ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - listopad 2020
dodaj sparing
pokaż:
01 listopad
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
01-11 15:30   Malwee Łódź - Football Club 10 Zgierz więcej
02 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
02-11 17:35  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
02-11 18:00  Warta Poznań - Legia Warszawa więcej
03 listopad
piła nożna Fortuna Puchar Polski
03-11 17:00  Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
04 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
04-11   Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
koszykówka Suzuki I liga
04-11 18:00  Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno więcej
04-11 19:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Dziki Warszawa więcej
04-11 18:30  Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
04-11 18:00  Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo więcej
piła nożna III liga gr. II
04-11 12:00  Pogoń II Szczecin - Elana Toruń więcej
04-11 14:00  Gryf Wejherowo - Nielba Wągrowiec więcej
04-11 13:00  GKS Przodkowo - Unia Janikowo więcej
04-11 13:30  Świt Szczecin - Pomorzanin Toruń więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
04-11 12:00  Legia Warszawa - Arka Gdynia więcej
04-11 12:00  SMS Łódź - Jagiellonia Białystok więcej
04-11 12:00  Hutnik Kraków - Lech Poznań więcej
04-11 12:00  Zagłębie Lubin - Wisła Kraków więcej
piła nożna II liga
04-11 16:00  Górnik Polkowice - Błękitni Stargard więcej
04-11 18:00  Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg więcej
04-11 13:00  Lech II Poznań - Skra Częstochowa więcej
04-11 18:00  GKS Katowice - Garbarnia Kraków więcej
04-11 14:00  Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław więcej
04-11 18:00  Sokół Ostróda - KKS Kalisz więcej
04-11 13:00  Stal Rzeszów - Wigry Suwałki więcej
04-11 19:30  Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
04-11 14:00  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
04-11 14:30  Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
04-11 11:00  Sokół Karlino - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN Kobiety
04-11   AP Kotwica Kołobrzeg - AZS UJ Kraków więcej
04-11   Olimpia II Szczecin - Respekt Myślenice więcej
04-11   Medyk Konin - Olimpia Szczecin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
04-11   SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS UMK Toruń więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
04-11   UKS Morski Sianów - GUKS Drwęca Lubicz więcej
05 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
05-11   Stelmet Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia więcej
05-11 17:35  Legia Warszawa - Trefl Sopot więcej
05-11   MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin więcej
05-11   HydroTruck Radom - GTK Gliwice więcej
05-11   Enea Astoria Bydgoszcz - Polpharma Starogard Gd. więcej
06 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
06-11 17:35  WKS Śląsk Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
06-11 19:00  Okręt Szczecin - GKS Kołbacz więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
06-11 18:00  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin więcej
06-11 20:30  Raków Częstochowa - Wisła Kraków więcej
07 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
07-11 17:35  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń więcej
koszykówka Suzuki I liga
07-11   TBS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin więcej
07-11 17:30  Pogoń Prudnik - Miasto Szkła Krosno więcej
07-11 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
07-11 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
07-11 18:00  Dziki Warszawa - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
07-11 18:00  GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
07-11 18:00  KS Księżak Łowicz - TS Wisła Chemart Kraków więcej
07-11 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
07-11   Sklep Polski MKK Gniezno - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
07-11   Trefl II Sopot - MChKK Chełmno więcej
07-11 13:00  MKKS Żak Koszalin - Ogniwo Piratesports Szczecin więcej
07-11 14:00  Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń więcej
07-11 16:00  Sharks AWFiS Port Gdynia - KSK Noteć Inowrocław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
07-11 11:00  Arkonia Szczecin - Piast Chociwel więcej
07-11 13:00  Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra więcej
07-11 11:30  Tanowia Tanowo - Jantar Dziwnów więcej
07-11 13:00  Sparta Gryfice - Mewa Resko więcej
07-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin więcej
07-11 13:00  Wicher Brojce - KS Fala Międzyzdroje więcej
07-11 13:00  Orzeł Łoźnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
07-11 11:00  A.P. Gavia Choszczno - Unia Dolice więcej
07-11 14:00  SCRS Barlinek - Stal Lipiany więcej
07-11 14:00  Zorza Dobrzany - Energetyk Gryfino więcej
07-11 14:00  Morzycko Moryń - Kłos Pełczyce więcej
07-11 14:30  Iskra Banie - Orkan Suchań więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
07-11 14:00  Saturn Mielno - Zefir Wyszewo więcej
07-11 15:00  Vimobilia Będzino - Gryf Polanów więcej
07-11 13:30  Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo więcej
07-11 14:00  Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów więcej
07-11 14:00  Radew Białogórzyno - Płomień Myślino więcej
07-11 15:00  Strong Zielenica - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
07-11 14:00  Drzewiarz Świerczyna - Drawa Drawno więcej
07-11 14:00  Korona Człopa - Olimp Złocieniec więcej
07-11 14:00  Redłovia Redło - KP Drawsko Pomorskie więcej
07-11 14:00  Mechanik Turowo - Błonie Barwice więcej
07-11 13:00  Światowid 63 Łobez - Wiarus Żółtnica więcej
07-11 14:00  Zawisza Grzmiąca - Orzeł Bierzwnik więcej
07-11 12:00  Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
07-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Biali Sądów więcej
07-11 12:00  Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo więcej
07-11 13:00  Wieża Postomino - Iskierka Szczecin więcej
07-11 13:00  Lech Czaplinek - Vineta Wolin więcej
07-11 14:00  Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski więcej
07-11 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
07-11 14:00  MKP Szczecinek - Sokół Karlino więcej
07-11 14:00  Olimp Gościno - Darłovia Darłowo więcej
07-11 12:00  Ina Goleniów - Orzeł Wałcz więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
07-11 14:00  Korona Stuchowo - Resko Karcino więcej
07-11 15:30  Bizon Cerkwica - Sokół Lulewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
07-11 14:00  Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica więcej
07-11 14:00  Promień Mosty - Pomorzanin Przybiernów więcej
07-11 17:00  OKS Center MD Goleniów - Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
07-11 15:00  Płomień Lisowo - Wicher Reptowo więcej
07-11 15:00  Orzeł Małkocin - Sparta Skalin więcej
07-11 17:00  Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
07-11 14:00  Orzeł Pęzino - Ina Ińsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
07-11 11:00  Grot Gardno - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
07-11 11:00  Aquila Szczecin - Chemik II Police więcej
07-11 14:00  Czarni 44 Szczecin - Znicz Niedźwiedź więcej
07-11 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Wicher Steklno więcej
07-11 14:00  Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin więcej
07-11 17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
07-11 13:00  LUKS Krzywin - Czcibor Cedynia więcej
07-11 13:30  Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
07-11 13:00  Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko więcej
07-11 13:00  Błyskawica Kluki - GKS Golenice więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
07-11 14:00  Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin więcej
07-11 13:00  Ina Recz - Iskra Lutówko więcej
07-11 14:00  Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
07-11 14:00  Fala ABFrost Gąski - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
07-11 13:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Huragan Bierzwnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
07-11 14:00  Grom Giżyno - Wspólni Różewo więcej
07-11 13:00  Grom Szwecja - Sokół Suliszewo więcej
07-11 14:00  Gryf Budowo - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
07-11 11:00  Rybak Trzebież - Future Szczecin więcej
07-11   KS Sztorm - Aquila II Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
07-11 14:00  Sokół Różańsko - Energetyk II Gryfino więcej
07-11 16:00  Polonia Gryfino - Klon Krzymów więcej
07-11 14:00  Sokół II Pyrzyce - Morzycko II Moryń więcej
piła nożna III liga gr. II
07-11 13:00  Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin więcej
07-11 13:00  Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański więcej
07-11 14:00  Jarota Jarocin - Radunia Stężyca więcej
07-11 14:00  Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg więcej
07-11 14:00  Mieszko Gniezno - Chemik Police więcej
07-11 19:30  Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin więcej
07-11 13:00  Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin więcej
07-11 12:00  Unia Janikowo - Unia Swarzędz więcej
07-11 14:00  Elana Toruń - Górnik Konin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
07-11 17:30  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
07-11 20:00  Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław więcej
07-11 15:00  Stal Mielec - Warta Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
07-11 13:00  Arka Gdynia - SMS Łódź więcej
07-11   Wisła Kraków - Hutnik Kraków więcej
07-11 12:00  Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk więcej
07-11 13:30  Gwarek Zabrze - Cracovia Kraków więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
07-11   Mrówka Mosina - Futsal Victoria Sulejówek więcej
07-11 18:00  Best Drive Piła - KS Gniezno więcej
07-11   AZS UG Gdańsk - KS Futsal Oborniki więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
07-11 13:30  GOSRiT Luzino - Lechia Gdańsk więcej
07-11 12:00  Victoria II Sianów - Błękitni Stargard więcej
07-11 12:00  KA4 resPect Krobia - MKS Lew Lębork więcej
07-11 11:00  LFA Szczecin - Marcus Gdynia więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
07-11 10:30  UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna więcej
07-11 12:00  Olimpia Szczecin - Rolnik B. Głogówek więcej
07-11 15:00  AZS UJ Kraków - ROW Rybnik więcej
piła nożna II liga
07-11 17:00  Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz więcej
07-11 18:15  KKS Kalisz - Hutnik Kraków więcej
07-11 14:45  Motor Lublin - Stal Rzeszów więcej
07-11 18:00  Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice więcej
07-11 14:00  Skra Częstochowa - Górnik Polkowice więcej
07-11 13:00  Garbarnia Kraków - Lech II Poznań więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
07-11 13:00  LUKS Ziemia Lubińska - UKS SMS III Łódź więcej
07-11 12:00  Medyk II Konin - KS Skra Częstochowa więcej
07-11 12:00  WKS Śląsk II Wrocław - UKS Bielawianka Bielawa więcej
piła nożna I Liga PLO
07-11 14:00  Victoria Sianów - Iskra Białogard więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
07-11 13:00  Warta Poznań - Pogoń Szczecin więcej
07-11 15:00  Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
07-11 13:00  CWZS Bydgoszcz - FASE Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
07-11 12:00  AP Reissa Poznań - Lotos Gdańsk UKS więcej
07-11 14:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
07-11 12:00  Lech Poznań - FASE Szczecin więcej
07-11 18:00  Chemik Bydgoszcz - CWZS Bydgoszcz więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
07-11 14:30  Hutnik Szczecin - Vineta Wolin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
07-11 11:00  SALOS Szczecin - Żaki Szczecin więcej
07-11 11:00  Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
07-11 12:00  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
07-11 12:30  Unia Białogard - Arkonia Szczecin więcej
07-11 14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
07-11 14:30  Gavia Choszczno - Sokół Karlino więcej
07-11 16:00  Świt Szczecin - FASE Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
07-11   Start Elbląg - SPR JKS Jarosław więcej
07-11   Młyny Stoisław Koszalin - KPR Kobierzyce więcej
07-11   Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
07-11   Zagłębie Lubin - MKS Lublin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
07-11 17:00  Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
07-11   MKS Handball Czersk - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
07-11   MKS Brodnica - Sambor Tczew więcej
07-11   UKS Jedynka Kodo Morąg - Jeziorak Iława więcej
07-11   Szczypiorniak Olsztyn - KPR Blejkan Gryfino więcej
07-11   AZS UMK Toruń - AZS UKW Bydgoszcz więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
07-11   KU AZS Politechnika Koszalińska - Tytani Wejherowo więcej
07-11   GUKS Drwęca Lubicz - MKS Kusy Szczecin więcej
07-11   MKS Słupia Słupsk - UKS Morski Sianów więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
07-11   E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła więcej
07-11   DPD Legionovia Legionowo - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
07-11   Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź więcej
07-11   Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz więcej
07-11   Volley Wrocław - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
07-11   Joker Świecie - Grupa Azoty Chemik Police więcej
08 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
08-11 17:35  Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
08-11 17:00  SMS PZKosz Władysławowo - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
08-11 11:00  Stal Szczecin - Iskra Golczewo więcej
08-11 13:00  Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
08-11 11:00  Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice więcej
08-11 14:00  Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce więcej
08-11 14:00  Dąb Dębno - Odra Chojna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
08-11 14:00  LZS Kowalewice - Iskra Kłanino więcej
08-11 13:00  Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze więcej
08-11 12:00  Sława Sławno - Iskra Białogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
08-11 13:00  Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
08-11 13:00  Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
08-11 11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo więcej
08-11 11:00  Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
08-11 17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
08-11 13:00  Zalew Stepnica - Hanza Goleniów więcej
08-11 14:00  Radowia Radowo Małe - Sowianka Sowno więcej
08-11 17:00  Leśnik Kliniska - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
08-11 14:00  Orkan Dalewo - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
08-11 14:00  WODR Barzkowice - Zorza Tychowo więcej
08-11 14:00  Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
08-11 11:00  Świat Drzewa KP Przecław - Zryw Kołbaskowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
08-11 13:00  Zieloni Zielin - Łabędź Widuchowa więcej
08-11 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole więcej
08-11 13:00  Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica więcej
08-11 13:30  Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
08-11 13:00  Iskra II Banie - Wicher Przelewice więcej
08-11 12:00  Koral Mostkowo - Sęp Brzesko więcej
08-11 13:00  Czarni Fiege Lubanowo - Mechanik Warnice więcej
08-11 13:00  Polonia Giżyn - Piast Kolin więcej
08-11 14:00  Unia Swochowo - Piast Karsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
08-11 13:00  Iskra Pomień - Klon Krzęcin więcej
08-11 12:00  Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie więcej
08-11 14:00  Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
08-11 11:00  KS Sieciemin - Olympic Warszkowo więcej
08-11 12:00  Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki więcej
08-11 14:00  KS Skibno - Błękitni Tychowo więcej
08-11 12:00  Arkadia Malechowo - Wrzos Wrześnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
08-11 11:00  Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore więcej
08-11 12:00  Hubertus Biały Bór - Wicher Rąbino więcej
08-11 12:00  Gryf Dobrowo - KS Gwda Wielka więcej
08-11 12:00  Grot Bonin - Pogoń Wierzchowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
08-11 14:00  Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn więcej
08-11 13:00  Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec więcej
08-11 13:00  Kopanik Lubno - Sad Chwiram więcej
08-11 14:00  Znicz Dzikowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
08-11 19:00  FASE Szczecin - Pionier Szczecin więcej
08-11 17:30  Prawobrzeże Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
08-11 14:00  Stal II Lipiany - Zryw Góralice więcej
08-11 14:00  Korona Klępicz - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna III liga gr. II
08-11 12:00  Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo więcej
08-11 11:00  Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
08-11 17:30  Górnik Zabrze - Piast Gliwice więcej
08-11 15:00  Legia Warszawa - Lech Poznań więcej
08-11 12:30  Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
08-11 15:00  Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze więcej
08-11 12:00  Korona Kielce - FCB Escola Varsovia więcej
08-11 11:00  Zagłębie Lubin - Legia Warszawa więcej
08-11 12:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
08-11 15:00  TAF Toruń - Widzew Łódź Futsal więcej
08-11 17:00  Football Club 10 Zgierz - LZS Dragon Bojano więcej
08-11 17:00  We-Met Futsal Club Kamienica - Legia Warszawa więcej
08-11 14:00  Futbalo Białystok - Futsal Szczecin więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
08-11 10:00  Spójnia Białe Błota - Victoria Niemcz Osielsko więcej
08-11 13:00  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
08-11 12:00  Śląsk Wrocław - Medyk Konin więcej
08-11 13:00  GKS Katowice - Akademia Piłkarska LG więcej
08-11 12:00  Sportis KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec więcej
piła nożna II liga
08-11 17:00  Śląsk II Wrocław - GKS Katowice więcej
08-11 15:00  Wigry Suwałki - Sokół Ostróda więcej
08-11 13:00  Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
08-11 14:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - WAP Włocławek więcej
08-11 12:00  Unifreeze Górzno - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
08-11 13:00  AP Reissa Poznań - Lech Poznań więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
08-11 11:00  Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard więcej
08-11 11:00  Sparta Gryfice - Flota Świnoujście więcej
08-11 13:00  Victoria Sianów - Chemik Police więcej
08-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko więcej
08-11 14:00  Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
08-11 14:30  Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
08-11 17:00  KPR Blejkan Gryfino - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
10 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
10-11   Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław więcej
piła nożna II liga
10-11 18:00  Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
10-11 13:00  Vineta Wolin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
10-11 14:00  AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin więcej
11 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
11-11   MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń więcej
koszykówka Suzuki I liga
11-11   WKK Wrocław - KS Księżak Łowicz więcej
11-11   TS Wisła Chemart Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
11-11 17:30  Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy więcej
11-11   Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
11-11 18:00  Decka Pelplin - Pogoń Prudnik więcej
11-11 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
11-11 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
11-11 18:00  Dziki Warszawa - TBS Śląsk II Wrocław więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
11-11 13:00  AMW Asseco Arka Gdynia - KSK Noteć Inowrocław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11-11 11:00  Sparta Gryfice - Stal Szczecin więcej
11-11 12:00  Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
11-11 11:00  Orzeł Grzędzice - CRS Pogoń Barlinek więcej
11-11 13:00  Ogniwo Babinek - Iskra Banie więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11-11 15:00  Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek więcej
11-11 13:00  Rasel Dygowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
11-11 17:00  Błękitni II Stargard - Ina Goleniów więcej
11-11 14:00  Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo więcej
11-11 11:00  Mechanik Bobolice - Wieża Postomino więcej
11-11 11:00  Sokół Karlino - Hutnik Szczecin więcej
11-11 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno więcej
11-11 13:00  Biali Sądów - MKP Szczecinek więcej
11-11 13:00  Orzeł Wałcz - Olimp Gościno więcej
11-11 13:00  Iskierka Szczecin - Polonia Płoty więcej
piła nożna III liga gr. II
11-11 13:00  Nielba Wągrowiec - Flota Świnoujście więcej
11-11 13:00  Gwardia Koszalin - Unia Janikowo więcej
11-11 13:00  Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin więcej
11-11 13:00  GKS Przodkowo - Mieszko Gniezno więcej
11-11 11:00  Bałtyk Koszalin - Górnik Konin więcej
11-11 15:00  Świt Szczecin - Sokół Kleczew więcej
11-11 13:00  Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia więcej
11-11 13:00  KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń więcej
11-11 17:00  Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. więcej
11-11 13:00  Chemik Police - Jarota Jarocin więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
11-11 14:00  KA4 resPect Krobia - GOSRiT Luzino więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
11-11 11:00  Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin więcej
11-11 11:00  Flota Świnoujście - Vineta Wolin więcej
11-11 13:30  Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
11-11 14:30  Błękitni Stargard - Stal Szczecin więcej
11-11 15:30  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
11-11 18:00  Świt Szczecin - Victoria Sianów więcej
11-11 11:00  SALOS Szczecin - Hutnik Szczecin więcej
11-11 15:00  Mewa Resko - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
11-11 13:00  Żaki Szczecin - Unia Białogard więcej
11-11 14:00  Sokół Karlino - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
11-11 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard więcej
11-11   Prawobrzeże Szczecin - Gavia Choszczno więcej
11-11 18:30  Gwardia Koszalin - Świt Szczecin więcej
11-11 14:30  Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
11-11   Torus Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy więcej
11-11   Stal Mielec - KS SPR Chrobry Głogów więcej
11-11   Orlen Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
11-11   Łomża Vive Kielce - Energa MKS Kalisz więcej
11-11   Sandra SPA Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
11-11   NMC Górnik Zabrze - Gwardia Opole więcej
11-11   Grupa Azoty Tarnów - MMTS Kwidzyn więcej
12 listopad
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
13 listopad
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
koszykówka Energa Basket Liga
13-11   Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Zielona Góra więcej
13-11 17:35  Asseco Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard więcej
13-11   Anwil Włocławek - HydroTruck Radom więcej
13-11   Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
13-11   WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa więcej
13-11   GTK Gliwice - King Wilki Morskie Szczecin więcej
13-11   MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot więcej
14 listopad
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
koszykówka Suzuki I liga
14-11   Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin więcej
14-11   TBS Śląsk II Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
14-11 17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
14-11 17:30  Pogoń Prudnik - Dziki Warszawa więcej
14-11 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław więcej
14-11 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
14-11 18:00  GKS Tychy - TS Wisła Chemart Kraków więcej
14-11 18:00  KS Księżak Łowicz - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
14-11   Sklep Polski MKK Gniezno - Sharks AWFiS Port Gdynia więcej
14-11   AMW Asseco Arka Gdynia - Politechnika Gdańska więcej
14-11   MChKK Chełmno - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
14-11 13:00  AZS UMK Toruń - MKKS Żak Koszalin więcej
14-11 18:00  KSK Noteć Inowrocław - SMS PZKosz Władysławowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14-11 13:00  Piast Chociwel - Iskra Golczewo więcej
14-11 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce więcej
14-11 12:00  Mewa Resko - Stal Szczecin więcej
14-11 14:00  KS Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice więcej
14-11 13:30  Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście więcej
14-11 13:00  Jeziorak Szczecin - Tanowia Tanowo więcej
14-11 13:00  Jantar Dziwnów - Mierzynianka Mierzyn więcej
14-11 13:00  Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
14-11 11:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek więcej
14-11 13:00  SCRS Barlinek - Morzycko Moryń więcej
14-11 13:00  Energetyk Gryfino - Dąb Dębno więcej
14-11 13:00  Stal Lipiany - Orkan Suchań więcej
14-11 13:30  Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno więcej
14-11 13:00  Unia Dolice - Zorza Dobrzany więcej
14-11 14:00  Odra Chojna - Iskra Banie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14-11 13:00  Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice więcej
14-11 14:00  Strong Zielenica - Radew Białogórzyno więcej
14-11 14:00  Płomień Myślino - Wiekowianka Wiekowo więcej
14-11 13:00  Głaz Tychowo - Błękitni Stary Jarosław więcej
14-11 13:00  Iskra Kłanino - Sława Sławno więcej
14-11 13:00  Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz więcej
14-11 13:00  Victoria Sianów - Vimobilia Będzino więcej
14-11 13:00  Gryf Polanów - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
14-11 14:00  Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez więcej
14-11 14:00  Spójnia Świdwin - Ikar Krosino więcej
14-11 14:00  Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo więcej
14-11 13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Zawisza Grzmiąca więcej
14-11 13:00  Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna więcej
14-11 13:00  Drawa Drawno - Korona Człopa więcej
14-11   Olimp Złocieniec - Redłovia Redło więcej
14-11 13:00  KP Drawsko Pomorskie - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14-11 14:00  Olimp Gościno - Błękitni II Stargard więcej
14-11 13:00  Lech Czaplinek - Iskierka Szczecin więcej
14-11 13:00  Polonia Płoty - Mechanik Bobolice więcej
14-11 14:00  MKP Szczecinek - Vineta Wolin więcej
14-11 12:00  Hutnik Szczecin - Biali Sądów więcej
14-11   Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo więcej
14-11 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino więcej
14-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
14-11 12:00  Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz więcej
14-11 13:00  Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
14-11 14:30  Bałtyk Gostyń - Sokół Lulewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
14-11 13:00  Masovia Maszewo - Pionier Żarnowo więcej
14-11 18:00  Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
14-11 13:00  Sowianka Sowno - Promień Mosty więcej
14-11 13:00  Pomorzanin Przybiernów - OKS Center MD Goleniów więcej
14-11 13:00  Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
14-11 14:00  Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
14-11 12:00  Ina Ińsko - Orzeł Małkocin więcej
14-11 15:00  Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
14-11 14:00  Zryw Kołbaskowo - Czarni 44 Szczecin więcej
14-11 14:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
14-11 17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
14-11 14:00  Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl więcej
14-11 14:30  Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
14-11 13:00  Mechanik Warnice - Polonia Giżyn więcej
14-11 13:00  Piast Kolin - Iskra II Banie więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
14-11 13:00  Mirstal Mirosławiec - Znicz Dzikowo więcej
14-11 14:00  Sokół Suliszewo - Grom Giżyno więcej
14-11 15:00  Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
14-11 11:00  Aquila II Szczecin - Okręt Szczecin więcej
14-11 19:00  Future Szczecin - Sztorm Szczecin więcej
14-11 14:00  GKS Kołbacz - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
14-11 13:00  Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz więcej
14-11 13:00  Polonia Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec więcej
14-11 13:00  Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin więcej
14-11 14:00  Jarota Jarocin - GKS Przodkowo więcej
14-11 19:30  Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański więcej
14-11 13:00  Górnik Konin - Radunia Stężyca więcej
14-11 11:00  Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo więcej
14-11 13:00  Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg więcej
14-11 12:00  Unia Janikowo - Świt Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
14-11 12:00  SMS Łódź - Lech Poznań więcej
14-11 12:00  Jagiellonia Białystok - Gwarek Zabrze więcej
14-11 11:00  Legia Warszawa - Wisła Kraków więcej
14-11 11:00  Pogoń Szczecin - Korona Kielce więcej
14-11   FCB Escola Varsovia - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
14-11   KS Futsal Oborniki - Futbalo Białystok więcej
14-11   LZS Dragon Bojano - TAF Toruń więcej
14-11   Legia Warszawa - Football Club 10 Zgierz więcej
14-11   KS Gniezno - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
14-11   Futsal Szczecin - KS Futsal Piła więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
14-11 13:00  Victoria Niemcz Osielsko - Ladies Football Academy Szczecin więcej
14-11 15:00  Lechia Gdańsk - Spójnia Białe Błota więcej
14-11   Marcus Gdynia - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
14-11 12:00  Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec więcej
14-11   AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź więcej
14-11   Śląsk Wrocław - ROW Rybnik więcej
14-11   GKS Katowice - Medyk Konin więcej
14-11   Sportis KKP Bydgoszcz - Akademia Piłkarska LG więcej
piła nożna II liga
14-11 18:00  Sokół Ostróda - Motor Lublin więcej
14-11 13:00  Hutnik Kraków - Wigry Suwałki więcej
14-11 13:00  GKS Katowice - KKS Kalisz więcej
14-11   Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław więcej
14-11 13:00  Stal Rzeszów - Bytovia Bytów więcej
14-11 17:00  Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa więcej
14-11   Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg więcej
14-11 16:00  Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
14-11 15:00  Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań więcej
14-11 15:00  Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
14-11   Lech Poznań - Warta Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
14-11 12:00  Lotos Gdańsk UKS - Lech Poznań więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
14-11 11:00  Gwardia Koszalin - Świt Szczecin więcej
14-11 13:00  Vineta Wolin - SALOS Szczecin więcej
14-11 14:30  Hutnik Szczecin - Mewa Resko więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
14-11 14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - SALOS Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
14-11   MMTS Kwidzyn - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
14-11   Gwardia Opole - Grupa Azoty Tarnów więcej
14-11   Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze więcej
14-11   Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
14-11   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Łomża Vive Kielce więcej
14-11   KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock więcej
14-11   Azoty Puławy - Stal Mielec więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
14-11   SPR JKS Jarosław - MKS Lublin więcej
14-11   Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
14-11   Ruch Chorzów - KPR Kobierzyce więcej
14-11   Młyny Stoisław Koszalin - Start Elbląg więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
14-11   GKS Żukowo - Meble Wójcik Elbląg więcej
14-11   Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Gdańsk więcej
14-11   Sokół Kościerzyna - Warmia Olsztyn więcej
14-11   Nielba Wągrowiec - Tytani Wejherowo więcej
14-11   MKS Grudziądz - SKPR USAR Kwidzyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
14-11   MKS Handball Czersk - MKS Brodnica więcej
14-11   Sambor Tczew - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
14-11   Jeziorak Iława - Szczypiorniak Olsztyn więcej
14-11   KPR Blejkan Gryfino - AZS UMK Toruń więcej
14-11   SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
14-11   KU AZS Politechnika Koszalińska - GUKS Drwęca Lubicz więcej
14-11   MKS Kusy Szczecin - MKS Słupia Słupsk więcej
14-11   Tytani Wejherowo - UKS Morski Sianów więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
14-11 19:00  Grupa Azoty Chemik Police - Volley Wrocław więcej
14-11   Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź więcej
14-11   Energa MKS Kalisz - Developres SkyRes Rzeszów więcej
14-11   BKS Stal Bielsko-Biała - E.Leclerc Radomka Radom więcej
14-11   ŁKS Commercecon Łódź - DPD Legionovia Legionowo więcej
14-11   Enea PTPS Piła - Joker Świecie więcej
15 listopad
40.PZLA Mistrzostw Polski Kobiet w Maratonie i 90.PZLA Mistrzostw Polski Mężczyzn w Maratonie. więcej
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
15-11 18:00  Ogniwo Piratesports Szczecin - Trefl II Sopot więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15-11 13:00  Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15-11 11:00  Orzeł Grzędzice - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15-11 13:00  Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
15-11 13:30  Resko Karcino - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
15-11 13:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15-11 14:00  Sparta Skalin - Orkan Dalewo więcej
15-11 14:00  Wicher Reptowo - Unia Stargard więcej
15-11 12:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Płomień Lisowo więcej
15-11 14:00  Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
15-11 16:00  Wicher Steklno - Aquila Szczecin więcej
15-11 14:00  Vielgovia Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław więcej
15-11 13:00  Czarni Czarnówko - Chemik II Police więcej
15-11 14:00  Znicz Niedźwiedź - Grot Gardno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15-11 13:00  Chrobry Lisie Pole - LUKS Krzywin więcej
15-11 14:00  Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin więcej
15-11 13:00  Sekwoja Brwice - Rurzyca Nawodna więcej
15-11 14:00  Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
15-11 14:00  Wicher Przelewice - Jedność Przewłoki więcej
15-11 14:00  Unia Swochowo - Koral Mostkowo więcej
15-11 13:00  Sęp Brzesko - Błyskawica Kluki więcej
15-11 13:00  GKS Golenice - Czarni Fiege Lubanowo więcej
15-11 14:00  Piast Karsko - Bryza Reńsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
15-11 12:00  Błękitni Gonne Małe - Grot Bonin więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
15-11 13:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Gryf Budowo więcej
15-11 13:00  Kopanik Lubno - Legion Strączno więcej
15-11 13:00  Santos Kłębowiec - Grom Szwecja więcej
15-11 13:30  Sad Chwiram - Błękitni Pomierzyn więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
15-11 11:00  Victoria 95 Przecław - FASE Szczecin więcej
15-11 11:00  Iskierka II Szczecin - Rybak Trzebież więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
15-11 14:00  Klon Krzymów - Korona Klępicz więcej
piła nożna III liga gr. II
15-11 13:00  Elana Toruń - Chemik Police więcej
15-11 11:00  Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
15-11 11:00  Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków więcej
15-11 12:00  Górnik Zabrze - Hutnik Kraków więcej
15-11 11:00  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
15-11 16:00   Malwee Łódź - Mrówka Mosina więcej
15-11 14:00   Futsal Victoria Sulejówek - AZS UG Gdańsk więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
15-11 13:00  MKS Lew Lębork - GOSRiT Luzino więcej
15-11 13:00  Błękitni Stargard - KA4 resPect Krobia więcej
15-11 13:00  Energetyk Junior Gryfino - Victoria II Sianów więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
15-11 12:30  Górnik Łęczna - Rolnik B. Głogówek więcej
piła nożna II liga
15-11 19:00  Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
15-11 13:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Medyk II Konin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
15-11 12:00  FASE Szczecin - Arka Gdynia więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
15-11 13:00  CWZS Bydgoszcz - AP Reissa Poznań więcej
15-11 14:30  Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz więcej
15-11 16:30  FASE Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
15-11 14:30  Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
15-11 15:30  Stal Szczecin - Chemik Police więcej
15-11 12:00  Victoria Sianów - Sparta Gryfice więcej
15-11 13:00  Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście więcej
15-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
15-11 11:00  Gavia Choszczno - FASE Szczecin więcej
15-11 11:00  Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin więcej
15-11 12:00  Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg więcej
15-11 13:00  Unia Białogard - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
15-11 11:00  Bałtyk Koszalin - Żaki Szczecin więcej
15-11 14:00  Sokół Karlino - Prawobrzeże Szczecin więcej
17 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
17-11 18:00  Polski Cukier Toruń - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
17-11 19:00  Świt Szczecin - Mewa Resko więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
17-11 19:00  Świt Szczecin - Sokół Karlino więcej
18 listopad
koszykówka Suzuki I liga
18-11 18:00  TS Wisła Chemart Kraków - WKK Wrocław więcej
18-11 19:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
18-11 19:30  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
18-11 18:00  Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
18-11 14:30  Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
18-11   MKS Handball Czersk - Jeziorak Iława więcej
19 listopad
koszykówka Suzuki I liga
19-11 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
21 listopad
koszykówka Suzuki I liga
21-11   WKK Wrocław - GKS Tychy więcej
21-11   TS Wisła Chemart Kraków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
21-11 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - TBS Śląsk II Wrocław więcej
21-11 17:00  Decka Pelplin - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
21-11 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - KS Księżak Łowicz więcej
21-11 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik więcej
21-11 18:00  Dziki Warszawa - Miasto Szkła Krosno więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
21-11   SMS PZKosz Władysławowo - Sklep Polski MKK Gniezno więcej
21-11   Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń więcej
21-11   Enea UTP Astoria Bydgoszcz - Ogniwo Piratesports Szczecin więcej
21-11 13:00  MKKS Żak Koszalin - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
21-11 13:00  Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
21-11 13:00  Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów więcej
21-11 13:00  Wicher Brojce - Dąb Dębice więcej
21-11 11:30  Tanowia Tanowo - Sarmata Dobra więcej
21-11 13:00  Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel więcej
21-11 13:00  Iskra Golczewo - Mewa Resko więcej
21-11 11:00  Stal Szczecin - KS Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
21-11 13:00  Orkan Suchań - Odra Chojna więcej
21-11 13:00  Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce więcej
21-11 13:00  Morzycko Moryń - Stal Lipiany więcej
21-11 13:00  Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
21-11 14:00  Iskra Banie - Energetyk Gryfino więcej
21-11 13:00  A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
21-11 14:00  Saturn Mielno - Victoria Sianów więcej
21-11 14:00  Vimobilia Będzino - Iskra Białogard więcej
21-11 13:00  Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Kłanino więcej
21-11 13:00  Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino więcej
21-11 13:00  Wiekowianka Wiekowo - Strong Zielenica więcej
21-11 13:00  Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
21-11 14:00  Redłovia Redło - Drawa Drawno więcej
21-11 13:00  Korona Człopa - Wiarus Żółtnica więcej
21-11 13:00  Światowid 63 Łobez - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
21-11 13:00  Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin więcej
21-11 12:00  Ikar Krosino - Mechanik Turowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
21-11 15:00  Iskierka Szczecin - GKS Leśnik Manowo więcej
21-11 13:00  Vineta Wolin - Hutnik Szczecin więcej
21-11 13:00  Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek więcej
21-11 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno więcej
21-11 13:00  Wieża Postomino - Polonia Płoty więcej
21-11 15:00  Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek więcej
21-11 16:15  Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo więcej
21-11 13:00  Rasel Dygowo - Ina Goleniów więcej
21-11 13:00  Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
21-11 13:00  Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów więcej
21-11   Promień Mosty - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
21-11   Radowia Radowo Małe - Hanza Goleniów więcej
21-11 14:30  Leśnik Kliniska - Jastrząb Łosośnica więcej
21-11 17:00  OKS Center MD Goleniów - Sowianka Sowno więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
21-11 13:00  Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo więcej
21-11 15:00  Orzeł Małkocin - Zorza Tychowo więcej
21-11 14:30  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Wicher Reptowo więcej
21-11 13:00  Płomień Lisowo - Sparta Skalin więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
21-11 14:00  Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo więcej
21-11 11:00  Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
21-11 12:00  Odrzanka Radziszewo - Czarni Czarnówko więcej
21-11 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
21-11 13:00  Czarni Fiege Lubanowo - Sęp Brzesko więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
21-11 13:00  Grom Giżyno - Santos Kłębowiec więcej
21-11 13:00  Grom Szwecja - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
21-11 14:00  Gryf Budowo - Mirstal Mirosławiec więcej
21-11 14:00  Bytyń Nakielno - Sokół Suliszewo więcej
piła nożna III liga gr. II
21-11 13:00  Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin więcej
21-11 17:00  Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo więcej
21-11 13:00  Radunia Stężyca - Elana Toruń więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
21-11 17:30  Zagłębie Lubin - Stal Mielec więcej
21-11 20:00  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
21-11 15:00  Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
21-11 12:00  Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze więcej
21-11 12:00  Korona Kielce - SMS Łódź więcej
21-11   Wisła Kraków - FCB Escola Varsovia więcej
21-11 12:00  Hutnik Kraków - Legia Warszawa więcej
21-11   Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
21-11   Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
21-11   AZS UG Gdańsk - Futbalo Białystok więcej
21-11   Mrówka Mosina - LZS Dragon Bojano więcej
21-11    Futsal Victoria Sulejówek - Malwee Łódź więcej
21-11   TAF Toruń - Legia Warszawa więcej
21-11   We-Met Futsal Club Kamienica - Futsal Szczecin więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
21-11 12:00  Spójnia Białe Błota - GOSRiT Luzino więcej
21-11 14:00  Energetyk Junior Gryfino - MKS Lew Lębork więcej
21-11 12:00  Victoria II Sianów - Marcus Gdynia więcej
piła nożna II liga
21-11 13:00  Błękitni Stargard - Znicz Pruszków więcej
21-11   Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice więcej
21-11 18:00  KKS Kalisz - Lech II Poznań więcej
21-11 15:00  Wigry Suwałki - GKS Katowice więcej
21-11 17:00  Bytovia Bytów - Sokół Ostróda więcej
21-11 16:00  Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów więcej
21-11 12:00  Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce więcej
21-11 13:00  Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
21-11 17:30  Świt Szczecin - Stal Szczecin więcej
21-11 18:30  Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
21-11 11:00  Gwardia Koszalin - Gavia Choszczno więcej
21-11 11:00  Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin więcej
21-11 11:00  Żaki Szczecin - Błękitni Stargard więcej
21-11 18:30  Prawobrzeże Szczecin - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
21-11 11:00  SALOS Szczecin - Unia Białogard więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
21-11   Torus Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec więcej
21-11   Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy więcej
21-11   Łomża Vive Kielce - KS SPR Chrobry Głogów więcej
21-11   Sandra SPA Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
21-11   NMC Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz więcej
21-11   Grupa Azoty Tarnów - Zagłębie Lubin więcej
21-11   MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
21-11   Młyny Stoisław Koszalin - SPR JKS Jarosław więcej
21-11   Start Elbląg - Ruch Chorzów więcej
21-11   KPR Kobierzyce - Zagłębie Lubin więcej
21-11   Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Lublin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
21-11   Tytani Wejherowo - MKS Grudziądz więcej
21-11   Warmia Olsztyn - Nielba Wągrowiec więcej
21-11   SMS ZPRP Gdańsk - Sokół Kościerzyna więcej
21-11   Meble Wójcik Elbląg - Gwardia Koszalin więcej
21-11   SMS ZPRP Kwidzyn - GKS Żukowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
21-11   MKS Brodnica - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
21-11   UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Handball Czersk więcej
21-11   Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew więcej
21-11   AZS UMK Toruń - Jeziorak Iława więcej
21-11   AZS UKW Bydgoszcz - KPR Blejkan Gryfino więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
21-11   Enea PTPS Piła - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
21-11   E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź więcej
21-11   DPD Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz więcej
21-11   Developres SkyRes Rzeszów - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
21-11   Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police więcej
21-11   Joker Świecie - Volley Wrocław więcej
22 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
22-11   HydroTruck Radom - King Wilki Morskie Szczecin więcej
22-11   PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. więcej
22-11   Legia Warszawa - GTK Gliwice więcej
22-11   Enea Astoria Bydgoszcz - Pszczółka Start Lublin więcej
22-11   Stelmet Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
22-11   MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław więcej
22-11   Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
22-11 16:00  Politechnika Gdańska - KSK Noteć Inowrocław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
22-11 13:00  Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
22-11 11:00  Ogniwo Babinek - Kłos Pełczyce więcej
22-11 13:30  Dąb Dębno - Unia Dolice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
22-11 11:00  Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze więcej
22-11 12:00  Zefir Wyszewo - Gryf Polanów więcej
22-11 14:00  LZS Kowalewice - Głaz Tychowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
22-11 13:00  Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Bierzwnik więcej
22-11 13:00  Orzeł Łubowo - Błonie Barwice więcej
22-11 13:00  Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
22-11 13:00  Biali Sądów - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
22-11 13:00  Zalew Stepnica - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
22-11 14:00  Orkan Dalewo - Ina Ińsko więcej
22-11 17:00  Unia Stargard - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
22-11 13:00  WODR Barzkowice - Czarni Marianowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
22-11 11:00  Świat Drzewa KP Przecław - Kasta Szczecin-Majowe więcej
22-11 13:00  Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
22-11 14:30  Chemik II Police - Wicher Steklno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
22-11 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice więcej
22-11 14:00  Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia więcej
22-11 13:00  Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
22-11 13:00  Jedność Przewłoki - Piast Kolin więcej
22-11 14:00  Bryza Reńsko - Wicher Przelewice więcej
22-11 13:00  Polonia Giżyn - GKS Golenice więcej
22-11 13:00  Błyskawica Kluki - Unia Swochowo więcej
22-11 13:00  Iskra II Banie - Mechanik Warnice więcej
22-11 12:00  Koral Mostkowo - Piast Karsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
22-11 13:00  Legion Strączno - Sad Chwiram więcej
22-11 13:00  Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo więcej
22-11 13:00  Znicz Dzikowo - Kopanik Lubno więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
22-11 17:30  Cracovia Kraków - Legia Warszawa więcej
22-11 15:00  Jagiellonia Białystok - Wisła Płock więcej
22-11 12:30  Lech Poznań - Raków Częstochowa więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
22-11 11:00  Arka Gdynia - Cracovia Kraków więcej
22-11 12:00  Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
22-11 17:00  Best Drive Piła - KS Futsal Oborniki więcej
22-11 17:00  Football Club 10 Zgierz - KS Gniezno więcej
piła nożna II liga
22-11 19:00  Motor Lublin - Hutnik Kraków więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
22-11 12:00  Flota Świnoujście - SALOS Szczecin więcej
22-11 14:00  Mewa Resko - Vineta Wolin więcej
22-11 11:00  Sparta Gryfice - Gwardia Koszalin więcej
22-11 12:00  Chemik Police - Prawobrzeże Świnoujście więcej
22-11 13:00  Jeziorak Szczecin - Victoria Sianów więcej
22-11 14:00  Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
22-11 17:00  FASE Szczecin - Sokół Karlino więcej
22-11 11:00  Arkonia Szczecin - Chemik Police więcej
22-11 13:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin więcej
23 listopad
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
23-11 18:00  Warta Poznań - Wisła Kraków więcej
23-11 20:30  Piast Gliwice - Lechia Gdańsk więcej
25 listopad
koszykówka Suzuki I liga
25-11 18:00  Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy więcej
25-11 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław więcej
25-11   Elektrobud-Investment Pruszków - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
25-11 19:30  Politechnika Gdańska - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
25-11 18:00  Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek więcej
28 listopad
koszykówka Suzuki I liga
28-11   Decka Pelplin - Dziki Warszawa więcej
28-11   Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
28-11   TBS Śląsk II Wrocław - TS Wisła Chemart Kraków więcej
28-11 17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław więcej
28-11 17:30  Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
28-11 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
28-11 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Łowicz więcej
28-11 18:00  GKS Tychy - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
28-11   AMW Asseco Arka Gdynia - Trefl II Sopot więcej
28-11   Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańska więcej
28-11 13:00  AZS UMK Toruń - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
28-11 16:00  Sharks AWFiS Port Gdynia - SMS PZKosz Władysławowo więcej
28-11 18:00  KSK Noteć Inowrocław - MKKS Żak Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
28-11 14:00  Drawa Drawno - Ikar Krosino więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
28-11 13:00  Lech Czaplinek - Wieża Postomino więcej
28-11 12:00  Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard więcej
28-11 12:00  Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski więcej
28-11 13:00  MKP Szczecinek - Iskierka Szczecin więcej
28-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Mechanik Bobolice więcej
28-11 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin więcej
28-11 12:00  Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
28-11 12:00  Ina Goleniów - Sokół Karlino więcej
28-11 14:00  Olimp Gościno - Rasel Dygowo więcej
28-11   Sparta Węgorzyno - Biali Sądów więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
28-11   Vielgovia Szczecin - Czarni Czarnówko więcej
28-11   Czarni Czarnówko - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
28-11   Legia Warszawa - Piast Gliwice więcej
28-11   Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław więcej
28-11   Raków Częstochowa - Warta Poznań więcej
28-11   Stal Mielec - Jagiellonia Białystok więcej
28-11   Wisła Kraków - Zagłębie Lubin więcej
28-11   Wisła Płock - Cracovia Kraków więcej
28-11   Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin więcej
28-11   Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
28-11   KS Gniezno - TAF Toruń więcej
28-11   Mrówka Mosina - Legia Warszawa więcej
28-11   Futbalo Białystok - KS Futsal Piła więcej
28-11   KS Futsal Oborniki - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
28-11   Futsal Szczecin - Football Club 10 Zgierz więcej
28-11   LZS Dragon Bojano - Futsal Victoria Sulejówek więcej
piła nożna II liga
28-11 17:00  GKS Katowice - Motor Lublin więcej
28-11   Lech II Poznań - Wigry Suwałki więcej
28-11 14:00  Górnik Polkowice - KKS Kalisz więcej
28-11 17:00  Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław więcej
28-11 16:00  Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków więcej
28-11   Znicz Pruszków - Skra Częstochowa więcej
28-11   Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard więcej
28-11 18:00  Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice więcej
28-11 13:00  Hutnik Kraków - Bytovia Bytów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
28-11 11:00  Stal Szczecin - Sparta Gryfice więcej
28-11 14:30  Hutnik Szczecin - Błękitni Stargard więcej
28-11 15:00  SALOS Szczecin - Mewa Resko więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
28-11   Gwardia Opole - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
28-11   Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn więcej
28-11   Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów więcej
28-11   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - NMC Górnik Zabrze więcej
28-11   KS SPR Chrobry Głogów - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
28-11   Azoty Puławy - Łomża Vive Kielce więcej
28-11   Stal Mielec - Orlen Wisła Płock więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
28-11   Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
28-11   Sokół Kościerzyna - Meble Wójcik Elbląg więcej
28-11   Nielba Wągrowiec - SMS ZPRP Gdańsk więcej
28-11   MKS Grudziądz - Warmia Olsztyn więcej
28-11   SKPR USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
28-11   MKS Brodnica - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
28-11   MKS Handball Czersk - Szczypiorniak Olsztyn więcej
28-11   Sambor Tczew - AZS UMK Toruń więcej
28-11   Jeziorak Iława - AZS UKW Bydgoszcz więcej
28-11   SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
28-11   GUKS Drwęca Lubicz - Tytani Wejherowo więcej
28-11   MKS Słupia Słupsk - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
28-11   UKS Morski Sianów - MKS Kusy Szczecin więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
28-11   Volley Wrocław - Grot Budowlani Łódź więcej
28-11   Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - DPD Legionovia Legionowo więcej
28-11   Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów więcej
28-11   Energa MKS Kalisz - E.Leclerc Radomka Radom więcej
28-11   ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła więcej
28-11   BKS Stal Bielsko-Biała - Joker Świecie więcej
29 listopad
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
29-11 13:00  Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
29-11 14:00  GKS Golenice - Koral Mostkowo więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
29-11 16:00   Malwee Łódź - AZS UG Gdańsk więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
29-11 11:00  Arkonia Szczecin - Chemik Police więcej
29-11 12:00  Victoria Sianów - Flota Świnoujście więcej
29-11 12:00  Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin więcej
29-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Świt Szczecin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Dziś mija 14 lat od uruchomienia portalu ligowiec.net. Portalu, o którym możemy powiedzieć nieskromnie, zmienił oblicze sportu w regionie zachodniopomorskim. Przez te 14 lat dla naszej załogi zmieniło się wszystko - śluby, dzieci, ale my nieustająco pielęgnujemy swoje hobby, jakim jest propagowanie sportu w regionie zachodniopomorskim.

Przez te lata powstała imponująca ilość materiałów na temat wydarzeń sportowych. Opisaliśmy ponad 125 tysięcy imprez sportowych, opublikowaliśmy prawie 74 tysięcy newsów i ponad 800 tysięcy zdjęć z wydarzeń sportowych. Ale nie byłoby nas bez Was - naszych czytelników, użytkowników i współtwórców portalu ligowiec.net. Jest Was - zarejestrowanych i stałych czytelników ponad 74 tysiące. A przez 13 lat dodaliście ponad milion komentarzy. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Przez ten czas nie tylko opisujemy sportową rzeczywistość w regionie. Sami organizowaliśmy turnieje piłkarskie (Zima z Ligowiec.net), angażowaliśmy się w działalność charytatywną (m.in. Siatkarze dla Hospicjum) oraz konkursy i plebiscyty m.im. na Sportowca Roku czy też cykliczny już Plebiscyt na Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego.

W imieniu swoim dziękuję również całej redakcji za codzienny trud i zaangażowanie w rozwój portalu.

Aby dalej istnieć potrzebujemy teraz Waszego wsparcia. Zbieramy środki na utrzymanie serwera. Zapraszamy Was do wsparcia nas: https://zrzutka.pl/z/ligowiec


co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Bus trafił do kibiców
1 » Grają w okręgówce
mecze:
40 » Polonia Płoty-Biali Sąd »
32 » Sarmata Dobra-Piast Cho »
30 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
24 » LZS Kowalewice-Victoria »
23 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
21 » Derby Karścino-Syrena-G »
20 » GKS Leśnik Manowo-Rasel »
18 » Sława Sławno-Gryf Polan »
17 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
17 » KS Gwda Wielka-Hajka Ze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125156
• newsów: 74035
• użytkowników: 74987
• komentarzy: 1108239
• zdjęć: 804315
• relacji: 38849
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies