ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 marzec 2023
pokaż:
11 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Pszczółka Start Lublin 74 : 72 więcej
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 115 : 83 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Polpharma Starogard Gd. - Enea Basket Poznań 100 : 82 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 79 : 80 więcej
MKKS Żak Koszalin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 83 : 95 więcej
Miasto Szkła Krosno - HydroTruck Radom 83 : 94 więcej
GKS Tychy - WKK Wrocław 89 : 91 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Trefl II Sopot - ŁKS Łódź 65 : 105 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - PTK Pabianice 66 : 78 więcej
KSK Noteć Inowrocław - AZS UMK Toruń 86 : 85 więcej
MKK Zgierz - AMW Asseco Arka II Gdynia 89 : 82 więcej
KS Księżak Łowicz - Pyra Poznań 94 : 89 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Radomiak Radom 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Polonia Warszawa 1 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice 3 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Radunia Stężyca 1 : 3 więcej
KKS Kalisz - Motor Lublin 0 : 1 więcej
GKS Jastrzębie - Siarka Tarnobrzeg 3 : 1 więcej
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków 2 : 3 więcej
Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Ina Goleniów 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Morzycko Moryń - Ogniwo Babinek 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Darłovia Darłowo - Vimobilia Będzino 7 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Pogoń Barlinek - Orzeł Bierzwnik 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Swarzędz - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Vineta Wolin - Unia Janikowo 3 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Cartusia Kartuzy 1 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 więcej
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2 : 1 więcej
Świt Szczecin - Olimpia Grudziądz 0 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Szczecin - Dąb Dębno 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
OKS Center MD Goleniów - Resko Karcino 3 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Steklno - Odrzanka Radziszewo 1 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala Gąski - Mechanik II Iskra Kłanino 0 : 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - KS AZS UJ Kraków 4 : 2 więcej
Hydrotruck Radom - UKS SMS Łódź 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - GKS Katowice 3 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Pogoń Tczew 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Górnik Zabrze S.A. 0 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 2 więcej
Pogoń Szczecin U19 - Zagłębie Lubin 1 : 1 więcej
Legia Warszawa S.A. - Cracovia SSA Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
KKS Lech Poznań - Raków Częstochowa 3 : 2 więcej
Pogoń Szczecin U17 - Zawisza Bydgoszcz 6 : 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 0 : 3 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - Futsal Szczecin 3 : 3 więcej
Orlik Mosina - LSSS Lębork 4 : 6 więcej
Bonito Helios Białystok - BestDrive Piła 5 : 4 więcej
KS Gniezno - TAF Toruń 5 : 4 więcej
AZS UG Gdańsk - We-Met Futsal Club Kamienica 4 : 3 więcej
Futbalo Białystok - LZS Bojano 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - KPR Ruch Chorzów 36 : 32 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - Młyny Stoisław Koszalin 26 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SKF KPR Sparta Oborniki - ITS Jeziorak Iława 23 : 27 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Grudziądz 25 : 35 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Czarni Olecko - MKS Handball Czersk 25 : 35 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Sambor Tczew - MTS Kwidzyn 30 : 19 więcej
AZS Poznań - Bukowsko-Dopiewski KPR 31 : 20 więcej
Arka Gdynia - UKS PCM Kościerzyna 50 : 26 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Kusy Szczecin - UKS Morski Sianów 21 : 34 więcej
KS Tytani Wejherowo - SPR GKS Żukowo 24 : 23 więcej
MKS Słupia Słupsk - Iskra AMW Gdynia 19 : 20 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Gra IV liga
1 » Gra III liga
mecze:
33 » Skrzydlaci Będargowo-Po »
26 » Mechanik Turowo-Zawisza »
26 » Ina II Goleniów-Pomorza »
21 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
20 » Orzeł Wałcz-Ina Golenió »
16 » Pogoń Wierzchowo-Wspóln »
16 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
14 » Jantar Siemyśl-Mewa Re »
14 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
13 » Olimp Złocieniec-Ina Re »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 8
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151722
• newsów: 78222
• użytkowników: 81199
• komentarzy: 1176443
• zdjęć: 901531
• relacji: 40673
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies