ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 październik 2019
dodaj sparing
pokaż:
19 październik
XI Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
19-10   Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
19-10   Polfarmex Kutno - Doral Nysa Kłodzko więcej
19-10   GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno więcej
19-10   STK Czarni Słupsk - Pogoń Prudnik więcej
19-10   Timeout Polonia 1912 Leszno - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
19-10   Górnik Trans.eu Wałbrzych - Biofarm Basket Poznań więcej
19-10   Elektrobud-Investment Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
19-10 15:00  Korona Kielce - Wisła Płock więcej
19-10 17:30  Legia Warszawa - Lech Poznań więcej
19-10 20:00  Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków więcej
piła nożna II liga
19-10 13:00  Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo więcej
19-10 14:00  Elana Toruń - Stal Stalowa Wola więcej
19-10 15:00  Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg więcej
19-10 15:00  Stal Rzeszów - Błękitni Stargard więcej
19-10 15:30  Legionovia Legionowo - Bytovia Bytów więcej
19-10 16:00  Górnik Polkowice - Resovia Rzeszów więcej
19-10 19:10  Widzew Łódź - GKS Katowice więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
19-10 11:00  Olimp Gościno - Rasel Dygowo więcej
19-10 12:00  Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno więcej
19-10 14:00  Orzeł Wałcz - Vineta Wolin więcej
19-10 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
19-10 14:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard więcej
19-10 14:00  Lech Czaplinek - Sokół Karlino więcej
19-10 14:00  Ina Goleniów - MKP Szczecinek więcej
19-10 15:00  Flota Świnoujście - GKS Leśnik Manowo więcej
19-10 16:00  Iskierka Szczecin - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
19-10 14:00  Grom Nowy Staw - Pogoń II Szczecin więcej
19-10 15:00  Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia więcej
19-10 15:00  KP Starogard Gdański - Chemik Police więcej
19-10 15:00  Gwardia Koszalin - Unia Janikowo więcej
19-10 15:00  Mieszko Gniezno - Świt Szczecin więcej
19-10 15:00  Górnik Konin - Bałtyk Koszalin więcej
19-10 15:30  Jarota Jarocin - Radunia Stężyca więcej
19-10 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. więcej
19-10 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Sokół Kleczew więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
19-10 11:00  Stal Szczecin - Światowid 63 Łobez więcej
19-10 11:30  Mierzynianka Mierzyn - Zorza Dobrzany więcej
19-10 13:00  Tanowia Tanowo - Mewa Resko więcej
19-10 14:00  Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty więcej
19-10 15:00  Sparta Gryfice - Wicher Brojce więcej
19-10 15:00  Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo więcej
19-10 15:00  Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
19-10 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
19-10 14:00  Energetyk Gryfino - Biali Sądów więcej
19-10 14:00  Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz więcej
19-10 14:00  Stal Lipiany - Morzycko Moryń więcej
19-10 16:00  A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
19-10 13:00  Wieża Postomino - Sława Sławno więcej
19-10 15:00  Strong Zielenica - Iskra Białogard więcej
19-10 15:00  Victoria Sianów - Saturn Mielno więcej
19-10 15:00  Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
19-10 15:00  Bajgiel Będzino - Płomień Myślino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
19-10 15:00  Sad Chwiram - Błonie Barwice więcej
19-10 15:00  Ikar Krosino - Wiarus Żółtnica więcej
19-10 15:00  Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec więcej
19-10 15:00  Redłovia Redło - Korona Człopa więcej
19-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
19-10 15:00  Głaz Tychowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
19-10 15:00  Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
19-10 11:30  Medyk Konin - Mitech Żywiec więcej
19-10 12:00  KKP Bydgoszcz - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
19-10 12:00  AZS Wrocław - Górnik Łęczna więcej
19-10 12:00  AZS UJ Kraków - GKS Katowice więcej
19-10 15:00  Rolnik Biedrzychowice - Olimpia Szczecin więcej
19-10 15:00  UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
19-10 15:00  Bałtyk Gostyń - Pionier Żarnowo więcej
19-10 15:00  Korona Stuchowo - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
19-10 15:00  Jantar Dziwnów - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
19-10 13:00  Ina Ińsko - Promień Mosty więcej
19-10 14:00  Czarni Marianowo - Dąb Dębice więcej
19-10 15:00  Orzeł Pęzino - Sarmata Dobra więcej
19-10 16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
19-10 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Zryw Kołbaskowo więcej
19-10 11:00  Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
19-10 12:15  Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin więcej
19-10 15:00  Czarni 44 Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
19-10 14:00  Czarni Fiege Lubanowo - Orzeł Małkocin więcej
19-10 15:30  Orzeł Grzędzice - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
19-10 15:00  Zieloni Zielin - KLUKS Krzywin więcej
19-10 15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Piaseczno więcej
19-10 16:00  Mieszko Mieszkowice - GKS Golenice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
19-10 13:00  Polonia Giżyn - Błyskawica Kluki więcej
19-10 15:00  SCRS Barlinek - Sęp Brzesko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
19-10 15:00  Radew Białogórzyno - Grot Bonin więcej
19-10 15:00  Wrzos Wrzosowo - Derby Karścino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
19-10 15:00  Grom Świelino - Drzewiarz Krosino więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
19-10 15:00  Kasta II Szczecin-Majowe - Energetyk II Gryfino więcej
piła nożna III liga Kobiet
19-10 14:00  Hetman Recz - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
19-10 11:00  Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
19-10 12:00  SMS Łódź - Lech Poznań więcej
19-10 12:00  Zagłębie Lubin - Arka Gdynia więcej
19-10 12:00  Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok więcej
19-10 14:00  Korona Kielce - Hutnik Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
19-10 12:00  Lech Poznań - Warta Poznań więcej
19-10 15:00  AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk więcej
19-10 15:00  SI Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna WLJ Starszych
19-10 14:00  Stal Szczecin - Victoria Sianów więcej
19-10 16:00  FASE Szczecin - Ina Goleniów więcej
19-10 18:30  Prawobrzeże Szczecin - Mewa Resko więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
19-10 16:00  Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
19-10   Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - KKP Chełmża więcej
19-10 14:00  Spójnia Białe Błota - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
19-10 12:30  MUKS Praga Warszawa - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
19-10   Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
19-10   Oldboje Światowid 63 Łobez - Pamet Świdwin więcej
19-10   Maxtrans-Sokół Karlino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
19-10   Mechanik Bobolice - Oldboje Wyszewo więcej
19-10 15:00  Sokół St. Dąbrowa - Sparta Gryfice więcej
19-10 16:00  TKKF Strażak Koszalin - Ikar Krosino więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
19-10   Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów więcej
19-10   Amator Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski więcej
19-10   Błękitni Stargard - Zryw Kretomino więcej
19-10   Iskra Białogard - Olimp Złocieniec więcej
19-10   Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
19-10   Warmia Olsztyn - Jurand Ciechanów więcej
19-10   SKPR USAR Kwidzyn - MKS Mazur Sierpc więcej
19-10   Gwardia Koszalin - GKS Żukowo więcej
19-10   Tytani Wejherowo - SMS ZPRP Gdańsk więcej
19-10   Meble Wójcik Elbląg - Nielba Wągrowiec więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
19-10   Piłka Ręczna Koszalin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
19-10   Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin więcej
19-10   Start Elbląg - KPR Kobierzyce więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
19-10   KPR Blejkan Gryfino - Jeziorak Iława więcej
19-10   AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń więcej
19-10   MKS Brodnica - Szczypiorniak Olsztyn więcej
19-10   UKS Hagard Strzałkowo - MKS Handball Czersk więcej
19-10   Sambor Tczew - MKS Grudziądz więcej
piłka ręczna II liga kobiet
19-10   Arka Gdynia - GUKS Drwęca Lubicz więcej
19-10   MKS Słupia Słupsk - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
19-10   MKS Brodnica - UKS Morski Sianów więcej
19-10   MKS Kusy Szczecin - Tytani Wejherowo więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
19-10 17:00  Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Wisła Warszawa SA więcej
19-10 18:00  Enea PTPS Piła - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Dziś mija 13 lat od uruchomienia portalu ligowiec.net. Portalu, o którym możemy powiedzieć nieskromnie, zmienił oblicze sportu w regionie zachodniopomorskim. Przez te 13 lat dla naszej załogi zmieniło się wszystko - śluby, dzieci, ale my nieustająco pielęgnujemy swoje hobby, jakim jest propagowanie sportu w regionie zachodniopomorskim.

Przez te lata powstała imponująca ilość materiałów na temat wydarzeń sportowych. Opisaliśmy prawie 120 tysięcy imprez sportowych, opublikowaliśmy ponad 70 tysięcy newsów i ponad 780 tysięcy zdjęć z wydarzeń sportowych. Ale nie byłoby nas bez Was - naszych czytelników, użytkowników i współtwórców portalu ligowiec.net. Jest Was - zarejestrowanych i stałych czytelników ponad 72 tysiące. A przez 13 lat dodaliście ponad milion komentarzy. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Przez ten czas nie tylko opisujemy sportową rzeczywistość w regionie. Sami organizowaliśmy turnieje piłkarskie (Zima z Ligowiec.net), angażowaliśmy się w działalność charytatywną (m.in. Siatkarze dla Hospicjum) oraz konkursy i plebiscyty m.im. na Sportowca Roku czy też cykliczny już Plebiscyt na Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego.

Nie zamierzamy na tym kończyć. Mamy jeszcze sporo pomysłów na rozwój portalu. W związku z tym chcielibyśmy powiększyć nasz zespół redakcyjny zarówno o fotoreporterów, jak i kolokwialnie mówiąc 'pismaków'. Jeśli widzisz się w naszej redakcji napisz na maila - redakcja@ligowiec.net i przedstaw się :)

W imieniu swoim dziękuję również całej redakcji za codzienny trud i zaangażowanie w rozwój portalu.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
13 » Sędzia pobity na meczu  »
2 » Szczęśliwa trzynastka!  »
2 » Strzelcy IV ligi
1 » Klasyfikacja najlepszyc »
mecze:
50 » Biali Sądów-A.P. Gavia  »
45 » Dąb Dębno-Orkan Suchań
36 » Pomorzanka Jarosławsko- »
26 » Światowid 63 Łobez-Pomo »
19 » Świt Szczecin-Gwardia K »
18 » Darłovia Darłowo-Flota  »
17 » Prawobrzeże Świnoujście »
16 » MKP Szczecinek-Olimp Go »
15 » Drawa Drawno-Sokół Pyrz »
15 » Hutnik Szczecin-Orzeł W »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Peziniak97 skryba1213
gości: 897
statystyki portalu
• drużyn: 2824
• imprez: 119537
• newsów: 72505
• użytkowników: 70324
• komentarzy: 1087697
• zdjęć: 785408
• relacji: 38243
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies