ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 22 listopad 2020
pokaż:
22 listopad
Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
II kolejka PSB Szczesny PLAS Mężczyzn więcej
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 82 : 88 więcej
PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. 71 : 60 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Elektrobud-Investment Pruszków - KS Księżak Łowicz 63 : 54 więcej
WKK Wrocław - GKS Tychy 105 : 76 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Politechnika Gdańska - KSK Noteć Inowrocław 57 : 101 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Ogniwo Babinek - Kłos Pełczyce 4 : 3 więcej
Dąb Dębno - Unia Dolice 7 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Bierzwnik 2 : 2 więcej
Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 0 : 5 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo 0 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Zalew Stepnica - Masovia Maszewo 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
WODR Barzkowice - Czarni Marianowo 2 : 3 więcej
Orkan Dalewo - Ina Ińsko 1 : 2 więcej
Unia Stargard - Polski Cukier Kluczevia II St. 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Czarni Szczecin - Vielgovia Szczecin 1 : 0 więcej
Chemik II Police - Wicher Steklno 4 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice 3 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice 1 : 6 więcej
Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 10 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Koral Mostkowo - Piast Karsko 5 : 0 więcej
Jedność Przewłoki - Piast Kolin 4 : 4 więcej
Polonia Giżyn - GKS Golenice 2 : 1 więcej
Błyskawica Kluki - Unia Swochowo 0 : 8 więcej
Iskra II Banie - Mechanik Warnice 3 : 4 więcej
Bryza Reńsko - Wicher Przelewice 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Legion Strączno - Sad Chwiram 1 : 4 więcej
Znicz Dzikowo - Kopanik Lubno 2 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Iskierka II Szczecin - Rybak Trzebież 8 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Korona Klępicz - Sparta Sobiemyśl 3 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lech Poznań - Raków Częstochowa 3 : 3 więcej
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Cracovia Kraków 1 : 3 więcej
Korona Kielce - SMS Łódź 2 : 1 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
TAF Toruń - Legia Warszawa 5 : 1 więcej
Futsal Victoria Sulejówek - Widzew Łódź Futsal 1 : 4 więcej
22-11 17:00  Best Drive Piła - KS Futsal Oborniki więcej
Football Club 10 Zgierz - KS Gniezno 4 : 2 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Futsal Szczecin 4 : 8 więcej
AZS UG Gdańsk - Futbalo Białystok 10 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin 4 : 3 więcej
Rolnik B. Głogówek - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice 0 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 0 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 2 : 3 więcej
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 4 : 0 więcej
Bytovia Bytów - Sokół Ostróda 1 : 0 więcej
Wigry Suwałki - GKS Katowice 1 : 2 więcej
Motor Lublin - Hutnik Kraków 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Sparta Gryfice - Gwardia Koszalin 0 : 6 więcej
Chemik Police - Prawobrzeże Świnoujście 12 : 0 więcej
Flota Świnoujście - SALOS Szczecin 4 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Victoria Sianów 1 : 2 więcej
22-11 14:00  Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin więcej
Mewa Resko - Vineta Wolin 0 : 6 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Arkonia Szczecin - Chemik Police 7 : 0 więcej
FASE Szczecin - Sokół Karlino 17 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - Zagłębie Lubin 24 : 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS UMK Toruń - Jeziorak Iława 28 : 28k więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Kozłowski zostaje w Pog »
3 » Co słychać w czwartej l »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Pia »
40 » Mierzynianka Mierzyn-Je »
36 » Gryf Kamień Pomorski-MK »
26 » Ogniwo Babinek-Kłos Peł »
22 » LZS Kowalewice-Głaz Tyc »
20 » Dąb Dębno-Unia Dolice
17 » Zorza Dobrzany-Sokół Py »
15 » Orkan Suchań-Odra Chojn »
15 » Koral Mostkowo-Piast Ka »
14 » Błękitni II Stargard-Da »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
paulinus
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125485
• newsów: 74148
• użytkowników: 75044
• komentarzy: 1111358
• zdjęć: 806600
• relacji: 38912
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies