ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 listopad 2020
dodaj sparing
pokaż:
28 listopad
koszykówka Suzuki I liga
28-11   TBS Śląsk II Wrocław - TS Wisła Chemart Kraków więcej
28-11 17:00  Decka Pelplin - Dziki Warszawa więcej
28-11 17:00  Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
28-11 17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław więcej
28-11 17:30  Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
28-11 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
28-11 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Łowicz więcej
28-11 18:00  GKS Tychy - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
28-11   Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańska więcej
28-11 13:00  AMW Asseco Arka Gdynia - Trefl II Sopot więcej
28-11 13:00  AZS UMK Toruń - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
28-11 16:00  Sharks AWFiS Port Gdynia - SMS PZKosz Władysławowo więcej
28-11 19:00  KSK Noteć Inowrocław - MKKS Żak Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
28-11 11:00  Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
28-11 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
28-11 13:00  Odra Chojna - Zorza Dobrzany więcej
28-11 13:00  CRS Pogoń Barlinek - Stal Lipiany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
28-11 13:00  Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin więcej
28-11 14:00  Drawa Drawno - Ikar Krosino więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
28-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Mechanik Bobolice więcej
28-11 11:00  Sparta Węgorzyno - Biali Sądów więcej
28-11 12:00  Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard więcej
28-11 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin więcej
28-11 12:00  Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
28-11 12:00  Ina Goleniów - Sokół Karlino więcej
28-11 13:00  Lech Czaplinek - Wieża Postomino więcej
28-11 13:00  MKP Szczecinek - Iskierka Szczecin więcej
28-11 13:00  Olimp Gościno - Rasel Dygowo więcej
28-11 18:30  Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
28-11   Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów więcej
28-11 13:00  Masovia Maszewo - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
28-11 13:00  Płomień Lisowo - Wicher Reptowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
28-11   Czarni Czarnówko - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
28-11 14:00  KS Sztorm - Aquila II Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
28-11 12:00  KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń więcej
28-11 15:00  Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
28-11 15:00  Stal Mielec - Jagiellonia Białystok więcej
28-11 17:30  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław więcej
28-11 20:00  Wisła Kraków - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
28-11 12:00  Śląsk Wrocław - Gwarek Zabrze więcej
28-11 13:00  Zagłębie Lubin - SMS Łódź więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
28-11   Futbalo Białystok - KS Futsal Piła więcej
28-11   Futsal Szczecin - Football Club 10 Zgierz więcej
28-11 14:00  KS Futsal Oborniki - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
28-11 18:00  KS Gniezno - TAF Toruń więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
28-11 12:30  UKS Victoria SP2 Sianów - Błękitni Stargard więcej
28-11 13:00  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna II liga
28-11 12:00  Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard więcej
28-11 13:00  Lech II Poznań - Wigry Suwałki więcej
28-11 13:00  Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław więcej
28-11 13:00  Hutnik Kraków - Bytovia Bytów więcej
28-11 14:00  Górnik Polkowice - KKS Kalisz więcej
28-11 16:00  Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków więcej
28-11 18:00  Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
28-11 11:00  Stal Szczecin - Sparta Gryfice więcej
28-11 14:30  Hutnik Szczecin - Błękitni Stargard więcej
28-11 15:00  SALOS Szczecin - Mewa Resko więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
28-11 11:00  Gavia Choszczno - Świt Szczecin więcej
28-11 13:30  Prawobrzeże Szczecin - Unia Białogard więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
28-11   Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn więcej
28-11   Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów więcej
28-11   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - NMC Górnik Zabrze więcej
28-11   KS SPR Chrobry Głogów - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
28-11   Azoty Puławy - Łomża Vive Kielce więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
28-11   Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
28-11   Sokół Kościerzyna - Meble Wójcik Elbląg więcej
28-11   Nielba Wągrowiec - SMS ZPRP Gdańsk więcej
28-11   MKS Grudziądz - Warmia Olsztyn więcej
28-11   SKPR USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
28-11 16:00  Sambor Tczew - AZS UMK Toruń więcej
28-11 17:00  MKS Handball Czersk - Szczypiorniak Olsztyn więcej
28-11 17:00  Jeziorak Iława - AZS UKW Bydgoszcz więcej
28-11 17:00  SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino więcej
28-11 17:30  MKS Brodnica - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
28-11 12:30  UKS Morski Sianów - MKS Kusy Szczecin więcej
28-11 16:30  GUKS Drwęca Lubicz - Tytani Wejherowo więcej
28-11 17:00  MKS Słupia Słupsk - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
28-11   Volley Wrocław - Grot Budowlani Łódź więcej
28-11   Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - DPD Legionovia Legionowo więcej
28-11   Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów więcej
28-11   Energa MKS Kalisz - E.Leclerc Radomka Radom więcej
28-11   ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła więcej
28-11   BKS Stal Bielsko-Biała - Joker Świecie więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
28-11   Stoczniowiec Gdańsk - Energetyk Poznań więcej
28-11   Noteć Czarnków - Trefl Lębork więcej
28-11   SMS Police - SPS Słupca więcej
28-11   Stalpro Błyskawica Szczecin - Orzeł Międzyrzecz więcej
28-11   SKS Gorzów Wielkopolski - Wilki Wilczyn więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
28-11   Szamotulanin Szamotuły - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
28-11   Pałac II Bydgoszcz - AZS UMK Toruń więcej
28-11   Wieżyca 2011 Stężyca - SMS Police więcej
28-11   Gedania Gdańsk - Truso Elbląg więcej
28-11   Sokół Mogilno - UKS ZSMS Poznań więcej
28-11 17:00  Energetyk II Poznań - UKŻPS Kościan więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Co słychać w czwartej l »
3 » Kozłowski zostaje w Pog »
1 » Jak skompromitować włas »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Pia »
40 » Mierzynianka Mierzyn-Je »
36 » Gryf Kamień Pomorski-MK »
26 » Ogniwo Babinek-Kłos Peł »
22 » LZS Kowalewice-Głaz Tyc »
20 » Dąb Dębno-Unia Dolice
17 » Zorza Dobrzany-Sokół Py »
15 » Koral Mostkowo-Piast Ka »
14 » Błękitni II Stargard-Da »
14 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
FanFutbolu... marekperec
rotowski19...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125485
• newsów: 74149
• użytkowników: 75044
• komentarzy: 1111359
• zdjęć: 806617
• relacji: 38913
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies