ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 marzec 2023
pokaż:
19 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard 76 : 77 więcej
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 101 : 86 więcej
Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń 86 : 79 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
HydroTruck Radom - TBS Śląsk II Wrocław 113 : 56 więcej
Enea Basket Poznań - Decka Pelplin 61 : 71 więcej
Polpharma Starogard Gd. - WKK Wrocław 68 : 79 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AZS UMK Toruń - ŁKS Youth Łódź 85 : 79 więcej
GAK Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 82 : 90 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - KS Księżak Łowicz 55 : 74 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Pyra Poznań 70 : 91 więcej
piła nożna Sparingi
Gwiazda Żalęcino - Jedność Przewłoki 0 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
Miedź Legnica - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
Widzew Łódź - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Wisła Puławy 3 : 3 więcej
Polonia Warszawa - Lech II Poznań 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze 3 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Sarmata Dobra 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czcibor Cedynia - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
KP Przecław - Ehrle Dobra 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
KS Sieciemin - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 2 więcej
GKS Manowo - Darłovia Darłowo 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Pogoń Barlinek 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Unia Swarzędz 3 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - MKP Szczecinek 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Leśnik Kliniska - Pomorzanin Przybiernów 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Orzeł Pęzino 3 : 4 więcej
Mechanik Warnice - Sparta Skalin 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Swochowo - Tanowia Tanowo 2 : 4 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Zryw Kołbaskowo 0 : 6 więcej
Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 1 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Wicher Steklno 5 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - Energetyk Gryfino 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Polonia Giżyn - Pomorzanin Cychry 0 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 8 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Piast Karsko 1 : 5 więcej
Piast Piaseczno - GKS Golenice 0 : 12 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Skrzydlaci Będargowo - Błękitni Pomierzyn 1 : 4 więcej
Sokół Granowo - Pomorzanin Zamęcin 0 : 3 więcej
Korona Raduń - Iskra Lutówko 1 : 4 więcej
Ina Nadarzyn - Czarni Marianowo 0 : 4 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Świt Barnimie 0 : 3 więcej
Iskra Pomień - Klon Krzęcin 2 : 0 więcej
Orkan Suchań - Ina Recz 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Mechanik II Iskra Kłanino - Darłovia II Darłowo 2 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Mierzym 2 : 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Strong Zielenica 2 : 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Fala Gąski 2 : 0 więcej
Saturn Mielno - KS Skibno 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 0 : 3 więcej
Pogoń Wierzchowo - Sad Chwiram 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Górnik Łęczna 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - Korona SA Kielce 2 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów U17 1 : 9 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Świt II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 13 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wieża II Postomino - Chrobry Drzonowo 7 : 2 więcej
KS Mustang - Jantar Motortech Siemyśl 0 : 5 więcej
piła nożna I Liga futsalu
We-Met Futsal Club Kamienica - Futsal Świecie 3 : 2 więcej
LSSS Lębork - Futbalo Białystok 2 : 3 więcej
LZS Bojano - Bonito Helios Białystok 2 : 6 więcej
BestDrive Piła - KS Gniezno 1 : 3 więcej
Futsal Szczecin - Orlik Mosina 8 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
SALOS Szczecin JS - Świt Szczecin JS 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard JS - Kotwica Kołobrzeg JS 8 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Żaki Szczecin JM - Arkonia Szczecin JM 5 : 2 więcej
Błękitni Stargard JM - Chemik Police 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Bałtyk II Koszalin - Świt Szczecin JM 2 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn 28 : 24 więcej
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Azoty Puławy 27 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce 30 : 24 więcej
Galiczanka Lwów - MKS Perła Lublin 27 : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
PGE KPR Gryfino - SKF KPR Sparta Oborniki 30 : 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
BSMS Bartoszyce - Wybrzeże Gdańsk 28 : 33 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
SPR Pogoń Szczecin - Sambor Tczew 26 : 30 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Radomka Radom 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Gra IV liga
1 » Gra III liga
mecze:
33 » Skrzydlaci Będargowo-Po »
27 » Ina II Goleniów-Pomorza »
26 » Mechanik Turowo-Zawisza »
21 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
20 » Orzeł Wałcz-Ina Golenió »
16 » Pogoń Wierzchowo-Wspóln »
16 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
14 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
14 » Jantar Siemyśl-Mewa Re »
13 » Olimp Złocieniec-Ina Re »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Gorex MKSOlimp
SpikerOkre...
gości: 7
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151722
• newsów: 78222
• użytkowników: 81199
• komentarzy: 1176443
• zdjęć: 901531
• relacji: 40673
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies