ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 październik 2019
pokaż:
27 październik
Ogólnopolska Konsultacja Juniorów w kajakarstwie więcej
Powiatowa Liga Bałtycka Trampkarzy w Bobolicach więcej
koszykówka Energa Basket Liga
TBV Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 66 : 95 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Stelmet ENEA BC Zielona Góra 99 : 110 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 3 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2 : 1 więcej
Legia Warszawa - Wisła Kraków 7 : 0 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Radunia Stężyca - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Biali Sądów - Orkan Suchań 4 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Czcibor Cedynia 0 : 2 więcej
Piast Karsko - Drawa Drawno 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Wiarus Żółtnica - Mechanik Bobolice 2 : 5 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 5 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Mitech Żywiec - UKS SMS Łódź 1 : 4 więcej
GKS Katowice - Medyk Konin 3 : 2 więcej
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 0 : 5 więcej
Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków 3 : 1 więcej
Rolnik Biedrzychowice - KKP Bydgoszcz 0 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Zalew Stepnica - Jantar Dziwnów 1 : 1 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Błękitni Trzygłów 0 : 8 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Płomień Lisowo - WODR Barzkowice 1 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Orzeł Pęzino 4 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Promień Mosty 2 : 5 więcej
Radowia Radowo Małe - Ina Ińsko 1 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 6 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 4 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Czarni 44 Szczecin 4 : 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Aquila Szczecin 3 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Ogniwo Babinek - Podlesie Sowno 3 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 3 więcej
Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kobylanka 8 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Odrzanka Radziszewo 3 : 0 więcej
Unia Swochowo - Grot Gardno 3 : 1 więcej
Zootechnik Kołbacz - Znicz Niedźwiedź 1 : 4 więcej
Orzeł Małkocin - Wicher Steklno 2 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
KLUKS Krzywin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry 0 : 1 więcej
GKS Golenice - Zjednoczeni Kurzycko 4 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 1 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin 1 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Polski Cukier Kluczevia II St. - Wicher Przelewice 2 : 1 więcej
Bryza Reńsko - SCRS Barlinek 0 : 5 więcej
Błyskawica Kluki - Iskra Lutówko 4 : 1 więcej
Jedność Przewłoki - Iskra Warszyn 7 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Piast Kolin 7 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Syrena-Grot Rymań - Sokół Lulewice 0 : 11 więcej
Jantar Siemyśl - Gryf Dobrowo 3 : 0 więcej
Grot Bonin - Wrzos Wrzosowo 2 : 5 więcej
Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wielkie 2 : 1 więcej
Grot Gorawino - Wicher Mierzym 0 : 1 więcej
Derby Karścino - Fala ABFrost Gąski 3 : 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Radew Białogórzyno 1 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Sokół Sokoliniec - Klon Krzęcin 0 : 1 więcej
Korona Raduń - Świt Barnimie 7 : 2 więcej
Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko 5 : 0 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Orzeł Bierzwnik 4 : 4 więcej
Iskra Pomień - Błękitni Sarnik 9 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Derby Gwiazdowo - KS Skibno 1 : 3 więcej
Płomień Jeżyczki - Pogoń Noskowo 4 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - Darpol Barzowice 2 : 1 więcej
KS Sieciemin - Olympic Warszkowo 1 : 1 więcej
Błękitni Tychowo - Wrzos Wrześnica 0 : 6 więcej
Gryf Polanów - Wieża II Postomino 4 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
SP Wilcze Laski - Huragan Bierzwnica 1 : 5 więcej
Drzewiarz Krosino - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 : 1 więcej
KS Gwda Wielka - Błękitni Gonne Małe 1 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Mechanik II / Iskra Bobolice 2 : 4 więcej
Wicher Rąbino - Grom Świelino 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Kolejarz Wierzchowo - Gryf Budowo 2 : 6 więcej
Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno 1 : 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Kopanik Lubno 9 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Legion Strączno 2 : 1 więcej
Znicz Dzikowo - Wspólni Różewo 1 : 3 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
Fala II Międzyzdroje - Bizon II Cerkwica 4 : 1 więcej
Światowid 63 II Łobez - Gardominka Mechowo 7 : 2 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Korona II Stuchowo 6 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Energetyk II Gryfino - Jeziorak II Szczecin 4 : 3 więcej
Iskierka II Szczecin - Rybak Trzebież 8 : 0 więcej
FASE Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe 7 : 4 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Iskra II Banie - Sparta Sobiemyśl 3 : 0 więcej
Tywa Swobnica - Zryw Góralice 2 : 11 więcej
Sokół Różańsko - Klon Krzymów 2 : 1 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Grom Płonno - Dęby Rogowo 3 : 0 więcej
Orkan II Suchań - Unia II Dolice 5 : 1 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Zorza II Dobrzany 1 : 2 więcej
Pionier Zwierzyn - Sława Choszczno 1 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Sparta Gryfice - Hetman Recz 0 : 4 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Fala Międzyzdroje 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
Wisła Kraków - FCB Escola Varsovia 1 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Górnik Zabrze 2 : 3 więcej
Arka Gdynia - Korona Kielce 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Chemik Bydgoszcz - AP Reissa Poznań 1 : 2 więcej
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Victoria Sianów - SCRS Barlinek 3 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin 5 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 3 : 0 więcej
Mewa Resko - SALOS Szczecin 6 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Chemik Police - Football Academy Szczecin 1 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - FASE Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - AP Gryf Kamień Pomorski 13 : 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Gwiazda Toruń - GOSRiT Luzino 5 : 1 więcej
KKP Chełmża - Spójnia Białe Błota 4 : 0 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Górnicza Konin 12 : 0 więcej
Błękitni Stargard - WAP Włocławek 0 : 13 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Medyk II Konin - Polonia Środa Wlkp. 0 : 1 więcej
UKS SMS Łódź II - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 0 więcej
Stomilanki Olsztyn - Unifreeze Górzno 4 : 2 więcej
MUKS Praga Warszawa - Polonia Poznań 2 : 0 więcej
Ząbkovia Ząbki - Akademia Piłkarska LG 0 : 3 więcej
KS Raszyn - Piastovia Piastów 1 : 2 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - SMS ZPRP Kwidzyn 21 : 20 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła 1 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
1 » Majewski prezesem Gryfa »
mecze:
10 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
4 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
3 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
kempes7
gości: 1473
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121745
• newsów: 72793
• użytkowników: 70471
• komentarzy: 1093418
• zdjęć: 790238
• relacji: 38387
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies