ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2020
pokaż:
01 marzec
Faza zasadnicza PSB Szczesny PLAS Połczyn-Zdrój więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 80 : 66 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 65 : 78 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - ŁKS Łódź 1 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 3 : 1 więcej
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 2 : 1 więcej
Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 2 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Sokół Sokoliniec - Piast Kolin 4 : 5 więcej
Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica 1 : 5 więcej
Ina Ińsko - Orkan Suchań 8 : 1 więcej
14:00  Piast Piaseczno - Celuloza Kostrzyn n/O więcej
Lotnik Czarne - Błękitni Trzygłów 4 : 8 więcej
Wiarus Żółtnica - Błękitni Gonne Małe 2 : 1 więcej
Orkan II Suchań - Płomień Lisowo 2 : 3 więcej
Polonia Płoty - Błękitni Stargard 4 : 4 więcej
Arkonia Szczecin - Grot Gardno 1 : 2 więcej
14:30  Jedność Przewłoki - Orkan Dalewo więcej
Sława Sławno - Gryf Słupsk 1 : 6 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - NMC Górnik Zabrze 29 : 29k więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 25 : 30 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - MKS Handball Czersk 34 : 36 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
MKS Słupia Słupsk - Tytani Wejherowo 26 : 26k więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
02 marzec
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
BKS Stal Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz 3 : 1 więcej
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
03 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin 103 : 73 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Wisła Kraków 0 : 2 więcej
Lech Poznań - Górnik Zabrze 4 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1 : 2 więcej
Wisła Płock - Raków Częstochowa 0 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
18:00  Bałtyk Gostyń - Pomorzanin Nowogard więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 4 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 19 : 32 więcej
siatkówka Puchar CEV siatkarek
Grupa Azoty Chemik Police - Mladost Zagrzeb 3 : 0 więcej
04 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Stelmet Zielona Góra 74 : 86 więcej
Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 66 : 106 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0 : 2 więcej
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1 : 0 więcej
ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin 3 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Gwardia Opole 41 : 29 więcej
05 marzec
piła nożna Sparingi
Czcibor Cedynia - Klon Krzymów 6 : 0 więcej
14:00  Pionier Zwierzyn - Grom Płonno więcej
06 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 82 : 88 więcej
Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 82 : 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo 0 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
FASE Szczecin - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
AP Reissa Poznań - Warta Poznań 2 : 1 więcej
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk 31 : 34 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Zagłębie Lubin - Start Elbląg 35 : 28 więcej
07 marzec
Floating Garden Canoepolo International 2020 więcej
Liga Bałtycka Skrzatów w Sianowie więcej
Turniej Finałowy PSB Szczesny PLAS Kobiet i Mężczyzn więcej
Finał XXI edycji Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 86 : 76 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Timeout Polonia 1912 Leszno - GKS Tychy 72 : 89 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Weegree AZS Politechnika Opolska 100 : 99 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych 78 : 81 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - Pogoń Prudnik 110 : 92 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - STK Czarni Słupsk 82 : 76 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Wisła Płock 1 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 4 : 4 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1 : 0 więcej
Legionovia Legionowo - Lech II Poznań 0 : 0 więcej
Stal Rzeszów - Górnik Polkowice 1 : 2 więcej
Skra Częstochowa - Elana Toruń 1 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - GKS Katowice 3 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 0 : 0 więcej
Bytovia Bytów - Resovia Rzeszów 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 3 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno 1 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 1 : 5 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin 3 : 2 więcej
Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin 4 : 2 więcej
Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno 2 : 0 więcej
MKP Szczecinek - GKS Leśnik Manowo 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Nielba Wągrowiec 2 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Grom Nowy Staw 3 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin 3 : 0 więcej
Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 więcej
Górnik Konin - Radunia Stężyca 1 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Chemik Police 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Korona Kielce - Cracovia Kraków 1 : 3 więcej
SMS Łódź - Pogoń Szczecin 1 : 4 więcej
Arka Gdynia - Legia Warszawa 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 4 : 1 więcej
Wisła Kraków - Gwarek Zabrze 3 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Energetyk Gryfino - Iskra Golczewo 4 : 1 więcej
SCRS Barlinek - Masovia Maszewo 5 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino 2 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 2 : 7 więcej
  Korona Stuchowo - Wicher Brojce więcej
A.P. Gavia Choszczno - Noteć Czarnków 0 : 5 więcej
Dąb Dębno - Zieloni Zielin 5 : 0 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Spójnia Świdwin 2 : 3 więcej
Odra Chojna - Jeziorak Szczecin 2 : 0 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Orkan Suchań 10 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 37 : 21 więcej
PGE Vive Kielce - KS SPR Chrobry Głogów 47 : 26 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Stal Mielec 27 : 29 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Jurand Ciechanów - Warmia Olsztyn 32 : 35 więcej
MKS Mazur Sierpc - SKPR USAR Kwidzyn 23 : 24 więcej
GKS Żukowo - Gwardia Koszalin 40 : 31 więcej
SMS ZPRP Gdańsk - Tytani Wejherowo 34 : 19 więcej
Nielba Wągrowiec - Meble Wójcik Elbląg 38 : 28 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR JKS Jarosław 26 : 24 więcej
KPR Kobierzyce - MKS Lublin 26 : 33 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - Ruch Chorzów 31 : 25 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
Jeziorak Iława - MKS Brodnica 29 : 37 więcej
SMS ZPRP Kwidzyn - Szczypiorniak Olsztyn 31 : 29 więcej
08 marzec
Sanprobi Bieg Kobiet więcej
Floating Garden Canoepolo International 2020 więcej
Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci w Połczynie-Zdroju więcej
Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci z roczników 2013/2014 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 111 : 89 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Astoria Bydgoszcz 72 : 86 więcej
PGE Spójnia Stargard - TBV Start Lublin 71 : 83 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Biofarm Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno 65 : 74 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
Wisła Kraków - Lech Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Widzew Łódź 1 : 2 więcej
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo 3 : 1 więcej
Vineta Wolin - Flota Świnoujście 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Górnik Zabrze - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - FCB Escola Varsovia 1 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok 2 : 5 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Sława Sławno - Błonie Barwice 4 : 3 więcej
piła nożna II liga Futsalu
Sędziowie ZZPN - Arkonia Szczecin 9 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Korona Człopa - Grom Szwecja 1 : 3 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Dąb Dębice 1 : 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Dęby Rogowo 1 : 3 więcej
Pionier Zwierzyn - Grom Płonno 9 : 3 więcej
16:00  Polonia Płoty - Piast Chociwel więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Zagłębie Lubin 27 : 30 więcej
Gwardia Opole - Azoty Puławy 24 : 33 więcej
NMC Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33 : 33k więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Sambor Tczew 30 : 29 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
MKS Słupia Słupsk - UKS Morski Sianów 19 : 26 więcej
09 marzec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - ŁKS Łódź 1 : 0 więcej
10 marzec
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Lublin 24 : 20 więcej
11 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 97 : 74 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - PGE Vive Kielce 32 : 39 więcej
piłka ręczna Puchar Polski mężczyzn
Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin 28 : 27 więcej
14 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U-16 w Biegach Przełajowych 2020 (WLP-ZPM) więcej
VIII Memoriał im. Zbigniewa Rausa w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  Unifreeze Górzno - Ząbkovia Ząbki więcej
14:00  Akademia Piłkarska LG - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Sparingi
16:30  KP Drawsko Pomorskie - Mechanik II / Iskra więcej
  Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  MKS Brodnica - MKS Handball Czersk więcej
  KPR Blejkan Gryfino - AZS UMK Toruń więcej
15 marzec
piła nożna III liga Kobiet
11:00  Sparta Gryfice - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  Polonia Środa Wlkp. - MUKS Praga Warszawa więcej
12:00  KS Raszyn - Medyk II Konin więcej
15:00  Piastovia Piastów - Stomilanki Olsztyn więcej
piła nożna Sparingi
14:00  Sokół Sokoliniec - Sława Choszczno więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 : 1 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  UKS Hagard Strzałkowo - MKS Grudziądz więcej
  Sambor Tczew - Jeziorak Iława więcej
17 marzec
piłka ręczna II liga kobiet
  Arka Gdynia - UKS Morski Sianów więcej
21 marzec
Mistrzostwa Smoczych Łodzi więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
14:00  MUKS Praga Warszawa - Piastovia Piastów więcej
15:00  UKS SMS Łódź II - Unifreeze Górzno więcej
19:00  Stomilanki Olsztyn - Medyk II Konin więcej
  Ząbkovia Ząbki - Polonia Środa Wlkp. więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Kusy Szczecin więcej
  Arka Gdynia - MKS Brodnica więcej
22 marzec
Pyrzycka Szybka Dycha FIEGE więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
14:00  Akademia Piłkarska LG - KS Raszyn więcej
piła nożna Sparingi
14:00  Korona Stuchowo - Lotnik Czarne więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  Tytani Wejherowo - GUKS Drwęca Lubicz więcej
28 marzec
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  KS Raszyn - Stomilanki Olsztyn więcej
  Unifreeze Górzno - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
29 marzec
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  Medyk II Konin - MUKS Praga Warszawa więcej
12:00  Polonia Środa Wlkp. - UKS SMS Łódź II więcej
16:00  Piastovia Piastów - Ząbkovia Ząbki więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Remis Bałtyku, Gwardia  »
3 » Wyczekiwane Święto
2 » Hubert Sadowski uda się »
2 » Gorgon piłkarzem Pogoni
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Dziewiąty rok w sieci
1 » UKS Morzycko Moryń sta »
1 » Mroczek: Spotkanie było »
1 » Sobieszczuk odchodzi z  »
1 » Orkan Dalewo poszukuje »
mecze:
30 » Iskra Kłanino-Vimobilia »
24 » Chemik Police-Gwardia K »
22 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
19 » Polonia Płoty-MKP Szcze »
19 » Biali Sądów-Darłovia Da »
15 » Wieża Postomino-Hutnik  »
15 » Hutnik Szczecin-Polonia »
14 » KP Drawsko Pomorskie-Ol »
12 » Sokół Pyrzyce-Dąb Dębno
12 » KP Drawsko Pomorskie-Bł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2869
• imprez: 122725
• newsów: 73614
• użytkowników: 74563
• komentarzy: 1096704
• zdjęć: 795890
• relacji: 38622
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies