ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 06 październik 2019
pokaż:
06 październik
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - TBV Start Lublin 66 : 77 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
ŁKS Łódź - Korona Kielce 4 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
Piast Gliwice - Legia Warszawa 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola 2 : 2 więcej
Elana Toruń - Widzew Łódź 0 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Drawa Drawno - Kłos Pełczyce 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
LZS Kowalewice - Vimobilia Będzino 1 : 6 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 6 : 1 więcej
Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin 3 : 5 więcej
Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Bizon Cerkwica - Prawobrzeże II Świnoujście 2 : 3 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 0 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Sowianka Sowno 1 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 1 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Masovia Maszewo 0 : 6 więcej
WODR Barzkowice - Dąb Dębice 3 : 5 więcej
Unia Stargard - Ina Ińsko 2 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Świat Drzewa KP Przecław - Vielgovia Szczecin 1 : 0 więcej
Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 5 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Orzeł Grzędzice - Zootechnik Kołbacz 1 : 0 więcej
Grot Gardno - Podlesie Sowno 8 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Czarni Czarnówko 4 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Ogniwo Babinek 1 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Zjednoczeni Kobylanka 4 : 1 więcej
Wicher Steklno - Łabędź Widuchowa 3 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Rurzyca Nawodna - KLUKS Krzywin 4 : 2 więcej
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 5 : 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno 2 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Koral Mostkowo - Mechanik Warnice 4 : 1 więcej
Iskra Warszyn - Zorza Tychowo 1 : 3 więcej
Bryza Reńsko - Błyskawica Kluki 5 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 1 : 1 więcej
Wicher Przelewice - Iskra Lutówko 7 : 0 więcej
Piast Kolin - Polski Cukier Kluczevia II St. 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Grot Bonin - Resko Karcino 0 : 3 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Sokół Lulewice 4 : 6 więcej
Gryf Dobrowo - Wicher Mierzym 0 : 3 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Derby Karścino 2 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Grot Gorawino 4 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Świt Barnimie - Klon Krzęcin 0 : 4 więcej
Sokół Granowo - Sokół Sokoliniec 4 : 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 2 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń 5 : 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Remor Recz 1 : 5 więcej
Błękitni Sarnik - Ina Nadarzyn 0 : 6 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Wrzos Wrześnica - Gryf Polanów 1 : 1 więcej
Olympic Warszkowo - Płomień Jeżyczki 8 : 0 więcej
Darpol Barzowice - Derby Gwiazdowo 1 : 0 więcej
Pogoń Noskowo - KS Skibno 0 : 9 więcej
Błękitni Tychowo - Arkadia Malechowo 1 : 5 więcej
Wieża II Postomino - Passat Bukowo Morskie 5 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Mechanik II / Iskra Bobolice - Sokół Spore 7 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka 1 : 2 więcej
Huragan Bierzwnica - Błękitni Gonne Małe 5 : 1 więcej
Wicher Rąbino - Pogoń Wierzchowo 3 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Wspólni Różewo - KP Drawsko Pomorskie 1 : 4 więcej
Legion Strączno - Błękitni Pomierzyn 1 : 5 więcej
Kopanik Lubno - Gryf Budowo 2 : 5 więcej
Bytyń Nakielno - Grom Giżyno 0 : 1 więcej
Znicz Dzikowo - Sokół Suliszewo 2 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
Orzeł Mrzeżyno - Fala II Międzyzdroje 4 : 4 więcej
Bizon II Cerkwica - Gardominka Mechowo 4 : 5 więcej
06-10 14:00  Orzeł Mrzeżyno - Jantar II Dziwnów więcej
Korona II Stuchowo - Światowid 63 II Łobez 2 : 5 więcej
Zieloni Wyszobór - Lotnik Czarne 0 : 1 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Sparta Skalin - Iskierka II Szczecin 3 : 2 więcej
Rybak Trzebież - Aquila II Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Zryw Góralice - Polonia Gryfino 3 : 4 więcej
Korona Klępicz - Tywa Swobnica 3 : 0 więcej
Klon Krzymów - Iskra II Banie 1 : 1 więcej
Sokół Różańsko - Sokół II Pyrzyce 0 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Gwiazda Żalęcino - Pomorzanka Jarosławsko 4 : 3 więcej
Grom Płonno - Ogniwo Dzwonowo 4 : 5 więcej
Dęby Rogowo - Skrzydlaci Będargowo 3 : 1 więcej
Zorza II Dobrzany - Sława Choszczno 5 : 3 więcej
Unia II Dolice - Pionier Zwierzyn 5 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Fala Międzyzdroje - Olimpia II Szczecin 0 : 8 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Sparta Gryfice 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Chemik Bydgoszcz - Warta Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Błękitni Stargard 4 : 6 więcej
Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin 0 : 2 więcej
Chemik Police - Ina Goleniów 12 : 0 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Football Academy Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 : 3 więcej
06-10 17:00  Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Sokół Pyrzyce - AP Gryf Kamień Pomorski 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 3 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Spójnia Białe Błota - Gwiazda Toruń 1 : 3 więcej
Pogoń Tczew - UKS Victoria S.P.2 Sianów 3 : 2 więcej
KKP Chełmża - WAP Włocławek 1 : 5 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Błękitni Stargard 9 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Stal Mielec - Zagłębie Lubin 27 : 25 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
UKS Morski Sianów - MKS Kusy Szczecin 19 : 23 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
1 » III liga: Podsumowanie  »
mecze:
12 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
6 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
2 » Iskra Golczewo-Vineta W »
1 » GKS Katowice-Błękitni S »
1 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
1 » Dąb Dębno-Unia Dolice
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 637
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121728
• newsów: 72781
• użytkowników: 70470
• komentarzy: 1093412
• zdjęć: 790238
• relacji: 38384
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies