ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 październik 2020
pokaż:
10 październik
Wysoka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie więcej
Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym więcej
Dwumecz waterpolo Arkonia Szczecin - ŁSTW OCMER Łódź więcej
KSW 55 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Trefl Sopot 60 : 80 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Górnik Trans.eu Wałbrzych - TS Wisła Chemart Kraków 91 : 79 więcej
Decka Pelplin - Elektrobud-Investment Pruszków 83 : 85 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Weegree AZS Politechnika Opolska 85 : 97 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 73 : 80 więcej
Dziki Warszawa - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 66 : 73 więcej
Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Łowicz 72 : 79 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
10-10 11:00  MChKK Chełmno - SMS PZKosz Władysławowo więcej
Sharks AWFiS Port Gdynia - MChKK Chełmno 66 : 109 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Ogniwo Piratesports Szczecin 66 : 68 więcej
KSK Noteć Inowrocław - AZS UMK Toruń 102 : 64 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Arkonia Szczecin - Dąb Dębice 8 : 1 więcej
Orzeł Łożnica - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 3 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Mewa Resko 3 : 6 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - KS Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 8 : 0 więcej
Wicher Brojce - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
CRS Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 2 : 1 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie 1 : 3 więcej
Kłos Pełczyce - Orzeł Grzędzice 0 : 3 więcej
Morzycko Moryń - Unia Dolice 4 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Odra Chojna 1 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 0 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 3 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Orkan Suchań 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 1 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 3 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 0 : 2 więcej
Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 2 : 4 więcej
Głaz Tychowo - Astra Ustronie Morskie 0 : 0 więcej
Strong Zielenica - Iskra Kłanino 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Spójnia Świdwin - Orzeł Bierzwnik 1 : 1 więcej
Korona Człopa - Redłovia Redło 5 : 2 więcej
Ikar Krosino - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - KP Drawsko Pomorskie 3 : 3 więcej
Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 1 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów 2 : 5 więcej
GKS Leśnik Manowo - Błękitni II Stargard 3 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno 2 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo 2 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
Wieża Postomino - Sokół Karlino 3 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 1 : 2 więcej
Polonia Płoty - Rasel Dygowo 1 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Biali Sądów 3 : 4 więcej
Iskierka Szczecin - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Syrena-Grot Rymań 8 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 1 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Jastrząb Łosośnica 0 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Leśnik Kliniska 2 : 6 więcej
Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 3 : 8 więcej
OKS Center MD Goleniów - Radowia Radowo Małe 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Czarni Marianowo - Płomień Lisowo 1 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Małkocin 4 : 0 więcej
Ina Ińsko - Zorza Tychowo 21 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Aquila Szczecin - Grot Gardno 0 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin 2 : 4 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Piast Kolin - Koral Mostkowo 1 : 3 więcej
Mechanik Warnice - Unia Swochowo 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Legion Strączno 3 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo 2 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Jantar II Dziwnów 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
10-10 14:00  Aquila II Szczecin - FASE Szczecin więcej
Okręt Szczecin - Rybak Trzebież 3 : 2 więcej
Future Szczecin - Victoria 95 Przecław 3 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II
Pomorzanin Toruń - GKS Przodkowo 0 : 2 więcej
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 0 : 2 więcej
Nielba Wągrowiec - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
Unia Janikowo - Górnik Konin 2 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Unia Swarzędz 0 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 0 : 4 więcej
Bałtyk Gdynia - Chemik Police 6 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Hutnik Kraków 7 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Futsal Oborniki - LZS Dragon Bojano 3 : 2 więcej
Best Drive Piła - Futsal Victoria Sulejówek 1 : 1 więcej
Football Club 10 Zgierz - TAF Toruń 9 : 5 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
KA4 resPect Krobia - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 4 : 0 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - GOSRiT Luzino 4 : 1 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Lechia Gdańsk 0 : 7 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Medyk Konin 3 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec 0 : 3 więcej
GKS Katowice - Rolnik B. Głogówek 5 : 0 więcej
AZS UJ Kraków - Akademia Piłkarska LG 3 : 1 więcej
ROW Rybnik - Górnik Łęczna 1 : 5 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice 2 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 0 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Hutnik Kraków 1 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Sokół Ostróda 3 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - GKS Katowice 1 : 2 więcej
Wigry Suwałki - Motor Lublin 1 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Górnik Polkowice 0 : 1 więcej
KKS Kalisz - Bytovia Bytów 2 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pamet Świdwin 0 : 1 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Bizon Cerkwica 3 : 5 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Stara Dąbrowa 6 : 6 więcej
Oldboje Wyszewo - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Ikar Krosino 0 : 3 więcej
piła nożna I Liga PLO
Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - STLA Szczecinek 1 : 11 więcej
Zryw Kretomino - Lech Czaplinek 2 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Błękitni Stargard 4 : 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sparta Gryfice 10 : 0 więcej
Iskra Białogard - Amator Kołobrzeg 5 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
AP Reissa Poznań - FASE Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Lotos Gdańsk UKS 0 : 3 więcej
AP Reissa Poznań - FASE Szczecin 7 : 0 więcej
Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz 8 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 8 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin 5 : 0 więcej
Żaki Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 8 : 0 więcej
Bałtyk SP 7 Koszalin - Arkonia Szczecin 0 : 4 więcej
10-10 14:30  Unia Białogard - FASE Szczecin więcej
piła nożna Sparingi
10-10 16:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - Pamet Świdwin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - Sandra SPA Pogoń Szczecin 19 : 31 więcej
10-10 19:30  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - KS SPR Chrobry Głogów więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Lublin - Start Elbląg 30 : 29 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Tytani Wejherowo - GKS Żukowo 22 : 38 więcej
SMS ZPRP Gdańsk - KPR Elbląg 25 : 27 więcej
MKS Grudziądz - Sokół Kościerzyna 26 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KPR Blejkan Gryfino - MKS Handball Czersk 36 : 25 więcej
Jeziorak Iława - Sambor Tczew 22 : 30 więcej
AZS UMK Toruń - UKS Jedynka Kodo Morąg 25 : 25k więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
10-10   Volley Wrocław - Enea PTPS Piła więcej
10-10   Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom więcej
Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Dziś mija 14 lat od uruchomienia portalu ligowiec.net. Portalu, o którym możemy powiedzieć nieskromnie, zmienił oblicze sportu w regionie zachodniopomorskim. Przez te 14 lat dla naszej załogi zmieniło się wszystko - śluby, dzieci, ale my nieustająco pielęgnujemy swoje hobby, jakim jest propagowanie sportu w regionie zachodniopomorskim.

Przez te lata powstała imponująca ilość materiałów na temat wydarzeń sportowych. Opisaliśmy ponad 125 tysięcy imprez sportowych, opublikowaliśmy prawie 74 tysięcy newsów i ponad 800 tysięcy zdjęć z wydarzeń sportowych. Ale nie byłoby nas bez Was - naszych czytelników, użytkowników i współtwórców portalu ligowiec.net. Jest Was - zarejestrowanych i stałych czytelników ponad 74 tysiące. A przez 13 lat dodaliście ponad milion komentarzy. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Przez ten czas nie tylko opisujemy sportową rzeczywistość w regionie. Sami organizowaliśmy turnieje piłkarskie (Zima z Ligowiec.net), angażowaliśmy się w działalność charytatywną (m.in. Siatkarze dla Hospicjum) oraz konkursy i plebiscyty m.im. na Sportowca Roku czy też cykliczny już Plebiscyt na Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego.

W imieniu swoim dziękuję również całej redakcji za codzienny trud i zaangażowanie w rozwój portalu.

Aby dalej istnieć potrzebujemy teraz Waszego wsparcia. Zbieramy środki na utrzymanie serwera. Zapraszamy Was do wsparcia nas: https://zrzutka.pl/z/ligowiec


co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Bus trafił do kibiców
1 » Grają w okręgówce
mecze:
40 » Polonia Płoty-Biali Sąd »
32 » Sarmata Dobra-Piast Cho »
30 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
24 » LZS Kowalewice-Victoria »
23 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
21 » Derby Karścino-Syrena-G »
20 » GKS Leśnik Manowo-Rasel »
18 » Sława Sławno-Gryf Polan »
17 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
17 » KS Gwda Wielka-Hajka Ze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125156
• newsów: 74035
• użytkowników: 74987
• komentarzy: 1108239
• zdjęć: 804315
• relacji: 38849
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies