ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 październik 2020
pokaż:
24 październik
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 89 : 73 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - Pogoń Prudnik 84 : 77 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Dziki Warszawa 93 : 86 więcej
KS Księżak Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg 82 : 75 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - TS Wisła Chemart Kraków 102 : 53 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Politechnika Gdańska - MChKK Chełmno 75 : 86 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 1 : 4 więcej
Orzeł Łoźnica - Mewa Resko 2 : 9 więcej
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Piast Chociwel 4 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 7 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Dąb Dębice 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
CRS Pogoń Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Orkan Suchań 1 : 1 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Odra Chojna 0 : 3 więcej
Morzycko Moryń - Orzeł Grzędzice 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Vimobilia Będzino - Saturn Mielno 10 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 1 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Kłanino 8 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo 2 : 2 więcej
Strong Zielenica - Głaz Tychowo 1 : 4 więcej
Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie 2 : 3 więcej
Sława Sławno - Gryf Polanów 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - KP Drawsko Pomorskie 1 : 9 więcej
Ikar Krosino - Wiarus Żółtnica 4 : 5 więcej
Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 6 więcej
Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 7 więcej
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 3 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Drawa Drawno 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
24-10 11:00  GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo więcej
24-10 11:00  Sparta Węgorzyno - Darłovia Darłowo więcej
24-10 12:00  Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
Lech Czaplinek - Sokół Karlino 0 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 3 więcej
Ina Goleniów - Olimp Gościno 2 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Orzeł Wałcz 3 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Wieża Postomino - Vineta Wolin 0 : 2 więcej
Polonia Płoty - Biali Sądów 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 6 więcej
Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Masovia Maszewo 1 : 4 więcej
Sowianka Sowno - Leśnik Kliniska 0 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Radowia Radowo Małe 1 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo 6 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Ina Ińsko - WODR Barzkowice 5 : 1 więcej
Zorza Tychowo - Rolpol Chlebowo 1 : 11 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Odrzanka Radziszewo 3 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Szczecin 2 : 1 więcej
Wicher Steklno - Grot Gardno 0 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 3 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Piast Kolin - Czarni Fiege Lubanowo 2 : 2 więcej
24-10 14:30  Mechanik Warnice - Błyskawica Kluki więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Klon Krzęcin - Sokół Granowo 5 : 0 więcej
Świt Barnimie - Ina Recz 0 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Kopanik Lubno 5 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Grom Szwecja 3 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Gryf Budowo 4 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Iskierka II Szczecin - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
Aquila II Szczecin - Rybak Trzebież 2 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Sztorm Szczecin 4 : 1 więcej
Okręt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. II
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 0 : 1 więcej
Pomorzanin Toruń - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański 0 : 2 więcej
Mieszko Gniezno - Górnik Konin 1 : 1 więcej
Unia Janikowo - Chemik Police 2 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo 3 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Elana Toruń 1 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 4 : 5 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0 : 5 więcej
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Futsal Oborniki - KS Gniezno 5 : 1 więcej
Best Drive Piła - LZS Dragon Bojano 6 : 6 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Energetyk Junior Gryfino - LFA Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna II liga
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków 2 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 0 : 3 więcej
Skra Częstochowa - GKS Katowice 1 : 0 więcej
24-10 15:00  Błękitni Stargard - Lech II Poznań więcej
24-10 17:00  Motor Lublin - Bytovia Bytów więcej
KKS Kalisz - Stal Rzeszów 0 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS Bielawianka Bielawa - KS Skra Częstochowa 0 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sokół Stara Dąbrowa 7 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin 4 : 2 więcej
Oldboje Wyszewo - TKKF Strażak Koszalin 2 : 1 więcej
piła nożna I Liga PLO
Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów 1 : 3 więcej
Iskra Białogard - STLA Szczecinek 3 : 0 więcej
24-10 16:00  Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo więcej
Gryf Kamień Pomorski - Zryw Kretomino 2 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Mechanik Bobolice 3 : 4 więcej
24-10 16:00  Błękitni Stargard - Lech Czaplinek więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
AP Reissa Poznań - CWZS Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 : 4 więcej
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
Warta Poznań - FASE Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 1 : 2 więcej
Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Chemik Bydgoszcz - Lotos Gdańsk UKS 0 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Sparta Gryfice 8 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Victoria Sianów 12 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni Stargard - FASE Szczecin 3 : 5 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 8 : 0 więcej
Bałtyk SP 7 Koszalin - Żaki Szczecin 2 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 4 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
24-10 14:45  Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock więcej
24-10 14:45  KS SPR Chrobry Głogów - Azoty Puławy więcej
24-10 16:00  Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn więcej
24-10 17:30  Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
Gwardia Opole - Sandra SPA Pogoń Szczecin 28 : 21 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Lublin - Ruch Chorzów 42 : 22 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin 33 : 28 więcej
SPR JKS Jarosław - Zagłębie Lubin 22 : 30 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
24-10 16:00  SMS ZPRP Gdańsk - GKS Żukowo więcej
KPR Elbląg - SMS ZPRP Kwidzyn 29 : 18 więcej
24-10 17:00  Tytani Wejherowo - Sokół Kościerzyna więcej
Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin 28 : 27 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - Nielba Wągrowiec 30 : 36 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Olsztyn 29 : 34 więcej
Sambor Tczew - MKS Handball Czersk 28k : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 1 : 3 więcej
24-10 18:00  Volley Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Dziś mija 14 lat od uruchomienia portalu ligowiec.net. Portalu, o którym możemy powiedzieć nieskromnie, zmienił oblicze sportu w regionie zachodniopomorskim. Przez te 14 lat dla naszej załogi zmieniło się wszystko - śluby, dzieci, ale my nieustająco pielęgnujemy swoje hobby, jakim jest propagowanie sportu w regionie zachodniopomorskim.

Przez te lata powstała imponująca ilość materiałów na temat wydarzeń sportowych. Opisaliśmy ponad 125 tysięcy imprez sportowych, opublikowaliśmy prawie 74 tysięcy newsów i ponad 800 tysięcy zdjęć z wydarzeń sportowych. Ale nie byłoby nas bez Was - naszych czytelników, użytkowników i współtwórców portalu ligowiec.net. Jest Was - zarejestrowanych i stałych czytelników ponad 74 tysiące. A przez 13 lat dodaliście ponad milion komentarzy. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Przez ten czas nie tylko opisujemy sportową rzeczywistość w regionie. Sami organizowaliśmy turnieje piłkarskie (Zima z Ligowiec.net), angażowaliśmy się w działalność charytatywną (m.in. Siatkarze dla Hospicjum) oraz konkursy i plebiscyty m.im. na Sportowca Roku czy też cykliczny już Plebiscyt na Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego.

W imieniu swoim dziękuję również całej redakcji za codzienny trud i zaangażowanie w rozwój portalu.

Aby dalej istnieć potrzebujemy teraz Waszego wsparcia. Zbieramy środki na utrzymanie serwera. Zapraszamy Was do wsparcia nas: https://zrzutka.pl/z/ligowiec


co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Bus trafił do kibiców
1 » Grają w okręgówce
mecze:
40 » Polonia Płoty-Biali Sąd »
32 » Sarmata Dobra-Piast Cho »
30 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
24 » LZS Kowalewice-Victoria »
23 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
21 » Derby Karścino-Syrena-G »
20 » GKS Leśnik Manowo-Rasel »
18 » Sława Sławno-Gryf Polan »
17 » KS Gwda Wielka-Hajka Ze »
17 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125156
• newsów: 74035
• użytkowników: 74987
• komentarzy: 1108239
• zdjęć: 804315
• relacji: 38849
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies