ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 marzec 2020
dodaj sparing
pokaż:
21 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
  MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek więcej
  Asseco Arka Gdynia - Stelmet Zielona Góra więcej
  HydroTruck Radom - King Wilki Morskie Szczecin więcej
  Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot więcej
  Enea Astoria Bydgoszcz - Polpharma Starogard Gd. więcej
  TBV Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław więcej
  BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice więcej
  Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Arka Gdynia - Śląsk Wrocław więcej
  Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk więcej
  Jagiellonia Białystok - Wisła Płock więcej
  Zagłębie Lubin - Lech Poznań więcej
  Korona Kielce - Piast Gliwice więcej
  Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków więcej
  Raków Częstochowa - ŁKS Łódź więcej
  Wisła Kraków - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
  Lech II Poznań - Pogoń Siedlce więcej
  Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice więcej
  Legionovia Legionowo - Elana Toruń więcej
  Stal Rzeszów - Widzew Łódź więcej
  Skra Częstochowa - GKS Katowice więcej
  Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola więcej
  Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów więcej
  Błękitni Stargard - Znicz Pruszków więcej
16:00  Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Vineta Wolin - Hutnik Szczecin więcej
  Orzeł Wałcz - Olimp Gościno więcej
  Lech Czaplinek - Ina Goleniów więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Flota Świnoujście więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Iskierka Szczecin więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno więcej
  Rasel Dygowo - MKP Szczecinek więcej
  Sokół Karlino - GKS Leśnik Manowo więcej
  Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
  Bałtyk Gdynia - Chemik Police więcej
  KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg więcej
  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Jarota Jarocin więcej
  Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Górnik Konin - Pogoń II Szczecin więcej
  Świt Szczecin - Radunia Stężyca więcej
  Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec więcej
  Gwardia Koszalin - Grom Nowy Staw więcej
  Unia Janikowo - Sokół Kleczew więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice więcej
  Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Polonia Płoty - Zorza Dobrzany więcej
  Piast Chociwel - Iskra Golczewo więcej
  Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce więcej
  Orzeł Łoźnica - Jeziorak Szczecin więcej
  Stal Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Stal Lipiany - Energetyk Gryfino więcej
  Dąb Dębno - Drawa Drawno więcej
  Unia Dolice - Biali Sądów więcej
  Piast Karsko - Kłos Pełczyce więcej
  Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń więcej
  Sokół Pyrzyce - Odra Chojna więcej
  Czcibor Cedynia - A.P. Gavia Choszczno więcej
  Iskra Banie - Orkan Suchań więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław więcej
  Saturn Mielno - Wieża Postomino więcej
  Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie więcej
  Vimobilia Będzino - Sława Sławno więcej
  LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Victoria Sianów - Strong Zielenica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Głaz Tychowo - Sad Chwiram więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - Ikar Krosino więcej
  Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa więcej
  Calisia Kalisz Pomorski - Błonie Barwice więcej
  Mechanik Turowo - Olimp Złocieniec więcej
  Spójnia Świdwin - Wiarus Żółtnica więcej
  Orzeł Łubowo - Mechanik Bobolice więcej
  Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica więcej
  Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica więcej
  Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica więcej
  Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Jantar Dziwnów - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Orkan Dalewo - Dąb Dębice więcej
  Radowia Radowo Małe - Sarmata Dobra więcej
  Promień Mosty - Masovia Maszewo więcej
  Ina Ińsko - Płomień Lisowo więcej
  Unia Stargard - Rolpol Chlebowo więcej
  Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Aquila Szczecin - Hanza Goleniów więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Świat Drzewa KP Przecław więcej
  Czarni 44 Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  OKS Center MD Goleniów - Chemik II Police więcej
  Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin więcej
  Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Grot Gardno - Czarni Fiege Lubanowo więcej
  Znicz Niedźwiedź - Wicher Steklno więcej
  Odrzanka Radziszewo - Orzeł Grzędzice więcej
  Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Małkocin więcej
  Podlesie Sowno - Zootechnik Kołbacz więcej
  Czarni Czarnówko - Unia Swochowo więcej
  Ogniwo Babinek - Łabędź Widuchowa więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Chrobry Lisie Pole - KLUKS Krzywin więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin więcej
  Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice więcej
  Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry więcej
  Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna więcej
  GKS Golenice - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Koral Mostkowo - SCRS Barlinek więcej
  Wicher Przelewice - Piast Kolin więcej
  Iskra Warszyn - Polonia Giżyn więcej
  Zorza Tychowo - Bryza Reńsko więcej
  Iskra Lutówko - Sęp Brzesko więcej
  Mechanik Warnice - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  Błyskawica Kluki - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Gryf Dobrowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
  Sokół Lulewice - Radew Białogórzyno więcej
  Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo więcej
  Wicher Mierzym - Grot Bonin więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - Derby Karścino więcej
  Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań więcej
  Resko Karcino - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Żeńsko więcej
  Sokół Sokoliniec - Remor Recz więcej
  Iskra Pomień - Korona Raduń więcej
  Błękitni Sarnik - Sokół Granowo więcej
  Ina Nadarzyn - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Świt Barnimie - Orzeł Bierzwnik więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Darpol Barzowice - Olympic Warszkowo więcej
  Derby Gwiazdowo - Gryf Polanów więcej
  Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo więcej
  KS Skibno - KS Sieciemin więcej
  Pogoń Noskowo - Błękitni Tychowo więcej
  Wieża II Postomino - Wrzos Wrześnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Kopanik Lubno - Wspólni Różewo więcej
  Legion Strączno - Santos Kłębowiec więcej
  Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo więcej
  Grom Giżyno - Mirstal Mirosławiec więcej
  Gryf Budowo - Sokół Suliszewo więcej
  Błękitni Pomierzyn - KP Drawsko Pomorskie więcej
  Kolejarz Wierzchowo - Grom Szwecja więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Górnik Zabrze - FCB Escola Varsovia więcej
  Korona Kielce - Pogoń Szczecin więcej
  Zagłębie Lubin - Legia Warszawa więcej
  SMS Łódź - Jagiellonia Białystok więcej
  Arka Gdynia - Śląsk Wrocław więcej
  Hutnik Kraków - Gwarek Zabrze więcej
  Lechia Gdańsk - Wisła Kraków więcej
12:00  Cracovia Kraków - Lech Poznań więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock więcej
  Grupa Azoty Tarnów - MMTS Kwidzyn więcej
  Torus Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
  Energa MKS Kalisz - Azoty Puławy więcej
  PGE Vive Kielce - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Gwardia Opole - Stal Mielec więcej
  NMC Górnik Zabrze - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  MKS Grudziądz - Sambor Tczew więcej
  MKS Handball Czersk - UKS Hagard Strzałkowo więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica więcej
  AZS UMK Toruń - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  Jeziorak Iława - KPR Blejkan Gryfino więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  Arka Gdynia - MKS Brodnica więcej
  Tytani Wejherowo - GUKS Drwęca Lubicz więcej
  MKS Słupia Słupsk - UKS Morski Sianów więcej
  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Kusy Szczecin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Cibicki zawodnikiem Pog »
5 » Czy piłkarski Kołobrzeg »
5 » Mija kolejny tydzień pr »
3 » Pierwszy sparing biało- »
2 » Plan przygotowań Błękit »
2 » 28 zawodników poleciało »
2 » Plany Drawska
1 » Mechanik szuka sparing  »
1 » Błękitni Trzygłów przed »
1 » Pogoń wygrywa w pierwsz »
mecze:
17 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
2 » Polonia Płoty-Vineta Wo »
2 » Hertha Berlin-Pogoń Szc »
1 » Arkonia Szczecin-FC Aqu »
1 » Świt Barnimie-Orzeł Bie »
1 » King Wilki Morskie Szcz »
1 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 16466
statystyki portalu
• drużyn: 2832
• imprez: 121805
• newsów: 72933
• użytkowników: 70688
• komentarzy: 1093639
• zdjęć: 790843
• relacji: 38433
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies