skryba1213
piłka nożna / I liga futsalu
piłka nożna / I liga futsalu Bengoro - 06.09.2019 09:11
Co dalej z Pogonią 04?
21 września startuje futsalowa I liga, w grupie północnej występować powinna Pogon 04 Szczecin.

Występy szczecinian stoją pod wielkim znakiem zapytania. Klub ma kłopoty finansowej i organizacyjne. Trener Oleg Zozulya przebywa w Szczecinie, ale zespół nie wznowił nawet treningów. Karol Czyszek został zawodnikiem Piasta Gliwice, Konrada PrawuckiegoMateusza Geperta można zobaczyć podczas występów w Iskrze Golczewo, a do Jezioraka Załom powrócił bramkarz Daniel Szklarz.
piłka nożna / I liga futsalu Bengoro - 28.08.2019 09:49
I liga futsalu rusza we wrześniu
We wrześniu rusza I liga futsalu grupa północna. Występować w niej będzie Pogoń 04 Szczecin.

Rywalami w walce o punkty będą: AZS UG Futsal, Team Lębork, KS Futsal Oborniki, LZS Dragon Bojano, AZS Uniwersytet Warszawski - futsal, WNS Malwee Łódź Futsal Team, Konie Mechaniczne Zgierz, KS Gniezno, KS Futsal Piła, TAF Toruń, Futsal Victoria Sulejówek. Start rozgrywek przewidziano na weekend 21/22 września, a zakończenie na 18 kwietnia 2020 r.
piłka nożna / I liga futsalu Bengoro - 09.06.2019 20:47
Spadek Pogoni 04 Szczecin
autor: aszefPogoń 04 Szczecin po porażce 6:7 z KS Construct Lubawą w drugim meczu barażowym spadła z Futsal Ekstraklasy.

Zero-Czwórka w pierwszym meczu przegrała z pierwszoligowcem 0:3. Do przerwy w Szczecinie goście prowadzili już 4:2. Portowcy po przerwie ruszyli do ataków i w 30. minucie udało im się wyjść na prowadzenie 5:4. Niestety to gościom udało się jeszcze zdobyć 3 bramki i to oni jesienią zagrają po raz pierwszym w swojej historii w elicie.
piłka nożna / I liga futsalu Bengoro - 02.06.2019 15:34
Pogoń 04 bliska spadku do I ligi
autor: KS Construct Lubawa Nie udało się osiągnąć korzystnego wyniku Pogoni '04 Szczecin w pierwszym barażowym spotkaniu o utrzymanie w Futsal Ekstraklasie. Constract Lubawa okazał się lepszy od 'Zero-Czwórki' i na własnym parkiecie wygrał 3:0.

Początek spotkania pokazał jak ważny był to mecz dla obydwu stron, ponieważ nie widzieliśmy zbyt wielu szaleńczych ataków, a drużyny skupiały się przede wszystkim na defensywie. Klarownych sytuacji bramkowych mieliśmy jak na lekarstwo, ale więcej strzałów zza pola karnego oddawali gospodarze. Z każdą minutą rozkręcali się jednak coraz bardziej, aż w końcu do siatki trafił Arkadiusz Budzyn. To tylko jeszcze bardziej zmotywowało zawodników Constractu. 'Zero-Czwórka' miała natomiast spore problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych. Najbliżej zdobycia bramki dla gości był Daniel Maćkiewicz, ale piłka po jego uderzeniu z dystansu zatrzymała się na poprzeczce.
piłka nożna / I liga futsalu maggi - 28.05.2019 11:44
#DĄBCZAKJESTEŚMYZTOBĄ
autor: FBW czwartek Paweł Dąbrowski były piłkarz m.in. POGOŃ 04 Szczecin Futsal Team, LKS Vineta Wolin, Zorza Dobrzany, GKS Mierzynianka Mierzyn, a przede wszystkim reprezentant Polski w futsalu uległ w pracy wypadkowi. W wyniku obrażeń stracił nogę. Przyjaciele z Football Arena zorganizowali dla niego pomoc i rozpoczęli sprzedaż okolicznościowych koszulek w cenie 50 zł. Całość zostanie przekazana Pawłowi na rehabilitację. Zachęcamy wszystkich do zakupu i pomocy 'Dąbczakowi'.

Jak to zrobić? Najlepiej zadzwonić pod numer 511 283 091 i zamówić koszulkę. Będą one do odebrania w każdą niedzielę ligową w kawiarence Football Areny. Koszulka kosztuje 50 złotych.

Dodatkowo została uruchomiona zbiórka pieniędzy na protezę dla Pawła. Zachęcami do wsparcia: https://zrzutka.pl/we5h9g
piłka nożna / I liga futsalu skryba1213 - 27.05.2019 11:10
Czekając na baraże
autor: aszef To było ostatnie spotkanie ligowe Pogoni '04 Szczecin w tym sezonie. Nie udało się jednak zdobyć w nim trzech punktów, chociaż bramek nie brakowało.

Nie było to udane popołudnie dla futsalistów ze Szczecina. Goście z Katowic okazali się wyraźnie lepsi i przy Twardowskiego zdobyli aż 11 bramek. 'Zero-Czwórka' zdołała odpowiedzieć wyłącznie 4 trafieniami, a ich autorami byli: Konrad Prawucki (dwie), Roman Kondiukh oraz Karol Czyszek. Dla Pogoni '04 Szczecin było to ostatnie ligowe spotkanie, a teraz czas na emocje związane z barażami o utrzymanie w Futsal Ekstraklasie. Pierwsze spotkanie z Constractem Lubawa już 1 czerwca o godz. 18:00.
piłka nożna / I liga futsalu Bengoro - 19.05.2019 21:29
Czerwone Smoki wygrywają w Szczecinie
Pogoń '04 Szczecin trzykrotnie prowadziła z Red Dragons Pniewy, ale ostatecznie to goście okazali się lepsi i w Netto Arenie wygrali 5:3.

W składzie Pogoni '04 Szczecin na mecz z Red Dragons Pniewy znalazł się Denys Diemishev, który powrócił do gry po bardzo groźnej kontyzji palca. Ukraiński zawodnik zastąpił Konrada Prawuckiego, który w tym spotkaniu nie mógł wystąpić ze względu na żółte kartki. Początek meczu był bardzo wyrównany.
piłka nożna / I liga futsalu Bengoro - 28.04.2019 12:42
Kolejna porażka Zero-Czwórki
autor: AszefW 24. kolejce Futsal Ekstraklasy Pogoń '04 Szczecin przegrała w meczu wyjazdowym ze Słonecznym Stokiem Białystok 4:6. Cztery bramki dla 'Zero-Czwórki' w tym spotkaniu zdobył Konrad Prawucki.

Nie mają szczęścia do początków spotkań Portowcy, ponieważ znowu jako pierwsi stracili bramkę, a co gorsza, po kilku minutach kolejną. Podopieczni Olega Zozuli nie byli w stanie znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza rywali i na przerwę schodzili przy niekorzystnym wyniku 0:2.