeżyno - Grot Gorawino 4 : 3 więcej
Orzeł Pęzino - Kluczevia Stargard 3 : 0 więcej
AP Lotos Gdańsk - Pogoń Szczecin 2 : 3 więcej
Ślęza Wrocław - Pogoń II Szczecin 2 : 2 więcej
GKS Kołbacz - KP Przecław 1 : 3 więcej
Future Szczecin - Energetyk Gryfino 3 : 16 więcej
Wiarus Żółtnica - Pogoń Tczew 3 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Pogoń Tczew 2 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 2 : 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 11 : 0 więcej
Klon Krzęcin - LZS Bobrówko 3 : 6 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 3 : 3 więcej
Stal Lipiany - Piast Karsko 0 : 4 więcej
Orzeł Pęzino - Iskra Pomień 1 : 3 więcej
Wicher Brojce - OKS Center MD Goleniów 4 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Orzeł Grzędzice 3 : 3 więcej
Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin 2 : 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 3 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 4 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty 0 : 7 więcej
Hutnik Szczecin - Polonia Słubice 2 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Pionier Szczecin 4 : 3 więcej
Rasel Dygowo - Bałtyk Koszalin 1 : 5 więcej
Świt Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. 2 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski 3 : 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Biali Sądów 2 : 3 więcej
Chemik Police - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 5 więcej
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 3 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 0 : 2 więcej
Ina Ińsko - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 4 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Chociwel 4 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Polonia Płoty 1 : 3 więcej
Olimp Gościno - Światowid 63 Łobez 4 : 0 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Iskra Golczewo 1 : 7 więcej
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 1 : 1 więcej
Vineta Wolin - Stilon Gorzów Wlkp. 2 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Górnik Zabrze 0 : 3 więcej
Miedź Legnica - Warta Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Śląsk II Wrocław 3 : 4 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 2 : 4 więcej
Górnik Polkowice - Motor Lublin 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Znicz Pruszków 2 : 1 więcej
31 lipiec
piła nożna Sparingi
Bizon Cerkwica - Vineta II Wolin 1 : 12 więcej
Spójnia Świdwin - Błękitni Ostrowice 1 : 3 więcej
Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 0 : 6 więcej
Znicz Niedźwiedź - Rybak Trzebież 2 : 7 więcej
Iskra Banie - Czarni Lubanowo 3 : 5 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Chemik II Police 1 : 1 więcej
Polonia Giżyn - GKS Golenice 3 : 1 więcej
Czarni Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1 : 7 więcej
Sparta Skalin - Unia Swochowo 6 : 1 więcej
Koral Mostkowo - Sęp Brzesko 2 : 5 więcej
Sokół Sokoliniec - Unia Stargard 0 : 3 więcej
Korona Człopa - Santos Kłębowiec 4 : 0 więcej
Ehrle Dobra - Wicher Steklno 3 : 1 więcej
KS Sieciemin - Passat Bukowo Morskie 3 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Dęby Rogowo 6 : 4 więcej
Iskierka II Szczecin - Sztorm Szczecin 5 : 3 więcej
Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo 2 : 5 więcej
Tanowia Tanowo - Okręt Mirand Szczecin 6 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Wisła Płock 1 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Stal Mielec 3 : 2 więcej
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 2 : 3 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Lech II Poznań 3 : 3 więcej
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 3 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - KKS Kalisz 2 : 2 więcej
Hutnik Kraków - GKS 1962 Jastrzębie 0 : 0 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia







Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni lipiec 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » MundialTyper na Ligowcu
1 » Karnet. Twoje miejsce w »
mecze:
8 » Zefir Wyszewo-Wiekowian »
7 » Ina Goleniów-Gryf Kamie »
7 » Sęp Brzesko-Kluczevia I »
6 » GKS Manowo-Darłovia Dar »
6 » Tanowia Tanowo-Dąb Dębn »
3 » MKS Sokół Karlino-Iskra »
3 » Błękitni Pomierzyn-Ina  »
2 » Strong Zielenica-Mechan »
2 » Jeziorak Szczecin-Stal  »
2 » Ina Goleniów-Biali Sądó »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
jurgol niemammoni...
paulinus pyraq
radar87
gości: 10
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141801
• newsów: 76848
• użytkowników: 80301
• komentarzy: 1151532
• zdjęć: 861254
• relacji: 40080
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies