skryba1213
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 09.06.2019 20:47
Spadek Pogoni 04 Szczecin
autor: aszefPogoń 04 Szczecin po porażce 6:7 z KS Construct Lubawą w drugim meczu barażowym spadła z Futsal Ekstraklasy.

Zero-Czwórka w pierwszym meczu przegrała z pierwszoligowcem 0:3. Do przerwy w Szczecinie goście prowadzili już 4:2. Portowcy po przerwie ruszyli do ataków i w 30. minucie udało im się wyjść na prowadzenie 5:4. Niestety to gościom udało się jeszcze zdobyć 3 bramki i to oni jesienią zagrają po raz pierwszym w swojej historii w elicie.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 02.06.2019 15:34
Pogoń 04 bliska spadku do I ligi
autor: KS Construct Lubawa Nie udało się osiągnąć korzystnego wyniku Pogoni '04 Szczecin w pierwszym barażowym spotkaniu o utrzymanie w Futsal Ekstraklasie. Constract Lubawa okazał się lepszy od 'Zero-Czwórki' i na własnym parkiecie wygrał 3:0.

Początek spotkania pokazał jak ważny był to mecz dla obydwu stron, ponieważ nie widzieliśmy zbyt wielu szaleńczych ataków, a drużyny skupiały się przede wszystkim na defensywie. Klarownych sytuacji bramkowych mieliśmy jak na lekarstwo, ale więcej strzałów zza pola karnego oddawali gospodarze. Z każdą minutą rozkręcali się jednak coraz bardziej, aż w końcu do siatki trafił Arkadiusz Budzyn. To tylko jeszcze bardziej zmotywowało zawodników Constractu. 'Zero-Czwórka' miała natomiast spore problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych. Najbliżej zdobycia bramki dla gości był Daniel Maćkiewicz, ale piłka po jego uderzeniu z dystansu zatrzymała się na poprzeczce.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu maggi - 28.05.2019 11:44
#DĄBCZAKJESTEŚMYZTOBĄ
autor: FBW czwartek Paweł Dąbrowski były piłkarz m.in. POGOŃ 04 Szczecin Futsal Team, LKS Vineta Wolin, Zorza Dobrzany, GKS Mierzynianka Mierzyn, a przede wszystkim reprezentant Polski w futsalu uległ w pracy wypadkowi. W wyniku obrażeń stracił nogę. Przyjaciele z Football Arena zorganizowali dla niego pomoc i rozpoczęli sprzedaż okolicznościowych koszulek w cenie 50 zł. Całość zostanie przekazana Pawłowi na rehabilitację. Zachęcamy wszystkich do zakupu i pomocy 'Dąbczakowi'.

Jak to zrobić? Najlepiej zadzwonić pod numer 511 283 091 i zamówić koszulkę. Będą one do odebrania w każdą niedzielę ligową w kawiarence Football Areny. Koszulka kosztuje 50 złotych.

Dodatkowo została uruchomiona zbiórka pieniędzy na protezę dla Pawła. Zachęcami do wsparcia: https://zrzutka.pl/we5h9g
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu skryba1213 - 27.05.2019 11:10
Czekając na baraże
autor: aszef To było ostatnie spotkanie ligowe Pogoni '04 Szczecin w tym sezonie. Nie udało się jednak zdobyć w nim trzech punktów, chociaż bramek nie brakowało.

Nie było to udane popołudnie dla futsalistów ze Szczecina. Goście z Katowic okazali się wyraźnie lepsi i przy Twardowskiego zdobyli aż 11 bramek. 'Zero-Czwórka' zdołała odpowiedzieć wyłącznie 4 trafieniami, a ich autorami byli: Konrad Prawucki (dwie), Roman Kondiukh oraz Karol Czyszek. Dla Pogoni '04 Szczecin było to ostatnie ligowe spotkanie, a teraz czas na emocje związane z barażami o utrzymanie w Futsal Ekstraklasie. Pierwsze spotkanie z Constractem Lubawa już 1 czerwca o godz. 18:00.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 19.05.2019 21:29
Czerwone Smoki wygrywają w Szczecinie
Pogoń '04 Szczecin trzykrotnie prowadziła z Red Dragons Pniewy, ale ostatecznie to goście okazali się lepsi i w Netto Arenie wygrali 5:3.

W składzie Pogoni '04 Szczecin na mecz z Red Dragons Pniewy znalazł się Denys Diemishev, który powrócił do gry po bardzo groźnej kontyzji palca. Ukraiński zawodnik zastąpił Konrada Prawuckiego, który w tym spotkaniu nie mógł wystąpić ze względu na żółte kartki. Początek meczu był bardzo wyrównany.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 28.04.2019 12:42
Kolejna porażka Zero-Czwórki
autor: AszefW 24. kolejce Futsal Ekstraklasy Pogoń '04 Szczecin przegrała w meczu wyjazdowym ze Słonecznym Stokiem Białystok 4:6. Cztery bramki dla 'Zero-Czwórki' w tym spotkaniu zdobył Konrad Prawucki.

Nie mają szczęścia do początków spotkań Portowcy, ponieważ znowu jako pierwsi stracili bramkę, a co gorsza, po kilku minutach kolejną. Podopieczni Olega Zozuli nie byli w stanie znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza rywali i na przerwę schodzili przy niekorzystnym wyniku 0:2.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu skryba1213 - 01.04.2019 12:30
Pokonać Czerwone Smoki
autor: aszefW poniedziałek, 1 kwietnia o 20:00 w Netto Arena w Szczecinie Pogoń 04 podejmować będzie Red Dragons Pniewy.

Zero-Czwórka po ostatnich spotkaniach do dzisiejszego pojedynku przystąpi podbudowana. Jesienią w Wielkopolsce szczecinianie byli bardzo blisko odniesienia zwycięstwa. Niestety gospodarze tuż przed końcową syreną zdobyli bramkę na wagę remisu.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu maggi - 23.03.2019 22:12
04 znów wygrywa
autor: Artur SzeferNiemały horror zapewnili nam w sobotnie popołudnie zawodnicy Pogoni '04 Szczecin, którzy po emocjonującym spotkaniu pokonali Słoneczny Stok Białystok 3:2. To trzeci mecz z rzędu wygrany przez 'Zero-Czwórkę'.

Portowcy spotkanie ze Słonecznym Stokiem Białystok rozpoczęli o wiele spokojniej, aniżeli ostatni mecz z AZS UG Gdańsk. Niestety przełożyło się to też na brak bramek w pierwszej połowie. Więcej klarowniejszych sytuacji stworzyli przyjeźdni, ale dobrze w bramce spisywał się Szklarz. Ze strony Pogoni najgroźniejszą okazję miał Gepert, jednak piłka po jego strzale zatrzymała się na poprzeczce.