ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - luty 2020
dodaj sparing
pokaż:
01 luty
147 UltraBike Zima 2020 więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Trampkarz U14 więcej
XVIII Memoriał im. Jerzego Machońskiego więcej
koszykówka Energa Basket Liga
19:30  BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
17:30  TBV Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin więcej
koszykówka I liga koszykarzy
18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Pogoń Prudnik więcej
18:00  STK Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno więcej
18:00  GKS Tychy - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
piła nożna II liga Futsalu
  Arkonia Szczecin - Futsal Szczecin więcej
  Sędziowie ZZPN - FC Aquila Szczecin więcej
piła nożna Sparingi
  Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin więcej
  KP Drawsko Pomorskie - A.P. Gavia Choszczno więcej
12:00  Noteć Czarnków - Korona Człopa więcej
14:00  Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
13:00  Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
17:00  MMTS Kwidzyn - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
17:00  Torus Wybrzeże Gdańsk - NMC Górnik Zabrze więcej
13:00  Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole więcej
18:30  Energa MKS Kalisz - PGE Vive Kielce więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
  KPR Kobierzyce - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Ruch Chorzów - Start Elbląg więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  MKS Brodnica - GUKS Drwęca Lubicz więcej
  MKS Kusy Szczecin - UKS Morski Sianów więcej
  KU AZS Politechnika Koszalińska - Tytani Wejherowo więcej
  MKS Słupia Słupsk - Arka Gdynia więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź więcej
  E.Leclerc Radomka Radom - DPD Legionovia Legionowo więcej
  Energa MKS Kalisz - Volley Wrocław więcej
  BKS Stal Bielsko-Biała - Wisła Warszawa więcej
  Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów więcej
  ŁKS Commercecon Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
02 luty
koszykówka Energa Basket Liga
14:00  Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
15:00  HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń więcej
17:30  Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław więcej
16:00  GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gd. więcej
koszykówka I liga koszykarzy
16:30  Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
18:00  KS SPR Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
16:00  Zagłębie Lubin - Stal Mielec więcej
04 luty
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
18:30  PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock więcej
05 luty
koszykówka I liga koszykarzy
18:00  Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
18:00  Grupa Azoty Tarnów - Azoty Puławy więcej
19:00  Gwardia Opole - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
siatkówka Puchar CEV siatkarek
18:30  Sanaya Libby’s la Laguna - Grupa Azoty Chemik Police więcej
06 luty
koszykówka Energa Basket Liga
17:30  Stelmet Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
07 luty
koszykówka Energa Basket Liga
19:30  King Wilki Morskie Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. więcej
17:40  HydroTruck Radom - Legia Warszawa więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Arka Gdynia - Cracovia Kraków więcej
20:30  Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk więcej
08 luty
koszykówka Energa Basket Liga
17:30  Asseco Arka Gdynia - TBV Start Lublin więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Weegree AZS Politechnika Opolska - STK Czarni Słupsk więcej
  Miasto Szkła Krosno - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
  Biofarm Basket Poznań - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
  Pogoń Prudnik - Timeout Polonia 1912 Leszno więcej
  GKS Tychy - WKK Wrocław więcej
  Energa Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Korona Kielce - Górnik Zabrze więcej
17:30  Lech Poznań - Raków Częstochowa więcej
20:00  Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna II liga Futsalu
  FC Aquila Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
  Futsal Szczecin - Sędziowie ZZPN więcej
piła nożna Sparingi
  Ina Stradzewo - Sokół Sokoliniec więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - KP Drawsko Pomorskie więcej
12:00  Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
13:00  Grupa Azoty Tarnów - Energa MKS Kalisz więcej
18:00  NMC Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn więcej
18:00  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
18:00  Stal Mielec - KS SPR Chrobry Głogów więcej
18:00  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Azoty Puławy więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Sokół Kościerzyna - MKS Mazur Sierpc więcej
  GKS Żukowo - Jurand Ciechanów więcej
  Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn więcej
  Meble Wójcik Elbląg - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  Tytani Wejherowo - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Start Elbląg więcej
  MKS Lublin - Ruch Chorzów więcej
  SPR JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin więcej
  KPR Kobierzyce - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  KPR Blejkan Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  UKS Hagard Strzałkowo - Jeziorak Iława więcej
  MKS Brodnica - Sambor Tczew więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Grudziądz więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - MKS Handball Czersk więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police więcej
  Developres SkyRes Rzeszów - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
  Wisła Warszawa - ŁKS Commercecon Łódź więcej
  Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz więcej
  Volley Wrocław - E.Leclerc Radomka Radom więcej
  DPD Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła więcej
09 luty
koszykówka Energa Basket Liga
17:30  Trefl Sopot - Anwil Włocławek więcej
19:30  MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń więcej
15:00  PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Legia Warszawa - ŁKS Łódź więcej
15:00  Piast Gliwice - Zagłębie Lubin więcej
12:30  Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
10 luty
koszykówka Energa Basket Liga
19:00  WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. więcej
12 luty
koszykówka I liga koszykarzy
  Timeout Polonia 1912 Leszno - Miasto Szkła Krosno więcej
  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik więcej
  STK Czarni Słupsk - WKK Wrocław więcej
  Elektrobud-Investment Pruszków - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
  GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
  Korona Handball Kielce - Młyny Stoisław Koszalin więcej
14 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Górnik Zabrze - Arka Gdynia więcej
20:30  Lechia Gdańsk - Piast Gliwice więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
17:00  KS SPR Chrobry Głogów - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
15 luty
Fala Women Cup więcej
VIII Regionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Weegree AZS Politechnika Opolska - Timeout Polonia 1912 Leszno więcej
  Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
  Rawlplug Sokół Łańcut - STK Czarni Słupsk więcej
  Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
  KS Księżak Syntex Łowicz - Biofarm Basket Poznań więcej
  WKK Wrocław - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
20:00  Raków Częstochowa - Legia Warszawa więcej
15:00  ŁKS Łódź - Wisła Płock więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
11:00  Arkonia Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna II liga Futsalu
15:00  Futsal Szczecin - FC Aquila Szczecin więcej
piła nożna Sparingi
  Czarni Marianowo - Sokół Sokoliniec więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - A.P. Gavia Choszczno więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Grupa Azoty Tarnów więcej
  Azoty Puławy - Stal Mielec więcej
  Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze więcej
  MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole więcej
  Torus Wybrzeże Gdańsk - PGE Vive Kielce więcej
  Orlen Wisła Płock - Energa MKS Kalisz więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Tytani Wejherowo - Sokół Kościerzyna więcej
  Gwardia Koszalin - Meble Wójcik Elbląg więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Nielba Wągrowiec więcej
  Warmia Olsztyn - SMS ZPRP Gdańsk więcej
  Jurand Ciechanów - MKS Mazur Sierpc więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
  Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Młyny Stoisław Koszalin - KPR Kobierzyce więcej
  Ruch Chorzów - SPR JKS Jarosław więcej
  Start Elbląg - MKS Lublin więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  UKS Morski Sianów - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
  Tytani Wejherowo - Arka Gdynia więcej
  MKS Brodnica - MKS Słupia Słupsk więcej
  GUKS Drwęca Lubicz - MKS Kusy Szczecin więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  DPD Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź więcej
  Enea PTPS Piła - Volley Wrocław więcej
  E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
  Energa MKS Kalisz - Wisła Warszawa więcej
  ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów więcej
  BKS Stal Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police więcej
16 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Cracovia Kraków - Lech Poznań więcej
12:30  Jagiellonia Białystok - Korona Kielce więcej
15:00  Zagłębie Lubin - Wisła Kraków więcej
17 luty
koszykówka Energa Basket Liga
19:00  King Wilki Morskie Szczecin - Stelmet Zielona Góra więcej
21 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin więcej
20:30  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
22 luty
koszykówka I liga koszykarzy
  Biofarm Basket Poznań - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik więcej
  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
  Elektrobud-Investment Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
  STK Czarni Słupsk - GKS Tychy więcej
  WKK Wrocław - Timeout Polonia 1912 Leszno więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Arka Gdynia - Raków Częstochowa więcej
17:30  Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok więcej
20:00  Piast Gliwice - Cracovia Kraków więcej
piła nożna II liga Futsalu
  FC Aquila Szczecin - Futsal Szczecin więcej
  Sędziowie ZZPN - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Sparingi
  Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  Grupa Azoty Tarnów - Orlen Wisła Płock więcej
  Energa MKS Kalisz - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
  PGE Vive Kielce - MMTS Kwidzyn więcej
  Gwardia Opole - Zagłębie Lubin więcej
  NMC Górnik Zabrze - KS SPR Chrobry Głogów więcej
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Azoty Puławy więcej
  Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Sokół Kościerzyna - Jurand Ciechanów więcej
  GKS Żukowo - Warmia Olsztyn więcej
16:00  SMS ZPRP Gdańsk - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin więcej
  Meble Wójcik Elbląg - Tytani Wejherowo więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Lublin więcej
  SPR JKS Jarosław - Start Elbląg więcej
  KPR Kobierzyce - Ruch Chorzów więcej
  Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  Jeziorak Iława - AZS UMK Toruń więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  MKS Grudziądz - MKS Brodnica więcej
  MKS Handball Czersk - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  Sambor Tczew - UKS Hagard Strzałkowo więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Grot Budowlani Łódź - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
  Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź więcej
  Developres SkyRes Rzeszów - Energa MKS Kalisz więcej
  Wisła Warszawa - E.Leclerc Radomka Radom więcej
  Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Enea PTPS Piła więcej
  Volley Wrocław - DPD Legionovia Legionowo więcej
23 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Wisła Kraków - Korona Kielce więcej
12:30  Wisła Płock - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna Sparingi
  Pionier Zwierzyn - Sokół Sokoliniec więcej
25 luty
Szczecin Pole Vault Meeting 2020 więcej
26 luty
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Volley Wrocław - Grot Budowlani Łódź więcej
  DPD Legionovia Legionowo - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
  Enea PTPS Piła - Wisła Warszawa więcej
  E.Leclerc Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów więcej
  Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Chemik Police więcej
  ŁKS Commercecon Łódź - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
27 luty
koszykówka Energa Basket Liga
  Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra więcej
28 luty
koszykówka Energa Basket Liga
  GTK Gliwice - Trefl Sopot więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Jagiellonia Białystok - Lech Poznań więcej
18:00  Raków Częstochowa - Piast Gliwice więcej
29 luty
koszykówka Energa Basket Liga
  Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia więcej
18:00  TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Timeout Polonia 1912 Leszno - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
  Miasto Szkła Krosno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
  Pogoń Prudnik - Biofarm Basket Poznań więcej
  GKS Tychy - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
  Energa Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
  WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin więcej
20:00  Legia Warszawa - Cracovia Kraków więcej
15:00  Wisła Kraków - Wisła Płock więcej
piła nożna II liga
  Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce więcej
  Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo więcej
  Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów więcej
  GKS Katowice - Błękitni Stargard więcej
20:08  Elana Toruń - Górnik Łęczna więcej
  Górnik Polkowice - Skra Częstochowa więcej
  Lech II Poznań - Stal Rzeszów więcej
  Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
14:00  Odra Chojna - Gryf Kamień Pomorski więcej
14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Iskierka Szczecin więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Iskra Golczewo więcej
14:00  Pogoń II Szczecin - Sokół Pyrzyce więcej
14:00  Biali Sądów - Świt Szczecin więcej
14:00  SCRS Barlinek - Masovia Maszewo więcej
14:00  Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
14:00  Lech Czaplinek - Sokół Karlino więcej
14:00  Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo więcej
14:00  Zawisza Grzmiąca - Bałtyk Koszalin więcej
14:00  Sława Sławno - Błonie Barwice więcej
14:00  Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino więcej
14:00  Korona Człopa - MKP Szczecinek więcej
14:00  GKS Leśnik Manowo - Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  Wieża Postomino - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  Stal Mielec - Grupa Azoty Tarnów więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  Azoty Puławy - NMC Górnik Zabrze więcej
  KS SPR Chrobry Głogów - Gwardia Opole więcej
  Zagłębie Lubin - PGE Vive Kielce więcej
  MMTS Kwidzyn - Energa MKS Kalisz więcej
  Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Meble Wójcik Elbląg - Sokół Kościerzyna więcej
  Tytani Wejherowo - Nielba Wągrowiec więcej
  Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Gdańsk więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - GKS Żukowo więcej
  Warmia Olsztyn - MKS Mazur Sierpc więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
  Młyny Stoisław Koszalin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin więcej
  Start Elbląg - KPR Kobierzyce więcej
  MKS Lublin - SPR JKS Jarosław więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  MKS Słupia Słupsk - Tytani Wejherowo więcej
  Arka Gdynia - UKS Morski Sianów więcej
  KU AZS Politechnika Koszalińska - GUKS Drwęca Lubicz więcej
  MKS Kusy Szczecin - MKS Brodnica więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź więcej
  BKS Stal Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz więcej
  Grupa Azoty Chemik Police - E.Leclerc Radomka Radom więcej
  Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła więcej
  Wisła Warszawa - DPD Legionovia Legionowo więcej
  Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Volley Wrocław więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
7 » Marcin Trojanowski odch »
1 » Plan przygotowań Błękit »
1 » Piast szuka
mecze:
6 » Kotwica Kołobrzeg-Gryf  »
4 » Sokół Sokoliniec-Remor  »
2 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
2 » Pogoń Szczecin-FK Maked »
1 » Ina Nadarzyn-Zjednoczen »
1 » Świt Barnimie-Orzeł Bie »
1 » KP Drawsko Pomorskie-Sp »
1 » Pogoń Szczecin-Warta Po »
1 » Grom Świelino-Mechanik  »
1 » Bałtyk Koszalin-Sokół K »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 8
Anai70 GKSLesnikM...
hala265 marlenne1
pruszka3 robertz197...
smutnaklus... TUPACK
gości: 506
statystyki portalu
• drużyn: 2834
• imprez: 121932
• newsów: 72975
• użytkowników: 72947
• komentarzy: 1093696
• zdjęć: 791101
• relacji: 38442
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies