ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 listopad 2020
pokaż:
14 listopad
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
KSW 56 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Astoria Bydgoszcz 78 : 86 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 77 : 74 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Górnik Trans.eu Wałbrzych 70 : 82 więcej
Pogoń Prudnik - Dziki Warszawa 78 : 76 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław 88 : 92 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Elektrobud-Investment Pruszków 97 : 92 więcej
GKS Tychy - TS Wisła Chemart Kraków 74 : 87 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - Politechnika Gdańska 85 : 78 więcej
AZS UMK Toruń - MKKS Żak Koszalin 61 : 93 więcej
MChKK Chełmno - Enea UTP Astoria Bydgoszcz 111 : 72 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Sharks AWFiS Port Gdynia 92 : 84 więcej
KSK Noteć Inowrocław - SMS PZKosz Władysławowo 102 : 65 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Mewa Resko - Stal Szczecin 4 : 3 więcej
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Tanowia Tanowo 9 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Mierzynianka Mierzyn 1 : 1 więcej
Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica 4 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 2 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 2 : 2 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Morzycko Moryń 1 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 2 : 3 więcej
Stal Lipiany - Orkan Suchań 2 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno 3 : 2 więcej
Odra Chojna - Iskra Banie 8 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice 3 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Błękitni Stary Jarosław 4 : 1 więcej
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 0 więcej
Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 1 : 4 więcej
Gryf Polanów - Saturn Mielno 3 : 2 więcej
Strong Zielenica - Radew Białogórzyno 1 : 5 więcej
Płomień Myślino - Wiekowianka Wiekowo 1 : 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Pogoń Połczyn Zdrój - Zawisza Grzmiąca 3 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna 2 : 0 więcej
Drawa Drawno - Korona Człopa 2 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez 2 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 2 : 2 więcej
Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 4 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Redłovia Redło 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 2 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Biali Sądów 1 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino 4 : 5 więcej
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 4 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Iskierka Szczecin 3 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo 2 : 6 więcej
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 3 więcej
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 3 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Sokół Lulewice 8 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Sowianka Sowno - Promień Mosty 1 : 4 więcej
Pomorzanin Przybiernów - OKS Center MD Goleniów 0 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica 6 : 2 więcej
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Ina Ińsko - Orzeł Małkocin 3 : 2 więcej
Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 1 więcej
Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino 4 : 12 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - Ehrle Dobra Szczecińska 3 : 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Odrzanka Radziszewo 4 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 3 : 2 więcej
Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 13 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Polonia Giżyn 1 : 1 więcej
Piast Kolin - Iskra II Banie 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Ina Recz - Iskra Lutówko 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Fala ABFrost Gąski - Passat Bukowo Morskie 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Znicz Dzikowo 2 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Gryf Budowo 7 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Grom Giżyno 4 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno 4 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Aquila II Szczecin - Okręt Szczecin 3 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Prawobrzeże Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo 1 : 2 więcej
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 6 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 0 : 7 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Górnik Konin - Radunia Stężyca 0 : 3 więcej
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 2 : 1 więcej
Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 więcej
piła nożna Fortuna Puchar Polski
Świt Szczecin - Cracovia Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 10 : 1 więcej
SMS Łódź - Lech Poznań 2 : 1 więcej
FCB Escola Varsovia - Zagłębie Lubin 5 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Victoria Niemcz Osielsko - LFA Szczecin 0 : 4 więcej
Marcus Gdynia - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 8 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Spójnia Białe Błota 9 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
14-11 10:45  AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź więcej
14-11 12:00  Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec więcej
14-11 13:00  GKS Katowice - Medyk Konin więcej
14-11 14:00  Śląsk Wrocław - ROW Rybnik więcej
piła nożna II liga
GKS Katowice - KKS Kalisz 4 : 1 więcej
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław 2 : 1 więcej
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów 3 : 3 więcej
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 1 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków 2 : 1 więcej
Sokół Ostróda - Motor Lublin 1 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lech Poznań - Warta Poznań 3 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz 7 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lotos Gdańsk UKS - Lech Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 5 : 2 więcej
Vineta Wolin - SALOS Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk SP 7 Koszalin - SALOS Szczecin 0 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 24 : 35 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Łomża Vive Kielce 24 : 38 więcej
Gwardia Opole - Grupa Azoty Tarnów 31 : 30 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Ruch Chorzów - KPR Kobierzyce 22 : 31 więcej
Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 35 : 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - SKPR USAR Kwidzyn 33 : 36 więcej
GKS Żukowo - KPR Elbląg 37 : 25 więcej
Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Gdańsk 35 : 29 więcej
Nielba Wągrowiec - Tytani Wejherowo 37 : 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz 35 : 39 więcej
Sambor Tczew - UKS Jedynka Kodo Morąg 38 : 27 więcej
MKS Handball Czersk - MKS Brodnica 29 : 38 więcej
KPR Blejkan Gryfino - AZS UMK Toruń 38 : 21 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
KU AZS Politechnika Koszalińska - GUKS Drwęca Lubicz 25 : 26 więcej
MKS Kusy Szczecin - MKS Słupia Słupsk 29 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
14-11 17:00  Energa MKS Kalisz - Developres SkyRes Rzeszów więcej
ŁKS Commercecon Łódź - DPD Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Stoczniowiec Gdańsk - SPS Słupca 3 : 1 więcej
Noteć Czarnków - Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 więcej
SMS Police - Wilki Wilczyn 0 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Szamotulanin Szamotuły - AZS UMK Toruń 3 : 1 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - SMS Police 1 : 3 więcej
Pałac II Bydgoszcz - Truso Elbląg 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Co słychać w czwartej l »
3 » Kozłowski zostaje w Pog »
1 » Jak skompromitować włas »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Pia »
40 » Mierzynianka Mierzyn-Je »
36 » Gryf Kamień Pomorski-MK »
26 » Ogniwo Babinek-Kłos Peł »
22 » LZS Kowalewice-Głaz Tyc »
20 » Dąb Dębno-Unia Dolice
17 » Zorza Dobrzany-Sokół Py »
15 » Koral Mostkowo-Piast Ka »
14 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
14 » Orkan Suchań-Odra Chojn »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
marekperec
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125485
• newsów: 74149
• użytkowników: 75044
• komentarzy: 1111360
• zdjęć: 806617
• relacji: 38913
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies