ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 marzec 2023
pokaż:
26 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Twarde Pierniki Toruń 99 : 101 więcej
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra 81 : 90 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
TBS Śląsk II Wrocław - Polonia Bytom 95 : 84 więcej
Decka Pelplin - WKK Wrocław 77 : 72 więcej
MKKS Żak Koszalin - Dziki Warszawa 82 : 86 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - HydroTruck Radom 93 : 95 więcej
Polonia Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 94 : 69 więcej
Miasto Szkła Krosno - Enea Basket Poznań 87 : 62 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Sklep Polski MKK Gniezno - Trefl II Sopot 74 : 46 więcej
Ogniwo Szczecin - SMS PZKosz Władysławowo 87 : 70 więcej
PTK Pabianice - KSK Noteć Inowrocław 84 : 108 więcej
piła nożna II liga
Stomil Olsztyn - Motor Lublin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Mewa Resko 2 : 0 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Iskra Golczewo 7 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Morzycko Moryń - KP Przecław 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
KS Sieciemin - Iskra Białogard 0 : 9 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Stolem Gniewino 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gavia Choszczno 7 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wieża Postomino 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Hanza Goleniów - Jantar II Dziwnów 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Gwiazda Żalęcino - Znicz Niedźwiedź 0 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Dęby Rogowo 4 : 4 więcej
Sęp Brzesko - Wicher Reptowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Unia Swochowo 4 : 1 więcej
Czarni Szczecin - Energetyk Gryfino 1 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - GKS Kołbacz 0 : 6 więcej
Tanowia Tanowo - Czarni Fiege Lubanowo 19 : 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Sztorm Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice 0 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole 4 : 4 więcej
GKS Golenice - Kłos Kamienny Jaz 2 : 4 więcej
Piast Karsko - Piast Piaseczno 12 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Świt Barnimie - Ina Nadarzyn 2 : 5 więcej
Iskra Lutówko - Sokół Granowo 3 : 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 0 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wicher Mierzym - LZS Kowalewice 3 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - Błękitni Stary Jarosław 1 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - KS Skibno 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - Błonie Barwice 1 : 2 więcej
KS Dzikowo - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - KS AZS UJ Kraków 0 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin U17 - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - Śląsk Wrocław U17 0 : 6 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Energetyk Junior Gryfino - Pogoń II Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Lechia Gdańsk - KTS-K Luzino 5 : 1 więcej
KKP II Bydgoszcz - Górnicza Konin 8 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Future Szczecin 7 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Grot Gorawino - KS Mustang 2 : 0 więcej
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Jantar Motortech Siemyśl 0 : 7 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - LZS Bojano 5 : 3 więcej
AZS UG Gdańsk - BestDrive Piła 5 : 0 więcej
Futbalo Białystok - Futsal Szczecin 7 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Gwardia Koszalin JS - SALOS Szczecin JS 1 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Arkonia Szczecin JM - Bałtyk Koszalin JM 1 : 5 więcej
Chemik Police - Żaki Szczecin JM 2 : 4 więcej
FASE Szczecin JM - Gwardia Koszalin JM 4 : 2 więcej
Błękitni Stargard JM - SALOS Szczecin JM 1 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty Unia Tarnów 30 : 31 więcej
MKS Zagłębie Lubin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 29 : 27 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Chrobry Głogów 24 : 26 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - Galiczanka Lwów 30 : 25 więcej
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Zagłębie Lubin 29 : 33 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
KS Szczypiorniak Olsztyn - PGE KPR Gryfino 29 : 31 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MKS Brodnica - Arka Gdynia 19 : 35 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Jutrzenka Płock 27 : 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Gra IV liga
1 » Gra III liga
mecze:
33 » Skrzydlaci Będargowo-Po »
26 » Mechanik Turowo-Zawisza »
26 » Ina II Goleniów-Pomorza »
21 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
20 » Orzeł Wałcz-Ina Golenió »
16 » Pogoń Wierzchowo-Wspóln »
16 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
14 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
14 » Jantar Siemyśl-Mewa Re »
13 » Olimp Złocieniec-Ina Re »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151722
• newsów: 78222
• użytkowników: 81199
• komentarzy: 1176443
• zdjęć: 901531
• relacji: 40673
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies