ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - sierpień 2021
pokaż:
01 sierpień
Żeglarski Szczecin więcej
piła nożna Sparingi
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dęby Rogowo 2 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 2 : 1 więcej
Orkan Suchań - Drawa Drawno 1 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 3 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
02 sierpień
piła nożna Sparingi
Pomorzanin Nowogard - Sparta Węgorzyno 3 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Błękitni Ostrowice 5 : 1 więcej
Chemik Police - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1 : 0 więcej
03 sierpień
piła nożna Sparingi
Pionier 95 Borne Sulinowo - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Mierzynianka Mierzyn 7 : 0 więcej
04 sierpień
piła nożna Sparingi
Olimpia Szczecin - Wanda Kraków 7 : 0 więcej
Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice 1 : 5 więcej
Delta Warszawa - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN
Sokół Ostróda - Błękitni Stargard 4 : 2 więcej
05 sierpień
piła nożna Sparingi
Gavia Choszczno - Iskra Pomień 2 : 3 więcej
Ikar Krosino - Błękitni Ostrowice 4 : 3 więcej
06 sierpień
piła nożna Sparingi
STLA Szczecinek - KS Gwda Wielka 5 : 5 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Warta Poznań 0 : 4 więcej
Lech Poznań - Cracovia Kraków 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - GKS Przodkowo 3 : 1 więcej
07 sierpień
Memoriał Janusza Polubca oraz Marcina Labudy więcej
Otwarte Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej Seniorów - Grand Prix Szczecina więcej
piła nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica 2 : 6 więcej
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 3 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Delta Warszawa 1 : 3 więcej
Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko 15 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Stal Mielec 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 1 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Biali Sądów 2 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Rasel Dygowo 4 : 0 więcej
Wieża Postomino - Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 4 : 0 więcej
Ina Goleniów - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
Zefir Wyszewo - Darłovia Darłowo 2 : 2 więcej
Olimp Gościno - Vineta Wolin 0 : 5 więcej
GKS Manowo - Gwardia Koszalin 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń N. Skalmierzyce - Unia Janikowo 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Elana Toruń 0 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Błękitni Stargard 1 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin 0 : 2 więcej
08 sierpień
piła nożna Sparingi
Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 2 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Iskra Białogard 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Chemik Police 4 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3 : 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 2 : 1 więcej
09 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Radomiak Radom 1 : 0 więcej
12 sierpień
Festiwal Gwiazd Sportu Dziwnów 2021 więcej
13 sierpień
Festiwal Gwiazd Sportu Dziwnów 2021 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Wisła Kraków 2 : 1 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Olimpia Szczecin 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni II Stargard - Błękitni Stargard 0 : 10 więcej
14 sierpień
XXIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i PZPN więcej
Festiwal Gwiazd Sportu Dziwnów 2021 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Legia Warszawa 0 : 2 więcej
Piast Gliwice - Wisła Płock 4 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Rekord Bielsko-Biała - KS AZS UJ Kraków 0 : 2 więcej
Tarnovia Tarnów - Sportis KKP Bydgoszcz 4 : 3 więcej
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Górnik Łęczna - GKS Katowice 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Gwardia Koszalin 0 : 1 więcej
Sokół Karlino - Dąb Dębno 2 : 3 więcej
Chemik Police - Hutnik Szczecin 2 : 6 więcej
Flota Świnoujście - Zefir Wyszewo 4 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 4 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 4 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Wieża Postomino 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń N. Skalmierzyce - Bałtyk Koszalin 1 : 0 więcej
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański 1 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Gdynia 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Polski Cukier Kluczevia Stargard 5 : 0 więcej
Elana Toruń - Polonia Środa Wlkp. 2 : 4 więcej
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Mewa Resko - Jantar Dziwnów 1 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Pomorzanin Sławoborze 1 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Spójnia Świdwin 6 : 1 więcej
Ikar Krosino - Polonia Płoty 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Iskra Banie - Odra Chojna 2 : 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 2 : 6 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Łabędź Widuchowa 1 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Unia Dolice 1 : 1 więcej
Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 : 4 więcej
Morzycko Moryń - Iskierka Szczecin 0 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Arkonia Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - LZS Kowalewice 3 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Sława Sławno 4 : 3 więcej
Radew Białogórzyno - Gryf Polanów 3 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Zawisza Grzmiąca 5 : 0 więcej
Grot Bonin - Wiekowianka Wiekowo 1 : 10 więcej
Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
KP Drawsko Pomorskie - Korona Człopa 5 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez 7 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Olimp Złocieniec 2 : 0 więcej
Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS II Szczecin - SALOS Szczecin 1 : 5 więcej
MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 5 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Wicher Brojce - Dąb Dębice 7 : 2 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Promień Mosty 5 : 0 więcej
Victoria 95 Przecław - Czcibor Cedynia 3 : 0 więcej
Unia Swochowo - Zryw Kołbaskowo 5 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Cracovia SSA Kraków 1 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - Górnik Zabrze S.A. 3 : 0 więcej
Warta Poznań - Arka Gdynia SSA 2 : 2 więcej
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław 6 : 3 więcej
15 sierpień
4. Memoriał Wiesława Maniaka więcej
piła nożna Sparingi
Orkan Suchań - WODR Barzkowice 4 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Jeziorak Szczecin 3 : 0 więcej
Vineta Wolin - GKS Manowo 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Stolem Gniewino 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Pomorzanin Nowogard 1 : 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Gryf Kamień Pomorski 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wrzos Wrześnica - Redłovia Redło 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Drawa Drawno 2 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Iskra Pomień - Zorza Dobrzany 2 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Żaki II Szczecin - Żaki Szczecin 1 : 8 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Bałtyk Gostyń - Błękitni Trzygłów 0 : 8 więcej
Wicher Reptowo - Jastrząb Łosośnica 1 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Znicz Niedźwiedź 0 : 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Sokół Sokoliniec 0 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica 3 : 0 więcej
Orzeł Łożnica - OKS Center MD Goleniów 6 : 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Orzeł Małkocin 2 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 1 : 1 więcej
Lotnik Czarne - Orzeł Pęzino 1 : 8 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Hanza Goleniów 2 : 1 więcej
Ina Recz - Orkan Dalewo 2 : 8 więcej
Bizon Cerkwica - Dęby Rogowo 2 : 3 więcej
Polonia Giżyn - Piast Kolin 4 : 0 więcej
Klon Krzymów - Piast Piaseczno 4 : 1 więcej
Future Szczecin - Koral Mostkowo 3 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Sędziowie ZZPN 3 : 2 więcej
Świt II Skolwin - GKS Kołbacz 0 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Arkonia Szczecin 1 : 2 więcej
Wicher Steklno - Sparta Skalin 5 : 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Rurzyca Nawodna 3 : 4 więcej
Okręt Szczecin - Grot Gardno 3 : 3 więcej
Czarni Czarnówko - GKS Golenice 6 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Vielgovia Szczecin 0 : 3 więcej
Chemik II Police - Świt Barnimie 3 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - Kłos Pełczyce 2 : 6 więcej
Wicher Przelewice - Pogoń II Barlinek 2 : 3 więcej
Korona Raduń - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 3 więcej
Klon Krzęcin - SALOS Szczecin 1 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Bryza Reńsko 3 : 0 więcej
Mechanik Warnice - Tanowia Tanowo 3 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Sęp Brzesko 0 : 1 więcej
Pionier Szczecin - Piast Karsko 6 : 11 więcej
Jedność Przewłoki - Gwiazda Żalęcino 2 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Raków Częstochowa - Legia Warszawa S.A. 3 : 3 więcej
SKS Gwarek Zabrze - KKS Lech Poznań 1 : 6 więcej
Stal Rzeszów - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 6 więcej
Zagłębie Lubin - UKS SMS Łódź 2 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
KS Skibno - Fala Hen Gąski 3 : 0 więcej
Grot Gorawino - Derby Gwiazdowo 7 : 0 więcej
Mustang Korzystno - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 10 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Resko Karcino 0 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - Wicher Rąbino 3 : 0 więcej
Płomień Myślino - Strong Zielenica 5 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - Syrena-Grot Rymań 10 : 0 więcej
Wicher Mierzym - Wrzos Wrzosowo 2 : 2 więcej
Wieża II Postomino - KS Sieciemin 2 : 4 więcej
Jedność/Ikar II Krosino - Kopanik Lubno 1 : 1 więcej
Błękitni Gonne Małe - Wrzos Borne Sulinowo 0 : 3 więcej
Bytyń Nakielno - Calisia II/Grom Giżyno 2 : 4 więcej
Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo 2 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 3 więcej
Błonie Barwice - Mirstal Mirosławiec 3 : 1 więcej
16 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
Saturn Mielno - Grom Świelino 5 : 3 więcej
18 sierpień
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń N. Skalmierzyce 2 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 1 : 1 więcej
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard 0 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 1 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Przodkowo 1 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Elana Toruń 4 : 3 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
19 sierpień
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Manowo - Darłovia Darłowo 2 : 2 więcej
20 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 4 : 0 więcej
Radomiak Radom - Warta Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Bałtyk II Koszalin 3 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
KS Skibno - Saturn Mielno 2 : 1 więcej
21 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Stal Mielec 4 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 2 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Tarnovia Tarnów - UKS SMS Łódź 0 : 4 więcej
AP Lotos Gdańsk - Górnik Łęczna 0 : 4 więcej
Olimpia Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 2 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Medyk Konin 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Jeziorak Szczecin - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Chemik Police 4 : 6 więcej
Wieża Postomino - Biali Sądów 1 : 5 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz 1 : 4 więcej
Zefir Wyszewo - Błękitni II Stargard 5 : 4 więcej
Olimp Gościno - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 1 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Sokół Karlino 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 0 : 2 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 2 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 1 : 1 więcej
Unia Janikowo - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
Elana Toruń - Stolem Gniewino 5 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 1 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Kotwica II Kołobrzeg 5 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 5 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 7 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 3 : 1 więcej
Odra Chojna - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
Unia Dolice - Stal Szczecin 0 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Pogoń Barlinek 2 : 1 więcej
Stal Lipiany - Czarni Fiege Lubanowo 5 : 2 więcej
Iskra Banie - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 2 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Głaz Tychowo 1 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Wiarus Żółtnica 5 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Grot Bonin 5 : 1 więcej
Redłovia Redło - Mechanik Bobolice 0 : 11 więcej
Gryf Polanów - Wrzos Wrześnica 1 : 1 więcej
Sława Sławno - Radew Białogórzyno 2 : 0 więcej
Iskra Białogard - Victoria Sianów 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 1 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Gavia Choszczno 1 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 3 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Bierzwnik 0 : 0 więcej
Piast Chociwel - Iskra Pomień 5 : 1 więcej
Drawa Drawno - Lech Czaplinek 2 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Błękitni Pomierzyn 1 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Chemik Police 1 : 2 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 3 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Arkonia Szczecin 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - AP Reissa Poznań 2 : 2 więcej
Lotos Gdańsk UKS - KKS Lech Poznań 0 : 6 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - Lechia Gdańsk 0 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań SA 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Polonia Warszawa 7 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - Stal Rzeszów 2 : 3 więcej
UKS SMS Łódź - Warta Poznań 1 : 2 więcej
Legia Warszawa S.A. - SKS Gwarek Zabrze 2 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Iskra Białogard - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 6 więcej
STLA Szczecinek - Sparta Gryfice 8 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec 3 : 4 więcej
Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski 0 : 4 więcej
Amator Kołobrzeg - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 6 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - TKKF Strażak Koszalin 1 : 4 więcej
Oldboje Wyszewo - Sokół Stara Dąbrowa 6 : 1 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Błękitni Gonne Małe 12 : 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 4 : 1 więcej
Perła Gmina Dygowo - Pomorzanin Sławoborze 0 : 3 więcej
22 sierpień
piła nożna Sparingi
Orkan Suchań - Pomorzanin Krąpiel 5 : 0 więcej
Grom Płonno - Sęp II Brzesko 2 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - GKS Katowice 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Rasel Dygowo 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 5 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Mierzynianka Mierzyn - Energetyk Gryfino 6 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Sparta Węgorzyno 2 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 4 : 3 więcej
Świt Szczecin - Kluczevia Stargard 9 : 0 więcej
Ina Goleniów - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni Stargard - SALOS II Szczecin 7 : 2 więcej
Żaki Szczecin - Pogoń Barlinek 15 : 0 więcej
Chemik Police - Żaki II Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Wicher Brojce - Znicz Niedźwiedź 2 : 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Leśnik Kliniska 1 : 2 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Łożnica 1 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Korona Stuchowo 1 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 5 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Dęby Rogowo 2 : 1 więcej
Klon Krzymów - Polonia Giżyn 1 : 2 więcej
Future Szczecin - Czarni Szczecin 1 : 5 więcej
Wicher Steklno - Rurzyca Nawodna 5 : 7 więcej
Okręt Szczecin - Czarni Czarnówko 1 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Chemik II Police 4 : 0 więcej
Victoria 95 Przecław - Kłos Pełczyce 1 : 3 więcej
SALOS Szczecin - Unia Swochowo 5 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Mechanik Warnice 2 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Piast Karsko 1 : 3 więcej
Pogoń II Barlinek - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Jacademy Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
AP Reissa Poznań - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - FASE Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok SSA - Raków Częstochowa 3 : 2 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Cracovia SSA Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
Grot Gorawino - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 10 więcej
Resko Karcino - Arkadia Malechowo 2 : 2 więcej
Płomień Myślino - Darłovia II Darłowo 3 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - KS Sieciemin 1 : 4 więcej
Jedność/Ikar II Krosino - Wrzos Borne Sulinowo 3 : 1 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Wspólni Różewo 0 : 4 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błonie Barwice 1 : 0 więcej
25 sierpień
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - AP Lotos Gdańsk 5 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
MKP Szczecinek - FASE Szczecin 0 : 11 więcej
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 2 : 2 więcej
SALOS II Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 : 6 więcej
Pogoń Barlinek - Chemik Police 4 : 1 więcej
Bałtyk II Koszalin - Żaki Szczecin 0 : 6 więcej
Żaki II Szczecin - Gwardia Koszalin 5 : 1 więcej
26 sierpień
Wysoka Grzęda Baja Poland więcej
27 sierpień
Piłka Ręczna Koszalin - Roskilde Handbold więcej
Wysoka Grzęda Baja Poland więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
Stal Mielec - Górnik Łęczna 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo 4 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań 1 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Bizon Cerkwica - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 3 więcej
28 sierpień
Turniej eliminacyjny do Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Floriana Krygiera rocznik 2011 więcej
Wysoka Grzęda Baja Poland więcej
Siatkarze MKS Mieszko Połczyn-Zdrój Wicemistrzami Polski więcej
piła nożna Ekstraklasa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków 1 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom 2 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - AP Lotos Gdańsk 2 : 0 więcej
Medyk Konin - Tarnovia Tarnów 6 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Sportis KKP Bydgoszcz 2 : 1 więcej
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin 2 : 0 więcej
Górnik Łęczna - KS AZS UJ Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 3 : 1 więcej
Chemik Police - Zefir Wyszewo 3 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 3 : 1 więcej
Biali Sądów - Dąb Dębno 2 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Jeziorak Szczecin 1 : 2 więcej
Flota Świnoujście - GKS Manowo 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Pogoń N. Skalmierzyce 2 : 4 więcej
Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Spójnia Świdwin 5 : 1 więcej
Ikar Krosino - Gryf Kamień Pomorski 0 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Pomorzanin Sławoborze 8 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mewa Resko 2 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Iskierka Szczecin 2 : 4 więcej
Pogoń Barlinek - Stal Lipiany 1 : 6 więcej
Morzycko Moryń - Unia Dolice 4 : 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Odra Chojna 0 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Iskra Banie 2 : 5 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Mierzynianka Mierzyn 1 : 2 więcej
Stal Szczecin - Łabędź Widuchowa 3 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - LZS Kowalewice 3 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 4 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Sława Sławno 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Gryf Polanów 4 : 1 więcej
Grot Bonin - Redłovia Redło 8 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Wiekowianka Wiekowo 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - KP Drawsko Pomorskie 0 : 5 więcej
Orzeł Bierzwnik - Piast Chociwel 2 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Światowid 63 Łobez 0 : 0 więcej
Ina Ińsko - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Olimp Złocieniec 3 : 12 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 8 : 0 więcej
Chemik Police - Ina Goleniów 6 : 2 więcej
Kluczevia Stargard - SALOS Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
MKP Szczecinek - Świt Szczecin 7 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 4 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Jantar II Dziwnów 6 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Pomorzanin Przybiernów 3 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Korona Stuchowo 6 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Wicher Brojce 2 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Suchań - Czarni Marianowo 2 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Ina Recz 7 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 3 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Sokół Sokoliniec 5 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chemik II Police - Aquila Szczecin 5 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 4 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Stargard - Piast Kolin 3 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Sparta Skalin 6 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Płomień Myślino - Gryf Dobrowo 10 : 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań 1 : 0 więcej
Sokół Lulewice - Resko Karcino 0 : 7 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 3 więcej
Saturn Mielno - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 6 więcej
Fala ABFrost Gąski - Grot Gorawino 9 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - Strong Zielenica 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pionier 95 Borne Sulinowo - Iskra Kłanino 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Grom Giżyno 9 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Lotos Gdańsk UKS 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 2 : 1 więcej
Warta Poznań SA - AP Reissa Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - KKS Lech Poznań 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź 2 : 0 więcej
Cracovia SSA Kraków - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Gryf Kamień Pomorski - Amator Kołobrzeg 5 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 3 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Mirstal Mirosławiec 3 : 6 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - STLA Szczecinek 0 : 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Iskra Białogard 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - Zryw Kretomino 1 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Darłovia Darłowo - Pomorzanin Sławoborze 1 : 6 więcej
Perła Gmina Dygowo - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Wyszewo 0 : 9 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin 3 : 5 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin 4 : 6 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
LFA Szczecin - Victoria Niemcz Osielsko 4 : 0 więcej
Błękitni Stargard - KKS LECH Poznań/UAM 2 : 0 więcej
KA4 resPect Krobia - GOSRiT Luzino 0 : 2 więcej
29 sierpień
42. PKO Półmaraton Szczecin więcej
Procam Cup - Wielki Finał więcej
Wysoka Grzęda Baja Poland więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1 : 3 więcej
Wisła Płock - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Rekord Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 4 : 0 więcej
Sokół Karlino - Ina Goleniów 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Elana Toruń 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Nowogard 2 : 2 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Iskra Golczewo 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Korona Człopa 1 : 2 więcej
Iskra Pomień - Drawa Drawno 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Hutnik Szczecin 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Prawobrzeże Szczecin 0 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Żaki Szczecin - Błękitni II Stargard 9 : 0 więcej
AP Gavia OZIMEK Choszczno - SALOS II Szczecin 7 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Pogoń Barlinek 1 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Grzędzice - WODR Barzkowice 6 : 1 więcej
Dęby Rogowo - Dąb Dębice 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Czarni Szczecin 0 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 5 : 1 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Wicher Reptowo 3 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Promień Mosty 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 0 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Bryza Reńsko 4 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Wicher Steklno 6 : 1 więcej
Sokół II Pyrzyce - Unia Swochowo 2 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Wicher Przelewice - Piast Karsko 2 : 5 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo 3 : 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Korona Raduń 1 : 4 więcej
Polonia Giżyn - Ina Nadarzyn 4 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Czcibor Cedynia - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno 4 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice 1 : 5 więcej
GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice 1 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Zieloni Zielin 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Derby Karścino - Wicher Mierzym 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wieża II Postomino - Derby Gwiazdowo 4 : 0 więcej
KS Sieciemin - Darpol Barzowice 7 : 0 więcej
KS Skibno - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Tychowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Drzewiarz Krosino - Wrzos Borne Sulinowo 0 : 1 więcej
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 2 : 3 więcej
Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 5 : 0 więcej
Wicher Rąbino - Pogoń Wierzchowo 3 : 3 więcej
Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram 1 : 4 więcej
Grom Szwecja - Bytyń Nakielno 2 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo 0 : 3 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Kopanik Lubno 3 : 0 więcej
KS Dzikowo - Legion Strączno 9 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Jacademy Bydgoszcz 2 : 2 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - Radunia Stężyca 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Arka Gdynia SSA - Chemik Bydgoszcz 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Raków Częstochowa - Wisła Kraków SA 1 : 0 więcej
Polonia Warszawa - Legia Warszawa S.A. 5 : 0 więcej
Stal Rzeszów - Górnik Zabrze S.A. 0 : 0 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 2 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - MKS Lew Lębork 7 : 0 więcej
31 sierpień
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Chemik Police - Bałtyk II Koszalin 1 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Gwiazda Żalęcino - Arkonia Szczecin JS 1 : 8 więcej
Czarni Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 5 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Bejuk w Energetyku
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Medal Majki i Gadowskie »
1 » ME: Jackiewicz z brązow »
1 » Maira Cipriano siatkark »
mecze:
55 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
43 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
28 » Orzeł Wałcz-Wybrzeże Re »
23 » Dąb Dębno-Mechanik Bobo »
15 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
15 » Iskra Golczewo-Intermar »
15 » Wieża Postomino-MKP Szc »
13 » Vimobilia Będzino-Darło »
12 » Olimp Gościno-Iskierka  »
12 » Gavia Choszczno-Chemik  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
emil123
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3017
• imprez: 138516
• newsów: 76535
• użytkowników: 79974
• komentarzy: 1143034
• zdjęć: 851179
• relacji: 39903
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies